Wiadomości

Loading


18.11.2022 | Prawdziwy koszt phishingu

W ostatnich latach ignorowanie rosnącej liczby cyberataków staje się coraz trudniejsze.

Nowe środowiska pracy jeszcze bardziej zwiększyły ryzyko, jakie ponoszą małe i średnie firmy ze wszystkich branż i rynków – powiedział Kevin Drinkall, dyrektor ds. strategii GTM na region EMEA, Zyxel Networks.

Im więcej zagrożeń, tym więcej zagrożonych. Relacje w mediach ukazują tylko wierzchołek góry lodowej, odpowiadając na najbardziej podstawowe pytania: kto, co, gdzie, jak.

Jednak prawdziwy koszt cyberataków jest mocno odczuwany przez firmy, które poniewczasie zastanawiają się, jakie powinny były wprowadzić środki zaradcze, aby ograniczyć prawdopodobieństwo włamania.

+ więcej...
18.11.2022 | Nowe odcinki „Lulu” już dostępne w Polsat Box Go. Romans męża, nowy biznes cukierniczy i życie ze zbuntowaną nastolatką

Wyłącznie w Polsat Box Go są już dostępne kolejne odcinki „Lulu”, nowego serialu Kingi Dębskiej.

Historia z humorem i dystansem pokazuje losy kobiety, która podczas życiowej zmiany przechodzi wiele perypetii miłosnych i biznesowych.

Ważnym wątkiem są tu także wyzwania wychowawcze głównej postaci. Wczoraj w pakiecie Polsat Box Go Premium pojawiły dwa nowe odcinki serii – następne będą publikowane w kolejne środy.

O swojej bohaterce i pracy na planie serialu w wywiadzie dla portalu Interia pl opowiedziała odtwórczyni głównej roli Anna Dereszowska.

+ więcej...
18.11.2022 | Odbierz darmowy pakiet 5 GB na mundial od T-Mobile

Już za kilka dni rozpoczną się XXII Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, co oznacza kilkutygodniowe sportowe święto, wiele emocji i okazji do wspólnego kibicowania.

T Mobile, jako sponsor reprezentacji Polski, będzie całym sercem wspierać Biało-Czerwonych i chce także ułatwić swoim klientom oglądanie tych rozgrywek, dlatego przygotował dla nich darmowy pakiet 5GB.

Będzie można go odebrać od 17 do 23 listopada w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Prawdziwi kibice piłki nożnej daty rozgrywek polskiej reprezentacji z pewnością od dawna mają wpisane w kalendarze. Nie ma co ukrywać – zbliża się wielkie święto dla fanów tego sportu! 

+ więcej...
18.11.2022 | Orange pokazuje światłowód o przepustowości 10 Gb/s

Testy przeprowadzone w siedzibie firmy w Warszawie potwierdziły możliwości Orange Światłowodu Pro 10.0.

Przepustowość 10 Gb/s pozwala na podłączenie wielu urządzeń i komfortowego korzystania z domowej sieci bez utraty jakości połączenia.

Od 21 listopada br. klienci będą mogli sprawdzić możliwości technologii XGSPON w wybranych salonach w Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Przepustowość, czyli maksimum możliwość technologii XGSPON wynosi 10 Gb/s, natomiast przepływność, czyli szybkość internetu, jaką użytkownik może osiągnąć na swoim urządzeniu to 8 Gb/s.

+ więcej...
18.11.2022 | 5G Plusa najszybsze w Polsce

5G Plusa dystansuje pozostałych operatorów. Ranking SpeedTest pl pokazuje, że 5G od Plusa jest dwukrotnie szybsze od internetu

5G oferowanego przez pozostałych operatorów oraz trzykrotnie szybsze od internetu 4G/LTE.

Październikowy ranking przygotowano na podstawie 12 tysięcy testów prędkości internetu mobilnego w technologii 5G wykonanych przez użytkowników aplikacji mobilnej SpeedTest pl.

Rosnąca liczba testów prędkości internetu 5G świadczy o wzroście popularności tej technologii, powszechności zasięgu oraz większej liczbie urządzeń obsługujących 5G.

+ więcej...
18.11.2022 | T-Mobile stworzy na SGGW inteligentną strefę badań

Technologia wspiera nas w codziennym życiu, pozwalając realizować cele, które jeszcze kilka lat temu bez jej wsparcia byłyby trudne do osiągnięcia.

Nie inaczej jest w świecie naukowym – także tutaj odpowiednie zaplecze technologiczne może otworzyć nowe możliwości w obszarze badań i kształcenia na najwyższym poziomie.

Właśnie taką inteligentną infrastrukturę T-Mobile stworzy dla jednej z czołowych polskich uczelni – Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Dzięki temu na terenach SGGW już wkrótce rozkwitnie idea „precyzyjnego rolnictwa” (ang. „precision farming”), pozwalająca na zdalne zarządzanie i szczegółowy monitoring upraw. Spotkanie środowiska naukowego SGGW oraz przedstawicieli T-Mobile podczas kongresu Lasów Państwowych „Informatyka dla ludzi lasu” zaowocowało pomysłem utworzenia inteligentnej strefy badań. 

+ więcej...
17.11.2022 | Samsung Galaxy S - jak prezentują się flagowce Samsunga?
Dla wielu osób to iPhone'y zrewolucjonizowały rynek smartfonów i stały się pewnego rodzaju fenomenem, za którym podążała cała konkurencja. Jednak pewna firma z Korei, dość odważnie potrafiła postawić się smartfonowi od Apple i starać się dostarczać urządzenia dla równie wymagających użytkowników, a jednocześnie takie, które miały swój styl i nie były bezpośrednią kopią telefonu z nadgryzionym jabłkiem. Tak właśnie narodziła się seria Galaxy S od Samsunga. Jak prezentują się obecne flagowce koreańskiej korporacji? + więcej...
17.11.2022 | Więcej informacji w telewizji PLAY i UPC dzięki kanałowi News24

Wysokiej jakości usługi telewizyjne Play i UPC właśnie wzbogaciły się o nowe treści. Tym razem klienci będą mieli okazję oglądać informacyjny kanał News24.

News24 to niezależny kanał informacyjny nadający przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Tematyka jego programów oparta jest na czterech filarach: Unii Europejskiej, Prawach Człowieka, Ekologii i Samorządach.

Można w nim obejrzeć najważniejsze wiadomości z Polski i ze świata, które uzupełniane są propozycjami publicystycznymi, dyskusjami i komentarzami ekspertów.

Flagowymi programami kanału jest „Serwis 24 Minuty” oraz „Wieczór publicystów” prowadzony przez dziennikarzy gazety "Rzeczpospolita". 

+ więcej...
17.11.2022 | Grupa Polsat Plus w III kwartale 2022 roku: oferty z Disney+, dołączenie Antyweb pl oraz testy NesoBusa

W III kwartale br. Grupa Polsat Plus dynamicznie rozwijała się we wszystkich segmentach swojej działalności. Klientom Polsat Box, sieci Plus, Netii i Polsat Box Go zaoferowała oferty z Disney+.

Do Grupy Interia dołączył serwis Antyweb.pl, wzmacniając działalność Grupy w obszarze mediów online. Dynamicznie rozwijane były projekty kolejnych farm wiatrowych i konsekwentnie kompletowany pełen łańcuch wartości gospodarki opartej o zielony wodór.

Grupa Polsat Plus niezmiennie skupia się na zwiększaniu lojalności klientów oraz na budowaniu wartości klienta.

Swój cel realizuje poprzez zapewnianie szerokiego portfolio usług telewizyjnych i telekomunikacyjnych, atrakcyjnych ofert 5G oraz bogatej oferty urządzeń 5G.

+ więcej...
17.11.2022 | W Plusie więcej znaczy taniej

Do końca roku w Plusie możliwy jest zakup smartfonów z większą pamięcią w cenie tych o mniejszej pojemności.

Oznacza to, że klienci decydujący się na zakup smartfona w 12 ratach w Plusie dostaną 512GB w cenie 256GB, a osoby, które wybiorą telefon z 256GB pamięci zapłacą za niego jak za wersję ze 128GB.

Plus daje więcej za mniej. Klienci decydujący się na ratalny zakup, podzielony na 12 płatności, smartfonów otrzymają telefony o większej pamięci wbudowanej w cenie telefonów wyposażonych w mniejszą pamięć.

Promocja obejmuje trzy flagowe modele – Samsung Galaxy Z Flip 4 5G, Samsung Galaxy Z Fold 4 5G i Samsung Galaxy S22 Ultra 5G.

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 z 1591 następna strona

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 64 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 10 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij