Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Zapnet ********* (9.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferta firmy Zapnet obejmuje pełen zakres usług związanych z szerokopasmowym dostępem do internetu. Bazując na wiedzy i doświadczeniu firma proponuje usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, oferując optymalne pakiety usług: • szerokopasmowego dostępu do internetu dla osób prywatnych, firm i instytucji, • telefonii internetowej VoIP, • budowy bezprzewodowych szerokopasmowych sieci regionalnych, • utrzymania i monitoringu sieci, • tworzenia publicznych punktów dostępu do internetu, • obsługi IT ww. procesów. Oferowany przez spółkę szerokopasmowy internet umożliwia transfer dużej ilości danych oraz korzystaniez zaawansowanych usług multimedialnych, w tym VoIP (technologii przesyłania głosu). Spółka udostępnia sieć internet w ponad 50 miejscowościach, m.in.: Odolanowie, Ostrowie Wielkopolskim, Sulmierzycach, Sośni, Jankowie Przygodzkim, Przygodzicach, Roszkach i wielu innych miejscowościach. Zamieszczona na stronie wyszukiwarka pozwoli Państwu łatwo uzyskać informację o dostępności sieci Zapnet w konkretnej okolicy. Mapa zasięgu sieci Zapnet

Wykaz miejscowości pokrytych zasięgiem:

BabyBartnikiBaszynyBiadkiBogdajBogufałówBonikówChojnikChwaliszewChynowaCieszynDaniszynDomasławiceGarkiGądkowiceGorzupia Gorzyce MałeJanisławiceJanków PrzygodzkiJanków ZaleśnyJaskółkiJasne PoleKaczoryKonradówŁąkocinyNabyszyceNadstawkiNiemojewiecOdolanówOrpiszewOstrów Wlkp. (Zębców) PawłówPogrzybówPogrzybówPrzybysławicePrzygodzicePrzygodziczkiRaczyceRadłówRąbczynRoszkiSmoszewSośnieSulmierzyceŚwieligów ŚwinkówTarchały MałeTarchały WielkieTopola MałaTopola OsiedleTopola WielkaUgrzeleUjazdWalentynówWierzbnoWróbliniecWysockoWziąchowo

Zapnet jest spółką informatyczną świadczącą w regionie Wielkopolski i Dolnego Śląska specjalistyczne usługi szerokopasmowego dostępu do internetu na podstawie zezwolenia nr 12345 wydanego przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty oraz pierwszej w regionie licencji na użytkowanie radiowej częstotliwości 3,5 GHz.Firma od kwietnia 2004 r. buduje regionalną sieć bezprzewodowego internetu, z powodzeniem obsługując ponad2 000 użytkowników w 50 miejscowościach na terenie 6 gmin, umożliwiając komunikację w każdym, nawet najmniejszym zakątku naszego regionu. Swój stabilny rozwój opiera na trzech filarach: udostępnianiu szerokopasmowego internetu i telefonii internetowej VoIP oraz wysokiej klasy usługom informatycznym.Zapnet jako profesjonalny provider oferuje usługi w technologii WiFi, WiMAX umożliwiając transfer sygnałuw rzeczywistych deklarowanych prędkościach do 2 Mb/s. Zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu technologii telekomunikacyjnych przekłada na pozostałe pola działalności, wzbogacając ofertę dla klientów o innowacyjne produkty i promocje. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
renata książka
2009-06-03 20:21
ocena:10
MAM nie narzekam, a nawet jestem zadowolona :)
Krystian www
2009-06-03 17:05
ocena:10
Najbardziej profesjonalny dostawca internetu w miejscowości Odolanów. Serdecznie Polecam !

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Ostrów Wielkopolski - PROMAX
Sośnie - Netway Group
Wieruszów - WSK 2
Odolanów - Zapnet
Czekanów - EUROTELPOL
Poznań - Oxylion
Kalisz - NETCOM computers
Łomianki - Quest-Net
Stęszew - microLink
Małkinia - TV-EURO-SAT


Aktualności

18.01.2018 |

Virgin Mobile aktualizuje strategię

Z początkiem roku Virgin Mobile zrobił kolejny krok w kierunku osiągnięcia założonych celów biznesowych.

Dotychczasowi inwestorzy zdecydowali się ponownie zainwestować w spółkę i wydłużyć perspektywę finansową o rok.

Decyzja ta została podyktowana istotnymi wydarzeniami na rynku, które miały wpływ na osiągnięcie przez spółkę założonych celów biznesowych.

Tymi wydarzeniami była obowiązkowa rejestracja kart pre-paid, która znacząco zmniejszyła sprzedaż kart pre-paid na całym rynku oraz regulacja roamingowa „Roam Like At Home”. 

+ więcej...
17.01.2018 |

Skygofree: wysoce zaawansowane, szkodliwe oprogramowanie do inwigilacji dla systemu Android, aktywne od 2014 r.

Badacze z Kaspersky Lab wykryli zaawansowany mobilny szkodliwy program, który jest aktywny od 2014 r. i został stworzony do celów inwigilacji, prawdopodobnie jako produkt "ofensywnego bezpieczeństwa".

Program o nazwie Skygofree zawiera funkcjonalność, jakiej nie posiadał wcześniej żaden inny szkodnik występujący "na wolności", na przykład oparte na lokalizacji nagrywanie dźwięku przy użyciu zainfekowanych urządzeń.

Narzędzie szpiegowskie jest rozprzestrzeniane za pośrednictwem stron internetowych podszywających się pod czołowych operatorów sieci mobilnych na świecie.

+ więcej...
16.01.2018 |

INEA OFERUJE SWOIM KLIENTOM CAŁKOWITĄ SWOBODĘ!

INEA wprowadziła elastyczną ofertę, umożliwiającą Klientom wybór usług dopasowanych do ich potrzeb.

Pojawiły się w niej nowe prędkości internetu światłowodowego oraz paczki tematyczne przygotowane z myślą o poszukiwaczach mocnych wrażeń.

Ofercie towarzyszy także kolejna odsłona kampanii „Dobrzy ludzie od internetu”, w której ponownie występują pracownicy INEA.

„W INEA pełna dowolność, więc zrób własny mix usług” takim hasłem operator promuje ofertę obowiązującą od 15.01.2018 r. 

+ więcej...
16.01.2018 |

KWP: CIOS W PIRACKI SERWIS STREAMINGOWY

Policjanci z KWP w Lublinie zatrzymali trzech mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty nielegalnego rozpowszechniania sygnału płatnych telewizji cyfrowych czyniąc sobie z tego stałe źródło dochodu.

W ofercie było ponad 160 kanałów telewizyjnych.

Szacujemy, że na nielegalnym procederze podejrzani mogli osiągnąć korzyści sięgające blisko 3,5 mln zł.

Zabezpieczyliśmy serwery, komputery, dekodery, tablety, telefony oraz ponad 60 nośników pamięci. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

+ więcej...
16.01.2018 |

INEA – NAPRAWDĘ DOBRZY LUDZIE OD INTERNETU! OPERATOR ZWYCIĘZCĄ ROCZNEGO RANKINGU PRĘDKOŚCI DOSTAWCÓW INTERNETU SPEEDTEST PL.

INEA dostawcą najszybszego internetu w Polsce w 2017 roku według rankingu opublikowanego 11.01.2018 r. przez Speedtest PL

Wynikiem 67,94 Mb/s wielkopolski operator wyprzedził zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich konkurentów, w tym Orange czy UPC.

Pierwsze miejsce w rankingu to efekt konsekwentnych działań prowadzonych przez INEA od wielu lat.

INEA dysponuje najnowocześniejszą infrastrukturą w kraju. 

+ więcej...
najtanszy internetNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 80 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 25 Mb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 160 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij