szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Provider Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKTWrocławski dostawca internetu i usług internetowych.

Wrocławski dostawca internetu i usług internetowych.


Firma powstała w grudniu 1997 roku we Wrocławiu.

Od początku działalności skupiliśmy się na świadczeniu wysokiej jakości usług związanych z siecią Internet (zakładanie kont, tworzenie serwisów www, programowanie złożonych, interaktywnych aplikacji internetowych).


Po otrzymaniu koncesji Ministra Łączności (nr 341/98/I) w marcu 1998 roku, rozszerzyliśmy naszą ofertę o podłączanie instytucji i osób prywatnych łączami stałymi oraz udostępniliśmy łącza komutowane pracujące w technologii v.90 i x2. Umożliwiamy także dostęp ISDN.

Wraz ze zmianą formy prawnej firmy na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w połowie 1999 roku ubiegaliśmy się o nową koncesję Ministra Łączności - tym razem otrzymaliśmy numer 553/00/TD.
Obecnie nasza firma specjalizuje się w tworzeniu i utrzymywaniu serwisów www na naszych serwerach, jak i wykonywaniu łączy stałych a także łącz bezprzewodowych.
Tam, gdzie pozwalają na to warunki tworzymy także sieci osiedlowe.


W sierpniu 1998 roku zostaliśmy autoryzowanym Resellerem firmy Cisco, co pozwoliło nam w sposób kompleksowy zaspokajać potrzeby naszych klientów. Również wtedy uruchomiliśmy jeden z pierwszych sklepów internetowych z osprzętem sieciowym - oferujemy m.in. produkty firm Cisco, Telindus, 3Com, Rad, Breezecom, Proxim, Wyse, Tahoe, Asmax...


Ponadto wykonujemy okablowanie strukturalne, także w oparciu o systemy bezprzewodowe (wireless LAN), co pozwala nam na całkowitą obsługę i kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych klientów.


Przy wykonywaniu serwisów www skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu najpełniejszej ich formy, jaką są interaktywne bazy danych, wirtualne sklepy komputerowe, internetowe systemy rezerwacji.
Serwis jest każdorazowo opracowywany wraz z klientem, co pozwala na najdokładniejsze dostosowanie go do profilu i wizerunku firmy.


Działamy na terenie całego kraju. Obecnie nasze linie modemowe 0209549 udostępniamy jedynie we Wrocławiu. Klienci spoza Wrocławia mogą łączyć się z naszym serwerem wykorzystując inne źródła dostępu do Internetu (np. ogólnodostępny numer Telekomunikacji Polskiej S.A. - 0-202122).

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wilczyce - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
Wrocław - BESTGO.PL
Wrocław - KRT-NET Sieci i Telekomunikacja
Wrocław - WRO-COM
Poznań - Oxylion
Wrocław - IT4tech
Wrocław - Elektrosat
Wrocław - INDEO ISP
Wrocław - Akron
Żarów - Sudecka Specjalna Strefa Internetowa


Aktualności

20.06.2018 |

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Tychy i Orange Polska tworzą Smart City

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Miasto Tychy oraz Orange Polska będą współpracować przy rekomendacji oraz wdrażaniu rozwiązań wspierających budowę Inteligentnego Miasta (Smart City).

Porozumienie w tej sprawie zawarte zostało 19 czerwca w Tychach.

Najpierw powstanie precyzyjna koncepcja Inteligentnego Miasta, skonsultowana ze środowiskami naukowymi.

Na tej podstawie zarekomendowane zostaną do wdrożenia konkretne rozwiązania technologiczne.

+ więcej...
19.06.2018 |

GandCrab, czyli ransomware z niespodzianką

GandCrab należy do najszerzej rozpowszechnionych w tym roku rodzin ransomware.

W swojej najnowszej odsłonie zmienia tapety w zainfekowanych urządzeniach, wyświetlając na nich notę z żądaniem okupu.

Cyberprzestępcy popełnili jednak niezamierzony błąd, dzięki któremu użytkownicy systemu Windows 7 mogą przy odrobinie wysiłku pozbyć się złośliwego oprogramowania.

Złośliwe oprogramowanie GandCrab jest wysyłane do ofiary jako załącznik w phishingowej wiadomości e-mail, co widać na poniższym zrzucie ekranu.

+ więcej...
19.06.2018 |

WYGRAJ Z INEA 4:0. NOWA PROMOCJA OPERATORA DLA NOWYCH KLIENTÓW

Na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 INEA przygotowała specjalną ofertę dla wszystkich, którzy zakupią usługi operatora.

Każdy nowy klient, który wybierze telewizję, internet lub telefon od INEA, będzie mógł korzystać z nich za darmo przez cztery miesiące.

Przed nami tygodnie pełne ekscytujących pojedynków i piłkarskich emocji.

INEA przygotowała na ten czas specjalną ofertę dedykowaną nie tylko fanom sportowych wrażeń, ale wszystkim tym, którzy w czasie mundialu dołączą do grona klientów operatora. 

+ więcej...
19.06.2018 |

Podwajamy emocje z futbolu – wymieniamy gole na gigabajty w T‑Mobile na kartę

19 czerwca, reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Senegalu, a następnie, kilka dni później stawi czoła Kolumbii i Japonii.

Z wypiekami na twarzy będziemy śledzić każde zagranie naszych chłopaków, a później oglądać powtórki, skróty i analizy niewątpliwie zwycięskich meczów.

Wiemy, że nasi klienci będą robić to samo, dlatego wracamy z uwielbianą akcją „gigabajty za gole”.

Zasady są proste: piłka jest jedna, bramki są dwie, a każdy gol wyzwala kilotony emocji. 

+ więcej...
18.06.2018 |

Pięć sposobów na cyberbezpieczny mundial

Piłkarskie mistrzostwa świata elektryzują tysiące polskich kibiców.

Wielu z nich będzie poszukiwało transmisji meczów online.

Specjaliści Fortinet radzą, jak w trakcie mundialowej gorączki zachować zimną głowę i bezpiecznie poruszać się w internecie.

– Entuzjazm towarzyszący mistrzostwom sprzyja cyberprzestępcom – przypomina Robert Dąbrowski, szef zespołu inżynierów Fortinet w Polsce.

+ więcej...


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 512 kb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij