Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Zapnet ********* (9.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferta firmy Zapnet obejmuje pełen zakres usług związanych z szerokopasmowym dostępem do internetu. Bazując na wiedzy i doświadczeniu firma proponuje usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, oferując optymalne pakiety usług: • szerokopasmowego dostępu do internetu dla osób prywatnych, firm i instytucji, • telefonii internetowej VoIP, • budowy bezprzewodowych szerokopasmowych sieci regionalnych, • utrzymania i monitoringu sieci, • tworzenia publicznych punktów dostępu do internetu, • obsługi IT ww. procesów. Oferowany przez spółkę szerokopasmowy internet umożliwia transfer dużej ilości danych oraz korzystaniez zaawansowanych usług multimedialnych, w tym VoIP (technologii przesyłania głosu). Spółka udostępnia sieć internet w ponad 50 miejscowościach, m.in.: Odolanowie, Ostrowie Wielkopolskim, Sulmierzycach, Sośni, Jankowie Przygodzkim, Przygodzicach, Roszkach i wielu innych miejscowościach. Zamieszczona na stronie wyszukiwarka pozwoli Państwu łatwo uzyskać informację o dostępności sieci Zapnet w konkretnej okolicy. Mapa zasięgu sieci Zapnet

Wykaz miejscowości pokrytych zasięgiem:

BabyBartnikiBaszynyBiadkiBogdajBogufałówBonikówChojnikChwaliszewChynowaCieszynDaniszynDomasławiceGarkiGądkowiceGorzupia Gorzyce MałeJanisławiceJanków PrzygodzkiJanków ZaleśnyJaskółkiJasne PoleKaczoryKonradówŁąkocinyNabyszyceNadstawkiNiemojewiecOdolanówOrpiszewOstrów Wlkp. (Zębców) PawłówPogrzybówPogrzybówPrzybysławicePrzygodzicePrzygodziczkiRaczyceRadłówRąbczynRoszkiSmoszewSośnieSulmierzyceŚwieligów ŚwinkówTarchały MałeTarchały WielkieTopola MałaTopola OsiedleTopola WielkaUgrzeleUjazdWalentynówWierzbnoWróbliniecWysockoWziąchowo

Zapnet jest spółką informatyczną świadczącą w regionie Wielkopolski i Dolnego Śląska specjalistyczne usługi szerokopasmowego dostępu do internetu na podstawie zezwolenia nr 12345 wydanego przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty oraz pierwszej w regionie licencji na użytkowanie radiowej częstotliwości 3,5 GHz.Firma od kwietnia 2004 r. buduje regionalną sieć bezprzewodowego internetu, z powodzeniem obsługując ponad2 000 użytkowników w 50 miejscowościach na terenie 6 gmin, umożliwiając komunikację w każdym, nawet najmniejszym zakątku naszego regionu. Swój stabilny rozwój opiera na trzech filarach: udostępnianiu szerokopasmowego internetu i telefonii internetowej VoIP oraz wysokiej klasy usługom informatycznym.Zapnet jako profesjonalny provider oferuje usługi w technologii WiFi, WiMAX umożliwiając transfer sygnałuw rzeczywistych deklarowanych prędkościach do 2 Mb/s. Zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu technologii telekomunikacyjnych przekłada na pozostałe pola działalności, wzbogacając ofertę dla klientów o innowacyjne produkty i promocje. ... więcej




Zapytaj o ofertę poprzez formularz









Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
renata książka
2009-06-03 20:21
ocena:10
MAM nie narzekam, a nawet jestem zadowolona :)
Krystian www
2009-06-03 17:05
ocena:10
Najbardziej profesjonalny dostawca internetu w miejscowości Odolanów. Serdecznie Polecam !

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Ostrów Wielkopolski - PROMAX
Sośnie - Netway Group
Wieruszów - WSK 2
Odolanów - Zapnet
Czekanów - EUROTELPOL
Poznań - Oxylion
Kalisz - NETCOM computers
Łomianki - Quest-Net
Stęszew - microLink
Małkinia - TV-EURO-SAT


Aktualności

18.06.2019 |

Liberty Global ogłasza zmiany kierownicze w Europie

Eric Tveter ustępuje ze stanowiska, zaś od 1 lipca rolę CEO odpowiedzialnego za Europę Wschodnią obejmie Robert Redeleanu.

Grupa Liberty Global ogłosiła dziś odejście Erica Tvetera, który sprawował wysokie funkcje kierownicze w Liberty Global od 2009 r.

Był m.in. Prezesem szwajcarskiego operatora telewizji kablowej, a następnie CEO odpowiedzialnym za obszar Europy Środkowo-Wschodniej, powiększony również o Austrię.

Ostatnio Tveter zajmował jednocześnie dwa stanowiska: CEO na Europę Wschodnią i prezesa szwajcarskiego oddziału UPC.

+ więcej...
18.06.2019 |

Teraz w Strefie Plusów można dostać voucher 50 zł na prezentmarzen com!

Można skoczyć ze spadochronem, skorzystać ze SPA lub wybrać jedną z wielu innych atrakcji w niższej cenie!

1376 lokalizacji i ponad 3500 atrakcji do wyboru! Już od dziś użytkownicy wszystkich rodzajów ofert telekomunikacyjnych w sieci Plus mogą dostać voucher o wartości 50 zł na niezapomniane przeżycia z prezentmarzen com!

„Prezent Marzeń od Plusa” to promocja dla klientów wszystkich rodzajów ofert (abonament, mix, na kartę, Internet), w której można dostać voucher 50 zł do wykorzystania na prezentmarzen com. 

+ więcej...
17.06.2019 |

Więcej internetu w NOWYM MIX-ie od T‑Mobile

Odliczanie rozpoczęte! Niejeden i niejedna z nas niecierpliwie wyczekuje okresu wakacyjnego – czasu odpoczynku, większego luzu i elastyczności.

W T‑Mobile zadbaliśmy o elastyczne rozwiązania dla klientów na wakacje i już w połowie czerwca wprowadzamy NOWY MIX z bonusem 50% więcej internetu.

W nowej ofercie MIX stawiamy na jeszcze większy pakiet Internetu, niezbędny podczas wakacyjnych wojaży.

Użytkownicy nie tylko otrzymują dodatkowy bonus internetowy (czyli nawet 9GB w ofercie MIX 50) za wyrażenie kompletu zgód marketingowych, ale również usługę Supernet Video.

+ więcej...
17.06.2019 |

Marcin Gruszka - Rzecznik Prasowy - zdecydował się zakończyć współpracę z PLAY

Marcin Gruszka - Rzecznik Prasowy - zdecydował się zakończyć współpracę z PLAY po ponad 12-tu latach osobistego zaangażowania w budowę wyróżniającego się wizerunku spółki.

„Dziękuję Marcinowi za Jego innowacyjne podejście, wkład w codzienną pracę i rozwój PLAY. W tym czasie przeszliśmy drogę od nowicjusza z wielkimi aspiracjami do lidera rynku telefonii mobilnej z jeszcze większymi ambicjami.

Zespół PR PLAY, którym kierował, wyznaczył nowy standard komunikacji PR na rynku operatorów sieci komórkowych” – powiedział Jean Marc Harion, prezes PLAY.

+ więcej...
14.06.2019 |

Jak technologia 5G zmieni motoryzację?

Większość z nas spotkała się z określeniem 5G, ale czy na pewno wiemy, o co dokładnie chodzi?

Kilkudziesięciokrotnie wyższa prędkość od LTE i ogromna przepustowość pomogą rozwinąć komunikację aut i infrastruktury drogowej między sobą.

Dzięki 5G i mnogości urządzeń sieciowych wizja dróg pełnych pojazdów autonomicznych staje się realna.

Sprawdźmy zatem, kiedy technologia 5G będzie dostępna w Polsce, jakie mity towarzyszą jej wykorzystaniu w codziennym życiu i co z tego będziemy mieli my, kierowcy.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 480 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 99 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 50 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij