Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

GiGaNET Mogilany

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Tani i szybki bezprzewodowy Internet w Skawina, Chorowice, Buków, Kulerzów, Mogilany, Gaj, Włosań, Konary,Głogoczów, Krzyszkowice, Olszowice, Siepraw, Świątniki Górne, Ochojno, Golkowice, Soboniowice, Osiedle, Parkowe Wzgórze, Grabówki, Rajsko, Wrząsowice

Firma GiGaNET istnieje na rynku od 2006 roku, jednak juz mamy wielu zadowolonych klientów, co świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu.

Działamy na terenie Gminy Mogilany, tu także znajduje się siedziba naszej firmy.

Oferujemy tani i szybki bezprzewodowy dostęp do sieci Internet, oraz kompleksowe tworzenie i nadzorowanie sieci domowych jak i dużych sieci osiedlowych. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Węgrzce - Backspace S.C.
Sułkowice - HyperNET
Kamień - RysNET
Czernichów - FHU VILNET
Tarnów - ZETO S.A.
Kraków - NaszaSiec.NET Kraków
Alwernia - SUPPORT-IT Marcin Mysza
Sułkowice - FRINET.pl
Kraków - GiGaNET Mogilany
Zabierzów - Cybernet WMW


Aktualności

24.01.2020 |

Jak sprawdzić baterię w telefonie? Czym się kierować przy wyborze smartfona?

Wytrzymała i mocna bateria kojarzy się nam obecnie wyłącznie z tzw. cegłami.

Nowoczesne smartfony są obciążone dużą ilością aplikacji, ale pomimo naszej dużej aktywności mogą być również wydajne. Jaka moc akumulatora będzie wystarczająca?

Niektórzy twierdzą, że w dzisiejszych czasach nie ma już smartfonów z dobrą baterią. Wbrew pozorom istnieją telefony, które nie rozładowują się zbyt szybko.

Pojemność baterii warto sprawdzić jeszcze przed zakupem urządzenia – dzięki temu nie będziemy później rozczarowani.

+ więcej...
24.01.2020 |

Integracja produktów firm Kaspersky oraz SolarWinds pomoże dostawcom usług zarządzanych oferować klientom zautomatyzowaną cyberochronę

Firma Kaspersky zintegrowała swoje rozwiązania cyberbezpieczeństwa z platformą SolarWinds Remote Monitoring and Management (RMM).

Dostawcy usług zarządzanych (MSP) mogą teraz wdrażać i zarządzać produktami firmy Kaspersky dla punktów końcowych u wszystkich swoich klientów za pośrednictwem jednej konsoli zarządzania SolarWinds - zarówno lokalnie, jak i w modelu SaaS - automatyzując codzienne, rutynowe zadania, takie jak monitorowanie bezpieczeństwa czy aktualizowanie antywirusowych baz danych.

Firmy wybierają dostawców usług zarządzanych, aby osiągnąć poziom cyberbezpieczeństwa niezbędny do zapewnienia ochrony danych, oszczędzić pieniądze i zmniejszyć obciążenie zasobów wewnętrznych.

Wzrost liczby klientów dostawców usług zarządzanych powoduje, że muszą oni włożyć więcej wysiłku w codzienne zarządzanie potrzebami usługobiorców w zakresie cyberbezpieczeństwa. 

+ więcej...
24.01.2020 |

Wydajemy coraz więcej, wymieniamy coraz częściej - Polacy i ich smartfony

Firma Digital Care zaprezentowała wyniki badania „Smart Barometr, czyli Polacy i ich smartfony” dotyczącego korzystania ze smartfonów w Polsce.

Badanie pokazuje, że często posiadamy już więcej niż jednego smartfona, a w naszych szufladach leży nawet kilka urządzeń mobilnych.

Wciąż najczęstszym uszkodzeniem telefonu jest rozbity wyświetlacz, a najwięcej wypadków naszym smartfonom zdarza się… w domu.

W celu zbadania aktualnych potrzeb klientów, Digital Care - największy na polskim rynku dostawca usług wspierających użytkowników smartfonów, zlecił przeprowadzenie badania Smart Barometr firmie Kantar. 

+ więcej...
24.01.2020 |

Kierunkowy +48, +384 lub +93 – co oznaczają? Jak dzwonić za granicę?

Kierunkowy +48 obowiązuje w Polsce, +64 w Nowej Zelandii, +86 z kolei w Chinach.

Aby wykonać połączenie do państw europejskich, przed kodem kraju i numerem kierunkowym trzeba wpisać dwa zera. Inaczej wygląda sytuacja w USA, gdzie należy wybrać 011.

Jakie są numery kierunkowe do miast w Polsce? Chcąc dodzwonić się do Polski z innego państwa w Europie, przed wybraniem kodu kraju i numeru kierunkowego miasta należy wpisać 00.

Będąc zaś w USA lub Kanadzie, trzeba wcisnąć 011. Jak wyglądają numery popularnych państw na świecie oraz miast w Polsce?

+ więcej...
23.01.2020 |

Promocyjna oferta Amazon Prime Video i Play

PLAY, wiodący operator sieci komórkowej w Polsce, rozwija ofertę serwisów wideo, z których wygodnie mogą korzystać jego klienci.

Nowym partnerem sieci jest Amazon Prime Video.

Już od dziś zarówno nowi, jak i obecni abonenci przedłużający umowę, w cenie abonamentu otrzymują 6 miesięczny dostęp do nowej usługi Amazon Prime Video - promocja obejmuje możliwość korzystania z bogatej biblioteki filmów i seriali, w tym wszystkich produkcji własnych Amazon Originals.

Platforma Amazon Prime Video to jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów VOD.  

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 7,2 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 64 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij