szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

XANTOS Internet Services

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma XANTOS Internet Services powstała w 2004 roku jako firma działająca w branży internetowej zajmującej się Outsourcingiem IT oraz usługami Hostingowymi. Na początku działalności, XANTOS zarządzał kilkoma małymi sieciami osiedlowymi na terenie dolnegośląska. Następnym krokiem było uruchomienie serwerów hostingowych, na których utrzymujemy strony internetowe oraz skrzynki pocztowe naszych klientów. Serwery firmy XANTOS ulokowane są w nowoczesnym centrum danych na terenie Warszawy, które posiada odpowiednie warunki pracy serwerów (tj system klimatyzacji, system p. pożarowy, awaryjny system podtrzymania energii, ochrona, monitoring, dostęp do międzynarodowych łącz szerkopasmowych. Od początku roku 2006, poszerzyliśmy działalność o dostarczanie dostępu do internetu na terenie gminy i miasta Chojnów. Służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie:     projektowania i wdrażania systemów informatycznych i nowoczesnych technologii,     zarządzania sieciami opartymi na technologii bezprzewodowej,     świadczenia usług dostępu do internetu,     szkoleń z użytkowania i administracji oprogramowania OpenSource,     administrowania systemami z rodziny BSD, Linux oraz Microsoft,     optymalizacji wdrożonych już rozwiązań opensource (oprogramowanie oraz bazy danych),     wprowadzania firm na rynek Internetowy. Naszym klientom proponujemy:     kompleksową obsługę informatyczną obejmującą systemy BSD/Linux oraz MS Windows,     przeprowadzenie migracji dotychczasowego środowiska pracy na platformy opensource,     dedykowane dla przedsiębiorstwa aplikacje webowe (CRM, ERP, CMS, Groupware i in.),     szkolenia z oprogramowania i środowiska opensource,     wprowadzenie rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo sieci wewnętrznej przedsiębiorstwa,     optymalizację kosztów związanych z komunikacją pomiędzy oddziałami firmy,     wsparcie przy zarządzaniu domenami, wyborze firmy projektującej stronę www oraz właściwego serwera hostinowego, konfiguracji kont pocztowych, www i baz danych oraz optymalizacji istniejących serwisów webowych ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Legnica - Flashnet
Nowogrodziec - NOVANET NOWOGRODZIEC
Żagań - Backiel
Wąsosz - Igaz Sp. z o.o.
Legnica - VOLLAND - Sieć Legnica
Legnica - LEGNET
Lubin - KAMNET
Opole - AirMAX - AirNET
Raciborowice Górne - DERSEN
Bolesławiec - IxNet


Aktualności

20.07.2018 |

Co zastąpi email? Jak będziemy komunikować się w przyszłości?

Globalny ruch w sieciach IP do 2021 roku wzrośnie trzykrotnie.

Wideo będzie coraz bardziej dominować i do 2021 roku będzie miało 80-procentowy udział w całkowitym ruchu – pokazały wyniki raportu Cisco Visual Networking Index.

Eksperci prognozują, że komunikacja wideo już niedługo w dużej części zastąpi komunikację mailową.

Dynamiczny wzrost internetowej komunikacji wideo wynika z popularyzacji aplikacji do strumieniowej transmisji TV oraz udostępniania wideo w sieciach społecznościowych. 

+ więcej...
20.07.2018 |

Jeśli Wiesz Co Chcę Powiedzieć…” w nowej aranżacji sygnowanej T‑Mobile Electronic Beats POWROTY zabrzmi na specjalnym koncercie na zamku w Kazimierzu Dolnym podczas tegorocznych Dwóch Brzegów

Rok 2018 jest dla T‑Mobile szczególny pod wieloma względami.

Firma pomyślnie realizuje kolejne inicjatywy, odzyskuje klientów i cieszy się rosnącym ich zaufaniem.

By to uczcić, Operator przygotował szereg działań: jedno z nich – muzyczny projekt „POWROTY” doczekał się właśnie drugiej odsłony.

Podjęły przy nim współpracę dwie niezwykłe kobiety i sceniczne osobowości - NOSOWSKA i ZAMILSKA, które wystąpią też na specjalnym koncercie podczas tegorocznego festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym.

+ więcej...
20.07.2018 |

Dane za darmo: oszuści wykorzystują fałszywe karty podarunkowe, aby podstępnie nakłonić konsumentów do przekazania swoich danych osobowych

Eksperci z Kaspersky Lab informują o rozprzestrzenianiu się nietypowego oszustwa, w którym użytkownicy są podstępnie pozbawiani swojego czasu i danych, a w niektórych przypadkach także pieniędzy, nie otrzymując w zamian nic.

Tworząc fałszywe strony internetowe umożliwiające darmowe generowanie kart podarunkowych, cyberprzestępcy mogą "sprzedawać" dane użytkowników zewnętrznym stronom partnerskim, na które przekierowują swoje ofiary.

Oszustwo jest coraz popularniejsze także w Polsce.

Podczas gdy branża bezpieczeństwa i organy ścigania na całym świecie mają ręce pełne roboty, walcząc z cyberprzestępczością, cyberprzestępcy nieustanne poszukują nowych sposobów zarabiania pieniędzy - poza szkodliwym oprogramowaniem. 

+ więcej...
19.07.2018 |

#WakacjeVirgin, czyli 2000 PLN do wygrania od Travelplanet PL

Jeszcze nie zaplanowaliście wspólnego wyjazdu? A może chcielibyście pojechać jeszcze gdzieś? Jest ku temu dobra okazja.

Wystarczy wziąć udział w konkursie #WakacjeVirgin i wygrać voucher na wybraną podróż z oferty Travelplanet PL

To właśnie dziś wystartował konkurs fotograficzny, w którym wraz z Travelplanet PL dajemy Wam możliwość wygrania Vouchera o wartości 2000 złotych, do wykorzystania na portalu Travelplanet PL

+ więcej...
19.07.2018 |

Ericsson przedstawia wyniki finansowe za drugi kwartał 2018 roku

Sprzedaż raportowana oraz sprzedaż dla porównywalnych jednostek, z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych zmniejszyła się -1%.

Segment Networks wykazał wzrost sprzedaży o 2% rdr zarówno w raportowanej sprzedaży, jak i skorygowanej o porównywalne jednostki i waluty, przy silnym wzroście sprzedaży w Ameryce Północnej.

Marża brutto wyniosła 34,8% (29,1%).

Marża brutto z wyłączeniem opłat restrukturyzacyjnych poprawiła się do 36,7% (30,9%), głównie dzięki redukcji kosztów i ciągłemu rozwojowi systemu Ericsson Radio System (ERS).

+ więcej...


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 35 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 60 Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 100 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij