Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

WW-NET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Lokalna firmą telekomunikacyjną świadczącą usługi dostępu do Internetu dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.Przekaźniki sieci mają zawsze początek SSID WW-NET. Sieć obejmuje swoim zasięgiem następujące tereny i jest sukcesywnie powiększ

Dostęp do internetu

Nasze łącza do sieci Internet oparte są na połączeniu synchronicznym jesteśmy podłączeni do globalnej sieci za pomocą światłowodów dlatego możemy oferować klientom końcowym najwyższej jakości połączenia w dowolnej konfiguracji DL/UP oczywiście bez limitów jak i na życzenie klienta stały adres IP z puli publicznej bez dodatkowych opłat.
Instalacja u klienta wifi w najnowszych standardach lub w zależności od wybranej technologi dostępowej do sieci Internet w danej lokalizacji, każdy klient otrzymuje router co daje możliwości podłączenia więcej niż jeden komputer bez dodatkowych opłat a koszt instalacji klienckiej od 1 zł.

Sieci komputerowe

Projektujemy oraz wykonujemy systemy telekomunikacyjne: kablowe oraz bezprzewodowe sieci komputerowe. Zajmujemy się również ich konserwacją.
Analizujemy potrzeby Klienta pod kątem wymagań stawianych sieci komputerowej, przeprowadzamy audyt procesów zachodzących w sieci komputerowej. Na tej podstawie tworzymy projekty z uwzględnieniem potrzeb informatycznych oraz funkcjonalnych pomieszczeń, udzielamy konsultacji na potrzeby prac budowlanych oraz inwentaryzujemy istniejące sieci, łącznie z pomiarami i oceną ich wydajności.

Serwis sprzętu komputerowego

Specjalizujemy się naprawie, serwisie, modernizacji komputerów i notebooków a także instalacją i konfiguracją oprogramowania komputerowego. Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów z oprogramowaniem, usuwaniem złośliwego oprogramowania, odzyskiwaniem i archiwizacją danych.
Wykonujemy specjalistyczne naprawy podzespołów komputerowych w tym płyt głównych komputerów PC i laptopów , wymianę układów SMD i BGA, reballing BGA. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Nowy Żmigród - FHU NeoBasik
Rzeszów - F.H.U. KNET
Racibórz - TanioFon
Łańcut - Mat-Sat Telekom
Poznań - Oxylion
Zagórzany - INTAN
Jasło - Sigma
Rzeszów - DATA-COM Piotr Data
Przeworsk - FHU EZ-bit
Łańcut - SK-VICTOR


Aktualności

01.12.2021 |

Maciej Zieliński nowym CEO Siemens Polska

Maciej Zieliński obejmie od 1 stycznia 2022 roku stanowiska prezesa oraz dyrektora działu Digital Industries w Siemens Polska.

Nowy prezes jest związany z Siemensem od 2003 roku. Maciej Zieliński przez ostatnie 6 lat pełnił funkcję CEO Siemensa na Ukrainie. Wcześniej, od 2011, pełnił obowiązki dyrektora działu Automation, Process Industries and Drives oraz dyrektora sprzedaży działu Industrial Automation and Drive Technology w Siemens Rosja.

W latach 2003 - 2011 pracował w Siemens Polska kierując jednym z obszarów ramach działu Digital Industries.

Nowy prezes jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Inżynieria mechaniczna i robotyka.

+ więcej...
01.12.2021 |

Ericsson Mobility Report: niemal 300-krotny wzrost mobilnego transferu danych na przestrzeni 10 lat

Globalne analizy firmy Ericsson ujawniły niemal 300-krotny wzrost mobilnego transferu danych od 2011 roku, czyli roku pierwszej publikacji Ericsson Mobility Report.

Wnioski te, oparte na aktualnych i historycznych danych sieciowych, zostały zawarte w specjalnym, jubileuszowym wydaniu Ericsson Mobility Report z listopada 2021.

Autorzy raportu przyglądają się niektórym kluczowym trendom i wydarzeniom, które kształtowały ostatnią dekadę, a także ujawniają najnowsze prognozy na okres do 2027 roku.

Przesłankę, że 5G stanie się najszybciej wdrożoną generacją technologii mobilnej w dotychczasowej historii, wzmacnia prognoza szacująca osiągnięcie blisko 660 mln subskrypcji 5G do końca tego roku. 

+ więcej...
01.12.2021 |

Technologiczne kierunki studiów przeżywają oblężenie. Budowanie kadr kluczowe dla rozwoju branży

Polskie uczelnie kształcą rokrocznie ponad 110 tys. absolwentów kierunków naukowo-technicznych.

Największą popularnością cieszą się informatyka, cyberbezpieczeństwo i inne kierunki powiązane z sektorem ICT, który ma duży wkład w rozwój krajowej gospodarki.

Wymaga jednak nieustannego kształcenia nowych kadr oraz wyrównywania poziomu wiedzy i umiejętności zgodnie z globalnymi standardami.

Temu właśnie służy program ICT Academy i towarzyszący mu konkurs ICT Competition, który organizuje Huawei.

+ więcej...
30.11.2021 |

Porady z okazji Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Komputerowego

30 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Komputerowego.

Z tej okazji eksperci z firmy Kaspersky przypominają kilka podstawowych faktów i zasad cyberbezpieczeństwa, które pozwolą zadbać o należytą ochronę urządzeń i życia cyfrowego.

Jak najlepiej uczcić Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Komputerowego? Zastanawiając się nad bezpieczeństwem swojego komputera, danych sieciowych oraz magazynu w chmurze.

Można z tej okazji np. zmienić swoje hasło, włączyć uwierzytelnienie dwuskładnikowe lub po prostu wpisać w wyszukiwarce Google swoje imię i nazwisko, by sprawdzić, jakie dane na nasz temat są dostępne publicznie.

+ więcej...
30.11.2021 |

Czy darmowy VPN jest bezpieczny?

Czy darmowy VPN jest bezpieczny i warto z niego korzystać? Jeśli zależy Ci na ukryciu albo zmianie swojego IP tylko na krótki czas, może być to atrakcyjne rozwiązanie. Musisz jednak uważać na oferty różnych firm, bo mogą one zagrażać bezpieczeństwu Twoich danych i grozić utratą prywatności. + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 35 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 80 Mb/s 
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 300 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij