szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Quest-Net

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Łącza internetowe, telefonia stacjonarna VoIP, rozwiązania telekomunikacyjneNasza firma świadczy bogaty wachlarz usług telekomunikacyjnych. Działamy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic, oraz w Warszawie. Nasze łącza internetowe służą między innymi Urzędowi Miasta w Nowym Dworze Mazowieckim oraz wielu firmom w okolicy. Główną przewagą naszych usług dostępu do interntu, jest to iż nie potrzebujemy kabli, których położenie często wiąże się z ogromnymi kosztami lub jest po prostu nieopłacalne dla operatorów telekomunikacyjnych. Ograniczeniem dla naszej sieci jest zasięg - jest to około 10 km od stacji bazowej oraz konieczność zachowania bezpośredniej widoczności anten stacji bazowej oraz anteny abonenckiej. Nasze usługi telefonii stacjonarnej VoIP to pełnowartościowy substytut dla tradycyjnej telefonii analogowej. Usługi telefonii mogą być świadczone wszędzie tam, gdzie docierają stałe łącza internetowe. Główną przewagą usług telefonii stacjonarnej VoIP jest obniżenie kosztów korzystania z telefonu (połączenia lokalne 8gr/minutę brutto). Dodatkowo nie ma Abonamentu. Do korzystania z naszej telefonii nie trzeba mieć włączonego komputera, właściwie wcale nie trzeba mieć komputera. Wystarczy zwykły telefon analogowy oraz specjalne urządzenie Bramka VoIP. Oczywiście abonent dostaje numer telefonu z wybranej strafy numerycznej. Ograniczeniem jest konieczność zakupu Bramki VoIP lub telefonu IP, co wiąże się z jednorazowym kosztem 269 zł. brutto, który przy średnim abonamencie zwraca się po okresie od 4 do 12 miesięcy (porównanie z TP).
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Łomianki - ARMA-SAN Sp.J. Bartczuk, Kownacki
Ostrów Wielkopolski - PROMAX
Odolanów - Zapnet
Czekanów - EUROTELPOL
Warszawa - KBT Sp. z o.o.
Kalisz - NETCOM computers
Nasielsk - LABEL
Legionowo - Point Internet Provider
Legionowo - GVT Sp. z o.o.
Stęszew - microLink


Aktualności

21.03.2018 |

Polska doceniona na forum ONZ. Projekt połączenia szkół szerokopasmowym internetem zdobył w Genewie prestiżową nagrodę

Projekt Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, zakładający, że do końca tej dekady wszystkie szkoły w Polsce zostaną podłączone do szybkiego szerokopasmowego internetu, zdobył w Genewie prestiżową nagrodę WSIS Prizes.

Organizatorem konkursu jest agenda ONZ – Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU).

Wyróżnienie zostało przyznane dzięki głosom internautów z całego świata.

OSE to największa tego typu inicjatywa w Europie, która ma wprowadzić edukację cyfrową do polskich szkół.

+ więcej...
21.03.2018 |

Uroczyste przekazanie psa asystującego osobie niepełnosprawnej po raz szósty z Vectrą

16 marca br., podczas podsumowania X Festiwalu Nauki w Chorzowie, Vectra uczestniczyła w oficjalnym przekazaniu psa asystującego, którego wyszkolenie w całości ufundowała.

Ideę niezależności osób niepełnosprawnych, poprzez korzystanie z umiejętności psów asystujących, operator wspiera od 10 lat.

Przekazanie psa asystującego to efekt współpracy Vectry i Fundacji DOGIQ mającej na celu wsparcie osób niepełnosprawnych.

Labradorka Amber została wyszkolona dzięki wsparciu operatora, pokrywającego koszty trzyletniego projektu, a także przy zaangażowaniu fundacji będącej inicjatorem i realizatorem przedsięwzięcia. 

+ więcej...
21.03.2018 |

NETIA PONOWNIE PARTNEREM TYTULARNYM FESTIWALU OFF CAMERA

11. Netia Off Camera zbliża się wielkimi krokami.

Święto kina niezależnego rozpocznie się już 27 kwietnia w Krakowie i potrwa aż do 6 maja.

Znamy pierwsze szczegóły dotyczące imprezy, w którą kolejny rok z rzędu angażuje się Netia.

Kino niezależne to wspaniałe historie i różnorodność.

+ więcej...
21.03.2018 |

Orange bierze na pokład pięć nowych startupów

Whirla, SEEDIA, Fastpass, Naviparking i Makigami rozpoczęły akcelerację z Orange Polska.

Inteligentne miasto, BLIK i sztuczna inteligencja w biznesie – w tych obszarach operator będzie przez najbliższe 12 tygodni rozwijać rozwiązania wspólnie z przedsiębiorcami.

W czerwcu poznamy pierwsze efekty współpracy. Firmy zostały wyłonione w ramach programu Orange Fab.

–  Podejmując decyzję o współpracy z tymi firmami, szukaliśmy przede wszystkim wartości dodanej dla klientów.  – powiedziała Bożena Leśniewska, Wiceprezes Zarządu ds. Rynku Biznesowego w Orange Polska.

+ więcej...
20.03.2018 |

Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów.

Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools.

Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.

Mentorzy Akademii THINK BIG wspierać będą półfinalistów, przygotowując dla nich szkolenia z zagadnień dotyczących m.in. bezpieczeństwa, działań marketingowych, finansowych aspektów zarządzania firmą czy growth hacking, który jako świeży trend interesuje zwłaszcza innowacyjne firmy, chcące szybko zwiększać skalę swojego biznesu.

+ więcej...
najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 200 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 2 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 200 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij