Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

TV-SAT 364 * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Internet w TV-SAT 364 to brak limitów transferu, wysoka jakość usługi, prędkości zawsze zgodna z umową i szybki serwis. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się internetem z prędkością do 350 Mb/s!

Szybki i niezawodny dostęp do Internetu, szeroki wachlarz pakietów, nieograniczony dostęp do zasobów sieci lokalnej , 3 skrzynki pocztowe po 1GB pojemności każda, publiczny adres bez dodatkowych opłat, 1GB na Twoją stronę internetową. Tyle możesz dostać od TV SAT 364. Zapoznaj się z ofertą i wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Lącze Ethernet 100 Mbit/s - 100 Mbit/s po sieci lokalej - 100 Mbit/s na przeglądanie stron WWW (przez proxy) - duża ilość pakietów do wyboru (nieok.,12-24 mce) - najwyższa dostępność usługi w skali roku - z TV Cyfrową Internet x2 szybszy!

Telewizja w TV-SAT 364 daje dostęp do bogatej oferty programowej zarówno w jakości cyfrowej jak i analogowej. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów sygnału, nasi Abonenci mają możliwość oglądania telewizji niezależnie od posiadanego modelu odbiornika. Dla widzów chcących poszerzyć swą ofertę, proponujemy usługę logo RevoTV bez tła. Dzięki niej zyskasz możliwość zamawiania pakietów premium  jak np. Canal+.

To również 68 programy w jakości HD w pakiecie podstawowym MIXPAK (kliknij link).
Nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś!

Naszą główną usługą jest telewizja cyfrowa, która dociera do ponad 10000 odbiorców. Najpopularniejszym pakietem jest pakiet STANDARD zawierający, aż 65 programów za 32 zł brutto. Pakiet SOCJALNY zawiera 11 programów za cenę 7 zł brutto. Usługa dostępu do Internetu jest jedną z najszybszych i najlepiej działających w całej Łodzi. Jest to nasz produkt flagowy, który cieszy się najlepszą opinia w stosunku jakości do ceny. Posiadamy 5 pakietów do wyboru od 20zł do 150 zł przy prędkościach od 600 kbit do 30 Mbit/s. Najmłodszą usługą jest telewizja cyfrowa,nasza oferta jest wysoce konkurencyjna w stosunku do platform, gdyż zawiera pełen wachlarz wszystkich programów z trzech głównych platform takich jak: N-ka, Cyfra Plus oraz Cyfrowy Polsat. Klienci wybierając nasza ofertę mają dostęp do ponad 120 cyfrowych programów w tym 2 programy HD w pakiecie podstawowym.

 

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Aleksandrów Łódzki - STORM media
Łódź - Goldnet International Łódź
Łódź - Ret-Sat 1
Łódź - TV-SAT 364
Łódź - Insite
Łódź - Virtual Line
Łódź - NET-PARTNER S.C.
Łódź - HyperLAN
Łódź - TEOSAT
Łódź - TPnets.com Tomasz Bathelt, Piotr Marciniak


Aktualności

18.01.2019 |

Jesteśmy telekomem, ale w pierwszej kolejności ludźmi

Początek roku to taki czas, w którym można popatrzeć wstecz i podsumować to, co było i to, co chciałoby się dalej robić.

Dla Nas miniony rok był bardzo intensywny, ale momentami też trudny.

Pracowaliśmy nad wieloma rzeczami, które dla Was momentami były problematyczne, ale na koniec miały przynieść pozytywne zmiany.

Dziś drodzy klienci mówimy Wam DZIĘKUJEMY i wyjaśniamy, co tak naprawdę działo się przez ten rok. 

+ więcej...
18.01.2019 |

Styczniowe nowości sprzętowe w Plusie - laptopy dla graczy oraz do codziennej pracy

W styczniu w Plusie pojawi kilka nowości sprzętowych.

Przede wszystkim, zadowoleni będą wszyscy ci, którzy szukają nowego laptopa – nie tylko typowego sprzętu do codziennej pracy, ale również zapaleni gracze.

Plus rozszerza ofertę laptopów w ramach oferty Plus Internet

Jeśli szukamy sprzętu dla graczy, świetnym wyborem będzie laptop gamingowy - Lenovo Legion Y530.

+ więcej...
17.01.2019 |

Nieprzerwany dostęp do sieci UPC dzięki Internet Backup

Internet Backup – najnowsze rozwiązanie dla klientów biznesowych UPC Polska – zapewnia stały, niezakłócony dostęp do sieci nawet w przypadku awarii.

Wzbogacona oferta dedykowana klientom B2B dostępna jest w sprzedaży od 20 grudnia.

Internet Backup zapewnia nieprzerwane, bezpieczne korzystanie z sieci w przypadku jej awarii, dostarczając internet nawet wtedy, kiedy wystąpią trudne do przewidzenia usterki mechaniczne.

W sytuacjach wypadków losowych, jak chociażby nieumyślne przecięcie kabli, UPC Biznes oferuje dla klientów B2B dodatkowe rozwiązanie, które zagwarantuje im ciągłość pracy w trybie online.

+ więcej...
16.01.2019 |

Filmowy styczeń w IPLI pod znakiem polskiego kina: „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Niepodległość”, „Kamerdyner” i „Juliusz”

W IPLI, największym serwisie rozrywki internetowej, można obejrzeć kolejne polskie produkcje filmowe.

To m.in. zrealizowana z rozmachem historia polskich pilotów w filmie „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” oraz niezwykły dokument „Niepodległość” oparty na archiwalnych odrestaurowanych i pokolorowanych nagraniach.

Wciąż wzbogacana biblioteka filmowa IPLI, w styczniu powiększy się o kolejne ciekawe tytuły – w serwisie będzie można obejrzeć nowe komedie, filmy oparte na wydarzeniach historycznych czy sensacyjne.

+ więcej...
16.01.2019 |

Nebula - więcej kompatybilnych urządzeń od Zyxel

Zyxel zaprezentował dwa nowe punkty dostępowe z serii NebulaFlex Pro.

W ofercie firmy pojawiła się także brama z segmentu premium, uzupełniając rodzinę produktów Nebula.

Najnowsze urządzenia sieciowe dla platformy Nebula zaprojektowane zostały z myślą o dostawcach usług zarządzanych oraz małych i średnich przedsiębiorstwach.

Firma Zyxel rozszerzyła kompatybilność z systemem Nebula na dwa kolejne punkty dostępowe NebulaFlex Pro: WAC6303D-S i NWA5123-AC HD. 

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij