Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ne-trix.com Internet Kielce

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Internet Kielce.

Jesteśmy na rynku od 2004 roku obierając sobie jako cel dostarczanie za pomocą nowoczesnych technologii radiowych taniego Internetu na terenach gdzie dotychczas nie był on dostępny lub gdzie jedyna możliwością dostępu do zasobów tej wielkiej sieci było wykorzystywanie wolnych łączy telefonicznych. Nasza Firma obecnie oferuje swoje usługi w takich miejscowościach jak min: Kielce:Piekoszowska Malików Wystawowa Kruszelnickiego Skrajna Przejazd Skrajna Częstochowska żurawia Górnicza Długa Pawia Gliniana Szczygla Skrzetlewska Przemyslowa Hubalczyków Graniczna Ponurego Piwnika Wróbla Helenówek Transportowców Kongresowa Łódzka Żelaznogórska Średnia Oficerska Sowia Kazimierza Smolaka Niewachlów II Łazy Zastawie Gruchawka Górki Szczukowskie. Szczukowice Kostomłoty Pierwsze Kostomłoty Drugie Miedziana Góra Laskowa Ciosowa Ławęczna Tumlin-Podgród Tumlin-Wykień Tumlin-Węgle Tumlin-Zacisze Tumlin Tumlin-Dąbrówka Samsonów-Komorniki Samosonów-Podlesie Umer Zarzecze Samsonów Kołomań Samsonów-Ciągłe Jasiów Samosonów-Dudków Samosonów-Piechotne Janaszów Bartków Osiedle Bartkowe Wzgórze Goleniawy Zagnańsk Kaniów Borowa Góra Bartków Zachełmie Chrusty Ścięgna Lekomin Jaworze Gruszka Zabłocie Brynica Polichta Podzamcze Julianów Migigózd Piekoszów Wincentów Łaziska Rykoszyn Gałęzice Miedzianka Młynki Zajączków Skałka Lesica Ruda Zajączkowska Łosienek Łosień Łubno Małogoskie KOrczyn Promnik Strawczyn Strawczynek Niedźiedź Oblęgór Huta Oblęgorska Dolna Hucisko Akwizgran Małogoskie Łosień PodŁosień Łosienek Ruda Zajączkowska Wierna Rzeka Wesoła Młynki Kopaniny Sołectwo Lasek Jeżynów Lesica Zajączków Bławatków Skałka Miedzianka Charężów Gałęzice Rykoszyn Podrabie Łaziska Wincentów Łubno Julianów Podzamcze Netrix Kielce Internet bezprzewodowy ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: ne-trix.com Internet Kielce

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Kielce - Interbit
Kielce - ne-trix.com Internet Kielce
Morawica - ComNet
Tuczępy - Jus Mar Net
Kielce - Inter-Reh
Kielce - PRONETWORKS FATALSKI SP. J.
Suchedniów - InterWifi.pl
Piekoszów - Sigmanet
Kielce - Nettelekom GK Sp. z o.o.
Kielce - Skydata.pl


Aktualności

19.01.2022 |

T-Mobile z nielimitowanymi taryfami z internetem bez ograniczeń dla klientów indywidualnych

Teraz ma znaczenie! Dlatego już od 20 stycznia 2022 roku klienci indywidualni T‑Mobile będą mogli zapomnieć o ograniczeniach i cieszyć się tym, co ważne tu i teraz.

Wraz z nową – unikalną w skali polskiego rynku telekomunikacyjnego – ofertą abonamentową z internetem 5G bez limitu prędkości i danych będą mogli działać, jak i kiedy chcą.

Dodatkowo mogą otrzymać w prezencie dostęp do usługi „Rozrywka Uwolniona” nawet na 24 miesiące, a także skorzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji na urządzenia.

W ostatnim czasie restrykcje ograniczały wiele osób w codziennej realizacji marzeń i planów. Dlatego w T-Mobile chcemy stworzyć przestrzeń maksymalnej wolności, aby każdy mógł wykorzystywać dostępne możliwości na 100 proc. i w pełni cieszyć się chwilą.

+ więcej...
19.01.2022 |

Firma Kaspersky wyposaża swoje rozwiązanie Digital Footprint Intelligence w usługę usuwania szkodliwych domen

Nowa usługa Kaspersky Takedown Service umożliwia pełne zarządzanie całym procesem usuwania szkodliwych lub phishingowych domen internetowych.

Wraz z rozwiązaniem Kaspersky Digital Footprint, dzięki któremu analitycy mogą dowiedzieć się, w jaki sposób atakujący widzą zasoby ich firmy, Kaspersky Takedown Service pozwala skutecznie reagować na szkodliwe źródła lub zagrożenia phishingowe wymierzone w organizacje lub ich klientów.

Każdego dnia systemy firmy Kaspersky blokują ponad 15 tysięcy fałszywych i phishingowych adresów URL.

Jeśli organizacja nie jest w stanie wyeliminować takiej zawartości stworzonej przez cyberprzestępców, jej klienci mogą paść ofiarą fałszywych stron internetowych i bezwiednie przekazać atakującym dostęp do swoich informacji osobowych i finansowych. 

+ więcej...
19.01.2022 |

Australian Open 2022 z udziałem Polaków na dowolnym urządzeniu w Polsat Box Go

W Polsat Box Go można oglądać na żywo mecze jednego z najważniejszych turniejów Wielkiego Szlema – Australian Open 2022. Najlepsi tenisiści świata do 30 stycznia będą walczyć o medale na twardych kortach Melbourne Park.

Pierwsze wygrane mecze mają już na swoim koncie reprezentanci Polski: Iga Świątek, Magda Linette, Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak, którzy od jutra będą rozgrywać kolejne spotkania.

W Polsat Box Go zmagania Polaków można śledzić w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Transmitowane na kanałach Eurosport 1 i 2 mecze Wielkiego Szlema Australian Open 2022 są dostępne w ramach prostego pakietu Polsat Box Go Sport, oferowanego w promocyjnej cenie 40 zł za 30 dni. 

+ więcej...
18.01.2022 |

Zostań programistką – Ericsson szkoli i zatrudnia

„For us IT’s possible” to projekt rekrutacyjno-szkoleniowy, mający na celu wzmocnienie pozycji kobiet w zespołach IT Ericsson Polska.

W ramach dofinansowanego kursu, trenerzy i trenerki z Software Development Academy wyszkolą i przygotują do pracy w centrach R&D światowego giganta grupę programistek.

Aplikacje zbierane są do 20 lutego. Projekt kierowany jest do kobiet, które będą gotowe podjąć pracę w jednej z lokalizacji Ericsson R&D w Krakowie lub Łodzi.

Kandydatki powinny być pasjonatkami nowych technologii lub mieć już za sobą pierwsze kroki w kierunku rozwoju w branży IT. W ciągu sześciu miesięcy, uczestniczki zdobędą podstawy niezbędne do tworzenia oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych. 

+ więcej...
18.01.2022 |

Zyxel poszerza ofertę Nebula, aby zapewnić niezawodną łączność 5G

Firma Zyxel Networks, rozszerza swoje chmurowe rozwiązanie sieciowe Nebula o łączność 5G. Wprowadza także usługi bezpieczeństwa, które bezpośrednio chronią punkty dostępowe.

Integracja cyfrowa staje się coraz ważniejsza dla firm, a aktywność społecznościowa, e-handlowa i wirtualna zaczynają przeważać nad tradycyjnymi modelami działalności.

W rezultacie niezawodna, zawsze dostępna łączność staje się nieodzowną częścią codziennego biznesu. Klienci mogą stworzyć „zawsze dostępne” miejsce pracy, korzystając z routerów 5G/LTE firmy Zyxel.

Sieci biznesowe można tak skonfigurować, żeby Wi-Fi było dostępne w obszarach, do których nie sięgają tradycyjne łącza internetowe i w ten sposób zyskać więcej możliwości interakcji z klientami.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 200 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 15  Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij