Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MAXLAN S.C.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Od początku zajmujemy się dostarczaniem łączny internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Pragniemy zaoferować Państwu dostęp do sieci Internet. Połączenie jakie oferujemy jest wykonane w technice bezprzewodowej i światłowodowej.

Początki naszej firmy sięgają 2003 roku. Od 2009r w wyniku rozwoju firmy zawiązała się spółka.

Od początku zajmujemy się dostarczaniem łączny internetowych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Podstawowym celem naszej firmy jest dostarczanie możliwie jak najlepszych łączy do Internetu, jak najszerszemu gronu abonentów zamieszkujących głównie obszary wiejskie, małe i średnie miasta lub gdziekolwiek klient potrzebuje.

Współpracujemy z wieloma firmami wspierając ich naszą wiedzą i wykonując dla nich różne usługi związane z sieciami komputerowymi: przewodowymi, bezprzewodowymi, LAN, WAN, miedzianymi, światłowodowymi .... itp.

Od września 2011 we współpracy z Urzędem Gminy Chełmża realizujemy projekt pod nazwą "Internet dla wszystkich szansą rozwoju mieszkańców zamieszkujących tereny Gminy Chełmża". Projekt ten ma na celu pokrycie całego terenu gminy Chełmża zasięgiem sieci dostępowej do Internetu i umożliwić dostęp do światowych zasobów sieci ludziom, którzy do tej pory nie mieli takiej możliwości lub była ona ograniczona.

Również w 2011 roku otrzymaliśmy dotacje w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka , działanie 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie "ostatniej mili" nasz projekt obejmował obszary Gminy Drzycim k. Świecia i przyległych terenów i nosi nazwę „Zapewnienie szerokopasmowego dostępu do Internetu na terenie gmin Bukowiec, Drzycim, Lniano i Świecie przez Maxlan s.c.”

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Lipno - BEATKOM.pl
Chojnice - Petrus Polska Sp. z o.o.
Jeżewo - Celcom sp. z o.o.
Toruń - ETH Sieci Komputerowe Sp. z o.o.
Toruń - torama
Toruń - Mega-Net
Bydgoszcz - WANCOM
Toruń - Wi-Fi Center
Toruń - MAXLAN S.C.
Toruń - PM Telekom


Aktualności

28.03.2023 |

Starlink: Satelitarny dostęp do internetu w Polsce - przegląd oferty i kosztów

Starlink to innowacyjna usługa dostępu do internetu oparta na satelitach, stworzona przez firmę SpaceX, założoną przez Elona Muska. Ta nowoczesna technologia, umożliwiająca łączność na całym świecie, dociera również do Polski, oferując szybki i niezawodny dostęp do sieci, nawet w najbardziej odległych miejscach. W artykule przedstawiamy przegląd oferty Starlink w Polsce, wraz z cenami abonamentów, parametrami usługi i kosztami sprzętu. + więcej...
28.03.2023 |

Starlink vs. OneWeb: Porównanie Gigantów Internetu Satelitarnego

W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie technologii, dwa giganty – Starlink i OneWeb – konkurują ze sobą, aby zapewnić szerokopasmowy dostęp do Internetu na całym świecie za pomocą swoich satelitarnych konstelacji. Celem obu firm jest dostarczenie szybkiego i niezawodnego dostępu do Internetu w obszarach, które dotychczas były nieosiągalne dla tradycyjnych dostawców. + więcej...
28.03.2023 |

Eutelsat zatwierdza fuzję OneWeb: nowy rozdział w komunikacji satelitarnej

Eutelsat wyraził zgodę na fuzję z OneWeb. Ten strategiczny sojusz ma na celu stworzenie bardziej wszechstronnego i konkurencyjnego dostawcy usług łączności satelitarnej na rynku globalnym. + więcej...
28.03.2023 |

OneWeb: Ewolucja i historia firmy rewolucjonizującej dostęp do szerokopasmowego Internetu satelitarnego

OneWeb Network Access Associates Limited to firma zajmująca się komunikacją, która ma na celu budowę szerokopasmowych usług internetowych opartych na satelitach. Siedziba główna firmy znajduje się w Londynie, posiada również biura w Virginii, USA oraz zakład produkcyjny satelitów na Florydzie – Airbus OneWeb Satellites – będący wspólnym przedsięwzięciem z Airbus Defence and Space. Firma była wcześniej znana jako WorldVu Satellites Ltd. + więcej...
28.03.2023 |

Zgarnij Bonusy od serca T-Mobile i przygotuj swoją szafę na wiosnę z Born2be i HalfPrice

Coraz cieplejsze tygodnie skłaniają nas do schowania zimowych ubrań głęboko w szafie. Zamiast nich wyciągamy lżejsze, wiosenne okrycia i dodatki, których kolekcję z początkiem sezonu zawsze warto przejrzeć – i uzupełnić o modne propozycje.

Dla wszystkich klientów T‑Mobile, którzy planują wiosenne zakupy w tym obszarze, przygotowaliśmy kolejne niespodzianki w ramach „Bonusów od serca”.

W aplikacji „Mój T‑Mobile” dostępne są już zniżki do sklepów internetowych HalfPrice oraz Born2be. Akcja „Bonusy od serca” to inicjatywa, która pozwala nam podziękować klientom za to, że są z nami, i pokazać, jak bardzo to doceniamy każdego dnia.

Z tego powodu w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity” regularnie dodajemy kolejne specjalne oferty. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 20 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 24 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij