Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

QuickNet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Świadczymy usługi radiowego, szerokopasmowego dostępu do Internetu dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw na terenie Ołtarzewa i w miejscowościach takich jak: Umiastów, Kaputy, Pogroszew, Wolskie, Koprki, Borzęcin Duży, Borzęcin Mały, Domaniewek, Pilaszków, Wojcieszyn, Wierzbin, Koczargi Nowe, Koczargi Stare, Płochocin, Święcice, Zielonki, Lipków, Białutki, Zaborówek. Rokitno, Czubin, Biskupice, Radonice, Żukówka, ( i okolice).
..

internet
zasięg sieci  
   Zasięg sieci QuickNet
     
kontakt  
   Kontakt

Firma QuickNet powstała w 2007 r. i rozpoczęła świadczenie usług technicznych w zakresie bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Świadczymy usługi radiowego, szerokopasmowego dostępu do Internetu dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw na terenie Ołtarzewa i w miejscowościach takich jak: Umiastów, Kaputy, Pogroszew, Wolskie, Koprki, Borzęcin Duży, Borzęcin Mały, Domaniewek, Pilaszków, Wojcieszyn, Wierzbin, Koczargi Nowe, Koczargi Stare, Płochocin, Święcice, Zielonki, Lipków, Białutki, Zaborówek. Rokitno, Czubin, Biskupice, Radonice, Żukówka, ( i okolice).

Szybko zwiększamy zasięg naszej sieci dostępowej, którą budujemy wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu szybko docieramy tam gdzie inni operatorzy nie oferują swoich usług - chodzi tu zwłaszcza o wciąż liczne tereny, gdzie brak infrastruktury kablowej nie pozwala na dostęp do szerokopasmowego Internetu.

Zasięg sieci QuickNet:


Pokaż Quicknet na większej mapie

Sprawdź nasze ceny internetu:

Opcja Opis usługi Umowa na
12 miesięcy
Umowa na
24 miesiące
Umowa na
36 miesięcy
Umowa
na czas nieokreślony
Taryfa HOME Transfer 256 kbps 39 zł 30 zł 25 zł 50 zł
Taryfa BASIC Transfer 512 kbps 60 zł 55 zł 45 zł 70 zł
Taryfa MEDIUM Transfer 768 kbps 85 zł 75 zł 60 zł 100 zł
Taryfa MAX Transfer 1024 kbps 120 zł 95 zł 75 zł 130 zł
Taryfa MAX+ Transfer 2048 kbps 165 zł 155 zł 115 zł 180 zł

Cennik instalacji:

Opcja instalacji 2,4 GHz Cena
Karta + antena (do 7m kabla) 110 zł - 150 zł
Antena + Access Point z routerem lub bez 150 zł - 199 zł
Antena + Access Point z routerem lub bez + AP jako baza domowa 300 zł - 400 zł

Promocja !!!
Wybierając taryfę MAX + instalacja za jedyne 1,22 zł

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Piastów - Landtech Sp. z o.o.
Łomianki - ARMNET
Walendów - Martel Marta Bienia - sekocin.net
Piastów - PTU WLAN-TECH PLUS
Grodzisk Mazowiecki - NetFast S.C.
Warszawa - Eko-Line
Międzyborów - miedzyborow.net
Grodzisk Mazowiecki - BOOL S.C. Boniecki Adam, Olszewski Artur
WARSZAWA - koszalkaNET.pl
Łomianki - IBS - Internet Business System


Aktualności

01.03.2021 |

Bezpieczeństwo IT - jak chronić firmę przed atakami cyberprzestępców

Zwykle dbamy o nasze bezpieczeństwo: pamiętamy o tym, by wychodząc z domu zamknąć drzwi na klucz, unikamy nocnych spacerów po okrytych złą sławą dzielnicach.

Gdy jednak zaglądamy do sieci, bywa, że nasza czujność zostaje uśpiona.

Chociaż co rusz słyszy się o cyberatakach, traktujemy to jak informacje, które nas nie dotyczą.

Nie zawsze dopuszczamy do siebie myśl, że to właśnie my lub nasza firma możemy być celem internetowych przestępców.

+ więcej...
01.03.2021 |

Kaspersky analizuje sytuację dotyczącą oprogramowania stalkerware w 2020 r.

Stalkerware, czyli oprogramowanie do inwigilacji wykorzystywane w przemocy domowej, nadal stanowi istotny problem - wynika z nowego raportu firmy Kaspersky, który pokazuje, że w 2020 r. ofiarą narzędzi tego typu padło łącznie 53 870 użytkowników urządzeń mobilnych na całym świecie.

Z raportu firmy Kaspersky wynika, że sytuacja nie uległa znaczącej poprawie w porównaniu z zeszłym rokiem - w 2019 r. zidentyfikowano 67 500 użytkowników smartfonów, którzy padli ofiarą oprogramowania stalkerware.

Jednocześnie, mówiąc o poprawie, należy wziąć pod uwagę wybuch pandemii.

+ więcej...
01.03.2021 |

Wyniki T-Mobile Polska w roku 2020 – wzrost wszystkich kluczowych wskaźników finansowych mimo wymagającego otoczenia

Zgodnie z założeniami strategii rozwoju, w 2020 roku T-Mobile Polska wypracował wzrost zarówno przychodów w ujęciu rocznym, jak i zysku EBITDA AL, które wyniosły odpowiednio 6,46 miliarda złotych oraz 1,68 miliarda złotych.

W porównaniu do roku ubiegłego operator zanotował poprawę przychodów o 1,1% oraz zysku EBITDA AL o 2%.

Co ważne, wzrosty te udało się wypracować mimo obciążenia w postaci zmniejszenia przychodów z roamingu oraz trudniejszej, zmiennej sytuacji rynkowej.

Mimo tej zmienności, przychody operatora rosły stabilnie w porównaniu do ubiegłego roku przez trzy kwartały, by ustabilizować się w kwartale czwartym.

+ więcej...
01.03.2021 |

Grupa Cyfrowy Polsat zamierza wejść w długoterminowe partnerstwo z Cellnex Telecom, dzięki czemu będzie możliwe przyspieszenie rozwoju technologii 5G w Polsce

W wyniku przeprowadzonego przeglądu różnych opcji strategicznych, rozpoczętego we wrześniu 2020 roku,

Cyfrowy Polsat S.A. i Polkomtel sp. z o.o. (dalej „Grupa Polsat”, „Grupa” lub „Sprzedający”) zawarły ze spółką Cellnex Poland sp. z o.o. („Nabywca”), będącą podmiotem zależnym Cellnex Telecom S.A., warunkową umowę sprzedaży pakietu 99,99% udziałów spółki Polkomtel Infrastruktura sp. z o.o. („NetCo”) (spółki zależnej Grupy Polsat odpowiedzialnej za część technicznej infrastruktury sieciowej).

W szczególności, NetCo jest właścicielem pasywnych i aktywnych warstw mobilnej infrastruktury Grupy Polsat, składających się z około 7 tys. lokalizacji, około 37 tys. różnych systemów on-air (w tym około 1 tys. systemów obsługujących 5G) oraz sieci transmisyjnej.

+ więcej...
26.02.2021 |

Startuje drugi sezon programu TO MA SENS

Ponad 15 mln wyświetleń na Facebooku i dotarcie do 5 mln osób – takie wyniki oglądalności osiągnął pierwszy sezonu naszego autorskiego programu „TO MA SENS”.

Liczby mówią same za siebie i ułatwiły nam podjęcie decyzji o kontynuowaniu tego formatu w naszych mediach społecznościowych.

Pomysłów na kolejne odcinki nie brakuje, dlatego już dziś, 25 lutego, startujemy z drugą edycją programu, w której widzowie będą mogli zobaczyć nową prowadzącą – dziennikarkę i prezenterkę – Gabi Drzewiecką.

W pierwszym 10-odcinkowym sezonie programu „TO MA SENS” gościliśmy wiele znakomitych postaci, m.in. Ewę Pajor, reprezentantkę Polski w piłce nożnej, Łukasza Orbitowskiego, pisarza i laureata Paszportów Polityki, czy Przemysława Świercza, kapitana reprezentacji Polski w Amp Futbolu.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 300 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 15  Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 65 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij