szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Provider Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKTWrocławski dostawca internetu i usług internetowych.

Wrocławski dostawca internetu i usług internetowych.


Firma powstała w grudniu 1997 roku we Wrocławiu.

Od początku działalności skupiliśmy się na świadczeniu wysokiej jakości usług związanych z siecią Internet (zakładanie kont, tworzenie serwisów www, programowanie złożonych, interaktywnych aplikacji internetowych).


Po otrzymaniu koncesji Ministra Łączności (nr 341/98/I) w marcu 1998 roku, rozszerzyliśmy naszą ofertę o podłączanie instytucji i osób prywatnych łączami stałymi oraz udostępniliśmy łącza komutowane pracujące w technologii v.90 i x2. Umożliwiamy także dostęp ISDN.

Wraz ze zmianą formy prawnej firmy na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w połowie 1999 roku ubiegaliśmy się o nową koncesję Ministra Łączności - tym razem otrzymaliśmy numer 553/00/TD.
Obecnie nasza firma specjalizuje się w tworzeniu i utrzymywaniu serwisów www na naszych serwerach, jak i wykonywaniu łączy stałych a także łącz bezprzewodowych.
Tam, gdzie pozwalają na to warunki tworzymy także sieci osiedlowe.


W sierpniu 1998 roku zostaliśmy autoryzowanym Resellerem firmy Cisco, co pozwoliło nam w sposób kompleksowy zaspokajać potrzeby naszych klientów. Również wtedy uruchomiliśmy jeden z pierwszych sklepów internetowych z osprzętem sieciowym - oferujemy m.in. produkty firm Cisco, Telindus, 3Com, Rad, Breezecom, Proxim, Wyse, Tahoe, Asmax...


Ponadto wykonujemy okablowanie strukturalne, także w oparciu o systemy bezprzewodowe (wireless LAN), co pozwala nam na całkowitą obsługę i kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych klientów.


Przy wykonywaniu serwisów www skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu najpełniejszej ich formy, jaką są interaktywne bazy danych, wirtualne sklepy komputerowe, internetowe systemy rezerwacji.
Serwis jest każdorazowo opracowywany wraz z klientem, co pozwala na najdokładniejsze dostosowanie go do profilu i wizerunku firmy.


Działamy na terenie całego kraju. Obecnie nasze linie modemowe 0209549 udostępniamy jedynie we Wrocławiu. Klienci spoza Wrocławia mogą łączyć się z naszym serwerem wykorzystując inne źródła dostępu do Internetu (np. ogólnodostępny numer Telekomunikacji Polskiej S.A. - 0-202122).

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wilczyce - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
- amsnet
- Netask.pl Michał Konopielko
Wrocław - IHTYS
Wrocław - KRT-NET Sieci i Telekomunikacja
Wrocław - WRO-COM
Poznań - Oxylion
Wrocław - INDEO ISP
Żarów - Sudecka Specjalna Strefa Internetowa
Wrocław - WROCNET Sp.z.o.o


Aktualności

22.03.2018 |

Kaspersky Lab wyróżniony przez AV-TEST w podsumowaniu testów z 2017 r.

Produkty Kaspersky Lab zdobyły wyróżnienia w trzech różnych kategoriach, przyznane na podstawie testów przeprowadzonych w 2017 r. przez niezależny instytut bezpieczeństwa IT, AV-TEST.

Zwycięstwo odniosły rozwiązania Kaspersky Lab przeznaczone dla małych firm, ochrony punktów końcowych oraz bezpieczeństwa internetowego, podkreślając wiedzę ekspercką firmy w kontekście ochrony użytkowników i przedsiębiorstw przed najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi cyberzagrożeniami.

Po serii zwycięstw w 2017 r. cztery różne produkty Kaspersky Lab zdobyły wyróżnienia w trzech kategoriach testowych.

Największy sukces osiągnął program Kaspersky Internet Security, wygrywając w kategoriach "Najlepsze działanie", "Największa wygoda użytkowania" oraz "Najlepsza naprawa". 

+ więcej...
21.03.2018 |

Polska doceniona na forum ONZ. Projekt połączenia szkół szerokopasmowym internetem zdobył w Genewie prestiżową nagrodę

Projekt Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, zakładający, że do końca tej dekady wszystkie szkoły w Polsce zostaną podłączone do szybkiego szerokopasmowego internetu, zdobył w Genewie prestiżową nagrodę WSIS Prizes.

Organizatorem konkursu jest agenda ONZ – Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU).

Wyróżnienie zostało przyznane dzięki głosom internautów z całego świata.

OSE to największa tego typu inicjatywa w Europie, która ma wprowadzić edukację cyfrową do polskich szkół.

+ więcej...
21.03.2018 |

Uroczyste przekazanie psa asystującego osobie niepełnosprawnej po raz szósty z Vectrą

16 marca br., podczas podsumowania X Festiwalu Nauki w Chorzowie, Vectra uczestniczyła w oficjalnym przekazaniu psa asystującego, którego wyszkolenie w całości ufundowała.

Ideę niezależności osób niepełnosprawnych, poprzez korzystanie z umiejętności psów asystujących, operator wspiera od 10 lat.

Przekazanie psa asystującego to efekt współpracy Vectry i Fundacji DOGIQ mającej na celu wsparcie osób niepełnosprawnych.

Labradorka Amber została wyszkolona dzięki wsparciu operatora, pokrywającego koszty trzyletniego projektu, a także przy zaangażowaniu fundacji będącej inicjatorem i realizatorem przedsięwzięcia. 

+ więcej...
21.03.2018 |

NETIA PONOWNIE PARTNEREM TYTULARNYM FESTIWALU OFF CAMERA

11. Netia Off Camera zbliża się wielkimi krokami.

Święto kina niezależnego rozpocznie się już 27 kwietnia w Krakowie i potrwa aż do 6 maja.

Znamy pierwsze szczegóły dotyczące imprezy, w którą kolejny rok z rzędu angażuje się Netia.

Kino niezależne to wspaniałe historie i różnorodność.

+ więcej...
21.03.2018 |

Orange bierze na pokład pięć nowych startupów

Whirla, SEEDIA, Fastpass, Naviparking i Makigami rozpoczęły akcelerację z Orange Polska.

Inteligentne miasto, BLIK i sztuczna inteligencja w biznesie – w tych obszarach operator będzie przez najbliższe 12 tygodni rozwijać rozwiązania wspólnie z przedsiębiorcami.

W czerwcu poznamy pierwsze efekty współpracy. Firmy zostały wyłonione w ramach programu Orange Fab.

–  Podejmując decyzję o współpracy z tymi firmami, szukaliśmy przede wszystkim wartości dodanej dla klientów.  – powiedziała Bożena Leśniewska, Wiceprezes Zarządu ds. Rynku Biznesowego w Orange Polska.

+ więcej...
najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 350 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 12 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 360 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij