Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

TV-SAT 364 * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Internet w TV-SAT 364 to brak limitów transferu, wysoka jakość usługi, prędkości zawsze zgodna z umową i szybki serwis. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się internetem z prędkością do 350 Mb/s!

Szybki i niezawodny dostęp do Internetu, szeroki wachlarz pakietów, nieograniczony dostęp do zasobów sieci lokalnej , 3 skrzynki pocztowe po 1GB pojemności każda, publiczny adres bez dodatkowych opłat, 1GB na Twoją stronę internetową. Tyle możesz dostać od TV SAT 364. Zapoznaj się z ofertą i wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Lącze Ethernet 100 Mbit/s - 100 Mbit/s po sieci lokalej - 100 Mbit/s na przeglądanie stron WWW (przez proxy) - duża ilość pakietów do wyboru (nieok.,12-24 mce) - najwyższa dostępność usługi w skali roku - z TV Cyfrową Internet x2 szybszy!

Telewizja w TV-SAT 364 daje dostęp do bogatej oferty programowej zarówno w jakości cyfrowej jak i analogowej. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów sygnału, nasi Abonenci mają możliwość oglądania telewizji niezależnie od posiadanego modelu odbiornika. Dla widzów chcących poszerzyć swą ofertę, proponujemy usługę logo RevoTV bez tła. Dzięki niej zyskasz możliwość zamawiania pakietów premium  jak np. Canal+.

To również 68 programy w jakości HD w pakiecie podstawowym MIXPAK (kliknij link).
Nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś!

Naszą główną usługą jest telewizja cyfrowa, która dociera do ponad 10000 odbiorców. Najpopularniejszym pakietem jest pakiet STANDARD zawierający, aż 65 programów za 32 zł brutto. Pakiet SOCJALNY zawiera 11 programów za cenę 7 zł brutto. Usługa dostępu do Internetu jest jedną z najszybszych i najlepiej działających w całej Łodzi. Jest to nasz produkt flagowy, który cieszy się najlepszą opinia w stosunku jakości do ceny. Posiadamy 5 pakietów do wyboru od 20zł do 150 zł przy prędkościach od 600 kbit do 30 Mbit/s. Najmłodszą usługą jest telewizja cyfrowa,nasza oferta jest wysoce konkurencyjna w stosunku do platform, gdyż zawiera pełen wachlarz wszystkich programów z trzech głównych platform takich jak: N-ka, Cyfra Plus oraz Cyfrowy Polsat. Klienci wybierając nasza ofertę mają dostęp do ponad 120 cyfrowych programów w tym 2 programy HD w pakiecie podstawowym.

 

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Aleksandrów Łódzki - STORM media
Łódź - Goldnet International Łódź
Łódź - TOYA
Łódź - Pienista.Net
Łódź - Ret-Sat 1
Łódź - Virtual Line
Łódź - TPnets.com Tomasz Bathelt, Piotr Marciniak
Łódź - GRS
Łódż - SM RADOGOSZCZ
Łódź - Lnet


Aktualności

15.10.2018 |

NOWY SERWIS VOD W NETII

Netia udostępniła użytkownikom nową wersję aplikacji wideo na życzenie (VOD).

W nowym Netia VOD można łatwiej i szybciej przeszukiwać coraz bogatszą bibliotekę wideo, która poszerzyła się m.in. wybrane treści emitowane na linearnych kanałach tematycznych – aż 900 pozycji w 20 kategoriach, do których dostęp mają poszczególni abonenci.

Użytkownicy Netia Playerów już od pierwszego spojrzenia zauważą znaczące zmiany w interfejsie użytkownika nowej aplikacji Netia VOD.

Teraz stała się ona zdecydowanie ładniejsza i przyjemniejsza w użyciu, a przeglądanie treści dodatkowo ułatwia wyszukiwarka.

+ więcej...
15.10.2018 |

Huawei P20 lite tańszy o blisko 400zł w ofercie T‑Mobile

T‑Mobile wprowadził specjalną cenę na smartfon Huawei P20 lite.

Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i przedłużający umowę klienci.

Huawei P20 lite podbił serca najbardziej wymagających klientów.

Nic w tym dziwnego – model przyciąga wzrok elegancką, ergonomiczną obudową oraz nowoczesnym ekranem panoramicznym FULLVIEW o rozdzielczości Full HD+. Ekran w proporcjach 19:9 sprawia, że filmy, zdjęcia oraz gry prezentują się jeszcze efektowniej. 

+ więcej...
15.10.2018 |

Cyfrowe przedsiębiorstwa: na jakim etapie jest Polska?

O procesach cyfrowej transformacji w polskich firmach; obszarów, których dotyka; projektach z tym związanych; konieczności zmiany organizacji od wewnątrz; technologiach, które wspierają realizację tego typu projektów, rozmawialiśmy w gronie kilku firm z rożnych sektorów.

Zapraszam do lektury.

+ więcej...
15.10.2018 |

Najszybszy na świecie Internet już w Polsce

INEA, lider usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce wprowadziła do swojej oferty najszybsze łącze internetowe na świecie dla klientów indywidualnych.

Symetryczny światłowód o prędkości przesyłu danych do 10 Gb/s jest dostępny dla mieszkańców Poznania.

Tym samym Polska dołącza do grona zaledwie kilku miejsc na świecie oferujących tak szybki Internet dla klientów indywidulanych

Z oferty łącza 10 Gb/s skorzystać może ok. 30 000 gospodarstw domowych w Poznaniu. 

+ więcej...
12.10.2018 |

Gdzie gamingowe emocje tam też T‑Mobile – startuje Poznań Game Arena

Już w najbliższy piątek, 12 października, rozpocznie się trzydniowe święto graczy – Poznań Game Arena.

Na odwiedzających halę Międzynarodowych Targów Poznańskich przez cały weekend czeka mnóstwo atrakcji.

T‑Mobile będzie obecny na wydarzeniu z własną strefą, w której amatorzy gier będą mogli skorzystać ze strefy free2play, spotkać gwiazdy esportu oraz zrelaksować się w strefie chillout.

W najbliższy weekend gracze i fani cyfrowej rozrywki obowiązkowo spotykają się w Poznaniu.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij