Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

XANTOS Internet Services

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma XANTOS Internet Services powstała w 2004 roku jako firma działająca w branży internetowej zajmującej się Outsourcingiem IT oraz usługami Hostingowymi. Na początku działalności, XANTOS zarządzał kilkoma małymi sieciami osiedlowymi na terenie dolnegośląska. Następnym krokiem było uruchomienie serwerów hostingowych, na których utrzymujemy strony internetowe oraz skrzynki pocztowe naszych klientów. Serwery firmy XANTOS ulokowane są w nowoczesnym centrum danych na terenie Warszawy, które posiada odpowiednie warunki pracy serwerów (tj system klimatyzacji, system p. pożarowy, awaryjny system podtrzymania energii, ochrona, monitoring, dostęp do międzynarodowych łącz szerkopasmowych. Od początku roku 2006, poszerzyliśmy działalność o dostarczanie dostępu do internetu na terenie gminy i miasta Chojnów. Służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie:     projektowania i wdrażania systemów informatycznych i nowoczesnych technologii,     zarządzania sieciami opartymi na technologii bezprzewodowej,     świadczenia usług dostępu do internetu,     szkoleń z użytkowania i administracji oprogramowania OpenSource,     administrowania systemami z rodziny BSD, Linux oraz Microsoft,     optymalizacji wdrożonych już rozwiązań opensource (oprogramowanie oraz bazy danych),     wprowadzania firm na rynek Internetowy. Naszym klientom proponujemy:     kompleksową obsługę informatyczną obejmującą systemy BSD/Linux oraz MS Windows,     przeprowadzenie migracji dotychczasowego środowiska pracy na platformy opensource,     dedykowane dla przedsiębiorstwa aplikacje webowe (CRM, ERP, CMS, Groupware i in.),     szkolenia z oprogramowania i środowiska opensource,     wprowadzenie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo sieci wewnętrznej przedsiębiorstwa,     optymalizację kosztów związanych z komunikacją pomiędzy oddziałami firmy,     wsparcie przy zarządzaniu domenami, wyborze firmy projektującej stronę www oraz właściwego serwera hostinowego, konfiguracji kont pocztowych, www i baz danych oraz optymalizacji istniejących serwisów webowych ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Legnica - Flashnet
Żagań - Backiel
Żagań - Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej
Wąsosz - Igaz Sp. z o.o.
Legnica - VOLLAND - Sieć Legnica
Legnica - LEGNET
Lubin - KAMNET
Opole - AirMAX - AirNET
Chojnów - XANTOS Internet Services
Raciborowice Górne - DERSEN


Aktualności

18.10.2018 |

Huawei Mate 20 Pro z zestawem akcesoriów w dostępny w przedsprzedaży w T‑Mobile

Od 16 października 2018, tuż po globalnej premierze, w T‑Mobile rozpoczęła się przedsprzedaż oczekiwanego przez wielu, najnowszego smartfonu od Huawei – Mate 20 Pro.

Na klientów, którzy zakupią w przedsprzedaży T‑Mobile, czekają zestawy z dedykowanymi akcesoriami.

Smartfony z serii Huawei Mate szturmem podbiły serca fanów technologii.

Mocne podzespoły, świetna bateria, bezkompromisowe wzornictwo i przełomowe funkcje powodują, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy kochają te urządzenia od pierwszego kliknięcia. 

+ więcej...
18.10.2018 |

Polacy rzadko kupują buty przez internet, bo obawiają się zwrotów. Precyzyjne skanowanie stopy i dobór rozmiaru mogą to zmienić

Tylko co dziesiąty Polak kupuje buty przez internet.

Większość boi się niedopasowania obuwia i konieczności zwrotu.

Dzięki systemowi esize.me, który wprowadza sklep eobuwie PL, problem można jednak ominąć.

Klienci będą mogli zeskanować swoje stopy, a program dobierze dla nich idealny rozmiar buta. 

+ więcej...
17.10.2018 |

Orange z partnerami tworzy ekosystem IoT w Polsce

System zarządzania zasobami IT w firmie, inteligentne zabezpieczenia dla rowerów, mikropłatności, bezpieczeństwo obiektów przemysłowych i analiza zachowań klientów w placówkach sprzedażowych – to tylko niektóre z rozwiązań przedstawionych przez start-upy, które mają szansę na rynkowe wdrożenie dzięki współpracy z Orange Polska.

Aż 50 innowacyjnych firm, realizujących projekty z dziedziny Internetu Rzeczy (IoT), odpowiedziało na wystosowane w czerwcu zaproszenie Orange i 8 z nich zostało zakwalifikowanych do etapu akceleracji.

Ogłoszenie finalistów odbyło się 16 października w Miasteczku Orange w Warszawie.

+ więcej...
17.10.2018 |

Nowa wersja rozwiązania Kaspersky Small Office Security zapewnia ochronę przed cyberzagrożeniami od razu po instalacji

Małe firmy są narażone na cyberzagrożenia w takim samym stopniu jak większe przedsiębiorstwa, jednak w przeciwieństwie do korporacji często nie są w stanie traktować bezpieczeństwa IT jako priorytetu, ponieważ skupiają się głównie na rozwoju działalności.

Wychodząc naprzeciw tego typu firmom, nowa generacja rozwiązania Kaspersky Small Office Security oferuje ochronę przed cyberprzestępczością, która nie wymaga bezpośredniej administracji czy specjalistycznej wiedzy technicznej.

Rozwiązanie nie tylko zabezpiecza przed szkodliwym oprogramowaniem, oszustwami finansowymi, phishingiem i innymi zagrożeniami, ale również zapewnia rozszerzoną ochronę serwera i urządzeń mobilnych, a także pomaga w aktualizacji aplikacji, tak aby zagrożenia nie przeniknęły do sieci firmowej za pośrednictwem niezałatanych luk.

+ więcej...
17.10.2018 |

Wydajny punkt dostępowy odporny na warunki pogodowe? To możliwe dzięki Zyxel!

Niezwykle trwały model WAC6552D-S jest bardziej odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz wyposażony jest w inteligentną antenę wewnętrzną, dzięki której zapewnia maksymalną siłę sygnału.

Zmienność warunków pogodowych ma wpływ na jakość połączeń bezprzewodowych na zewnątrz budynków.

W efekcie uzyskanie odpowiedniej siły sygnału może być utrudnione lub generować wysokie koszty.

Rozwiązaniem tego problemu jest wybór urządzeń takich jak WAC6552D-S od Zyxel Communications. Firma stworzyła punkt dostępowy odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij