europasat internet satelitarny    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Quest-Net

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Łącza internetowe, telefonia stacjonarna VoIP, rozwiązania telekomunikacyjneNasza firma świadczy bogaty wachlarz usług telekomunikacyjnych. Działamy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic, oraz w Warszawie. Nasze łącza internetowe służą między innymi Urzędowi Miasta w Nowym Dworze Mazowieckim oraz wielu firmom w okolicy. Główną przewagą naszych usług dostępu do interntu, jest to iż nie potrzebujemy kabli, których położenie często wiąże się z ogromnymi kosztami lub jest po prostu nieopłacalne dla operatorów telekomunikacyjnych. Ograniczeniem dla naszej sieci jest zasięg - jest to około 10 km od stacji bazowej oraz konieczność zachowania bezpośredniej widoczności anten stacji bazowej oraz anteny abonenckiej. Nasze usługi telefonii stacjonarnej VoIP to pełnowartościowy substytut dla tradycyjnej telefonii analogowej. Usługi telefonii mogą być świadczone wszędzie tam, gdzie docierają stałe łącza internetowe. Główną przewagą usług telefonii stacjonarnej VoIP jest obniżenie kosztów korzystania z telefonu (połączenia lokalne 8gr/minutę brutto). Dodatkowo nie ma Abonamentu. Do korzystania z naszej telefonii nie trzeba mieć włączonego komputera, właściwie wcale nie trzeba mieć komputera. Wystarczy zwykły telefon analogowy oraz specjalne urządzenie Bramka VoIP. Oczywiście abonent dostaje numer telefonu z wybranej strafy numerycznej. Ograniczeniem jest konieczność zakupu Bramki VoIP lub telefonu IP, co wiąże się z jednorazowym kosztem 269 zł. brutto, który przy średnim abonamencie zwraca się po okresie od 4 do 12 miesięcy (porównanie z TP).
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Łomianki - ARMA-SAN Sp.J. Bartczuk, Kownacki
Ostrów Wielkopolski - PROMAX
Odolanów - Zapnet
Warszawa - KBT Sp. z o.o.
Poznań - Oxylion
Kalisz - NETCOM computers
Serock - INTERMED
Legionowo - GVT Sp. z o.o.
Stęszew - microLink
Małkinia - TV-EURO-SAT


Aktualności

20.10.2017 |

Aż 2/3 instytucji finansowych doświadczyło w 2016 roku cyberataku

Cyberbezpieczeństwo staje się dla banków i innych instytucji finansowych coraz większym wyzwaniem.

Dzieje się tak z uwagi na wzrastającą popularność urządzeń Internetu Rzeczy (IoT) oraz zachowania konsumentów, którzy chętnie korzystają z dostępu do swoich kont za pomocą różnych urządzeń mobilnych.

Instytucje finansowe zmieniają strategie bezpieczeństwa, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Zapotrzebowanie na usługi w czasie rzeczywistym i na żądanie rośnie. 

+ więcej...
20.10.2017 |

Blisko 34 tysiące osób na T‑Mobile Warsaw Games Week

T‑Mobile Warsaw Games Week 2017 to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu graczy i fanów nowych technologii w Polsce.

W trakcie trzech dni trwania imprezy warszawskie Expo XXI odwiedziło aż 33 716 osób.

Tegoroczna edycja wydarzenia, któremu patronuje T‑Mobile, okazała się największą w historii.

To był nie lada weekend dla graczy! Na 12 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający przez trzy dni mogli podziwiali stoiska największych producentów gier – w tym Sony PlayStation, Cenega, Ubisoft czy Activision. 

+ więcej...
19.10.2017 |

GALA KSW 40 W DUBLINIE BĘDZIE DOSTĘPNA W UPC

Już w niedzielę, 22 października, rozpocznie się w Dublinie Gala KSW 40.

Transmisję, która nadawana będzie w jakości HD, można zamawiać w UPC w systemie pay-per-view.

W ramach Gali widzowie będą mogli zobaczyć aż 9 pojedynków.

W oktagonie rękawice skrzyżują min. Mariusz Pudzianowski z Jamesem McSweeneyem, Mateusz Gamrot z Normanem Parke czy Michał Materla z Paulo Thiago.

+ więcej...
19.10.2017 |

Cutlet Maker: Kaspersky Lab zidentyfikował nowy zestaw narzędzi pozwalający amatorom włamywać się do bankomatów

Badacze z Kaspersky Lab wykryli szkodliwe oprogramowanie atakujące bankomaty, które było otwarcie sprzedawane na czarnym rynku DarkNet.

Cutlet Maker składa się z trzech komponentów i umożliwia obrabowanie bankomatu, pod warunkiem że atakujący zdoła uzyskać fizyczny dostęp do maszyny.

Zestaw narzędzi, przy którego pomocy przestępcy mogą ukraść miliony, był wystawiony na sprzedaż za 5 000 dolarów wraz z załączoną instrukcją użycia krok po kroku.

+ więcej...
19.10.2017 |

Poczta Polska promuje najlepsze sklepy internetowe

Po raz czwarty w rankingu E-Gazele Biznesu zostaną nagrodzone małe i średnie firmy eCommerce, które dynamicznie zdobywają rynek w ramach swojej specjalizacji i generują wysoki wzrost przychodów rok do roku. 

O tytuł e - Gazeli Biznesu będą walczyć firmy zajmujące się handlem w internecie, których roczne dochody wynoszą od 50 tys. zł do 100 mln zł.

Autorem rankingu jest Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia.

Wyniki tegorocznego konkursu poznaliśmy18 października. 

+ więcej...
Najlepszy internet i telewizja od Netii

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 50 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 20 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij