Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

easy-net.pl

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma dostarcza drogą radiową stałe łącze internetowe na terenie Poznania – Grunwaldu, Raszyna, Górczyna, Świerczewa oraz oś. Bajkowego.

Internet oferujemy dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Gwarantujemy:

 •     dostęp do Internetu już w kilka minut po instalacji
 •     nieograniczony i nielimitowany dostęp do Internetu
 •     umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia
 •     zaawansowane urządzenia pracujące w paśmie 5GHz w standardzie 802.11n
 •     serwis i sprawną pomoc techniczną z dojazdem do klienta

Zestaw instalacyjny składa się z:

 •     urządzenia Ubiquiti NanoStation M5 Loco 5GHz 2×2 MIMO AirMax
 •     zestawu urządzeń do zasilania przez kabel UTP
 •     gniazda abonenckiego, ściennego, RJ45
 •     do 20 metrów kabla UTP – do połączenia gniazda abonenckiego z Access Pointem
 •     kabla UTP typu PatchCord do połączenia gniazda abonenckiego z urządzeniem abonenta

Zasięg sieci internetowej Easy-Net Poznań:

internet poznan easy-net

Przed podpisaniem umowy dokonujemy szczegółowego pomiaru zasięgu i dostępności połączenia na miejscu u klienta.

Od umowy można odstąpić w ciągu 7 dni od jej podpisania bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Komorniki - SOFTDESK POLSKA SP. Z O.O.
Poznań - Prefix s.c
Poznań - biukom.net
Poznań - Neter Sp. z o.o.
Poznań - easy-net.pl
Luboń - Soft-cam
Poznań - Izacom Jacek Pieszak
Poznań - AirCity
Poznań - Lexell
Końskie - net4me


Aktualności

17.07.2019 |

Zarządzaj siecią z dowolnego miejsca, dzięki platformie Nebula

Letnie miesiące to czas wyjazdów urlopowych. Może to oznaczać utratę kontroli nad firmowym Wi-Fi pod nieobecność osoby, która za nie odpowiada.

Rozwiązaniem jest platforma Nebula, która pozwala na prostą kontrolę firmowej sieci z poziomu aplikacji w telefonie – bez komplikacji i zbędnej straty czasu, niezależnie od tego gdzie się znajdujemy.

Małe i średnie firmy nie zatrudniają zwykle etatowych informatyków, a kontrolę nad stanem firmowego Wi-Fi sprawuje jedna osoba, którą nierzadko jest właściciel firmy.

W sytuacji, gdy pracownik zarządzający siecią jest nieobecny w firmie, na przykład z powodu urlopu, zmiana konfiguracji czy rozwiązywanie problemów z połączeniami może ulec znacznej komplikacji. 

+ więcej...
17.07.2019 |

Ruszyła kampania promująca nową telewizję internetową OTT Cyfrowego Polsatu

Ruszyła kampania reklamowa promująca uruchomioną wczoraj nową usługę telewizyjną Cyfrowego Polsatu – telewizję internetową działającą z Internetem od dowolnego dostawcy.

W ramach kampanii zaplanowano emisję spotów m.in. w Polsacie i na kanałach tematycznych Telewizji Polsat, a także w ogólnopolskich i regionalnych rozgłośniach radiowych.

Ponadto uwzględniono działania online obejmujące m.in. serwisy horyzontalne, tematyczne i social media. Spot wyreżyserował Piotr Janowski.

Jego produkcją zajął się dom produkcyjny TFP, a postprodukcją – Televisor. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Vizeum.

+ więcej...
16.07.2019 |

Cybergang Turla ukrywa szkodliwe narzędzia w programie służącym do obejścia cenzury internetowej

Badacze z firmy Kaspersky odkryli, że rosyjskojęzyczne cyberugrupowanie Turla udoskonaliło stosowany zestaw narzędzi: opakowało swoje szkodliwe oprogramowanie KopiLuwak w pakiet o nazwie Topinambour, stworzyło dwie podobne wersje w innych językach oraz rozprzestrzenia swojego szkodnika za pośrednictwem zainfekowanych aplikacji umożliwiających obejście cenzury.

Badacze uważają, że działania te mają na celu zminimalizowanie szansy na wykrycie oraz precyzyjne atakowanie ofiar.

Topinambour został zauważony w operacji wymierzonej w podmioty rządowe na początku 2019 r.

Turla to szeroko znane rosyjskojęzyczne cyberugrupowanie stosujące cyberszpiegostwo wobec podmiotów rządowych i dyplomatycznych. 

+ więcej...
16.07.2019 |

Recenzujemy LG Q60 – udany atak LG na średnią półkę cenową?

LG przy pomocy swoich model z linii Q atakuje średnią półkę cenową.

Czy LG Q60 okaże się dobrym smartfonem? W czym będzie najlepszy? Przekonacie się o tym w naszej recenzji smartfona, który jako jeden z nielicznych w tej cenie oferuje potrójny tylny aparat.

LG Q60 zostało po raz pierwszy pokazane na odbywających się w co roku lutym w Barcelonie targach MWC (Mobile World Congress).

Wtedy też, oprócz naszego bohatera, światło dzienne ujrzały modele K40 oraz K50 koreańskiego producenta. Do naszych testów dostaliśmy Q60 w niebieskiej wersji nazwanej przez producenta New Maroccan Blue. 

+ więcej...
15.07.2019 |

Prawdziwa rewolucja w Cyfrowym Polsacie! Telewizja internetowa OTT z nowym dekoderem EVOBOX STREAM. Z Internetem od dowolnego dostawcy i elastycznym wyborem pakietów – bez długoterminowych zobowiązań!

Dzisiaj startuje nowa usługa w Cyfrowym Polsacie – telewizja internetowa OTT, która umożliwia odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu).

Jeżeli klienci mają w domu jakikolwiek Internet, od dowolnego dostawcy, teraz mogą mieć telewizję Cyfrowego Polsatu – wszystko co chcą, z pakietami, jakie chcą i bez stałego abonamentu, a dekoder mogą podłączyć czy to do kabla, czy przez Wi-Fi.

Elastyczna oferta programowa zapewni możliwość dowolnego włączania pakietów (bezpośrednio z poziomu dekodera w nowej aplikacji Sklep) i płacenia tylko za te, które się wybrało – 9 pakietów do wyboru, bez długoterminowych zobowiązań, możliwość ich aktywacji na 30 dni.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1,5 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 64 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij