Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Provider Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKTWrocławski dostawca internetu i usług internetowych.

Wrocławski dostawca internetu i usług internetowych.


Firma powstała w grudniu 1997 roku we Wrocławiu.

Od początku działalności skupiliśmy się na świadczeniu wysokiej jakości usług związanych z siecią Internet (zakładanie kont, tworzenie serwisów www, programowanie złożonych, interaktywnych aplikacji internetowych).


Po otrzymaniu koncesji Ministra Łączności (nr 341/98/I) w marcu 1998 roku, rozszerzyliśmy naszą ofertę o podłączanie instytucji i osób prywatnych łączami stałymi oraz udostępniliśmy łącza komutowane pracujące w technologii v.90 i x2. Umożliwiamy także dostęp ISDN.

Wraz ze zmianą formy prawnej firmy na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w połowie 1999 roku ubiegaliśmy się o nową koncesję Ministra Łączności - tym razem otrzymaliśmy numer 553/00/TD.
Obecnie nasza firma specjalizuje się w tworzeniu i utrzymywaniu serwisów www na naszych serwerach, jak i wykonywaniu łączy stałych a także łącz bezprzewodowych.
Tam, gdzie pozwalają na to warunki tworzymy także sieci osiedlowe.


W sierpniu 1998 roku zostaliśmy autoryzowanym Resellerem firmy Cisco, co pozwoliło nam w sposób kompleksowy zaspokajać potrzeby naszych klientów. Również wtedy uruchomiliśmy jeden z pierwszych sklepów internetowych z osprzętem sieciowym - oferujemy m.in. produkty firm Cisco, Telindus, 3Com, Rad, Breezecom, Proxim, Wyse, Tahoe, Asmax...


Ponadto wykonujemy okablowanie strukturalne, także w oparciu o systemy bezprzewodowe (wireless LAN), co pozwala nam na całkowitą obsługę i kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych klientów.


Przy wykonywaniu serwisów www skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu najpełniejszej ich formy, jaką są interaktywne bazy danych, wirtualne sklepy komputerowe, internetowe systemy rezerwacji.
Serwis jest każdorazowo opracowywany wraz z klientem, co pozwala na najdokładniejsze dostosowanie go do profilu i wizerunku firmy.


Działamy na terenie całego kraju. Obecnie nasze linie modemowe 0209549 udostępniamy jedynie we Wrocławiu. Klienci spoza Wrocławia mogą łączyć się z naszym serwerem wykorzystując inne źródła dostępu do Internetu (np. ogólnodostępny numer Telekomunikacji Polskiej S.A. - 0-202122).

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wilczyce - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
Wrocław - STAN PC
Wrocław - Provider Sp. z o.o.
Wrocław - KRT-NET Sieci i Telekomunikacja
Wrocław - WRO-COM
Poznań - Oxylion
Wrocław - INDEO ISP
Wrocław - Akron
Żarów - Sudecka Specjalna Strefa Internetowa
Częstochowa - GlobalMedia Sp.z o.o.


Aktualności

19.12.2018 |

Operatorzy muszą połączyć siły. Tego wymaga budowa sieci gigabitowych i wprowadzenie technologii 5G

Budowa sieci gigabitowych i 5G, czyli nowej generacja sieci komórkowej, zapoczątkują erę internetu gigabitowego i kolejny etap cyfrowej rewolucji.

Dzięki temu możliwe będzie wdrożenie nowych usług, takich jak telemedycyna, internet rzeczy, samochody autonomiczne czy smart cities.

Jednak, aby standardy te mogły się stać w Polsce faktem, potrzebne są inwestycje prywatnych operatorów.

Firmy telekomunikacyjne i technologiczne łączą siły w dużych konsorcjach, by podołać temu wyzwaniu. 

+ więcej...
19.12.2018 |

T‑Mobile uruchamia komercyjne usługi światłowodowe dla pierwszego klienta!

T‑Mobile konsekwentnie realizuje strategię przejścia od operatora mobilnego do operatora zintegrowanego.

W jej ramach, uruchomił właśnie usługę światłowodowego dostępu do internetu dla pierwszego komercyjnego klienta, którym została Fundacja „Dr Clown”.

W ostatnią fazę weszły przygotowania T‑Mobile do zaoferowania usług konwergentnych dla klientów indywidualnych.

Zwieńczenie intensywnych prac projektowych miało miejsce w ubiegły piątek, 14 grudnia 2018. 

+ więcej...
18.12.2018 |

Ericsson publikuje 10 najgorętszych trendów konsumenckich na rok 2019

Ericsson opublikował ósmą edycję raportu swojego laboratorium ConsumerLab na temat trendów w roku 2019, reprezentujących przewidywania 34 milionów osób wcześnie korzystających z nowoczesnych technologii.

Ostatnie wydanie rocznego raportu ocenia myśli i przewidywania konsumentów dotyczące technologii, jakie zaczną być wykorzystywane w najbliższej przyszłości, takich jak AI, VR, 5G i automatyka.

Raport ujawnia, że technologia automatyczna i potrafiąca przewidzieć nastrój może szybko zacząć odgrywać coraz większą rolę w życiu ludzi.

+ więcej...
18.12.2018 |

WiFi w dużym domu – pełna prędkość i przepustowość

Lokalne zanikanie bezprzewodowej sieci domowej to znany problem, tym częstszy im większy mamy dom.

Wzmacniacze sygnału powodują duże straty na jakości połączenia.

Nie jest to sytuacja bez wyjścia – Multy X od Zyxel zapewnia niezawodną transmisję i lepszy zasięg.

Duży dom, światłowód w garażu i brak możliwości przewiercenia się przez ściany – przed takim wyzwaniem stanął Grzegorz Krulikowski z firmy Net Systems w domu swojego klienta.

+ więcej...
18.12.2018 |

Samsung Galaxy A7 – świetny wybór w dobrej cenie

Gwiazdka tuż tuż, więc wszyscy myślimy o upominkach, jakimi obdarowujemy swoich najbliższych.

W tym całym świątecznym zamieszaniu warto jednak pamiętać również o sobie, szczególnie że końcówka roku to dobry czas, aby wymienić swój dotychczasowy wysłużony smartfon - nowy rok z pewnością przyniesie kolejne wyzwanie i nasz “osobisty asystent” musi być na to gotowy.

Jednym z odpowiednich modeli, zwłaszcza jeśli cenicie sobie świetny stosunek ceny do oferowanych możliwości i stylowy design, może być Galaxy A7 od Samsunga, który sieć Plus oferuje obecnie w bardzo atrakcyjnej cenie w ofercie abonamentu.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij