Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

iNET Multimedia

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


iNET Multimedia świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne w tym dostęp do szerokopasmowego internetu, cyfrowej telefonii i telewizji w technologii światłowodowej i bezprzewodowej na terenie województw śląskiego i dolnośląskiego.

Województwo Śląskie: Rybnik-Centrum, Północ, Paruszowiec, Piaski, Ligota, Kuźnia Ligocka, Raszowiec, Gotartowice, Niewiadom, Radoszowy, Rydułtowy, Połomia, Gogołowa, Świerklany, Rudy Raciborskie, Rybnik-Kamień.

Województwo Dolnośląskie: Pieszyce, Piława, Dzierżoniów, Bielawa.

Internet szerokopasmowy dla Twojego domu

Brak limitu dla ilości pobieranych i wysyłanych danych

Niezawodna i super szybka transmisja danych po drodze światłowodowej

Światłowód dla każdego - teraz technologia światłowodowa dostępna dla wszystkich.

Grupa iNET Multimedia powstała w wyniku współpracy dostawców internetu FH MAG (Tylda.net) i W-explorer sp. z o.o. Wszystkie doświadczenia i cała wiedza została przeniesiona do nowo powstałego podmiotu, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.

Od kilkunastu lat świadczymy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne w tym dostęp do szerokopasmowego internetu, cyfrowej telefonii i telewizji w technologii światłowodowej na terenie województw śląskiego i dolnośląskiego. Posiadamy bezpośrednie połączenia z największymi dostawcami internetu w Polsce.

Jesteśmy Operatorami Telekomunikacyjnymi zarejestrowanymi w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.

Nasi konsultanci przechodzą intensywne szkolenia, aby usługi oferowane przez naszą firmę były na najwyższym poziomie.

Staramy się, aby nasze działania były innowacyjne i trafiały w zapotrzebowanie szybko rozwijającego się rynku usług telekomunikacyjnych. Dzięki takiemu podejściu udało nam się nawiązać współpracę z wieloma firmami i instytucjami. Nasze usługi dostarczamy do Banków, Urzędów, Przychodni, Call center, Operatorów telekomunikacyjnych i wielu innych, gdzie jakość i wiarygodność jest podstawą współpracy.

W ramach strategii zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzimy działania na rzecz środowisk lokalnych, organizując i wspierając przedsięwzięcia w zakresie sportu, edukacji i akcji charytatywnych. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Chorzów - Graficom
Częstochowa - @Alfanet Małolepszy Marcin
Częstochowa - TELSAT.TV - Telewizja kablowa i światłowodowa
Olsztyn - MSK OLMAN
Opole - Q. Optics Cables FPUH
- STUDIO A2
Rybnik - TyldaNET
Rybnik - Dar.Net
Częstochowa - SOFT-COM S.C.
Opole - Arkadia s.c.


Aktualności

15.10.2021 |

Mecze najważniejszych polskich rozgrywek piłkarskich dostępne na kanałach CANAL+ SPORT3 i CANAL+ SPORT4 w Polsat Box i Polsat Box Go

Już w najbliższą sobotę, 16 października rozpocznie się 11 kolejka najważniejszych klubowych polskich rozgrywek – PKO BP Ekstraklasy.

Abonenci Polsat Box i użytkownicy serwisu Polsat Box Go wszystkie mecze mogą oglądać w całodobowych kanałach CANAL+ SPORT3 i CANAL+ SPORT4.

W Polsat Box stacje te znajdują się w specjalnym pakiecie dedykowanym rozgrywkom PKO BP Ekstraklasy, dostępnym w ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV.

W serwisie Polsat Box Go transmisje można śledzić w dowolnym miejscu i na wielu urządzeniach w ramach pakietu Polsat Box Go Sport, dostępnego w promocyjnej cenie 40 zł za 30 dni.

+ więcej...
15.10.2021 |

Orange Polska uruchamia pod Warszawą gigantyczne centrum danych. Nowoczesne serwery i sieć ułatwią rozwój usług opartych na 5G

W ciągu najbliższych pięciu lat światowy rynek komercyjnych centrów danych ma wzrosnąć ponad dwukrotnie.

W Polsce powierzchnia takich obiektów do 2025 roku będzie przyrastać w tempie 8 proc. rocznie, aby osiągnąć 90 tys. mkw. – wynika z raportu PMR.

To odpowiedź na rosnącą dynamicznie ilość przesyłanych danych. Orange Polska tylko w sierpniu odnotował 64-proc. wzrost rok do roku ilości danych przesyłanych po światłowodzie.

W sieci mobilnej wzrost ten wyniósł ok. 26 proc. Tak duży ruch w sieci ma obsługiwać nowa infrastruktura operatora – ogromne centrum danych Warsaw Data Hub, jakie powstało w Łazach pod Warszawą. 

+ więcej...
15.10.2021 |

Odbierz od T-Mobile do 40% rabatu na wybrane akcesoria Xiaomi

Czy można mieć idealnie posprzątane mieszkanie? Czy można utrzymać świetną wagę? Czy można mieć w domu prywatne kino?

Oczywiście, że można – tym bardziej, że w ramach akcji „Happy Fridays” gadżety Xiaomi będą tańsze nawet o 40%. Klienci indywidualni T-Mobile mogą skorzystać z prezentu w dniach 15-19 października poprzez aplikację lub SMS.

Zbyt krótki kabel odkurzacza, zanieczyszczone od smogu powietrze, gdy chcemy otworzyć okna w domu, czy za cichy głośnik to drobiazgi, które potrafią uprzykrzyć codzienność.

Rozmaite gadżety mogą rozwiązać jednak każdy z tych problemów, a także dostarczyć nowych, ciekawych zastosowań. 

+ więcej...
15.10.2021 |

Cień – historia tajemniczego mściciela Nowy serial kryminalny premium tylko w Polsat Box Go

W Polsat Box Go dostępna jest kolejna pasjonująca pozycja dla fanów seriali kryminalnych. „Cień”, w reżyserii Mariusza Wojaczka, to historia byłego policjanta, który sfingował własną śmierć, aby móc samotnie wymierzać sprawiedliwość wszędzie tam, gdzie zawiódł system śledczy i sądowniczy.

Każdy odcinek to oddzielna historia, w której żyjący w cieniu bohater stara się zrekompensować straty ofiarom nieudolnego systemu.

W obsadzie: Krystian Wieczorek, Malwina Buss, Dagmara Bąk, Krzysztof Kwiatkowski. Serial można obejrzeć w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, w pakiecie Polsat Box Go Premium oferującym dostęp do bogatej oferty filmów, seriali, produkcji premium na wyłączność, programów rozrywkowych, przedpremierowych odcinków produkcji Telewizji Polsat oraz 100 kanałów telewizyjnych, w promocyjnej cenie 30 zł za 30 dni.

+ więcej...
14.10.2021 |

Strasznie dobry deal w T-Mobile – 6 pierwszych rat na smartfony za darmo

„Cukierek albo psikus!” – taki wybór zwykle dają napotykanym osobom dzieci obchodzące Halloween.

W T-Mobile nie stawiamy klientów przed takimi „dylematami” i na Halloween przygotowaliśmy dla nich po prostu… strasznie dobry deal!

Kupując wybrany telefon w taryfie M+, L+ i XL+, użytkownicy indywidualni otrzymają aż 6 pierwszych rat jest całkowicie za darmo.

W T-Mobile nie ma czasu na nudę! I chociaż jesienna pogoda zachęca do nostalgii, my lubimy wywoływać pozytywne emocje u naszych klientów. Dlatego wraz ze zbliżającym się Halloween przygotowaliśmy dla nich strasznie dobrą ofertę, której zdecydowanie nie trzeba się bać. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 200 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 10 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 150 kb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij