Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

VLINE

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKTDostawca internetu, telefonii stacjonarnej i monitoringu na terenie Zduńskiej Woli.


"Firma Vline dostarcza Internet na dwa sposoby. Tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia tradycyjną drogą kablową z wykorzystaniem kabla tzw. "skrętki" , klient ma do wyboru jeszcze możliwość podłączenia Internetu droga radiową, z wykorzystaniem urządzeń radiowych markowych firm.
Dzięki temu, Internet drogą radiową jest stabilny i odporny na warunki atmosferyczne.

Niestety, w przypadku dostępu do Internetu droga radiową, klient traci dostęp do tzw. sieci lokalnej, co w przypadku łącza kablowego jest opcją standardową. A co to znaczy? Nic innego, jak prędkość pomiędzy komputerami w obrębie osiedla bądź bloku sięgająca 100 Mb/s!
".

Proponujemy Państwu nowoczesne technologie, oraz specjalistów w ich wykorzystaniu i wdrażaniu. Dysponujemy bogatym zapleczem doświadczonych pracowników, specjalistów w dziedzinach projektowania, instalacji i wdrażania systemów komputerowych.

 • Umożliwiamy ciągły dostęp do Internetu
 • Oferujemy Tanią Telefonie Stacjonarną (nowość)
 • Dbamy o bezpieczeństwo Naszych Klientów (monitoring)
 • Zajmujemy się wykonywaniem serwisów oraz stron Internetowych
 • Proponujemy asystę grafików - entuzjastów, przy tworzeniu image'u Państwa firmy
 • Rezerwujemy dla Państwa miejsce w sieci Internet
 • Szkolimy personel
 • Oferujemy stałą opiekę naszych ludzi nad Państwa systemem informatycznym

Doceniamy poufność Państwa informacji, dlatego podpisujemy się z chęcią pod umową dyskrecji.

Oferujemy KOMPLEKSOWĄ, WSZECHSTRONNĄ OBSŁUGĘ, mającą na celu minimalizację Państwa kosztów; bo przecież wszystko robi jedna firma.

Zaufajcie nam, zobaczycie że to się opłaca.
Dużo inwestujemy w nowe technologie w zakresie usług sieciowych, technologii komputerowych oraz innych dziedzin przemysłu.
Nasza firma nie stoi w miejscu.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Zduńska Wola - Zduńska Wola - Miejski Informator Lokalny
Łódź - Agencja Promocyjna Femur
Zduńksa Wola - NET BLUE
Łódź - Globitel Sp. z o.o.
Zduńska Wola - VLINE
Opole - AirMAX - AirNET
Zduńska Wola - ksiezyc.pl
Zduńska Wola - SP-NET
Osjaków - ProNet - Serwis - Krzysztof Płuciennik
Rusiec - P.P.H.U. SOFTEX Tomasz Pierzynka


Aktualności

23.07.2021 |

Rabat do 50% na wybrane akcesoria realme dla klientów indywidualnych T-Mobile

Wśród nowinek i akcesoriów technologicznych nie brakuje gadżetów, które chętnie sami byśmy wypróbowali, jednak często na przeszkodzie staje nam ich cena.

Teraz klienci T-Mobile będą mieć okazję zakupić, na wyjątkowo korzystnych warunkach, urządzenia realme.

Już od 23 lipca w ramach Happy Fridays będzie na nich czekać rabat do 50% na gadżety tej marki. Bonus można zgarnąć w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez wysłanie wiadomości SMS.

Czasem mała rzecz wnosi do naszego życia spore zmiany. Właśnie taką rolę pełnią nieraz przydatne i ciekawe akcesoria z dziedziny technologii – od smartwatchy, wspomagających dbanie o zdrowy tryb życia, po inteligentne żarówki sprawiające, że w naszym domu rozbłyśnie światło w jednym z 16 mln odcieni, tworząc wyjątkowy klimat. 

+ więcej...
23.07.2021 |

Poczta Polska: ostrzegamy o możliwych próbach oszustw internetowych, związanych z obsługą celną przesyłek ze sklepów spoza UE

Nowa rola Poczty Polskiej, która stała się podmiotem dokonującym zgłoszeń celnych przesyłek spoza Unii Europejskiej, dała pretekst dla cyberprzestępców do przeprowadzenia groźnych akcji phishingowych.

Spółka przypomina, że nie wysyła drogą elektroniczną żadnych wiadomości zawierających prośby o uzupełnienie dokumentacji celnej, dotyczącej towarów zakupionych w azjatyckich sklepach internetowych.

E-mail lub SMS z takim żądaniem najprawdopodobniej jest zawirusowany, a jego otwarcie grozi przekazaniem wrażliwych danych osobowych lub nawet utratą pieniędzy.

Poczta Polska otrzymuje zgłoszenia, że w Internecie pojawił się nowy sposób oszustwa, wykorzystujący niewiedzę użytkowników, dotyczącą wdrożenia przez Unię Europejską tzw. pakietu VAT dla e-commerce. 

+ więcej...
22.07.2021 |

VoLTE i VoWiFi dostępne w ofercie Heyah 01

W Heyah 01 czas na wakacyjne nowości – nowi użytkownicy tej oferty mogą już korzystać z technologii VoLTE i VoWiFi, a w ciągu najbliższych 2 tygodni usługa ta obejmie wszystkich dotychczasowych klientów Heyah 01.

Dzięki niej będą oni mogli prowadzić rozmowy telefoniczne oraz wysyłać i odbierać SMS-y i MMS-y w miejscach, w których dotąd mogło to być utrudnione.

Dodatkowo VoLTE zapewnia wyższą jakość połączenia niż w przypadku sieci 2G i 3G, a także pozwala na kontynuowanie przesyłania danych w sieci LTE w czasie trwania rozmowy.

Dostarczanie nowoczesnych usług to nasz priorytet. Jako pierwsi na rynku uruchomiliśmy usługi VoLTE i VoWiFi dla szerokiego grona klientów.

+ więcej...
22.07.2021 |

Co dziesiąty incydent naruszenia cyberbezpieczeństwa w firmach jest uznawany za poważny

Ze zanonimizowanych metadanych dostarczonych dobrowolnie przez klientów usługi Kaspersky MDR wynika, że jeden na dziesięć (9%) możliwych do uniknięcia incydentów naruszenia cyberbezpieczeństwa może spowodować poważne zakłócenia lub nieautoryzowany dostęp do zasobów klienta.

Przeważająca większość incydentów (72%) miała średni poziom krytyczności.

To oznacza, że zagrożenia te, gdyby nie zostały wykryte przez technologie bezpieczeństwa, wpłynęłyby na wydajność zasobów lub mogłyby doprowadzić do nadużycia danych.

Cyberataki stają się coraz bardziej złożone i wykorzystują techniki pozwalające uniknąć wykrycia przez podstawowe rozwiązania bezpieczeństwa.

+ więcej...
22.07.2021 |

Samsung Galaxy S20 FE w superprzecenie w T-Mobile

Dla wszystkich klientów indywidualnych, którzy szukają aktualnie topowego telefonu w atrakcyjnej cenie, przygotowaliśmy świetną okazję, w której pierwsze skrzypce odgrywa Samsung Galaxy S20 FE.

Model ten do 3 sierpnia włącznie będzie dostępny w T-Mobile z rabatem w wysokości aż 500 zł, czyli za 1999 zł.

Z promocji można skorzystać w sklepie internetowym oraz naszych salonach stacjonarnych.

Dodatkowo z ofertą GIGAlato z 200 GB można otrzymać kolejne 200 zł zniżki na urządzenie – wówczas cena końcowa modelu Samsung Galaxy S20 FE wyniesie zaledwie 1799 zł.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 4 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 20 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 20 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 56 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij