szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

TV-SAT 364 * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Internet w TV-SAT 364 to brak limitów transferu, wysoka jakość usługi, prędkości zawsze zgodna z umową i szybki serwis. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się internetem z prędkością do 350 Mb/s!

Szybki i niezawodny dostęp do Internetu, szeroki wachlarz pakietów, nieograniczony dostęp do zasobów sieci lokalnej , 3 skrzynki pocztowe po 1GB pojemności każda, publiczny adres bez dodatkowych opłat, 1GB na Twoją stronę internetową. Tyle możesz dostać od TV SAT 364. Zapoznaj się z ofertą i wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Lącze Ethernet 100 Mbit/s - 100 Mbit/s po sieci lokalej - 100 Mbit/s na przeglądanie stron WWW (przez proxy) - duża ilość pakietów do wyboru (nieok.,12-24 mce) - najwyższa dostępność usługi w skali roku - z TV Cyfrową Internet x2 szybszy!

Telewizja w TV-SAT 364 daje dostęp do bogatej oferty programowej zarówno w jakości cyfrowej jak i analogowej. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów sygnału, nasi Abonenci mają możliwość oglądania telewizji niezależnie od posiadanego modelu odbiornika. Dla widzów chcących poszerzyć swą ofertę, proponujemy usługę logo RevoTV bez tła. Dzięki niej zyskasz możliwość zamawiania pakietów premium  jak np. Canal+.

To również 68 programy w jakości HD w pakiecie podstawowym MIXPAK (kliknij link).
Nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś!

Naszą główną usługą jest telewizja cyfrowa, która dociera do ponad 10000 odbiorców. Najpopularniejszym pakietem jest pakiet STANDARD zawierający, aż 65 programów za 32 zł brutto. Pakiet SOCJALNY zawiera 11 programów za cenę 7 zł brutto. Usługa dostępu do Internetu jest jedną z najszybszych i najlepiej działających w całej Łodzi. Jest to nasz produkt flagowy, który cieszy się najlepszą opinia w stosunku jakości do ceny. Posiadamy 5 pakietów do wyboru od 20zł do 150 zł przy prędkościach od 600 kbit do 30 Mbit/s. Najmłodszą usługą jest telewizja cyfrowa,nasza oferta jest wysoce konkurencyjna w stosunku do platform, gdyż zawiera pełen wachlarz wszystkich programów z trzech głównych platform takich jak: N-ka, Cyfra Plus oraz Cyfrowy Polsat. Klienci wybierając nasza ofertę mają dostęp do ponad 120 cyfrowych programów w tym 2 programy HD w pakiecie podstawowym.

 

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Aleksandrów Łódzki - STORM media
Łódź - Goldnet International Łódź
Łódź - Ret-Sat 1
Łódź - Insite
Łódź - Virtual Line
Łódź - HyperLAN
Łódź - TEOSAT
Łódź - TPnets.com Tomasz Bathelt, Piotr Marciniak
Łódż - SM RADOGOSZCZ
Łódź - Lnet


Aktualności

25.05.2018 |

Anna Putts jurorem europejskiego konkursu Euro Effie 2018

Anna Putts, dyrektor komunikacji marketingowej UPC w regionie Europy Środkowo - Wschodniej, została członkiem jury europejskiej edycji konkursu Effie 2018.

1 marca ubiegłego roku, Anna Putts dołączyła do UPC, obejmując stanowisko Head of Marketing Communication w regionie Europy Środkowo- Wschodniej.

Z sukcesem przeprowadziła rebranding marki na 5 rynkach skutecznie wdrażając nowe wartości marki oraz nową identyfikację wizualną.

Wcześniej pracowała jako dyrektor marketingu w Samsung Electronics Polska, gdzie odpowiadała za całościowy marketing produktów z grupy Mobile, AGD i RTV oraz B2B (PR, social media, digital, media, komunikacja, badania). 

+ więcej...
25.05.2018 |

Eleven Sports i Polsat rozpoczynają strategiczną współpracę na rynku polskim

ELEVEN SPORTS NETWORK Ltd. oraz Telewizja Polsat Sp. z o.o., wiodący polski nadawca komercyjny, nawiązały współpracę strategiczną na rynku polskim.

Spółki zawarły umowę, na mocy której Telewizja Polsat Sp. z o.o. nabędzie znaczące udziały w polskiej spółce ELEVEN SPORTS NETWORK Sp. z o. o., stając się jej strategicznym partnerem w Polsce.

Transakcja ta pozwoli spółce ELEVEN SPORTS NETWORK umocnić pozycję najbardziej dynamicznie rozwijającego się gracza na sportowym rynku telewizyjnym w Polsce oraz wzmocnić ofertę programową stacji ELEVEN SPORTS.

Widzowie kanałów ELEVEN SPORTS w Polsce nadal będą mogli cieszyć się sportem na najwyższym poziomie, włączając w to hiszpańską LaLiga Santander, niemiecką Bundesligę, włoską Serie A TIM, angielski The Emirates FA Cup wyścigi Formula 1™ oraz polskie i zagraniczne zawody żużlowe. 

+ więcej...
24.05.2018 |

OFIARY PRZESTĘPSTW CHRONIONE PRZEZ SYSTEM WIDEOKONFERENCJI OD NETII

Netia wyposażyła jedną z sal przesłuchań oraz salę rozpraw Sądu Rejonowego w Warszawie w system wideokonferencyjny Netia Video Anywhere.

Zastosowanie tej nowoczesnej technologii ma na celu przede wszystkim ochronę świadków, zwłaszcza nieletnich.

Ale może też usprawnić codzienną pracę w sądach.

Specjalna sala przesłuchań w sądzie przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie została połączona z jedną z sal rozpraw za pośrednictwem systemu wideokonferencyjnego Netii.

+ więcej...
24.05.2018 |

Hubraum 5G Day - Robotics & Automotive, dołącz do rewolucji technologicznej!

Hubraum 5G Day odbędzie się 29 maja 2018 r. w jednej z przepięknych sal konferencyjnych Stadionu Narodowego (al. Ks. J. Poniatowskiego 1) w Warszawie.

Po dwóch udanych wydarzeniach w Niemczech, które zgromadziły widownię liczącą ponad 200 osób, kolejne spotkanie z tego cyklu odbędzie się w stolicy.

Nadchodzące wydarzenie wspierane jest przez T‑Mobile Polska oraz Deutsche Telekom AG.

Hubraum 5G Events to cykl jednodniowych, bezpłatnych spotkań, które odbywają się w różnych miastach państw Europejskich. 

+ więcej...
24.05.2018 |

Spam i phishing w I kwartale 2018 r.: fałszywe strony udające Facebooka stanowią 60% phishingu związanego z portalami społecznościowymi

W pierwszym kwartale 2018 r. technologie antyphishingowe Kaspersky Lab zapobiegły ponad 3,7 mln prób odwiedzenia oszukańczych stron udających portale społecznościowe, z czego 60% stanowiły strony podszywające się pod Facebooka.

Cyberprzestępcy nie szczędzą wysiłków, aby zdobywać dane osobowe i inne poufne informacje użytkowników.

Phishing za pośrednictwem portali społecznościowych to forma cyberprzestępczości, która polega na kradzieży danych z kont użytkowników.

Oszust tworzy kopię strony założonej na portalu społecznościowym (np. na Facebooku) i próbuje zwabić na nią nieświadome potencjalne ofiary, nakłaniając je następnie do podania swoich danych osobowych - takich jak nazwisko, hasło, numer karty kredytowej, kod PIN itd.

+ więcej...
Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 256 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 256 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij