szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Wyzio-NET Tomasz Wyzgała

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostawca bezprzewodowego Internetu w powiacie Opolskim. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Opole - Opole - Miejski Informator Lokalny
Dąbrowa Górnicza - SNNet
Opole - AirMAX - AirNET
Chmielowice - Wyzio-NET Tomasz Wyzgała
Opole Lubelskie - Eterna
Prądy - Gigabit Telekom A.Sydor


Aktualności

18.05.2018 |

INEA WYBUDUJE SIEĆ ŚWATŁOWODOWĄ W WIELKOPOLSCE

Już niebawem Wielkopolska zamieni się w plac budowy.

Prace te będą związane z ogromną inwestycją mającą na celu rozwój nowoczesnej sieci światłowodowej na terenie całego województwa.

Za te działania odpowiada firma INEA, wielkopolski operator usług multimedialnych.

Dzięki temu projektowi mieszkańcy regionu uzyskają dostęp do najnowocześniejszej technologii.

+ więcej...
18.05.2018 |

Cyfryzacja wielkopolskich szkół – szansa dla młodych talentów

Program Operacyjny Polska Cyfrowa (PO PC), jako główne źródło unijnych dotacji na budowę sieci szerokopasmowego internetu w Polsce, jest kołem zamachowym rozwoju polskiej gospodarki.

O stanie i przyszłości inwestycji PO PC, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wólce, dyskutowali m.in. minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, minister cyfryzacji Marek Zagórski oraz Prezes INEA – Janusz Kosiński.

Centrum Projektów Polska Cyfrowa przeprowadziło już trzy nabory na „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”.

Ostatni nabór, zakończony 11 maja br., obejmował najtrudniejsze i najmniej atrakcyjne inwestycyjnie tereny Polski, które cieszyły się znikomym zainteresowaniem operatorów telekomunikacyjnych. 

+ więcej...
18.05.2018 |

Ataki DDoS na firmy - nieskuteczne strategie otwierają drzwi cyberprzestępcom

Z badania Kaspersky Lab wynika, że firmy zostają nieco z tyłu w wyścigu o zabezpieczenie się przed atakami DDoS, ponieważ zdają się w tym względzie na innych i w wielu przypadkach nie mają wystarczającej wiedzy, by chronić się przed tym zagrożeniem.

Jedna trzecia organizacji nie stosuje rozwiązań do ochrony przed atakami DDoS, licząc, że zajmą się tym dostawcy usług internetowych.

Takie podejście może prowadzić do utraty danych i zakłócenia funkcjonowania biznesu.

Ataki DDoS stanowią jedno z największych cyberzagrożeń, na jakie są narażone obecnie organizacje, a ich skutkiem może być wstrzymanie operacji biznesowych oraz znaczące szkody finansowe i wizerunkowe wynikające z braku dostępności usług dla klientów. 

+ więcej...
18.05.2018 |

Koduj chmurę z Atmanem na infoShare 2018

Zapraszamy do stoiska Atmana i na wspólne wystąpienie z Contrust B.V.

W dniach 22-23 maja w AmberExpo w Gdańsku odbędzie się 12. konferencja infoShare – największe wydarzenie technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym weźmie udział 7000 uczestników i ponad 500 firm i start-upów.

O nowych technologiach i innowacjach w biznesie będzie opowiadać 150 czołowych prelegentów z Polski i ze świata.

Nie zabraknie także Atmana zarówno jako wystawcy, jak i prelegenta.

+ więcej...
18.05.2018 |

NETIA ŚWIATŁOWÓD Z NIELIMITOWANYM INTERNETEM MOBILNYM ZA 49,90 ZŁ MIESIĘCZNIE

Netia poszerzyła ofertę o pakiet reklamowany hasłem: „Nielimitowany internet wszędzie”.

Składa się on z szybkiego, przewodowego dostępu do internetu (nawet do 900 Mb/s) oraz nielimitowanego internetu mobilnego LTE w łącznej cenie 49,90 zł miesięcznie!

Netia systematycznie zwiększa zasięg sieci w technologii światłowodowej, która pozwala na pobieranie danych z prędkością nawet 900 Mb/s.

W ramach aktualnej oferty promocyjnej operator oferuje szybki dostęp do internetu na sieci własnej, również w technologiach światłowodowych, w cenie od 49,90 zł miesięcznie, dodając do usługi stacjonarnej nielimitowany internet mobilny LTE w zasięgu sieci firmy P4 (paczka danych 10 GB a po jej wykorzystaniu ograniczenie prędkości do 1 Mb/s, bez ograniczeń transferu).

+ więcej...
Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Gb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 65 Mb/s
xDSL - łącze 150 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 12 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij