Wiadomości

Loading


23.11.2022 | Tworzenie strony internetowej – w jaki sposób przebiega?
Strona internetowa to obecnie kluczowe narzędzie wielu przedsiębiorców i nie tylko. Nie będziemy natomiast poruszać wątku odnośnie tego, czym jest dana platforma, a skupimy się bardziej na samym procesie jej tworzenia. + więcej...
22.11.2022 | Orange ma światłowód o przepustowości 10 Gb/s. Będzie mogło na nim działać 256 urządzeń jednocześnie

Każdego roku ilość danych przesyłanych w sieci rośnie. Użytkownicy przesyłają i streamują coraz więcej treści wideo, często w jakości 4K, pobierają gry z platform cyfrowych, a w domach pojawia się coraz więcej urządzeń, m.in. rozwiązań smart home.

Wszystko to powoduje, że zapotrzebowanie na szybką i wydajną sieć stale rośnie. Jak wynika z danych UKE, internet w Polsce sukcesywnie przyspiesza, a rynek czeka kolejny skok.

Orange zaprezentował właśnie światłowód o przepustowości 10 Gb/s. Operator wskazuje, że dzięki tej technologii możliwe będzie podłączenie po WiFi nawet 256 urządzeń jednocześnie i korzystanie z sieci domowej bez utraty jakości połączenia.

Od poniedziałku 21 listopada br. będzie można ją testować w największych miastach Polski.

+ więcej...
22.11.2022 | Niższe ceny urządzeń Samsung w Plusie – ruszyła promocja z okazji Black Friday

W sklepie internetowym Plusa wystartowała już promocja na Black Friday, w której można kupić urządzenia marki Samsung w obniżonych cenach.

Klienci będą mogli wybrać Samsung Galaxy Z Fold 4 5G 512GB w jeszcze niższej cenie oraz smartwatche: Samsung Galaxy Watch 5 WiFi w wersji 40mm i 44mm oraz Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm WiFi.

W sklepie internetowym Plusa na plus pl dostępna już jest promocja z okazji Black Friday, w ramach której obniżone zostały ceny wybranych urządzeń marki Samsung.

Wybierając smartfon Samsung Galaxy Z Fold 4 5G 512GB można oszczędzić nawet 750 złotych. Klienci, którzy zdecydują się na zakup ratalny tego modelu zapłacą 749 zł na start oraz 12 rat po 583,32 zł, czyli łącznie 7748,84 zł.

+ więcej...
22.11.2022 | Zniżki na Orange Warsaw Festival 2023 dla klientów Orange

Orange przygotował dla swoich klientów 15 procentową zniżkę na zakup biletów festiwalowych. Kupując karnet Early Birds dla siebie i osoby towarzyszącej zaoszczędzić można 158 zł.

Pula promocyjnych biletów jest ograniczona, dlatego warto przemyśleć swoje festiwalowe plany już teraz. Klienci Orange Polska, aby taniej kupić bilety i karnety na Orange Warsaw Festival mogą otrzymać kod rabatowy.

Kupując bilet poprzez ebilet pl należy z telefonu w sieci Orange wysłać SMS o treści OWF pod numer 693, a przez altersklep pl SMS o treści ASOWF.

Następnie otrzymany kod należy wpisać w odpowiednie pole przy zakupie biletu on-line na wyżej wymienionych stronach internetowych. Z jednego numeru telefonu można zakupić 2 bilety. 

+ więcej...
21.11.2022 | Sam Smith na Orange Warsaw Festival 2023

Od momentu swojego powstania, w ciągu ostatnich 13 lat, festiwal zmieniał swoją przestrzeń i formę, jednak jego celem jest zagwarantowanie fanom muzyki wydarzenia kulturalnego na najwyższym światowym poziomie.

W tę narrację perfekcyjnie wpisują się pierwsi potwierdzeni artyści – Sam Smith deklarują, że są w najlepszej możliwej formie.

Rok 2023 niezaprzeczalnie będzie ich rokiem. „Gloria” najnowszy, czwarty studyjny album Sama ukaże się 27 stycznia 2023 roku. 13-utworowa płyta będzie najodważniejszym z ich dotychczasowych wydawnictw.

Płytę zapowiada „Unholy” — ich ósmy utwór #1. Piosenka ma już ponad 400 milionów streamów na Spotify i zajmuje 1. miejsce na świecie zarówno na Spotify, jak i Apple Music. Gloria to nie tylko twórcze objawienie, ale coś w rodzaju osobistej rewolucji. 

+ więcej...
21.11.2022 | O sztucznej inteligencji dla nauczycieli. Rusza bezpłatny kurs

Z badań wynika, że Polacy obawiają się sztucznej inteligencji (AI), ale upatrują w niej też korzyści i codziennych ułatwień.

Jak zrozumieć zjawisko sztucznej inteligencji i jej wpływ na nasze życie? Fundacja Orange wesprze nauczycielki i nauczycieli w poszerzaniu wiedzy o AI i w krytycznym podejściu do technologii.

Rusza bezpłatny kurs online, który pokaże, jak działa sztuczna inteligencja i pobudzi do refleksji o tym, jakie niesie ona korzyści i zagrożenia w kontekście społecznym.

Wśród głównych zagrożeń związanych z AI Polacy wymieniają: utratę prywatności (60,5%), wzrost bezrobocia (40,1%) i zwiększoną liczbę cyberataków (37,7%). Ale upatrują też w AI poprawy komfortu życia (34%), lepszej personalizacji produktów i usług (30,3%) i wzrostu poziomu cyberbezpieczeństwa (33%). 

+ więcej...
18.11.2022 | „Co tam u Ciebie?” – startuje kampania świąteczna T-Mobile

Wspólnie spędzony czas, dużo radości, uśmiechu, pozytywne emocje związane z wymienianiem się prezentami, a przede wszystkim poczucie bliskości – to wszystko powinno towarzyszyć nam podczas Świąt Bożego Narodzenia.

W T-Mobile wiemy, że nawet zwykłe pytanie „co tam u Ciebie?” może wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby.

Dlatego też właśnie to pytanie stało się hasłem europejskiej świątecznej kampanii wizerunkowej T-Mobile, która rozpoczyna się 18 listopada.

W T-Mobile zadbamy o to, by każdy miał się dobrze w te święta, bo chcemy, żeby nasi klienci mogli skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na ich bliskich. Mijający rok nie należy do najłatwiejszych, co uświadomiło wielu ludziom, jak ważna jest troska o drugą osobę. 

+ więcej...
18.11.2022 | Vectra Black Friday już się rozpoczął: promocje na Internet, telefonię komórkową, a dla obecnych klientów m.in. zwiększenie prędkości z Netflixem w prezencie

Vectra przygotowała specjalną ofertę Black Friday Weeks, z której już teraz mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci.

W ramach usług telefonii komórkowej operator proponuje plan Bezlimit 10GB w specjalnej cenie od 14,99 zł/mies. lub plany 30GB i 60GB w niższych cenach i z dostępem do HBO MAX na 6 miesięcy.

Na łowców okazji czekają także promocyjne oferty z superszybkim Internetem światłowodowym do 600 Mb/s lub 1,2 Gb/s w pakiecie z dekoderem TV Smart 4K BOX umożliwiającym oglądanie nie tylko telewizji, ale i serwisów streamingowych i innych aplikacji na telewizorze.

Od piątku, 18 listopada br., nowi klienci decydujący się na wybór usług operatora, mogą skorzystać z promocji Black Friday Weeks, w ramach której Vectra oferuje nowym klientom plany telefonii komórkowej w atrakcyjnych cenach. 

+ więcej...
18.11.2022 | Mundial w 4K na wyciągnięcie pilota z MagentaTV w T-Mobile

Krótka piłka – masz MagentaTV, oglądasz Mistrzostwa Świata w Katarze w 4K.

T-Mobile wspiera polską reprezentację i zaprasza wszystkich kibiców do wspólnego celebrowania tego sportowego wydarzenia!

Rozpoczynające się 20 listopada zmagania najlepszych piłkarzy świata będzie można obejrzeć w najwyższej rozdzielczości 4K, gdyż na magentowej platformie telewizyjnej, bez dodatkowych opłat, zostanie udostępniony mundialowi kanał sportowy TVP 4K.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to szczególny czas, kiedy nawet osoby nie interesujące się tym sportem zaczynają kibicować swojej reprezentacji. Dla zagorzałych kibiców zaś jest to święto, bo cztery lata oczekiwali na piłkarską ucztę. 

+ więcej...
18.11.2022 | Black Friday w T-Mobile, czyli startuje wielkie święto rabatów

Któż nie cieszy się, kiedy może upolować dawno wypatrzoną perełkę w niższej cenie? W T-Mobile doskonale wiemy, jak pomóc klientom w wyborze najciekawszych produktów – takich jak smartfony, tablety czy telewizory – w atrakcyjnych cenach.

Jak to robimy? Proponujemy aż 12 dni święta rabatów – Black Friday z motywem Magenty rozpoczął się 17 listopada i potrwa do 28 listopada. Black Friday to wyczekiwany przez nas czas obniżek i rabatów, dzięki którym możemy nie tylko kupić produkty i usługi w niższych cenach, ale też zaopatrzyć się w podarunki świąteczne dla rodziny i przyjaciół.

Do takich zakupów najczęściej podchodzimy przygotowani, staramy się zrobić rozpoznanie rynku, porównujemy oferty, szukamy wyjątkowych okazji.

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 z 1591 następna strona

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 5 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 10 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij