Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Provider Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKTWrocławski dostawca internetu i usług internetowych.

Wrocławski dostawca internetu i usług internetowych.


Firma powstała w grudniu 1997 roku we Wrocławiu.

Od początku działalności skupiliśmy się na świadczeniu wysokiej jakości usług związanych z siecią Internet (zakładanie kont, tworzenie serwisów www, programowanie złożonych, interaktywnych aplikacji internetowych).


Po otrzymaniu koncesji Ministra Łączności (nr 341/98/I) w marcu 1998 roku, rozszerzyliśmy naszą ofertę o podłączanie instytucji i osób prywatnych łączami stałymi oraz udostępniliśmy łącza komutowane pracujące w technologii v.90 i x2. Umożliwiamy także dostęp ISDN.

Wraz ze zmianą formy prawnej firmy na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w połowie 1999 roku ubiegaliśmy się o nową koncesję Ministra Łączności - tym razem otrzymaliśmy numer 553/00/TD.
Obecnie nasza firma specjalizuje się w tworzeniu i utrzymywaniu serwisów www na naszych serwerach, jak i wykonywaniu łączy stałych a także łącz bezprzewodowych.
Tam, gdzie pozwalają na to warunki tworzymy także sieci osiedlowe.


W sierpniu 1998 roku zostaliśmy autoryzowanym Resellerem firmy Cisco, co pozwoliło nam w sposób kompleksowy zaspokajać potrzeby naszych klientów. Również wtedy uruchomiliśmy jeden z pierwszych sklepów internetowych z osprzętem sieciowym - oferujemy m.in. produkty firm Cisco, Telindus, 3Com, Rad, Breezecom, Proxim, Wyse, Tahoe, Asmax...


Ponadto wykonujemy okablowanie strukturalne, także w oparciu o systemy bezprzewodowe (wireless LAN), co pozwala nam na całkowitą obsługę i kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych klientów.


Przy wykonywaniu serwisów www skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu najpełniejszej ich formy, jaką są interaktywne bazy danych, wirtualne sklepy komputerowe, internetowe systemy rezerwacji.
Serwis jest każdorazowo opracowywany wraz z klientem, co pozwala na najdokładniejsze dostosowanie go do profilu i wizerunku firmy.


Działamy na terenie całego kraju. Obecnie nasze linie modemowe 0209549 udostępniamy jedynie we Wrocławiu. Klienci spoza Wrocławia mogą łączyć się z naszym serwerem wykorzystując inne źródła dostępu do Internetu (np. ogólnodostępny numer Telekomunikacji Polskiej S.A. - 0-202122).

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wilczyce - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
Wrocław - Neting
Wrocław - KRT-NET Sieci i Telekomunikacja
Miękinia - MARTEL
Wrocław - WRO-COM
Poznań - Oxylion
Wrocław - INDEO ISP
Żarów - Sudecka Specjalna Strefa Internetowa
Wrocław - Treston s.c.
WROCŁAW - TELSAT s.c.


Aktualności

10.04.2020 |

T‑Mobile wspiera seniorów poprzez bezpłatny Telefon Pogadania

Samotność starszych osób stała się w ostatnich tygodniach szczególnie trudna. W związku z pandemią i obowiązującymi obostrzeniami seniorzy powinni pozostać bezpiecznie w swoich domach.

Niestety to powoduje, że tracą możliwość kontaktu z innymi osobami. Dlatego T‑Mobile łączy się w pomocy i wspiera ich poprzez dedykowaną, bezpłatną linię – Telefon Pogadania.

W ostatnich tygodniach wiele starszych osób doświadcza jeszcze mocniej samotności, gdyż w trosce o swoje zdrowie pozostają w mieszkaniach, unikając kontaktu z innymi ludźmi.

Niektórzy z nich nie mają bliskich, z którymi mogliby swobodnie porozmawiać, podzielić się swoimi emocjami czy uzyskać odpowiedzi na pytania związane z koronawirusem.

+ więcej...
10.04.2020 |

Cyberprzestępcy wykorzystują nazwy popularnych aplikacji umożliwiających kontakty online w celu rozprzestrzeniania niebezpiecznych plików

W czasach przymusowego społecznego dystansowania się eksperci z firmy Kaspersky przyjrzeli się krajobrazowi zagrożeń dla aplikacji umożliwiających kontakty międzyludzkie online, aby sprawdzić, czy komunikacja za ich pośrednictwem może przebiegać bezpiecznie.

Zbadano około 1 300 plików, których nazwy przypominały znane aplikacje, takie jak Zoom, Webex oraz Slack. Niestety, oszuści nie wahają się wykorzystywać obecnej sytuacji i próbują rozprzestrzeniać różne cyberzagrożenia pod przykrywką popularnych aplikacji.

Wśród 1300 zidentyfikowanych plików wykryto 200 zagrożeń. Najpowszechniejsze okazały się dwie rodziny oprogramowania adware: DealPly oraz DownloadSponsor.

Obie stanowią instalatory, które wyświetlają reklamy lub pobierają moduły oprogramowania adware. 

+ więcej...
10.04.2020 |

Play COVID-19 - inicjatywy korporacyjne i ocena wpływu na biznes

Play, jako lider rynku telefonii komórkowej w Polsce, jest w pełni świadomy swojej odpowiedzialnej roli, jaką pełni w obliczu obecnej pandemii COVID-19.

Teraz, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, usługi telekomunikacyjne są niezbędne do zapewnienia wszystkim bezpiecznego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi oraz umożliwiają prowadzenie działalności edukacyjnej i zawodowej.

Bezpieczeństwo oraz ochrona klientów i pracowników stała się najwyższym priorytetem operatora.

Play natychmiast wdrożył rozwiązania i procedury zapewniające ciągłość działania, w tym przede wszystkim nieprzerwane świadczenie usług telekomunikacyjnych i wsparcie dla klientów.

+ więcej...
09.04.2020 |

Uporządkuj swoje biuro – przydatne przedmioty, dzięki którym zapanujesz nad chaosem

Biuro – to w pracy czy to w domu – powinno być sprawnie funkcjonującym ekosystemem. Dobrze zaaranżowana przestrzeń pozwala pracować wydajniej i szybciej. Im lepiej mamy zorganizowany nie tylko czas, ale i miejsce, tym sprawniej uporamy się ze wszystkimi zadaniami, które mamy do wykonania. Dlatego warto mieć pod ręką kilka przedmiotów, dzięki którym zapanujemy nad wszystkim, co na biurku. + więcej...
09.04.2020 |

15 GB na Wielkanoc od T‑Mobile

Wielkanoc to czas spędzany w gronie najbliższych. I choć ze względu na dzielące nas kilometry nadchodzące święta będą inne niż dotychczas, to wciąż możemy być blisko tych, którzy są dla nas ważni.

Bo być blisko, to więcej niż być w tym samym mieszkaniu, mieście czy kraju. O tym właśnie opowiada wielkanocna odsłona kampanii „Jesteśmy dla Ciebie”, w ramach której T‑Mobile udostępnia klientom 15 GB darmowego internetu w prezencie.

Wiele osób nie wyobraża sobie Świąt Wielkanocnych bez obecności rodziny czy przyjaciół.

Dzisiejsza sytuacja wymusza jednak pewne ograniczenia w kontaktach z bliskimi. T‑Mobile w swojej najnowszej kampanii reklamowej pokazuje, że pomimo braku możliwości bycia razem tak, wciąż możemy być blisko tych, którzy są dla nas ważni. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 128 kb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 300 kb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij