szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Zapnet ********* (9.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferta firmy Zapnet obejmuje pełen zakres usług związanych z szerokopasmowym dostępem do internetu. Bazując na wiedzy i doświadczeniu firma proponuje usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, oferując optymalne pakiety usług: • szerokopasmowego dostępu do internetu dla osób prywatnych, firm i instytucji, • telefonii internetowej VoIP, • budowy bezprzewodowych szerokopasmowych sieci regionalnych, • utrzymania i monitoringu sieci, • tworzenia publicznych punktów dostępu do internetu, • obsługi IT ww. procesów. Oferowany przez spółkę szerokopasmowy internet umożliwia transfer dużej ilości danych oraz korzystaniez zaawansowanych usług multimedialnych, w tym VoIP (technologii przesyłania głosu). Spółka udostępnia sieć internet w ponad 50 miejscowościach, m.in.: Odolanowie, Ostrowie Wielkopolskim, Sulmierzycach, Sośni, Jankowie Przygodzkim, Przygodzicach, Roszkach i wielu innych miejscowościach. Zamieszczona na stronie wyszukiwarka pozwoli Państwu łatwo uzyskać informację o dostępności sieci Zapnet w konkretnej okolicy. Mapa zasięgu sieci Zapnet

Wykaz miejscowości pokrytych zasięgiem:

BabyBartnikiBaszynyBiadkiBogdajBogufałówBonikówChojnikChwaliszewChynowaCieszynDaniszynDomasławiceGarkiGądkowiceGorzupia Gorzyce MałeJanisławiceJanków PrzygodzkiJanków ZaleśnyJaskółkiJasne PoleKaczoryKonradówŁąkocinyNabyszyceNadstawkiNiemojewiecOdolanówOrpiszewOstrów Wlkp. (Zębców) PawłówPogrzybówPogrzybówPrzybysławicePrzygodzicePrzygodziczkiRaczyceRadłówRąbczynRoszkiSmoszewSośnieSulmierzyceŚwieligów ŚwinkówTarchały MałeTarchały WielkieTopola MałaTopola OsiedleTopola WielkaUgrzeleUjazdWalentynówWierzbnoWróbliniecWysockoWziąchowo

Zapnet jest spółką informatyczną świadczącą w regionie Wielkopolski i Dolnego Śląska specjalistyczne usługi szerokopasmowego dostępu do internetu na podstawie zezwolenia nr 12345 wydanego przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty oraz pierwszej w regionie licencji na użytkowanie radiowej częstotliwości 3,5 GHz.Firma od kwietnia 2004 r. buduje regionalną sieć bezprzewodowego internetu, z powodzeniem obsługując ponad2 000 użytkowników w 50 miejscowościach na terenie 6 gmin, umożliwiając komunikację w każdym, nawet najmniejszym zakątku naszego regionu. Swój stabilny rozwój opiera na trzech filarach: udostępnianiu szerokopasmowego internetu i telefonii internetowej VoIP oraz wysokiej klasy usługom informatycznym.Zapnet jako profesjonalny provider oferuje usługi w technologii WiFi, WiMAX umożliwiając transfer sygnałuw rzeczywistych deklarowanych prędkościach do 2 Mb/s. Zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu technologii telekomunikacyjnych przekłada na pozostałe pola działalności, wzbogacając ofertę dla klientów o innowacyjne produkty i promocje. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
renata książka
2009-06-03 20:21
ocena:10
MAM nie narzekam, a nawet jestem zadowolona :)
Krystian www
2009-06-03 17:05
ocena:10
Najbardziej profesjonalny dostawca internetu w miejscowości Odolanów. Serdecznie Polecam !

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Ostrów Wielkopolski - PROMAX
Sośnie - Netway Group
Wieruszów - WSK 2
Odolanów - Zapnet
Czekanów - EUROTELPOL
Poznań - Oxylion
Kalisz - NETCOM computers
Łomianki - Quest-Net
Stęszew - microLink
Małkinia - TV-EURO-SAT


Aktualności

17.08.2018 |

73% włamań do sieci korporacyjnych w 2017 r. było możliwe dzięki wykorzystaniu luk w aplikacjach internetowych

Analiza testów penetracyjnych przeprowadzonych przez badaczy z Kaspersky Lab w sieciach korporacyjnych w 2017 r. wykazała, że trzy czwarte (73%) skutecznych włamań powiodło się dzięki wykorzystaniu aplikacji internetowych zawierających luki w zabezpieczeniach.

Wyniki zostały podsumowane w nowym raporcie "Ocena bezpieczeństwa korporacyjnych systemów informacyjnych w 2017 r.".

Każda infrastruktura IT jest unikatowa, a najbardziej niebezpieczne ataki są planowane z uwzględnieniem luk w zabezpieczeniach określonej organizacji.

Każdego roku dział Security Services firmy Kaspersky Lab przeprowadza praktyczny pokaz potencjalnych scenariuszy ataków, aby pomóc organizacjom na całym świecie zidentyfikować luki w zabezpieczeniach swoich sieci oraz uniknąć szkód finansowych, operacyjnych i wizerunkowych. 

+ więcej...
17.08.2018 |

Poczta Polska: Pocztówka z wakacji także przez Internet

Widokówki z nadmorskimi miejscowościami były najlepiej sprzedającym się produktem lipca w placówkach pocztowych.

Według najnowszych danych Poczty Polskiej aż o 20% wzrosła sprzedaż znaczków w pasie nadmorskim w porównaniu do wyników z zeszłego roku.

Z kolei w sprzedaży internetowej na platformie Envelo największą popularnością cieszy się e-znaczek.

W okresie wakacyjnym dobrze sprzedaje się również e-kartka – personalizowana pocztówka z grafiką lub zdjęciem. 

+ więcej...
17.08.2018 |

Niedobory kadrowe, niedoinwestowanie i błędy ludzkie stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa przemysłowych systemów sterowania w kluczowych branżach

Według badania Kaspersky Lab poświęconego stanowi cyberbezpieczeństwa przemysłowego w 2018 r., firmy z sektora przemysłowego i energetycznego, jak również przedsiębiorstwa transportowe i logistyczne, mają odmienne opinie odnośnie negatywnych skutków cyberataków na ich sieci przemysłowe.

Jednak jeśli chodzi o czynniki, które zagrażają bezpieczeństwu ich sieci, zgodnie wskazują trzy kluczowe obawy: niedobory kadrowe, niedoinwestowanie ze strony kierownictwa wyższego szczebla oraz czynnik ludzki.

Biorąc pod uwagę, że niemal 40%1 komputerów przemysłowych stanowi cel ataku co 6 minut, te luki w cyberbezpieczeństwie infrastruktury krytycznej znacząco zwiększają zagrożenia dla organizacji.

+ więcej...
17.08.2018 |

Darmowe gigabajty i minimum 30 dni po doładowaniu w nowej ofercie T‑Mobile na kartę

Nowa oferta „Darmowe GB po doładowaniu” od T‑Mobile to idealna propozycja dla tych, którzy chcą swobodnie korzystać z internetu bez konieczności ciągłego doładowywania karty.

By z niej skorzystać wystarczy kupić Starter za 5zł z bonusem 7 GB (do wykorzystania w Polsce) na 7 dni na start.

Po doładowaniu konta wybraną kwotą przedłużona zostanie ważność karty.

W zależności od kwoty doładowania może to być od 30 (przy doładowaniu od 5 złotych) do 150 dni (przy doładowaniu od 200 złotych).

+ więcej...
17.08.2018 |

Fala włamań na konta w serwisie Instagram - komentarz Kaspersky Lab

W ostatnich dniach wielu użytkowników Instagrama straciło dostęp do swoich kont i nie jest w stanie go odzyskać.

Wg ofiar, po porwaniu konta cyberprzestępcy zmieniają nick, zdjęcie profilowe, adres e-mail i numer telefonu, co sprawia, że przywrócenie dostępu jest niemal niemożliwe.

Instagram opublikował już swoje oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Eksperci z Kaspersky Lab skomentowali temat. 

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij