Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Telewizja Kablowa Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Tarnobrzegu to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się sieć telekomunikacyjna zlokalizowana w Tarnobrzegu, Nowej Dębie oraz w Skopaniu. Światłowodowo - koncentryczna architektura sieci z zastosowaniem światłowodowej sieci szkieletowej pozwala świadczyć wysokiej jakości usługi dla abonentów.

Telewizja analogowa to możliwość oglądania dla niemal 10 tyś. abonentów kilkudziesięciu atrakcyjnych polskojęzycznych programów telewizyjnych oraz wybranych programów obcojęzycznych. W ramach usługi telewizji cyfrowej nadajemy w cyfrowej technologii podstawowe programy polskojęzyczne.

Cieszącą się dużą popularnością jest usługa internet. Jakość tej usługi oraz konkurencyjną cenę doskonale doceniają nasi abonenci. Jesteśmy pierwszym po operatorze dominującym dostawcą internetu na terenie Tarnobrzega. Jako jedyni w Tarnobrzegu świadczymy usługę dostępu do internetu w technologii FTTH i standarcie GPON.

Sieć TVK TSM służy ponadto do transmisji sygnałów monitoringu wizyjnego, sterowania parametrami węzłów cieplnych oraz transmisji danych firm i instytucji.
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Tarnobrzeg - Tarnobrzeg - Miejski Informator Lokalny
Tarnobrzeg - GREMIUM
Tarnobrzeg - NETKOM
Tarnobrzeg - Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Sandomierz - ANetConnect
Nowa Dęba - HLG Sp. z o.o.
Tarnobrzeg - SIS
Gorzyce - Gsk Gonet
Nowa Dęba - HELIONET.PL
Tarnobrzeg - Flash-Net


Aktualności

28.03.2023 |

Starlink: Satelitarny dostęp do internetu w Polsce - przegląd oferty i kosztów

Starlink to innowacyjna usługa dostępu do internetu oparta na satelitach, stworzona przez firmę SpaceX, założoną przez Elona Muska. Ta nowoczesna technologia, umożliwiająca łączność na całym świecie, dociera również do Polski, oferując szybki i niezawodny dostęp do sieci, nawet w najbardziej odległych miejscach. W artykule przedstawiamy przegląd oferty Starlink w Polsce, wraz z cenami abonamentów, parametrami usługi i kosztami sprzętu. + więcej...
28.03.2023 |

Starlink vs. OneWeb: Porównanie Gigantów Internetu Satelitarnego

W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie technologii, dwa giganty – Starlink i OneWeb – konkurują ze sobą, aby zapewnić szerokopasmowy dostęp do Internetu na całym świecie za pomocą swoich satelitarnych konstelacji. Celem obu firm jest dostarczenie szybkiego i niezawodnego dostępu do Internetu w obszarach, które dotychczas były nieosiągalne dla tradycyjnych dostawców. + więcej...
28.03.2023 |

Eutelsat zatwierdza fuzję OneWeb: nowy rozdział w komunikacji satelitarnej

Eutelsat wyraził zgodę na fuzję z OneWeb. Ten strategiczny sojusz ma na celu stworzenie bardziej wszechstronnego i konkurencyjnego dostawcy usług łączności satelitarnej na rynku globalnym. + więcej...
28.03.2023 |

OneWeb: Ewolucja i historia firmy rewolucjonizującej dostęp do szerokopasmowego Internetu satelitarnego

OneWeb Network Access Associates Limited to firma zajmująca się komunikacją, która ma na celu budowę szerokopasmowych usług internetowych opartych na satelitach. Siedziba główna firmy znajduje się w Londynie, posiada również biura w Virginii, USA oraz zakład produkcyjny satelitów na Florydzie – Airbus OneWeb Satellites – będący wspólnym przedsięwzięciem z Airbus Defence and Space. Firma była wcześniej znana jako WorldVu Satellites Ltd. + więcej...
28.03.2023 |

Zgarnij Bonusy od serca T-Mobile i przygotuj swoją szafę na wiosnę z Born2be i HalfPrice

Coraz cieplejsze tygodnie skłaniają nas do schowania zimowych ubrań głęboko w szafie. Zamiast nich wyciągamy lżejsze, wiosenne okrycia i dodatki, których kolekcję z początkiem sezonu zawsze warto przejrzeć – i uzupełnić o modne propozycje.

Dla wszystkich klientów T‑Mobile, którzy planują wiosenne zakupy w tym obszarze, przygotowaliśmy kolejne niespodzianki w ramach „Bonusów od serca”.

W aplikacji „Mój T‑Mobile” dostępne są już zniżki do sklepów internetowych HalfPrice oraz Born2be. Akcja „Bonusy od serca” to inicjatywa, która pozwala nam podziękować klientom za to, że są z nami, i pokazać, jak bardzo to doceniamy każdego dnia.

Z tego powodu w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity” regularnie dodajemy kolejne specjalne oferty. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 35 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1,5 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 256 kb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij