Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Provider Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKTWrocławski dostawca internetu i usług internetowych.

Wrocławski dostawca internetu i usług internetowych.


Firma powstała w grudniu 1997 roku we Wrocławiu.

Od początku działalności skupiliśmy się na świadczeniu wysokiej jakości usług związanych z siecią Internet (zakładanie kont, tworzenie serwisów www, programowanie złożonych, interaktywnych aplikacji internetowych).


Po otrzymaniu koncesji Ministra Łączności (nr 341/98/I) w marcu 1998 roku, rozszerzyliśmy naszą ofertę o podłączanie instytucji i osób prywatnych łączami stałymi oraz udostępniliśmy łącza komutowane pracujące w technologii v.90 i x2. Umożliwiamy także dostęp ISDN.

Wraz ze zmianą formy prawnej firmy na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w połowie 1999 roku ubiegaliśmy się o nową koncesję Ministra Łączności - tym razem otrzymaliśmy numer 553/00/TD.
Obecnie nasza firma specjalizuje się w tworzeniu i utrzymywaniu serwisów www na naszych serwerach, jak i wykonywaniu łączy stałych a także łącz bezprzewodowych.
Tam, gdzie pozwalają na to warunki tworzymy także sieci osiedlowe.


W sierpniu 1998 roku zostaliśmy autoryzowanym Resellerem firmy Cisco, co pozwoliło nam w sposób kompleksowy zaspokajać potrzeby naszych klientów. Również wtedy uruchomiliśmy jeden z pierwszych sklepów internetowych z osprzętem sieciowym - oferujemy m.in. produkty firm Cisco, Telindus, 3Com, Rad, Breezecom, Proxim, Wyse, Tahoe, Asmax...


Ponadto wykonujemy okablowanie strukturalne, także w oparciu o systemy bezprzewodowe (wireless LAN), co pozwala nam na całkowitą obsługę i kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych klientów.


Przy wykonywaniu serwisów www skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu najpełniejszej ich formy, jaką są interaktywne bazy danych, wirtualne sklepy komputerowe, internetowe systemy rezerwacji.
Serwis jest każdorazowo opracowywany wraz z klientem, co pozwala na najdokładniejsze dostosowanie go do profilu i wizerunku firmy.


Działamy na terenie całego kraju. Obecnie nasze linie modemowe 0209549 udostępniamy jedynie we Wrocławiu. Klienci spoza Wrocławia mogą łączyć się z naszym serwerem wykorzystując inne źródła dostępu do Internetu (np. ogólnodostępny numer Telekomunikacji Polskiej S.A. - 0-202122).

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wilczyce - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
Wrocław - KRT-NET Sieci i Telekomunikacja
Wrocław - FineMedia
Wrocław - WRO-COM
Poznań - Oxylion
Wrocław - INDEO ISP
Wrocław - Gwarnet.pl
Radom - Korbank
Kiełczów - ITEKOM sp. z o.o.
Żarów - Sudecka Specjalna Strefa Internetowa


Aktualności

24.09.2018 |

Gala KSW 45: The Return to Wembley w Cyfrowym Polsacie i IPLI Karol Bedorf w walce z Philipem De Freis o odzyskanie tytułu mistrzowskiego

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI − największego serwisu rozrywki internetowej − mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 45: The Return to Wembley.

W walce wieczoru w kategorii ciężkiej zmierzą się były mistrz Karol Bedorf i broniący pasa Philip De Freis.

Dostęp do gali realizowanej w systemie „pay-per-view” (PPV) kosztuje 40 zł.

W sobotę, 6 października br. organizacja KSW zawita do Londynu po raz drugi, a trzeci raz na Wyspy Brytyjskie. 

+ więcej...
21.09.2018 |

T‑Mobile rozpoczyna przedsprzedaż iPhone’ów Xs i Xs Max

Wysokie temperatury za oknem w końcówce września nie dziwią, ponieważ zbliża się rynkowa premiera najnowszych flagowców od Apple – zaprezentowanych tydzień temu iPhone’ów Xs i Xs Max.

Gorące jak świeże bułeczki smartfony można będzie zamówić w T‑Mobile już za chwilę – dokładnie o północy rusza przedsprzedaż urządzeń w sklepie internetowym.

Zaprezentowany niedawno iPhone’y serii Xs odznaczają się wieloma nowymi funkcjami i ulepszeniami.

Na szczególną uwagę zasługuje ekran Super Retina HD, scalony z obudową wykonaną z chirurgicznej stali nierdzewnej, który w wersji MAX będzie największym w historii smartfonów od Apple (6,5 cala).

+ więcej...
21.09.2018 |

Narzędzia administracji zdalnej zagrażają bezpieczeństwu sieci przemysłowych

Legalne narzędzia administracji zdalnej (ang. Remote Administration Tools, RAT) znajdują się na 31,6% komputerów należących do przemysłowych systemów sterowania (ang. Industrial Control System, ICS).

Niestety działy bezpieczeństwa często przypominają sobie o ich istnieniu dopiero wtedy, gdy wydarzy się jakiś incydent, np. okaże się, że są one wykorzystywane przez cyberprzestępców do instalowania oprogramowania typu ransomware lub służącego do generowania kryptowaluty, kradzieży poufnych informacji, a nawet pieniędzy.

Wszystko to sprawia, że narzędzia administracji zdalnej stwarzają poważne zagrożenie dla sieci przemysłowych.

Założenie to popierają wnioski ekspertów ds. bezpieczeństwa z firmy Kaspersky Lab, którzy przeprowadzili specjalne badanie w tym zakresie.

+ więcej...
21.09.2018 |

Cyfrowy Polsat trzeci rok z rzędu wyróżniony w konkursie CEE Capital Markets FinTech Awards

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród IV edycji prestiżowego konkursu CEE Capital Markets & FinTech Awards Cyfrowy Polsat otrzymał statuetkę w kategorii Najlepszy departament IR w spółce giełdowej - Polska.

Nagrody CEE Capital Markets & FinTech Awards przyznawane są firmom notowanym na giełdzie, które swoją polityką i działaniem przyczyniają się do dynamicznych zmian w sektorze rynków kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział 83 spółki z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, tj. Polski, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Czech, Litwy, Estonii, Austrii, Niemiec i Słowenii. Rywalizowały one o nagrody w 17 kategoriach.

Zwycięzców wybierało 35 członków jury złożonego z przedstawicieli funduszy inwestycyjnych, banków, mediów branżowych oraz przedstawicieli giełd z wybranych krajów.

+ więcej...
20.09.2018 |

Kanały i treści HBO w IPLI w niższej cenie i 30 dni bez opłat

W IPLI – największym serwisie rozrywki internetowej – można już oglądać najlepsze treści telewizji HBO, Cinemax i AXN w nowej, wyjątkowej cenie 25 złotych.

Do pakietu IPLA HBO dołączyły nowe tytuły filmów i seriali zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Dodatkowo użytkownicy mogą teraz wypróbować pakiet aż przez 30 dni bez opłat.

Pakiet IPLA HBO pojawił się w IPLI w lutym br. wraz z wprowadzeniem w serwisie nowoczesnej szaty graficznej, nowych funkcji i kanałów. 

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij