Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

3 Mikrolan

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Od 2003 roku firma nasza zajmuje się dostarczaniem internetu dla firm, instytucji, oraz osób prywatnych. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Piastów - Landtech Sp. z o.o.
Łomianki - ARMNET
Walendów - Martel Marta Bienia - sekocin.net
Warszawa - PTU WLAN-TECH PLUS
Józefów - Nettete
Bolimów - GREFNET
Warszawa - Premium Mobile
Międzyborów - miedzyborow.net
Warszawa - 3.pl
Ożarów Mazowiecki - STANSAT


Aktualności

13.11.2019 |

Spraw sobie prezent z T‑Mobile – wybierz telefon lub tablet w atrakcyjnej promocji

Świąteczna oferta zawitała właśnie do salonów i na stronę T‑Mobile. Klienci znajdą w niej zarówno usługi najwyższej jakości, jak również wiele pomysłów na prezenty, które w najbliższym czasie warto sprawić sobie i bliskim.

W sklepach stacjonarnych i online klienci mogą skorzystać z doskonałej oferty z olbrzymimi przecenami urządzeń i nabyć m.in już od złotówki Samsunga Galaxy S10e i A50.

Jak oferta – nomen omen – prezentuje się w szczegółach? W tym roku operator postawił na urządzenia Samsunga i Huawei oraz znacząco obniżył ich ceny.

W ofercie świątecznej można znaleźć perełki zakupowe takie jak smartfon Samsung Galaxy S10e, przeceniony z 829 zł na złotówkę.

+ więcej...
13.11.2019 |

T‑Mobile rozpoczyna kampanię świąteczną

Choć w kalendarzu wciąż jeszcze listopad, powoli czuć już świąteczny nastrój. W sklepach pojawiają się pierwsze ozdoby, miasta przygotowują się do włączenia iluminacji świetlnych, zaczynamy kompletować prezenty dla najbliższych.

Nowi i obecni klienci T‑Mobile również mogą poczuć magię świąt, bo właśnie startuje kampania świąteczna operatora w dwóch odsłonach.

W pierwszej z nich T‑Mobile podkreśla, jak ważna w okresie świątecznym jest możliwość kontaktu z najbliższymi.

W drugiej klienci mogą zapoznać się z wyjątkową ofertą produktową z olbrzymimi obniżkami cen urządzeń.

+ więcej...
12.11.2019 |

Firma Kaspersky identyfikuje nowego backdoora Titanium wykorzystywanego w atakach znanego ugrupowania Platinum w regionie Azji i Pacyfiku

Eksperci z firmy Kaspersky przedstawiają najnowsze doniesienia dotyczące aktywności Platinum - jednego z najbardziej zaawansowanych pod względem technicznym ugrupowań APT, które tradycyjnie koncentruje się na regionie Azji i Pacyfiku.

Podczas analizy zidentyfikowano nowego backdoora o nazwie Titanium.

Zaawansowana, długotrwała, ukierunkowana kampania Titanium składa się z serii etapów "zrzucania", pobierania oraz instalowania, po których następuje umieszczenie trojana backdoora w atakowanym urządzeniu.

Główne wektory infekcji obejmują między innymi lokalne strony intranetu z wykorzystaniem szkodliwego kodu w celu rozpoczęcia infekcji oraz szkodliwe archiwum, które można pobrać przy pomocy BITS Downloadera.

+ więcej...
12.11.2019 |

Internet mobilny dla studenta ze sprzętami do mobilnej rozrywki: Acer Nitro 5, Huawei MateBook D15.6, Samsung Tab A 10.1 2019

Początek roku akademickiego to dla studentów nie tylko czas poszukiwania mieszkania, ale także związany z tym wybór najkorzystniejszej oferty internetowej.

Dla osób mieszkających na stancji lub w akademiku idealnym rozwiązaniem jest internet mobilny, do którego w ofercie Plusa możecie dobrać nowoczesne i funkcjonalne sprzęty.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótki przegląd proponowanych urządzeń: Acer Nitro 5, Samsung Tab A 10.1 2019, Huawei MateBook D15.6.

W abonamencie Plusa, w zależności do wybranego pakietu, dostajecie od 30 do 100 GB internetu.  

+ więcej...
08.11.2019 |

E-umowa w Orange także przy zakupie urządzeń. Wygodnie i bezpiecznie, bez wychodzenia z domu

Orange Polska od ubiegłego roku umożliwia podpisanie lub przedłużenie umowy na mobilne usługi abonamentowe w formie e-umowy.

Teraz to rozwiązanie jest dostępne także dla tych klientów, którzy wraz z usługami Orange kupują smartfon czy inne urządzenia na orange.pl lub poprzez infolinię.

E-umowę przy zakupie usług z urządzeniami mogą podpisywać klienci indywidualni – zarówno nowi, jak również przedłużający umowę i przenoszący numer z oferty na kartę na abonament.

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 6 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij