europasat internet satelitarny    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Quest-Net

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Łącza internetowe, telefonia stacjonarna VoIP, rozwiązania telekomunikacyjneNasza firma świadczy bogaty wachlarz usług telekomunikacyjnych. Działamy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic, oraz w Warszawie. Nasze łącza internetowe służą między innymi Urzędowi Miasta w Nowym Dworze Mazowieckim oraz wielu firmom w okolicy. Główną przewagą naszych usług dostępu do interntu, jest to iż nie potrzebujemy kabli, których położenie często wiąże się z ogromnymi kosztami lub jest po prostu nieopłacalne dla operatorów telekomunikacyjnych. Ograniczeniem dla naszej sieci jest zasięg - jest to około 10 km od stacji bazowej oraz konieczność zachowania bezpośredniej widoczności anten stacji bazowej oraz anteny abonenckiej. Nasze usługi telefonii stacjonarnej VoIP to pełnowartościowy substytut dla tradycyjnej telefonii analogowej. Usługi telefonii mogą być świadczone wszędzie tam, gdzie docierają stałe łącza internetowe. Główną przewagą usług telefonii stacjonarnej VoIP jest obniżenie kosztów korzystania z telefonu (połączenia lokalne 8gr/minutę brutto). Dodatkowo nie ma Abonamentu. Do korzystania z naszej telefonii nie trzeba mieć włączonego komputera, właściwie wcale nie trzeba mieć komputera. Wystarczy zwykły telefon analogowy oraz specjalne urządzenie Bramka VoIP. Oczywiście abonent dostaje numer telefonu z wybranej strafy numerycznej. Ograniczeniem jest konieczność zakupu Bramki VoIP lub telefonu IP, co wiąże się z jednorazowym kosztem 269 zł. brutto, który przy średnim abonamencie zwraca się po okresie od 4 do 12 miesięcy (porównanie z TP).
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Łomianki - ARMA-SAN Sp.J. Bartczuk, Kownacki
Ostrów Wielkopolski - PROMAX
Sośnie - Netway Group
Czekanów - EUROTELPOL
Warszawa - KBT Sp. z o.o.
Nasielsk - LABEL
Legionowo - Point Internet Provider
Łomianki - Quest-Net
Małkinia - TV-EURO-SAT
Łomianki - IBS - Internet Business System


Aktualności

15.12.2017 |

Deutsche Telekom wybiera firmę Ericsson jako dostawcę sieci 5G-ready

Szybciej, bezpieczniej i stabilniej – Aby zaoferować klientom w Niemczech jeszcze lepsze warunki, Deutsche Telekom modernizuje swoją sieć mobilną rozwiązaniami wielostandardowymi 5G-ready.

W tym ważnym kroku w kierunku 5G, Deutsche Telekom wybrał firmę Ericsson (NASDAQ: ERIC) jako dostawcę obecnej i przyszłej sieci dla jednego z dwóch obszarów rynkowych Deutsche Telekom w Niemczech.

Zmodernizowana sieć zapewni abonentom wyższą wydajność i jakość usług.

Ericsson zmodernizuje sieci 2G, 3G i 4G Deutsche Telekom, oferując rozwiązanie wielostandardowe. 

+ więcej...
15.12.2017 |

Kaspersky Lab wykrywa 360 000 nowych szkodliwych plików dziennie - o 11,5 % więcej niż w 2016 r.

Średnia liczba nowych szkodliwych plików przetwarzanych codziennie przez wewnętrzne technologie wykrywania firmy Kaspersky Lab wynosiła w 2017 r. 360 000 - o 11,5% więcej niż w ubiegłym roku.

Po niewielkim spadku odnotowanym w 2015 r. liczba szkodliwych plików wykrywanych każdego dnia rośnie już drugi rok z rzędu.

Liczba wykrywanych dziennie szkodliwych plików odzwierciedla średnią aktywność cyberprzestępców zajmujących się tworzeniem i dystrybucją szkodliwego oprogramowania.

Liczba ta została po raz pierwszy skalkulowana w 2011 r. i wynosiła wtedy 70 000. 

+ więcej...
15.12.2017 |

Zmiana w zarządzie T‑Mobile Polska

Artur Ostrowski, członek zarządu, Dyrektor Pionu B2B, odchodzi z firmy z końcem grudnia 2017 roku.

Artur Ostrowski przeprowadził reorganizację Pionu B2B dostosowując go do obecnych wymagań rynkowych i wyznaczonych celów biznesowych.

Pod kierownictwem Artura Ostrowskiego B2B zrealizowało największe w historii przejęcie numerów komórkowych od innego operatora, udaną integrację T-System, a także najlepsze od 2013 roku wyniki w zakresie Net Adds i MNP.

+ więcej...
15.12.2017 |

MamPrawoDo – wszystko o prawach osób z niepełnosprawnościami, w jednym miejscu

MamPrawoDo to platforma internetowa, na której osoby z niepełnosprawnościami znajdą kompleksowe informacje na temat przysługujących im praw i udogodnień.

Jako pierwsze zostały tu opublikowane informacje dotyczące dostępu do usług telekomunikacyjnych.

Platforma powstała dzięki współpracy Fundacji Widzialni i Orange Polska.

MamPrawoDo ma pomóc osobom z niepełnosprawnościami lub narażonym na wykluczenie cyfrowe i społeczne z innych względów, uzyskać kompleksowe i przystępne w formie informacje na temat przysługujących im praw. 

+ więcej...
15.12.2017 |

Badanie Fortinet: 95% firm w Polsce dotknięte cyberatakami

Fortinet ogłosił wyniki najnowszego globalnego badania cyberbezpieczeństwa w przedsiębiorstwach zatrudniających powyżej 250 pracowników, uwzgledniające również Polskę.

Badanie pokazuje, że aż 95% firm w Polsce doświadczyło w ostatnim czasie cyberataku.

Pomimo tego według 47% decydentów w kwestiach IT, cyberbezpieczeństwo nie jest priorytetem dla zarządów ich firm.

Według respondentów członkowie zarządów wciąż nie traktują cyberbezpieczeństwa priorytetowo. 

+ więcej...
świąteczna promocja internet netia pakietyNajlepszy internet mobilny NJU

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 10 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 32 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 20 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1,25 Mb/s:
GSM - łącze 20 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij