Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

GREMIUM

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Zajmujemy się dostarczaniem usług internetowych klientom indywidualnym oraz firmom. Świadczymy usługi drogą bezprzewodową. Nie jest to jednak typowa sieć radiowa WiFi, z jaką można spotkać się u innych dostawców. Postawiliśmy na jakość sygnału oraz na dobrej jakości sprzęt zarówno nadawczy jak i odbiorczy. Gwarantujemy, że zainstalowany u Państwa Internet GREMIUM będzie działał z wysoką jakością sygnału oraz bez uciążliwych przerw. Naszym podstawowym celem jest zadowolenie klienta. Przed każdą instalacją sprawdzamy jakość usługi w danej lokalizacji i podłączamy tylko wtedy, kiedy mamy pewność, że dana usługa będzie działać bez zarzutu. Nasi klienci mają 24 godzinny dostęp do szerokopasmowego Internetu, telefonii internetowej VoIP, a w najbliższej przyszłości będą mogli cieszyć się telewizją VoD , IPTV). ... więcej




Zapytaj o ofertę poprzez formularz









Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Rzeszów - NEXET sp. z o.o.
Tarnobrzeg - Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Łańcut - Mat-Sat Telekom
Dynów - Inter-Conect
Trzebownisko - MTKomp
Rzeszów - DATA-COM Piotr Data
Tyczyn - OST Tyczyn
Tarnobrzeg - Flash-Net
Łańcut - SK-VICTOR
Rzeszów - rzeszowski.net


Aktualności

19.09.2019 |

Do 800 ton dwutlenku węgla rocznie: wpływ kryptokoparek na środowisko

W 2018 roku kryptokoparki webowe, czyli aplikacje działające w przeglądarce internetowej i wydobywające kryptowaluty dla zysku cyberprzestępców, mogły zużyć aż 18,8 gigawatów energii elektrycznej - tak wynika z badania firmy Kaspersky dotyczącego wpływu kopania kryptowalut w przeglądarkach na gospodarkę i środowisko.

Tyle samo energii zużywa w ciągu godziny Polska, co oznacza, że w wyniku tej aktywności do atmosfery emitowanych jest blisko 800 ton dwutlenku węgla.

Web mining, czyli kopanie kryptowalut za pośrednictwem aplikacji działających w przeglądarkach internetowych, to zagrożenie, z którym wielu użytkowników może regularnie się stykać, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy.

O tym, że mamy z nim do czynienia, możemy się dowiedzieć dopiero wtedy, gdy sprawdzimy kod źródłowy strony internetowej lub zauważymy, że niektóre zasoby sieciowe przeciążają urządzenia. 

+ więcej...
19.09.2019 |

Taylor Swift pierwszą headlinerką Open’er Festival Powered by Orange 2020

Taylor Swift, absolutna ikona ostatniej dekady, zdobywczyni 10 nagród Grammy i jedna z najbardziej wpływowych artystek na świecie headlinerką Open’er Festival Powered by Orange 2020.

Koncert 3 lipca w Gdyni będzie jej pierwszym występem w Polsce.

W sierpniu fani Taylor Swift doczekali się jej siódmego albumu „Lover”, który natychmiast znalazł się na pierwszym miejscu Billboardu, a kawałki „Me!”, „You Need to Calm Down” czy „Lover” momentalnie rozgrzały serwisy streamingowe do czerwoności.

Nic dziwnego – mówimy o artystce, która przez ponad dekadę zbudowała status popowej legendy.

+ więcej...
18.09.2019 |

Polski rynek kurierski jest jednym z najszybciej rosnących w Europie. To napędza inwestycje branży w innowacje

Szacuje się, że w 2021 roku wolumen przesyłek może wzrosnąć do 500 mln sztuk z niecałych 392 w roku 2018.

Szybki rozwój branży napędza inwestycje firm logistycznych w technologie i innowacje, dyktowane oczekiwaniami klientów, które są związane głównie z jak najszybszym czasem dostawy.

Dlatego DHL Parcel uruchomił właśnie pod Warszawą nowy terminal, wyposażony w najnowocześniejsze urządzenie sortujące w Europie.

Ten pozwala rozdzielić 7,5 tys. paczek w ciągu godziny i umożliwi dostarczanie klientom przesyłek w czasie, który jest dla nich najbardziej dogodny.

+ więcej...
18.09.2019 |

Minister cyfryzacji: Cyberbezpieczeństwo fundamentem przy budowie sieci 5G. W 2020 roku będzie działać w co najmniej jednym mieście w Polsce

Priorytetem we wdrażaniu 5G jest cyberbezpieczeństwo, to jeden z głównych warunków stawianych dostawcom nowej technologii i jej komponentów – podkreśla minister cyfryzacji Marek Zagórski.

Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej pod koniec 2020 roku nowy standard telekomunikacyjny ma objąć zasięgiem przynajmniej jedno miasto w Polsce.

W ubiegłym tygodniu Orange Polska i Ericsson wspólnie uruchomili w Warszawie testową sieć 5G. Podobne próby prowadzi też Huawei.

+ więcej...
18.09.2019 |

AiShield – ochrona przed zagrożeniami dla domu i małych sieci firmowych

Zyxel prezentuje AiShield, nową licencjonowaną usługę zabezpieczającą dla urządzeń Multy X i Multy Plus – zaprojektowaną do ochrony sieci domowych, SOHO oraz małych firm przed cyberatakami.

Cyberprzestępstwa, dokonywane za pomocą oprogramowania ransomware, stały się tak powszechne, że nikt nie może czuć się bezpieczny.

Ryzyko cały czas rośnie, ponieważ używamy coraz więcej urządzeń, które wymagają stałego połączenia z Internetem.

AiShield wykorzystuje opartą na sztucznej inteligencji bazę danych bezpieczeństwa Zyxel do obrony przed wszystkimi zagrożeniami sieciowymi, w tym wirusami, złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i atakami phishingowymi.  

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 40 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1,8 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij