Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Telkab ** (2.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Szerokopasmowy, stały dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci Telewizji Kablowej Telkab to:

Szybkość
superszybki nieograniczony dostęp do Internetu 24 godziny na dobę za stałą opłatę abonamentową bez względu na czas spędzony w sieci i ilość pobranych danych

Funkcjonalność
możliwość podłączenia Abonenta niezależnie od liczby chętnych w budynku, korzystanie z Internetu bez blokowania linii telefonicznej, bez limitów pobierania danych

Niezawodność
transmisja oparta na szkieletowej sieci światłowodowej, brak zakłóceń wynikających z warunków atmosferycznych

Bezpieczeństwo
brak możliwości nielegalnego korzystania z sieci, ochrona przed dialerami 0-700 i potencjalnymi atakami

Nowoczesność
urządzenia obsługujące sieć pracują w najnowszym standardzie EuroDOCSIS 3.0, zapewniającym kontakt ze światem szybko i pewnie

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
Daniel .
2010-02-12 20:10
ocena:2
Lubiszewo Tczewskie
Daje ocene 2, dlatego że chociaż jest ten internet, bo bez tego to ta firma by sie nie utrzymała. W Tczewie każdy teraz idzie do Vectry, dlaczego? Telkab ma coraz większe awarie (najlepiej weekend, gdy nie ma nikogo na dyżurce żeby odebrać telefon..) A Ich bezsensowne tłumaczenia że jest internet to już tylko ubolewać.. Pingi w grach (do polski !) są 50-100 ! A Do francji (serwer np. CS) 110-120, czasem jak pójdzie dobrze 70.. Odrazu mówie, nie rozdzielam łącza routerem, tylko mam normalnie kabel w komputerze.Nic tylko czekać aż będzie coś innego niż telkab, coraz "Lepsze" dla klientow promocje - już widze co będzie.. w Piątek - niedziele nie ma internetu.. Niestety tylko trzeba czekać na innego operatora.. Nawet nie chcą Się poprawić bo całyczas Lagi,lagi,lagi.. Przepłynności np. 8mb/s to nie idzie nawet 700kb/s (bo wiadomo ze zanizaja predkosc..) ale aż tak zaniżyć? Mój kolega ma 7mb/s kablówke z Leon sp. z o.o (niestety śląsk) I NIE MA AWARII Tyle co Telkab, Zdecydowanie radze trzymać się z daleka, Również telewizja, co chwile zmieniane kanały raz było HBO potem coś innego i teraz Polsat.. Żenada po prostu żenada, Odradzam!

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Tczew - Tczew - Miejski Informator Lokalny
Bydgoszcz - RFC
Pelplin - Pelmar Sp. z o.o.
Tczew - Telkab
Nowe - Geckonet
Skórcz - Tele-Sat
Grudziądz - Nortis


Aktualności

30.10.2020 |

Happy Fridays: odbierz voucher na smartfony od T-Mobile

Piątek za pasem, a to oznacza, że przed nami kolejna odsłona akcji Happy Fridays. Tym razem przygotowaliśmy prezent, który ucieszy osoby, planujące wymianę lub zakup nowego telefonu.

Od dziś nasi klienci będą mogli kupić nowoczesne smartfony ze zniżką w wysokości 100 zł.

Rabat można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub wysyłając SMS-a o treści „HF” na numer 80800.

Nasz najnowszy bonus w ramach akcji Happy Fridays to nie lada gratka dla tych, którzy planują w najbliższym czasie zakup nowoczesnego i funkcjonalnego smartfona.

+ więcej...
30.10.2020 |

Już 25 urządzeń z #hello5G

Z #hello5G od Orange można korzystać za pomocą 25 modeli urządzeń. Wśród nich – flagowe smartfony wiodących producentów, tablet oraz telefony w przystępnej cenie.

#hello5G jest dostępna dla 6 mln osób, m.in. w Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i miastach Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Dostęp do #hello5G już dziś mają użytkownicy Orange Love Extra i Premium, Planu Mobilnego 75 i Planu za 80 zł w Orange Flex.

Duże paczki danych oraz Video Pass, czyli dostęp do 15 platform wideo bez uszczuplania posiadanego pakietu, pozwalają komfortowo korzystać z superszybkiego internetu.

+ więcej...
30.10.2020 |

Bezpieczeństwo danych nabiera znaczenia w czasach przyspieszonej cyfryzacji - T-Mobile buduje w Warszawie nowoczesne data center dla swoich klientów

Firmy, szukając sposobów na usprawnienie działalności czy nawet utrzymanie ciągłości biznesowej w obecnej sytuacji, coraz chętniej sięgają po rozwiązania cyfrowe.

By zapewnić swoim klientom dostęp do bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań ICT, T‑Mobile kontynuuje inwestycje w kolejny nowoczesny obiekt przetwarzania danych, który już w przyszłym roku udostępni swoim klientom.

T-Mobile dysponuje kilkunastoma centrami przetwarzania danych w całej Polsce, regularnie inwestując w rozwój możliwości swoich obiektów.

W ostatnim czasie rozbudowane zostały centra danych we Wrocławiu i Krakowie, a na Dolnym Śląsku wprowadzono usługę biura zapasowego.

+ więcej...
29.10.2020 |

Wyniki Orange Polska: świetny kwartał dla światłowodu i usług mobilnych. Firma podtrzymuje całoroczny cel wzrostu EBITDAaL

W trzecim kwartale Orange Polska osiągnął bardzo dobre wyniki komercyjne i solidne wyniki finansowe.

Zapotrzebowanie na szybki internet było rekordowe – liczba klientów Orange Światłowodu zwiększyła się aż o 54 tysiące.

Dzięki kolejnym inwestycjom, w zasięgu jest już 4,8 mln domów i mieszkań. Przybyło także 110 tysięcy klientów abonamentowych mobilnych usług głosowych.

Rentowność operacyjna EBITDAaL utrzymała się na poziomie wyniku z trzeciego kwartału ubiegłego roku. Firma podtrzymuje całoroczne przewidywania wzrostu w tym zakresie.

+ więcej...
29.10.2020 |

T-Mobile poprawia zasięg w górach – dwie nowe stacje w Dolinie Pięciu Stawów Polskich

Tatrzańskie szlaki i ich malownicze krajobrazy m.in. Doliny Pięciu Stawów Polskich są niezwykle atrakcyjne dla miłośników górskich wycieczek.

W tych pięknych miejscach warto jednak zadbać o dobre przygotowanie i zachowanie szczególnej ostrożności, ponieważ zmieniające się warunki pogodowe, mogą sprzyjać wypadkom i innym niebezpieczeństwom.

W przypadku zagrożenia, niezakłócona komunikacja i możliwość wezwania natychmiastowej pomocy na górskich szlakach ma ogromne znaczenie.

Z drugiej strony, zapewnienie dobrego zasięgu na tak trudnym terenie nie jest łatwe. W tym celu, T-Mobile wzmacnia sygnał przy często uczęszczanych szlakach i schroniskach.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 400 Mb/s 
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 100 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij