Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Masternet.info

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


internet bezprzewodowy operator Sieci LAN strony www projektowanie Komputery Modernizacja Naprawa oraz SAT TV ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz
Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Myszków - Blue-System
Tąpkowice - NovoNet Sp. z o.o.
Myszków - Raq-NET
Myszków - INTER-SAT
Kozieglowki - Blaugrana
Opole - AirMAX - AirNET
Golub - Dobrzyń - Marton Sp. z o.o.
Żarki - Masternet.info
Koziegłowy - K1 Technologie Teleinformatyczne - Mateusz Jagoda
Kamienica Polska - Fiberion


Aktualności

30.09.2016 |

NOWOŚĆ w T-Mobile Mix. Studencki Internet mobilny – 50 GB za 50 zł

Wraz ze startem roku akademickiego T-Mobile wprowadza nową ofertę przygotowaną specjalnie z myślą o studentach – MIX Internet na 10 doładowań.

Specjalna, limitowana czasowo propozycja obejmuje pakiet 50 GB Internetu do swobodnego korzystania z Internetu oraz nowoczesne modemy i routery LTE.

Ciężko wyobrazić sobie dziś studiowanie bez dostępu do szybkiego i stabilnego Internetu.

Łącze stacjonarne ma swoje wady: nie można go zabrać do parku czy biblioteki, a prawdziwe kłopoty zazwyczaj zaczynają się przy zmianie miejsca zamieszkania.

+ więcej...
30.09.2016 |

Utrata fortuny: jeden atak DDoS może kosztować firmę ponad 1,6 mln dolarów

Z przeprowadzonego przez Kaspersky Lab badania poświęconego zagrożeniom bezpieczeństwa IT w firmach (Corporate IT Security Risks 20161) wynika, że jeden atak DDoS może kosztować firmę nawet ponad 1,6 milionów dolarów, jednak kwota ta zależy w dużym stopniu od tego, jak szybko działania cyberprzestępców zostaną wykryte.

Firmy różnej wielkości, które zostały dotknięte atakiem DDoS (ataki te mają na celu zatrzymanie infrastruktury IT) na przestrzeni minionych 12 miesięcy, zapytano w badaniu o poniesione w efekcie koszty. 

+ więcej...
29.09.2016 |

NOWANET.PL – dociera tam, gdzie inni operatorzy nie mogą

Operator usług telekomunikacyjnych, firma NOWANET.PL posiada własne sieci zbudowane w oparciu o łącza miedziane, światłowodowe oraz radiolinie na terenie miasta Lublina, Bychawy i wielu okolicznych miejscowości.

Pozwala to na dotarcie z usługą dostępu do Internetu, cyfrową telewizją oraz telefonią do ogromnej grupy potencjalnych klientów.

Dostawca nie powiedział ostatniego słowa i w dalszym ciągu zwiększa zasięg swoich sieci dostępowych.

+ więcej...
29.09.2016 |

Plus rozdał ponad milion gigabajtów za medale Polaków na Paraolimpiadzie w Rio!

Ponad 31,5 tysiąca osób wzięło udział w specjalnej promocji Plusa, w której ściskaliśmy kciuki za naszych reprezentantów startujących na Paraolimpiadzie w Rio de Janeiro!

Odebrali oni ponad 1,1 mln dodatkowych GB za aż 39 medali zdobytych przez biało-czerwonych!

W promocji „GIGSY ZA MEDALE 2", która trwała od 8 do 18 września, rozdawane były dodatkowe gigabajty za medale zdobyte przez Polaków na zawodach w Rio de Janeiro.

+ więcej...
28.09.2016 |

Tata Sky wybiera fiirmę Ericsson do rozszerzenia dostępności kanałów HD

Tata Sky, wiodący dostawca usług DHT (Direct-to-Home) w Indiach wybrał platformę kompresji Ericsson (NASDAQ:ERIC) AVP 4000.

Rozwiązanie spełnia wymagania operatora w zakresie platformy kodowania umożliwiającej skomplikowane procesy przetwarzanie treści HD.

+ więcej...
inea


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 300 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 768 kb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij