Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

iNET Multimedia

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


iNET Multimedia świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne w tym dostęp do szerokopasmowego internetu, cyfrowej telefonii i telewizji w technologii światłowodowej i bezprzewodowej na terenie województw śląskiego i dolnośląskiego.

Województwo Śląskie: Rybnik-Centrum, Północ, Paruszowiec, Piaski, Ligota, Kuźnia Ligocka, Raszowiec, Gotartowice, Niewiadom, Radoszowy, Rydułtowy, Połomia, Gogołowa, Świerklany, Rudy Raciborskie, Rybnik-Kamień.

Województwo Dolnośląskie: Pieszyce, Piława, Dzierżoniów, Bielawa.

Internet szerokopasmowy dla Twojego domu

Brak limitu dla ilości pobieranych i wysyłanych danych

Niezawodna i super szybka transmisja danych po drodze światłowodowej

Światłowód dla każdego - teraz technologia światłowodowa dostępna dla wszystkich.

Grupa iNET Multimedia powstała w wyniku współpracy dostawców internetu FH MAG (Tylda.net) i W-explorer sp. z o.o. Wszystkie doświadczenia i cała wiedza została przeniesiona do nowo powstałego podmiotu, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.

Od kilkunastu lat świadczymy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne w tym dostęp do szerokopasmowego internetu, cyfrowej telefonii i telewizji w technologii światłowodowej na terenie województw śląskiego i dolnośląskiego. Posiadamy bezpośrednie połączenia z największymi dostawcami internetu w Polsce.

Jesteśmy Operatorami Telekomunikacyjnymi zarejestrowanymi w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.

Nasi konsultanci przechodzą intensywne szkolenia, aby usługi oferowane przez naszą firmę były na najwyższym poziomie.

Staramy się, aby nasze działania były innowacyjne i trafiały w zapotrzebowanie szybko rozwijającego się rynku usług telekomunikacyjnych. Dzięki takiemu podejściu udało nam się nawiązać współpracę z wieloma firmami i instytucjami. Nasze usługi dostarczamy do Banków, Urzędów, Przychodni, Call center, Operatorów telekomunikacyjnych i wielu innych, gdzie jakość i wiarygodność jest podstawą współpracy.

W ramach strategii zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzimy działania na rzecz środowisk lokalnych, organizując i wspierając przedsięwzięcia w zakresie sportu, edukacji i akcji charytatywnych. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Częstochowa - @Alfanet Marcin Małolepszy
Kłobuck - A-PLUS S.C.
Częstochowa - Masterkom
Olsztyn - MSK OLMAN
Opole - Q. Optics Cables FPUH
Dzierżoniów - In-net Systemy Komputerowe
Turza Śląska - LUKSus
Rybnik - TyldaNET
Częstochowa - SOFT-COM S.C.
Sobótka - GreenLan - Twój dostawca Internetu


Aktualności

08.12.2023 |

Wyniki rankingu SpeedTest pl. Który internet mobilny jest najszybszy?

Serwis SpeedTest pl opublikował wyniki listopadowego rankingu szybkości internetu mobilnego.

Po raz kolejny, Plus zajął pierwsze miejsce w rankingu internetu 5G, a także w zestawieniu obejmującym wszystkie technologie internetu mobilnego – 3G, 4G i 5G.

Plus nie schodzi z pierwszego miejsca w kategorii internetu 5G. Już od ponad dwóch lat Plus osiąga najwyższe wyniki w tej kategorii i nie uległo to zmianie także w listopadzie br.

Pomiary uwzględnione w rankingu wykonano w aplikacjach mobilnych SpeedTest pl na smartfonach i tabletach. Na podstawie 9 tysięcy testów prędkości wykonanych przez użytkowników serwisu, Plus uzyskał najwyższą średnią prędkość pobierania danych internetu mobilnego 5G wynoszącą 128,7 Mb/s.

+ więcej...
07.12.2023 |

Hurtownia wody mineralnej - bezpłatna dostawa w 24h dla komfortu pracy

Zapewnienie pracownikom dostępu do świeżej wody pitnej nie tylko spełnia wymogi polskiego prawa pracy, ale także stanowi istotny element dbałości o ich zdrowie i komfort.

W Staropolska®, jako hurtownia wody mineralnej, kładziemy nacisk na szybkie i bezpłatne dostawy, eliminując wszelkie potencjalne trudności.

+ więcej...
07.12.2023 |

Dwa razy więcej na konto dla klientów usług T-Mobile na kartę

Bez względu na wiek, każdy z nas lubi dostawać prezenty na mikołajki. A co, gdyby ten prezent mógłby być podwójny?

Dla klientów usług T-Mobile na kartę w taryfie GO! mamy więc podwójnie dobre wieści – ci, którzy doładują konto w aplikacji „Mój T-Mobile” w dniach 6-8 grudnia, otrzymają podwójne doładowanie, które mogą wykorzystać na dowolne usługi.

Dodatkowe środki na koncie na rozmowy z rodziną i bliskimi, na SMS-y z przyjaciółmi czy na dodatkowy pakiet internetu, aby w każdej chwili móc znaleźć idealne prezenty?

W przedświątecznej gorączce dobrze być pewnym, że na naszym koncie nie zabraknie odpowiedniej puli środków na wszystkie ważne rozmowy czy dostęp do sieci. 

+ więcej...
07.12.2023 |

Masz niepotrzebny telefon? Dzięki T-Mobile możesz na nim zyskać! Rusza akcja Oddajesz, dostajesz

W szufladzie zalegają niepotrzebne, ale wciąż sprawne smartfony? To powszechny problem - co czwarty Polak trzyma aż dwa takie egzemplarze.

A co, gdyby na urządzeniach, których nikt już nie używa…można było nie tylko zyskać, ale zainicjować ekologiczną zmianę? T-Mobile właśnie rozpoczął akcję odkupu smartfonów – w ten sposób klient może sprzedać niepotrzebny telefon, a jego wartość przeznaczyć na zakup nowego.

Dzięki akcji wspólnie wspieramy gospodarkę obiegu zamkniętego i zmniejszamy liczbę elektrośmieci. W końcu zamiast zalegać w kącie, urządzenie może trafić do nowego użytkownika w wyjątkowo niskiej cenie. Jedna akcja – multum korzyści dla każdego!

Smartfony stały się ważnym elementem naszej codzienności – zapewniają one komunikację, rozrywkę, czy dostęp do niezbędnych informacji.

+ więcej...
06.12.2023 |

W Polsat Box Go jest już cały sezon serialu Krew

Serial „Krew”, mroczny thriller psychologiczny o śledztwie córki (Vanessa Aleksander), która szukając rozwiązania zagadki śmierci matki (Małgorzata Foremniak), odkrywa rodzinne tajemnice, jest już w całości dostępny w Polsat Box Go.

„Krew” to kolejna, nowa polska produkcja, która w ciągu ostatnich tygodni zadebiutowała na platformie, a już 15 grudnia następna zapowiadana premiera – do serwisu trafi pierwszy odcinek serialu „Grzechy sąsiadów”.

Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak).

Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 256 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 2 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 350 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij