europasat internet satelitarny    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Zapnet ********* (9.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferta firmy Zapnet obejmuje pełen zakres usług związanych z szerokopasmowym dostępem do internetu. Bazując na wiedzy i doświadczeniu firma proponuje usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, oferując optymalne pakiety usług: • szerokopasmowego dostępu do internetu dla osób prywatnych, firm i instytucji, • telefonii internetowej VoIP, • budowy bezprzewodowych szerokopasmowych sieci regionalnych, • utrzymania i monitoringu sieci, • tworzenia publicznych punktów dostępu do internetu, • obsługi IT ww. procesów. Oferowany przez spółkę szerokopasmowy internet umożliwia transfer dużej ilości danych oraz korzystaniez zaawansowanych usług multimedialnych, w tym VoIP (technologii przesyłania głosu). Spółka udostępnia sieć internet w ponad 50 miejscowościach, m.in.: Odolanowie, Ostrowie Wielkopolskim, Sulmierzycach, Sośni, Jankowie Przygodzkim, Przygodzicach, Roszkach i wielu innych miejscowościach. Zamieszczona na stronie wyszukiwarka pozwoli Państwu łatwo uzyskać informację o dostępności sieci Zapnet w konkretnej okolicy. Mapa zasięgu sieci Zapnet

Wykaz miejscowości pokrytych zasięgiem:

BabyBartnikiBaszynyBiadkiBogdajBogufałówBonikówChojnikChwaliszewChynowaCieszynDaniszynDomasławiceGarkiGądkowiceGorzupia Gorzyce MałeJanisławiceJanków PrzygodzkiJanków ZaleśnyJaskółkiJasne PoleKaczoryKonradówŁąkocinyNabyszyceNadstawkiNiemojewiecOdolanówOrpiszewOstrów Wlkp. (Zębców) PawłówPogrzybówPogrzybówPrzybysławicePrzygodzicePrzygodziczkiRaczyceRadłówRąbczynRoszkiSmoszewSośnieSulmierzyceŚwieligów ŚwinkówTarchały MałeTarchały WielkieTopola MałaTopola OsiedleTopola WielkaUgrzeleUjazdWalentynówWierzbnoWróbliniecWysockoWziąchowo

Zapnet jest spółką informatyczną świadczącą w regionie Wielkopolski i Dolnego Śląska specjalistyczne usługi szerokopasmowego dostępu do internetu na podstawie zezwolenia nr 12345 wydanego przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty oraz pierwszej w regionie licencji na użytkowanie radiowej częstotliwości 3,5 GHz.Firma od kwietnia 2004 r. buduje regionalną sieć bezprzewodowego internetu, z powodzeniem obsługując ponad2 000 użytkowników w 50 miejscowościach na terenie 6 gmin, umożliwiając komunikację w każdym, nawet najmniejszym zakątku naszego regionu. Swój stabilny rozwój opiera na trzech filarach: udostępnianiu szerokopasmowego internetu i telefonii internetowej VoIP oraz wysokiej klasy usługom informatycznym.Zapnet jako profesjonalny provider oferuje usługi w technologii WiFi, WiMAX umożliwiając transfer sygnałuw rzeczywistych deklarowanych prędkościach do 2 Mb/s. Zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu technologii telekomunikacyjnych przekłada na pozostałe pola działalności, wzbogacając ofertę dla klientów o innowacyjne produkty i promocje. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
renata książka
2009-06-03 20:21
ocena:10
MAM nie narzekam, a nawet jestem zadowolona :)
Krystian www
2009-06-03 17:05
ocena:10
Najbardziej profesjonalny dostawca internetu w miejscowości Odolanów. Serdecznie Polecam !

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Ostrów Wielkopolski - PROMAX
Sośnie - Netway Group
Wieruszów - WSK 2
Odolanów - Zapnet
Czekanów - EUROTELPOL
Poznań - Oxylion
Kalisz - NETCOM computers
Łomianki - Quest-Net
Stęszew - microLink
Małkinia - TV-EURO-SAT


Aktualności

23.10.2017 |

Jessica Chastain, Emma Watson oraz Tom Hanks w najnowszych filmowych propozycjach IPLI

Jesień sprzyja nadrabianiu filmowych zaległości, a do oferty IPLI właśnie wchodzą propozycje, które warto obejrzeć w ramach domowych seansów – animacja dla całej rodziny „Riko prawie bocian”, dramat biograficzny „Dalida. Skazana na miłość”, filmowy Instagram w czasach selfie, w którym pojęcie czasu nie istnieje – „Szatan kazał tańczyć”, pełen napięcia thriller polityczny „Sama przeciw wszystkim”, poruszający problemy naszych czasów „The Circle. Krąg” oraz wiele innych, ciekawych propozycji dostępnych zarówno w domu, jak i poza nim.

Oprócz powyższych propozycji IPLA oferuje wiele więcej, bo aż kilkaset propozycji filmowych, w tym: „Pitbulla. Nowe porządki”, „Służby specjalne” „Pitbulla. Niebezpieczne kobiety”, „Wybawienie”, „Amok”, „Małżeńskie porachunki” i „Wszystko albo nic”.

Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV czy dekoderach.

+ więcej...
23.10.2017 |

KOZACKIE PAKIETY I INNE ATRAKCYJNE, JESIENNE OFERTY NETII

Internet, przy zakupie w pakiecie z TV, gratis nawet przez 12 miesięcy; darmowe usługi komórkowe dodane do internetu 300 lub 900 Mb/s; umowy na zaledwie 12 miesięcy; internet „bez lojalki” - to tylko niektóre z elementów oferty Netii na jesień 2017 r.

Wspólnym mianownikiem „kozackich” pakietów TV + Internet jest szybki (nawet 900 Mb/s) dostęp do internetu, do którego można dobrać jeden z trzech wariantów usługi telewizyjnej.

Unikatowy w skali polskiego rynku pakiet TV Elastyczny (dowolne pakiety tematyczne za nie mniej niż 35 zł) z szybkim internetem stacjonarnym kosztuje od 2. miesiąca zaledwie 69,90 zł.

Przy zakupie pakietu TV Standard ze 115 kanałami (60 w HD) za internet Klienci zapłacą dopiero w 7. miesiącu, natomiast przy wyborze nowego pakietu TV Super (155 kanałów, w tym 83 HD) internet jest za darmo aż przez rok.

+ więcej...
23.10.2017 |

T‑Mobile Polska zaprasza dzieci do fascynującego świata nauki

Od października T- Mobile Polska wprowadza do swojej oferty platformę Squla – dedykowaną najmłodszym, ebooki, dostępne w Legimi oraz aplikację Loloki.

To doskonałe rozwiązania, dzięki którym dzieci bawiąc się, mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a równocześnie utrwalać wiedzę zdobytą podczas zajęć w szkole czy przedszkolu.

Nauka jest niezwykłą przygodą, której doświadczyć może każdy z nas.

To jednak, jak będziemy tę przygodę przeżywać w dużej mierze zależy od tego, jak wkroczymy w ten fascynujący świat i czy pierwsze kroki w nim stawiane rozbudzą w nas ciekawość, a tym samym chęć poznawania oraz odkrywania mechanizmów funkcjonowania otaczającej nas rzeczywistości. 

+ więcej...
23.10.2017 |

Ericsson przedstawia wyniki fnansowe za trzeci kwartał 2017 roku

Podsumowanie trzeciego kwartału

Sprzedaż spadła o 6% rdr. Sprzedaż skorygowana dla porównywalnych jednostek, z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych spadła o 3%

Sprzedaż w segmencie Sieci (Networks) zmniejszyła się o 4%. Sprzedaż skorygowana dla porównywalnych jednostek, z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych oraz o skorygowany projekt Managed Services w Ameryce Północnej, nieznacznie wzrosła.

Marża brutto wyniosła 25.4% (28.3%). Skorygowana¹ marża brutto wyniosła 30.0% (29.4%) na skutek wzrostu skorygowanej marży brutto w segmencie Sieci (Networks).

+ więcej...
23.10.2017 |

Protokół WPA2 nie jest bezpieczny. Jak zadbać o bezpieczeństwo WiFi?

Najpopularniejszy standard szyfrowania WiFi - WPA2, nie może być traktowany jako bezpieczny.

Nowa metoda ataku KRACK (Key Reinstallation AttaCK) jest w stanie złamać szyfrowanie WPA2, umożliwiając przestępcom odczytywanie informacji przesyłanych między urządzeniem a jego bezprzewodowym punktem dostępu za pomocą wariantu popularnego – i zazwyczaj często wykrywalnego – ataku typu „man-in- the-middle”.

Podatność odkryli belgijscy badacze zajmujący się cyberbezpieczeństwem na uniwersytecie w Leuven pod kierunkiem Mathy’ego Vanhoefa i poinformowali o niej w poniedziałek rano.

KRACK łamie protokół WPA2 poprzez wymuszenie ponownego użycia nonce w algorytmach szyfrowania używanych przez WiFi. 

+ więcej...
Najlepszy internet w Polsce za zero złotych

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 64 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 2 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 5 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 6 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij