szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

TV-SAT 364 * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Internet w TV-SAT 364 to brak limitów transferu, wysoka jakość usługi, prędkości zawsze zgodna z umową i szybki serwis. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się internetem z prędkością do 350 Mb/s!

Szybki i niezawodny dostęp do Internetu, szeroki wachlarz pakietów, nieograniczony dostęp do zasobów sieci lokalnej , 3 skrzynki pocztowe po 1GB pojemności każda, publiczny adres bez dodatkowych opłat, 1GB na Twoją stronę internetową. Tyle możesz dostać od TV SAT 364. Zapoznaj się z ofertą i wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Lącze Ethernet 100 Mbit/s - 100 Mbit/s po sieci lokalej - 100 Mbit/s na przeglądanie stron WWW (przez proxy) - duża ilość pakietów do wyboru (nieok.,12-24 mce) - najwyższa dostępność usługi w skali roku - z TV Cyfrową Internet x2 szybszy!

Telewizja w TV-SAT 364 daje dostęp do bogatej oferty programowej zarówno w jakości cyfrowej jak i analogowej. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów sygnału, nasi Abonenci mają możliwość oglądania telewizji niezależnie od posiadanego modelu odbiornika. Dla widzów chcących poszerzyć swą ofertę, proponujemy usługę logo RevoTV bez tła. Dzięki niej zyskasz możliwość zamawiania pakietów premium  jak np. Canal+.

To również 68 programy w jakości HD w pakiecie podstawowym MIXPAK (kliknij link).
Nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś!

Naszą główną usługą jest telewizja cyfrowa, która dociera do ponad 10000 odbiorców. Najpopularniejszym pakietem jest pakiet STANDARD zawierający, aż 65 programów za 32 zł brutto. Pakiet SOCJALNY zawiera 11 programów za cenę 7 zł brutto. Usługa dostępu do Internetu jest jedną z najszybszych i najlepiej działających w całej Łodzi. Jest to nasz produkt flagowy, który cieszy się najlepszą opinia w stosunku jakości do ceny. Posiadamy 5 pakietów do wyboru od 20zł do 150 zł przy prędkościach od 600 kbit do 30 Mbit/s. Najmłodszą usługą jest telewizja cyfrowa,nasza oferta jest wysoce konkurencyjna w stosunku do platform, gdyż zawiera pełen wachlarz wszystkich programów z trzech głównych platform takich jak: N-ka, Cyfra Plus oraz Cyfrowy Polsat. Klienci wybierając nasza ofertę mają dostęp do ponad 120 cyfrowych programów w tym 2 programy HD w pakiecie podstawowym.

 

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Aleksandrów Łódzki - STORM media
Łódź - Goldnet International Łódź
Łódź - Ret-Sat 1
Łódź - TV-SAT 364
Łódź - Insite
Łódź - Virtual Line
Łódź - NET-PARTNER S.C.
Łódź - HyperLAN
Łódź - TEOSAT
Łódź - TPnets.com Tomasz Bathelt, Piotr Marciniak


Aktualności

17.08.2018 |

73% włamań do sieci korporacyjnych w 2017 r. było możliwe dzięki wykorzystaniu luk w aplikacjach internetowych

Analiza testów penetracyjnych przeprowadzonych przez badaczy z Kaspersky Lab w sieciach korporacyjnych w 2017 r. wykazała, że trzy czwarte (73%) skutecznych włamań powiodło się dzięki wykorzystaniu aplikacji internetowych zawierających luki w zabezpieczeniach.

Wyniki zostały podsumowane w nowym raporcie "Ocena bezpieczeństwa korporacyjnych systemów informacyjnych w 2017 r.".

Każda infrastruktura IT jest unikatowa, a najbardziej niebezpieczne ataki są planowane z uwzględnieniem luk w zabezpieczeniach określonej organizacji.

Każdego roku dział Security Services firmy Kaspersky Lab przeprowadza praktyczny pokaz potencjalnych scenariuszy ataków, aby pomóc organizacjom na całym świecie zidentyfikować luki w zabezpieczeniach swoich sieci oraz uniknąć szkód finansowych, operacyjnych i wizerunkowych. 

+ więcej...
17.08.2018 |

Poczta Polska: Pocztówka z wakacji także przez Internet

Widokówki z nadmorskimi miejscowościami były najlepiej sprzedającym się produktem lipca w placówkach pocztowych.

Według najnowszych danych Poczty Polskiej aż o 20% wzrosła sprzedaż znaczków w pasie nadmorskim w porównaniu do wyników z zeszłego roku.

Z kolei w sprzedaży internetowej na platformie Envelo największą popularnością cieszy się e-znaczek.

W okresie wakacyjnym dobrze sprzedaje się również e-kartka – personalizowana pocztówka z grafiką lub zdjęciem. 

+ więcej...
17.08.2018 |

Niedobory kadrowe, niedoinwestowanie i błędy ludzkie stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa przemysłowych systemów sterowania w kluczowych branżach

Według badania Kaspersky Lab poświęconego stanowi cyberbezpieczeństwa przemysłowego w 2018 r., firmy z sektora przemysłowego i energetycznego, jak również przedsiębiorstwa transportowe i logistyczne, mają odmienne opinie odnośnie negatywnych skutków cyberataków na ich sieci przemysłowe.

Jednak jeśli chodzi o czynniki, które zagrażają bezpieczeństwu ich sieci, zgodnie wskazują trzy kluczowe obawy: niedobory kadrowe, niedoinwestowanie ze strony kierownictwa wyższego szczebla oraz czynnik ludzki.

Biorąc pod uwagę, że niemal 40%1 komputerów przemysłowych stanowi cel ataku co 6 minut, te luki w cyberbezpieczeństwie infrastruktury krytycznej znacząco zwiększają zagrożenia dla organizacji.

+ więcej...
17.08.2018 |

Darmowe gigabajty i minimum 30 dni po doładowaniu w nowej ofercie T‑Mobile na kartę

Nowa oferta „Darmowe GB po doładowaniu” od T‑Mobile to idealna propozycja dla tych, którzy chcą swobodnie korzystać z internetu bez konieczności ciągłego doładowywania karty.

By z niej skorzystać wystarczy kupić Starter za 5zł z bonusem 7 GB (do wykorzystania w Polsce) na 7 dni na start.

Po doładowaniu konta wybraną kwotą przedłużona zostanie ważność karty.

W zależności od kwoty doładowania może to być od 30 (przy doładowaniu od 5 złotych) do 150 dni (przy doładowaniu od 200 złotych).

+ więcej...
17.08.2018 |

Fala włamań na konta w serwisie Instagram - komentarz Kaspersky Lab

W ostatnich dniach wielu użytkowników Instagrama straciło dostęp do swoich kont i nie jest w stanie go odzyskać.

Wg ofiar, po porwaniu konta cyberprzestępcy zmieniają nick, zdjęcie profilowe, adres e-mail i numer telefonu, co sprawia, że przywrócenie dostępu jest niemal niemożliwe.

Instagram opublikował już swoje oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Eksperci z Kaspersky Lab skomentowali temat. 

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij