Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

XANTOS Internet Services

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma XANTOS Internet Services powstała w 2004 roku jako firma działająca w branży internetowej zajmującej się Outsourcingiem IT oraz usługami Hostingowymi. Na początku działalności, XANTOS zarządzał kilkoma małymi sieciami osiedlowymi na terenie dolnegośląska. Następnym krokiem było uruchomienie serwerów hostingowych, na których utrzymujemy strony internetowe oraz skrzynki pocztowe naszych klientów. Serwery firmy XANTOS ulokowane są w nowoczesnym centrum danych na terenie Warszawy, które posiada odpowiednie warunki pracy serwerów (tj system klimatyzacji, system p. pożarowy, awaryjny system podtrzymania energii, ochrona, monitoring, dostęp do międzynarodowych łącz szerkopasmowych. Od początku roku 2006, poszerzyliśmy działalność o dostarczanie dostępu do internetu na terenie gminy i miasta Chojnów. Służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie:     projektowania i wdrażania systemów informatycznych i nowoczesnych technologii,     zarządzania sieciami opartymi na technologii bezprzewodowej,     świadczenia usług dostępu do internetu,     szkoleń z użytkowania i administracji oprogramowania OpenSource,     administrowania systemami z rodziny BSD, Linux oraz Microsoft,     optymalizacji wdrożonych już rozwiązań opensource (oprogramowanie oraz bazy danych),     wprowadzania firm na rynek Internetowy. Naszym klientom proponujemy:     kompleksową obsługę informatyczną obejmującą systemy BSD/Linux oraz MS Windows,     przeprowadzenie migracji dotychczasowego środowiska pracy na platformy opensource,     dedykowane dla przedsiębiorstwa aplikacje webowe (CRM, ERP, CMS, Groupware i in.),     szkolenia z oprogramowania i środowiska opensource,     wprowadzenie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo sieci wewnętrznej przedsiębiorstwa,     optymalizację kosztów związanych z komunikacją pomiędzy oddziałami firmy,     wsparcie przy zarządzaniu domenami, wyborze firmy projektującej stronę www oraz właściwego serwera hostinowego, konfiguracji kont pocztowych, www i baz danych oraz optymalizacji istniejących serwisów webowych ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Legnica - Flashnet
Legnica - BajtNET
Wołów - IGAZ-Net
Legnica - VOLLAND - Sieć Legnica
Test - operator - test
Legnica - LEGNET
Lubin - KAMNET
Opole - AirMAX - AirNET
Raciborowice Górne - DERSEN
Bolesławiec - IxNet


Aktualności

18.01.2018 |

Virgin Mobile aktualizuje strategię

Z początkiem roku Virgin Mobile zrobił kolejny krok w kierunku osiągnięcia założonych celów biznesowych.

Dotychczasowi inwestorzy zdecydowali się ponownie zainwestować w spółkę i wydłużyć perspektywę finansową o rok.

Decyzja ta została podyktowana istotnymi wydarzeniami na rynku, które miały wpływ na osiągnięcie przez spółkę założonych celów biznesowych.

Tymi wydarzeniami była obowiązkowa rejestracja kart pre-paid, która znacząco zmniejszyła sprzedaż kart pre-paid na całym rynku oraz regulacja roamingowa „Roam Like At Home”. 

+ więcej...
17.01.2018 |

Skygofree: wysoce zaawansowane, szkodliwe oprogramowanie do inwigilacji dla systemu Android, aktywne od 2014 r.

Badacze z Kaspersky Lab wykryli zaawansowany mobilny szkodliwy program, który jest aktywny od 2014 r. i został stworzony do celów inwigilacji, prawdopodobnie jako produkt "ofensywnego bezpieczeństwa".

Program o nazwie Skygofree zawiera funkcjonalność, jakiej nie posiadał wcześniej żaden inny szkodnik występujący "na wolności", na przykład oparte na lokalizacji nagrywanie dźwięku przy użyciu zainfekowanych urządzeń.

Narzędzie szpiegowskie jest rozprzestrzeniane za pośrednictwem stron internetowych podszywających się pod czołowych operatorów sieci mobilnych na świecie.

+ więcej...
16.01.2018 |

INEA OFERUJE SWOIM KLIENTOM CAŁKOWITĄ SWOBODĘ!

INEA wprowadziła elastyczną ofertę, umożliwiającą Klientom wybór usług dopasowanych do ich potrzeb.

Pojawiły się w niej nowe prędkości internetu światłowodowego oraz paczki tematyczne przygotowane z myślą o poszukiwaczach mocnych wrażeń.

Ofercie towarzyszy także kolejna odsłona kampanii „Dobrzy ludzie od internetu”, w której ponownie występują pracownicy INEA.

„W INEA pełna dowolność, więc zrób własny mix usług” takim hasłem operator promuje ofertę obowiązującą od 15.01.2018 r. 

+ więcej...
16.01.2018 |

KWP: CIOS W PIRACKI SERWIS STREAMINGOWY

Policjanci z KWP w Lublinie zatrzymali trzech mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty nielegalnego rozpowszechniania sygnału płatnych telewizji cyfrowych czyniąc sobie z tego stałe źródło dochodu.

W ofercie było ponad 160 kanałów telewizyjnych.

Szacujemy, że na nielegalnym procederze podejrzani mogli osiągnąć korzyści sięgające blisko 3,5 mln zł.

Zabezpieczyliśmy serwery, komputery, dekodery, tablety, telefony oraz ponad 60 nośników pamięci. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

+ więcej...
16.01.2018 |

INEA – NAPRAWDĘ DOBRZY LUDZIE OD INTERNETU! OPERATOR ZWYCIĘZCĄ ROCZNEGO RANKINGU PRĘDKOŚCI DOSTAWCÓW INTERNETU SPEEDTEST PL.

INEA dostawcą najszybszego internetu w Polsce w 2017 roku według rankingu opublikowanego 11.01.2018 r. przez Speedtest PL

Wynikiem 67,94 Mb/s wielkopolski operator wyprzedził zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich konkurentów, w tym Orange czy UPC.

Pierwsze miejsce w rankingu to efekt konsekwentnych działań prowadzonych przez INEA od wielu lat.

INEA dysponuje najnowocześniejszą infrastrukturą w kraju. 

+ więcej...
najtanszy internetNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 65 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 99 Mb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 150 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij