Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

DatexNet Waldemar Stawski

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Sprzedaż i montaż usług i sprzetu dostępu do internetu drogą radiową w technologii WI-FI 2,4 , 5,5 Ghz, Terenie Gminy Kurów, Markuszów,Garbów, Nałęczów. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Giżycko - INM Sp. z o.o.
Chorzów - Graficom
Lublin - PARADOWSKI
Warszawa - UPC internet - telewizja - telefon
Internet 500 mb/s - Światłowód UPC
Łódź - NET-PARTNER S.C.
Warszawa - Skyconnect
Warszawa - Internet satelitarny
Poznań - Internet INEA 1000 Mb/s
Poznań - INEA S.A.


Aktualności

26.02.2020 |

Zyxel wyróżniony EIST 20-Year Award przez ICSA Labs

Zyxel dołącza do elitarnego grona dostawców produktów zabezpieczejących sieć, wyróżnionych EIST 20-year Award.

Nagroda przyznawana jest firmom, które przez dwie dekady otrzymywały pozytywne wyniki w testach przeprowadzanych przez ICSA Labs.

ICSA Labs słynie z najbardziej rygorystycznych na świecie testów produktów zabezpieczających, takich jak: zaawansowana ochrona przed zagrożeniami, oprogramowanie antyszpiegowskie, antywirusowe, IPSec VPN i zapory sieciowe.

Nagrody EIST (Excellence in Information Security Testing) przyznawane są co roku dostawcom, których produkty zabezpieczające przez 5, 10, 15 lub 20 kolejnych lat spełniały surowe kryteria wyznaczone przez ICSA Labs.

+ więcej...
26.02.2020 |

Szpieg w smartfonie: dwa najaktywniej ewoluujące mobilne cyberzagrożenia polują na prywatne dane

Badacze z firmy Kaspersky podsumowali ewolucję cyberzagrożeń mobilnych w 2019 r.

Mobilne trojany wyświetlające reklamy oraz oprogramowanie stalkerware - wykorzystywane do szpiegostwa - odnotowały znaczny wzrost, stanowiąc coraz poważniejsze zagrożenie dla danych osobowych użytkowników smartfonów.

W przypadku tych pierwszych miał miejsce dwucyfrowy wzrost liczby wykrytych pakietów instalacyjnych, z kolei oprogramowanie stalkerware atakowało użytkowników mobilnych co najmniej dwukrotnie częściej niż w 2018 r.

Wśród narastających w ostatnich latach obaw dotyczących prywatności cyfrowej - które doprowadziły do powstania nowych regulacji - często umyka mobilny aspekt tego problemu.

+ więcej...
26.02.2020 |

Telewizja internetowa z dekoderem od Cyfrowego Polsatu także w opcji z abonamentem

Z myślą o wygodzie i komforcie klientów, Cyfrowy Polsat przygotował nowe, praktyczne rozwiązanie w ofercie telewizji internetowej z dekoderem EVOBOX STREAM – możliwość podpisania umowy z pakietem na stałe, już od 20 zł/mies.

Ponadto do tematycznych pakietów dodatkowych dołączyły dwa zupełnie nowe: Filmbox Premium z treściami filmowymi oraz Rozrywka z treściami dla dorosłych.

Klienci zainteresowani korzystaniem z telewizji internetowej z dekoderem EVOBOX STREAM – umożliwiającej odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu) – mogą teraz wybierać między dotychczasową ofertą ELASTYCZNĄ z pełną dowolnością włączania poszczególnych pakietów na 30-dniowe okresy, a nową ofertą PRAKTYCZNĄ ze stałym zobowiązaniem na wybrany pakiet podstawowy.

+ więcej...
25.02.2020 |

Programy do tworzenia znaków wodnych – jak w kilka sekund ochronić swoje zdjęcia przed kradzieżą w sieci?

Internet to prawdziwa kopalnia skarbów – niektórzy jednak nadzwyczaj lubią je sobie przywłaszczać. Czy zdarzyło Ci się zobaczyć swoje zdjęcie w miejscu, w którym się go wcale nie spodziewałeś? Nawet jeśli nie, prędzej czy później to nastąpi. Dlatego tak ważna jest ochrona fotografii w sieci. Służą do tego rozmaite techniki – w szczególności prym wiodą znaki wodne. Jak się sprawdzą u Ciebie? + więcej...
25.02.2020 |

Fałszywe bilety na festiwal Burning Man

26 lutego rozpoczyna się oficjalna sprzedaż biletów na festiwal Burning Man - trudne do zdefiniowania, a zarazem niezwykle popularne wydarzenie społecznościowo-artystyczne, które trwa tydzień i odbywa się co roku na pustyni w Nevadzie.

Eksperci z firmy Kaspersky wykryli stronę phishingową poświęconą festiwalowi, za pośrednictwem której od końca stycznia realizowano sprzedaż fałszywych biletów za 225 dolarów, czyli dwukrotnie taniej niż w oficjalnej sprzedaży.

Phishing - rodzaj cyberataku przeprowadzanego w celu zdobycia poufnych danych poprzez podszywanie się pod legalne organizacje - to jedna z najpopularniejszych metod wykorzystywanych przez cyberprzestępców w celu gromadzenia danych, które mogą zostać następnie wykorzystane do uzyskania dostępu do kont finansowych ofiar.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 128 Mb/s
xDSL - łącze 32 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 700 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij