szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Zapnet ********* (9.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferta firmy Zapnet obejmuje pełen zakres usług związanych z szerokopasmowym dostępem do internetu. Bazując na wiedzy i doświadczeniu firma proponuje usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, oferując optymalne pakiety usług: • szerokopasmowego dostępu do internetu dla osób prywatnych, firm i instytucji, • telefonii internetowej VoIP, • budowy bezprzewodowych szerokopasmowych sieci regionalnych, • utrzymania i monitoringu sieci, • tworzenia publicznych punktów dostępu do internetu, • obsługi IT ww. procesów. Oferowany przez spółkę szerokopasmowy internet umożliwia transfer dużej ilości danych oraz korzystaniez zaawansowanych usług multimedialnych, w tym VoIP (technologii przesyłania głosu). Spółka udostępnia sieć internet w ponad 50 miejscowościach, m.in.: Odolanowie, Ostrowie Wielkopolskim, Sulmierzycach, Sośni, Jankowie Przygodzkim, Przygodzicach, Roszkach i wielu innych miejscowościach. Zamieszczona na stronie wyszukiwarka pozwoli Państwu łatwo uzyskać informację o dostępności sieci Zapnet w konkretnej okolicy. Mapa zasięgu sieci Zapnet

Wykaz miejscowości pokrytych zasięgiem:

BabyBartnikiBaszynyBiadkiBogdajBogufałówBonikówChojnikChwaliszewChynowaCieszynDaniszynDomasławiceGarkiGądkowiceGorzupia Gorzyce MałeJanisławiceJanków PrzygodzkiJanków ZaleśnyJaskółkiJasne PoleKaczoryKonradówŁąkocinyNabyszyceNadstawkiNiemojewiecOdolanówOrpiszewOstrów Wlkp. (Zębców) PawłówPogrzybówPogrzybówPrzybysławicePrzygodzicePrzygodziczkiRaczyceRadłówRąbczynRoszkiSmoszewSośnieSulmierzyceŚwieligów ŚwinkówTarchały MałeTarchały WielkieTopola MałaTopola OsiedleTopola WielkaUgrzeleUjazdWalentynówWierzbnoWróbliniecWysockoWziąchowo

Zapnet jest spółką informatyczną świadczącą w regionie Wielkopolski i Dolnego Śląska specjalistyczne usługi szerokopasmowego dostępu do internetu na podstawie zezwolenia nr 12345 wydanego przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty oraz pierwszej w regionie licencji na użytkowanie radiowej częstotliwości 3,5 GHz.Firma od kwietnia 2004 r. buduje regionalną sieć bezprzewodowego internetu, z powodzeniem obsługując ponad2 000 użytkowników w 50 miejscowościach na terenie 6 gmin, umożliwiając komunikację w każdym, nawet najmniejszym zakątku naszego regionu. Swój stabilny rozwój opiera na trzech filarach: udostępnianiu szerokopasmowego internetu i telefonii internetowej VoIP oraz wysokiej klasy usługom informatycznym.Zapnet jako profesjonalny provider oferuje usługi w technologii WiFi, WiMAX umożliwiając transfer sygnałuw rzeczywistych deklarowanych prędkościach do 2 Mb/s. Zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu technologii telekomunikacyjnych przekłada na pozostałe pola działalności, wzbogacając ofertę dla klientów o innowacyjne produkty i promocje. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
renata książka
2009-06-03 20:21
ocena:10
MAM nie narzekam, a nawet jestem zadowolona :)
Krystian www
2009-06-03 17:05
ocena:10
Najbardziej profesjonalny dostawca internetu w miejscowości Odolanów. Serdecznie Polecam !

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Ostrów Wielkopolski - PROMAX
Sośnie - Netway Group
Wieruszów - WSK 2
Odolanów - Zapnet
Czekanów - EUROTELPOL
Poznań - Oxylion
Kalisz - NETCOM computers
Łomianki - Quest-Net
Stęszew - microLink
Małkinia - TV-EURO-SAT


Aktualności

23.04.2018 |

Gigsy za doładowanie oraz 10 GB specjalnie na YouTube w Plush na Kartę!

Plush odświeża ofertę „na kartę" - teraz pakiety internetowe, nawet do 100 GB, są bonusem po każdym doładowaniu, a do tego za doładowanie od 25 zł jest jeszcze dodatkowy pakiet 10 GB specjalnie na YouTube!

W nowym Plush na Kartę jest jeszcze więcej Internetu niż dotychczas.

W prezencie za doładowanie dostaje się pakiety internetowe, a jeśli jest ono za minimum 25 zł to dochodzi jeszcze 10 GB ekstra na YouTube.

Wszystkie pieniądze zostają na koncie i można je wykorzystać na dowolne usług, jak chociażby jeden z trzech pakietów usług bez limitu.

+ więcej...
23.04.2018 |

Ericsson przedstawia wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2018 roku

Podsumowanie pierwszego kwartału:

Sprzedaż spadła o 9% rdr. Sprzedaż dla porównywalnych jednostek i z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych spadła o 2% rdr, przy niższych przychodach na rynkach północno-wschodniej Azji, a także w Azji Południowo-Wschodniej, Oceanii i Indiach.

Pozostałe obszary rynku wykazały wzrost.

Marża brutto wyniosła 34,2% (15,7%). 

+ więcej...
23.04.2018 |

Oszuści wykorzystują pogłoski o ICO komunikatora Telegram, aby uruchomić dziesiątki fałszywych stron dla inwestorów - kradnąc w jednym przypadku dziesiątki tysięcy dolarów

Badacze z Kaspersky Lab wykryli dziesiątki niezwykle przekonujących fałszywych stron internetowych podszywających się pod serwisy inwestycyjne związane z emisją cyfrowych monet/tokenów (ang. Initial Coin Offering, ICO) komunikatora internetowego Telegram.

Wygląda na to, że wiele z tych stron internetowych należy do tej samej grupy.

W jednym tylko przypadku ofiarom oszustwa, które wierzyły, że inwestują w tzw. "Gramy" - rzekomą nową walutę Telegrama - skradziono kryptowalutę o wartości dziesiątek tysięcy dolarów.

Telegram nie potwierdził oficjalnie ICO, ostrzegł natomiast przed oszukańczymi stronami dla inwestorów.

+ więcej...
23.04.2018 |

Dostęp do szybkiego internetu warunkiem technologicznej zmiany firm. Wprowadzenie sieci 5G znacznie ten proces przyspieszy

Już ponad 50 proc. firm przeszło lub planuje cyfrową transformację biznesu.

Automatyzacja procesów, wykorzystywanie ogromnych zbiorów danych czy przechodzenie do e-commerce dotyczą coraz większej liczby firm.

Te procesy nie byłyby możliwe bez dostępu do szybkiego i stabilnego internetu.

Trwające prace nad uruchomieniem sieci 5G – wielokrotnie szybszej niż dzisiejsze 4G – są szansą na znaczne przyspieszenie cyfryzacji polskiej gospodarki.

+ więcej...
23.04.2018 |

Tego nie mówi się o backupie strony i poczty – aż 1400 proc. różnicy w ofertach polskich operatorów hostingu

Ponad 80 proc. polskich firm doświadczyło przynajmniej jednego cyberataku w 2017 roku.

Mimo tego nadal rzadko porusza się kwestie związane z backupem stron internetowych oraz poczty elektronicznej, choć zasoby informatyczne są jednym z głównych celów hakerów.

O czym nie wiedzą przedsiębiorcy i czego nie mówią głośno firmy hostingowe?

Trwa wyścig pomiędzy cyberprzestępcami a przedsiębiorcami, którzy coraz poważniej podchodzą do kwestii cyberbezpieczeństwa. 

+ więcej...
najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 6 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 99 Mb/s
xDSL - łącze 30 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 21 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij