Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Sosnowiec - Miejski Informator Lokalny

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT

Sosnowiec - Miejski Informator Lokalny

Bądź zawsze na bieżąco i ułatw sobie codzienne życie – to dwa główne założenia naszego serwisu.


Każdy odwiedzający serwis lokalny ma zapewniony dostęp do aktualnych wydarzeń ze swojego regionu. Wszystkie wiadomości są potwierdzone przed ich opublikowaniem, co czyni nas rzetelnym źródłem informacji. Wiadomości są bardzo często opatrzone zdjęciami i materiałami wideo. Na stronie może pojawić się także Twoja twórczość. Zapewniamy darmową możliwość publikowania artykułów, zdjęć oraz filmów, które następnie mogą być komentowane przez pozostałych użytkowników. Sprawia to, że między „sąsiadami” może wywiązać się ciekawa dyskusja. Sprzyja to integrowaniu się społeczeństwa.


Co, gdzie i kiedy dowiesz się także za pośrednictwem Kalendarza Imprez, czyli aktualizowanego na bieżąco spisu wszystkich wydarzeń kulturalnych, sportowych, edukacyjnych, rozrywkowych itp. odbywających się w niedługim czasie na terenie gmin wchodzących w skład powiatu. Takie eventy to doskonała okazja do spróbowania swoich sił w dziennikarskim fachu! Pomocna może okazać się także prognoza pogody. Ją także znajdziecie na stronie naszego serwisu.


Elementami, które przyczyniają się do ułatwienia sobie życia i zaoszczędzeniu sporej ilości czasu są: unikalna baza firm oraz Ważne Telefony. Pierwszy z nich to nic innego jak zbiór usługodawców z terenu całego powiatu. Ogromna baza jest podzielona na kategorie, które odzwierciedlają branżę, w której działa dany podmiot. Znalezienie tego, który nas interesuje, jest możliwy także dzięki wyszukiwarce. Mało tego, jeśli jesteś właścicielem nowo otwartej firmy, możesz za darmo dodać swój firmowy wpis i zaistnieć w Internecie.  Do każdej firmy dodaliśmy adres oraz numer kontaktowy. A propos numerów, specjalnie dla Ciebie zebraliśmy listę numerów telefonu do najważniejszych instytucji. Znajdziesz je na Stronie Głównej.


W serwisie zamieściliśmy również sekcje z ogłoszeniami, które każdy użytkownik może wstawić zupełnie za darmo. Z naszych obserwacji wynika, że internauci najczęściej dodają ogłoszenia dotyczące kupna, sprzedaży i poszukiwania danego towaru. W żadne sposób nie ograniczamy tego, co jest ich treścią. Może to być na przykład reklama Twoich usług. Jeśli chcesz dotrzeć ze swoim ogłoszeniem do szerszej grupy odbiorców, umożliwiamy Ci płatną promocję w niskich cenach.


Zachęcamy do korzystania z serwisu!

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Sosnowiec - Miejski Informator Lokalny

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Gb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Gb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 11 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij