Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

GiGaNET Mogilany

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Tani i szybki bezprzewodowy Internet w Skawina, Chorowice, Buków, Kulerzów, Mogilany, Gaj, Włosań, Konary,Głogoczów, Krzyszkowice, Olszowice, Siepraw, Świątniki Górne, Ochojno, Golkowice, Soboniowice, Osiedle, Parkowe Wzgórze, Grabówki, Rajsko, Wrząsowice

Firma GiGaNET istnieje na rynku od 2006 roku, jednak juz mamy wielu zadowolonych klientów, co świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu.

Działamy na terenie Gminy Mogilany, tu także znajduje się siedziba naszej firmy.

Oferujemy tani i szybki bezprzewodowy dostęp do sieci Internet, oraz kompleksowe tworzenie i nadzorowanie sieci domowych jak i dużych sieci osiedlowych. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Węgrzce - Backspace S.C.
Sułkowice - HyperNET
Kraków - P.P.H.U Artus
Kamień - RysNET
Tarnów - ZETO S.A.
Wieliczka - C-PARTNER Adam Ciężarek
Rzeszotary - FASTERMEDIA S.C.
Kraków - GiGaNET Mogilany
Zabierzów - Cybernet WMW
Proszowice - K2 Media


Aktualności

23.10.2019 |

Nowe GIGA pakiety internetu w Heyah

Heyah uruchamia nową promocję i oferuje klientom, korzystającym z taryfy „Dniówka”, dwa nowe GIGA pakiety – 15 GB i 45 GB.

Dzięki ofertom klienci mogą w kilku prostych krokach znacząco powiększyć swoje pakiety.

Promocja obowiązuje od 21 października br.

Internet mobilny staje się dla Polaków nieodłącznym elementem codziennego życia – według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej już ponad 90% badanych posiadających smartfony, korzysta systematycznie z internetu mobilnego.

+ więcej...
23.10.2019 |

Czyste niebo: firma Kaspersky wprowadza nowe rozwiązanie do ochrony prywatności i bezpieczeństwa przed cywilnymi dronami

Firma Kaspersky wprowadziła nowe rozwiązanie, które pomaga organizacjom oraz właścicielom nieruchomości ochronić się przed nieautoryzowanym wtargnięciem cywilnych dronów.

Dzięki wyjątkowemu połączeniu kilku czujników - w tym nowego podejścia do wykrywania dronów wykorzystującego skanowanie laserowe - oraz technologii uczenia maszynowego Kaspersky Antidrone potrafi automatycznie dostrzec, zidentyfikować i uniemożliwić bezzałogowemu systemowi latającemu wstęp do zastrzeżonych obszarów.

Wartość globalnego ryku dronów szacowano w 2018 r. na 14 miliardów dolarów, a w 2024 r. ma ona wynieść już 43 miliardy dolarów.

+ więcej...
23.10.2019 |

Technologia WiFi 6 pomaga szkołom w uwolnieniu cyfrowego potencjału

Zyxel przedstawia serię punktów dostępowych WiFi 6 (11ax), zaprojektowaną do pracy w klasach z dużą liczbą uczniów oraz w innych środowiskach o dużym zagęszczeniu urządzeń.

Nauczyciele i uczniowie spędzają teraz więcej czasu pracując w sieci, coraz częściej korzystając z inteligentnych tablic, laptopów lub tabletów. Z 30-40 uczniami w klasie, szkoły natrafiają na problemy z wydajnością sieci, które skutkują powolnym pobieraniem danych, buforowaniem filmów lub brakiem spójności cyfrowych systemów interaktywnych do nauki - nawet jeśli każda sala lekcyjna została wyposażona w punkt dostępowy.

+ więcej...
23.10.2019 |

Amazon powoli zdobywa polski rynek. Z platformy korzysta coraz więcej kupujących, ale polscy sprzedawcy nie do końca wykorzystują jej możliwości

Choć udział Amazona w polskim e-commerce nie przekracza dziś 5 proc., amerykański gigant zdobywa w nim udziały krok po kroku, przejmując powoli rynek, na czym w największym stopniu może stracić rodzime Allegro.

Polacy na Amazonie mają dziś do wyboru ponad 200 mln artykułów z opisami tłumaczonymi na język polski i korzystają z niego w coraz większym stopniu.

Polskie firmy sprzedające za pośrednictwem Amazona mogą pochwalić się dziś dużymi przychodami z tego tytułu, ale wciąż nie do końca wykorzystują możliwości, jakie platforma im oferuje. Amerykański gigant sprzedaży internetowej zanotował w ubiegłym roku obroty rzędu 277 mld dol. brutto.

W polskim rynku e-commerce ma na razie udział, sięgający – według różnych szacunków – od 3 do 5 proc.

+ więcej...
21.10.2019 |

Samsung Galaxy Fold w sprzedaży w sieci Plus!

W sprzedaży w sieci Plus pojawił się przełomowy na rynku SAMSUNG GALAXY FOLD - składany smartfon, który na nowo definiuje kategorię urządzeń technologii mobilnej.

To urządzenie inne niż wszystkie, a z racji ekskluzywności będzie sprzedawany tylko i wyłącznie w czterech salonach Plusa: dwóch w Warszawie oraz w Katowicach i Wrocławiu.

Galaxy Fold to pierwszy smartfon ze składanym ekranem!

Już teraz dostępny jest w sprzedaży w PLUSIE w dwóch wersjach kolorystycznych (czarny i srebrny).

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 384 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Mb/s
xDSL - łącze 32 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 24 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij