Promocje

Najlepsze oferty promocyjne na usługi dostępu do internetu i telewizję.

 

29.01.2018 | Nielimitowany Internet Domowy od T‑Mobile – tak dobry, że polecisz go sąsiadom.

Dzięki najlepszej sieci T‑Mobile, nawet będąc z dala od miejskich ośrodków i infrastruktury szerokopasmowej, można cieszyć się Nielimitowanym Internetem Domowym od T‑Mobile. Przypomina o tym nowa odsłona kampanii reklamowej T‑Mobile.

Internet domowy od T‑Mobile działa niemal wszędzie, pozwala (jak w usłudze stacjonarnej) na transmitowanie nieograniczonej ilości danych, a przy tym jest tak prosty w użyciu jak to tylko możliwe. 

Cała rodzina może korzystać z łącza, kiedy chce i jak potrzebuje – do grania online, oglądania wideo czy przeglądania zasobów sieci. Na tych atrybutach – szybkości, prostocie instalacji oraz swobodnym dostępie nawet tam, gdzie nie ma rozbudowanej infrastruktury – skupia się najnowsza odsłona kampanii reklamowej T‑Mobile.

Z dala od miejskiego zgiełku, za to w bliskości natury – rozgrywa się akcja najnowszego spotu reklamowego. W przyjaznej atmosferze przedmieścia okazuje się, że szybki, Nielimitowany Internetowi Domowy od T‑Mobile to sposób na budowanie sąsiedzkich przyjaźni. Korzystanie z dobrodziejstw sieci okazuje się być łatwe, bez konieczności skomplikowanych instalacji. Jego jakość i szybkość bez trudu pozwala na swobodną rozmowę online czy oglądanie ulubionych klipów - nawet tam gdzie wydawało się, że sieci nie ma. Nowy, 30-sekundowy spot widzowie ogólnopolskich stacji telewizyjny zobaczyli 20 stycznia. 

Obecna będzie w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, kinach, radiu, kanałach online (w tym w social mediach), jak również nośniki wielkoformatowe oraz POS w salonach Operatora.

Kreację i spoty przygotował departament komunikacji rynkowej T‑Mobile wraz z agencją FCB Bridge2Fun. Za planowanie i zakup mediów oraz działania w Internecie odpowiada dom mediowy Mindshare, kreację online Liquid Thread, za kampanię w mediach społecznościowych - Agencja Warszawa. Materiały BTL przygotowała agencja ARC Worldwide.

Sprawdź 1 ZŁ PRZEZ 4 MIESIĄCE

źródło: T‑Mobile

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 250 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 20 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 250 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij