Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

iNET Multimedia

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


iNET Multimedia świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne w tym dostęp do szerokopasmowego internetu, cyfrowej telefonii i telewizji w technologii światłowodowej i bezprzewodowej na terenie województw śląskiego i dolnośląskiego.

Województwo Śląskie: Rybnik-Centrum, Północ, Paruszowiec, Piaski, Ligota, Kuźnia Ligocka, Raszowiec, Gotartowice, Niewiadom, Radoszowy, Rydułtowy, Połomia, Gogołowa, Świerklany, Rudy Raciborskie, Rybnik-Kamień.

Województwo Dolnośląskie: Pieszyce, Piława, Dzierżoniów, Bielawa.

Internet szerokopasmowy dla Twojego domu

Brak limitu dla ilości pobieranych i wysyłanych danych

Niezawodna i super szybka transmisja danych po drodze światłowodowej

Światłowód dla każdego - teraz technologia światłowodowa dostępna dla wszystkich.

Grupa iNET Multimedia powstała w wyniku współpracy dostawców internetu FH MAG (Tylda.net) i W-explorer sp. z o.o. Wszystkie doświadczenia i cała wiedza została przeniesiona do nowo powstałego podmiotu, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.

Od kilkunastu lat świadczymy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne w tym dostęp do szerokopasmowego internetu, cyfrowej telefonii i telewizji w technologii światłowodowej na terenie województw śląskiego i dolnośląskiego. Posiadamy bezpośrednie połączenia z największymi dostawcami internetu w Polsce.

Jesteśmy Operatorami Telekomunikacyjnymi zarejestrowanymi w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.

Nasi konsultanci przechodzą intensywne szkolenia, aby usługi oferowane przez naszą firmę były na najwyższym poziomie.

Staramy się, aby nasze działania były innowacyjne i trafiały w zapotrzebowanie szybko rozwijającego się rynku usług telekomunikacyjnych. Dzięki takiemu podejściu udało nam się nawiązać współpracę z wieloma firmami i instytucjami. Nasze usługi dostarczamy do Banków, Urzędów, Przychodni, Call center, Operatorów telekomunikacyjnych i wielu innych, gdzie jakość i wiarygodność jest podstawą współpracy.

W ramach strategii zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzimy działania na rzecz środowisk lokalnych, organizując i wspierając przedsięwzięcia w zakresie sportu, edukacji i akcji charytatywnych. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Chorzów - Graficom
Częstochowa - @Alfanet Małolepszy Marcin
Częstochowa - TELSAT.TV - Telewizja kablowa i światłowodowa
Rydułtowy - 360 stopni
Racibórz - TanioFon
- STUDIO A2
Rybnik - Dar.Net
Rybnik - dobrafirma.pl Michał Mocek Krzysztof Kafka Gabriel Grzenia
Częstochowa - SOFT-COM S.C.
Opole - Arkadia s.c.


Aktualności

05.05.2021 |

Kaspersky odnotował nasilenie cyberataków związanych ze szczepionkami przeciwko COVID-19

Oszuści nieustannie szukają nowych sposobów kradzieży danych użytkowników, a w ubiegłym roku pojawiła się zupełnie nowa sposobność dokonywania intratnych oszustw.

Powszechnie stosowano wiadomości spamowe oraz strony phishingowe związane z pandemią wirusa powodującego COVID-19, aby czerpać korzyści z najbardziej niepokojących i nagłośnionych wiadomości pojawiających się mediach.

Według najnowszego raportu firmy Kaspersky poświęconemu ewolucji spamu i phishingu w I kwartale 2021 r., oszuści nadal wykorzystują do swoich celów pandemię, a w szczególności szczepienia.

Badacze z firmy Kaspersky zidentyfikowali różne rodzaje stron phishingowych na całym świecie.

+ więcej...
05.05.2021 |

Proste zarządzanie licencjami dzięki platformie Circle od Zyxel

Zyxel Networks przedstawia Circle – platformę służącą do zarządzania licencjami i subskrypcjami Zyxel. Łączy ona w jednym miejscu zarządzanie aktywami, kontami oraz funkcje handlu elektronicznego.

Dzięki zcentralizowanej platformie dostawcy usług zarządzanych, sprzedawcy VAR i resellerzy mogą teraz nie tylko oszczędzić czas, ale również zyskać nowe źródło przychodów.

Circle to rozwiązanie, które zostało zaprojektowane z myślą o optymalizacji. Umożliwia ono partnerom firmy Zyxel szybki wgląd w informacje o urządzeniach, licencjach oraz rozliczeniach, ułatwiając efektywne zarządzanie wieloma kontami.

Korzystając z platformy Circle, resellerzy mogą w prosty sposób wyszukać wszystkie dostępne licencje Zyxel w centralnym magazynie.

+ więcej...
03.05.2021 |

NETIA REKORDOWO SZYBKO WYPEŁNIA NOWE DATA CENTER POD WARSZAWĄ

Nowy, w pełni zasilany zieloną energią, obiekt Netia Data Center Mind w Jawczycach pod Warszawą działa od początku kwietnia.

Już w trzecim tygodniu funkcjonowania ten najnowocześniejszy obiekt Data Center został skomercjalizowany w aż 32 proc.!

Nowoczesne Data Center Grupy Netia w Jawczycach – Netia Data Center Mind – znajduje się niecałe 10 km od centrum Warszawy, w pobliżu tras: S8 i S2. Ten wielofunkcyjny, nowoczesny obiekt, składa się z ponad 1000 m2 powierzchni serwerowej (4 komory, pozwalające na kolokowanie blisko 520 szaf rack) i blisko 700 m2 powierzchni biurowej, do dowolnego zaaranżowania pod wymagania najemców.

Pierwszym klientem, który korzysta m.in. z usług: kolokacji, dzierżawy łączy, usług „remote hands” oraz wynajmuje dodatkową powierzchnię w części biurowej, jest CloudFerro, firma świadcząca usługi przetwarzania w chmurze.

+ więcej...
03.05.2021 |

Poczta Polska i MON rozwijają współpracę w zakresie cyberbezpieczeństwa

W dniu 30 kwietnia 2021 r. Minister Obrony Narodowej RP reprezentowany przez Dyrektora Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni oraz Prezes Poczty Polskiej podpisali porozumienie o współpracy w zakresie obrony cyberprzestrzeni.

Biorąc pod uwagę, że MON współtworzy krajowy system cyberbezpieczeństwa, a Poczta Polska jest operatorem wyznaczonym (w rozumieniu ustawy Prawo pocztowe) realizując m.in. zadania wykonywane na rzecz obronności, bezpieczeństwa państwa oraz bezpieczeństwa i porządku publicznego, współpraca obu instytucji przyczyni się do znaczącego podniesienia poziomu bezpieczeństwa cyberprzestrzeni RP.

Podejmowane wspólnie działania obejmować będą w szczególności wymianę informacji w zakresie cyberbezpieczeństwa, w tym na temat zagrożeń występujących w cyberprzestrzeni oraz informacji o zagrożeniach.

+ więcej...
30.04.2021 |

10 GB na majówkę dla klientów T-Mobile na kartę i MIX

Podczas zbliżającego się weekendu majowego warto się zrelaksować– bez względu na pogodę – czy to na świeżym powietrzu, czy w domowych pieleszach.

Taki wypoczynek z pewnością umilą odpowiednie aplikacje sportowe, turystyczne czy rozrywkowe.

Aby móc łatwo i płynnie z nich korzystać przygotowaliśmy dla użytkowników T‑Mobile na kartę i MIX bezpłatny pakiet 10 GB do wykorzystania przez 5 dni. Będzie można go aktywować SMS‑em od 30 kwietnia do 3 maja.

Majówka to świetna okazja, aby spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu lub po prostu błogo poodpoczywać w zaciszu czterech kątów. Choć każdy ma swoje podejście do sportu czy wypoczynku na świeżym powietrzu, to z pewnością wszystkim się przyda odpowiedni pakiet gigabajtów.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 80 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 10 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 768 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij