Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

OSONET s.c.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Choć nasza firma powstała w 2011 roku, doświadczenie naszych pracowników sięga 1993 roku, kiedy to powstawały pierwsze, radiowe i amatorskie sieci komputerowe. W 1997 powstała w Ostrzeszowie pierwsza kablowa, amatorska sieć komputerowa z dostępem do Internetu. Zawsze staraliśmy się wykorzystywać najnowsze technologie, jakie były dostępne na rynku. Wykonywaliśmy połączenia kablowe, drogą radiową, a nawet przy wykorzystaniu lasera!

Technologie się zmieniają, a my mamy nadal ten sam cel: utrzymać dostęp do Internetu zawsze na najwyższym poziomie. Realizujemy to poprzez inwestycje w technologię, polepszanie i rozbudowę naszej sieci teleinformatycznej oraz zapewnienie szybkiego i profesjonalnego serwisu technicznego.

Przywiązanie do klienta powoduje, że nie podążamy drogą bezwzględnej maksymalizacji zysków, lecz kierujemy się w stronę polepszania usług przy jednoczesnym obniżaniu kosztów dla użytkowników. Wychodząc naprzeciw nieustannej potrzebie konkurencyjności, śledzimy na bieżąco rynek nowości teleinformatycznych, wdrażając oraz udoskonalając nasze usługi. Swoje działania koncentrujemy wokół usług niezmiernie istotnych dla wszystkich, którym branża informatyczna jest niezbędna w codziennym życiu.
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Ostrów Wielkopolski - PROMAX
Doruchów - LISANET Usługi Teleinformatyczne
Gorzów Śląski - Procesorek
Ostrzeszów - multiTK s.c.
Ostrzeszów - AtiD Julia Karwacka
Odolanów - Zapnet
Ostrzeszów - Internetdlaciebie
Grabów nad Prosną - Kania Adam Vitosa.net
Ostrzeszów - Ostmedia sp. z o.o.
Ostrzeszów - OSONET s.c.


Aktualności

19.08.2022 |

Odbierz 20% zniżki na biżuterię ANI KRUK od T-Mobile

Wyjście ze znajomymi? Randka? Ważna okazja? Drobny dodatek w postaci idealnie dobranej biżuterii potrafi uzupełnić każdą kreację.

A teraz klienci indywidualni T-Mobile mogą nabyć wybrane elementy biżuterii ANI KRUK z 20-procentową zniżką.

Rabat można odebrać od 19 do 23 sierpnia w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Srebro czy złoto, cyrkonie czy perły, minimalizm czy przepych? Trendów w biżuterii jest wiele i z pewnością w kolekcjach ANI KRUK każdy znajdzie taki element, który najlepiej podkreśla urodę i charakter. 

+ więcej...
19.08.2022 |

Grupa Polsat Plus podsumowuje II kwartał 2022 roku

Grupa Polsat Plus łącznie świadczy ponad 20 mln usług płatnej TV, telefonicznych i internetowych.

Portale internetowe Grupy, w tym z Grupy Interia, odwiedza co miesiąc 21 mln użytkowników, którzy generują 2 mld odsłon.

Grupa wzmacnia ofertę 5G, jako jedyny operator na rynku oferuje swoim klientom usługę Disney+ i rozwija projekty w nowym obszarze działalności Czystej Energii i Zielonego Wodoru.

+ więcej...
18.08.2022 |

Rusza wielka promocja w T-Mobile: 6 rat gratis na KAŻDE urządzenie

Zakupy elektroniki dla wielu osób oznaczają polowanie na okazje zakupowe. Te dotyczą zazwyczaj wybranych modeli, przez co trudniej jest dobrać idealny sprzęt dla siebie lub swoich bliskich.

A gdyby tak móc wybierać spośród wszystkich urządzeń – laptopów, smartfonów, smartwatchów, tabletów – dostępnych w sklepie i to w niższej cenie?

16 sierpnia ruszyła wielka promocja w T-Mobile, dzięki której każdy może kupić to, czego dokładnie potrzebuje, a za 6 pierwszych rat nie płacić.

Równolegle startuje kampania promująca laptopy, które w ramach akcji można kupić w korzystnych cenach.

+ więcej...
18.08.2022 |

Nauczyciel Jutr@ - Fundacja Orange zaprasza nauczycielki i nauczycieli do zgłaszania się do konkursu

Do 9 września można zgłaszać kandydatury do konkursu Nauczyciel Jutr@, który zainicjowała Fundacja Orange we współpracy z Głosem Nauczycielskim.

Tytuł ten otrzyma osoba, która podąża za swoimi uczniami i dla nich otwiera się na nowe technologie, a jednocześnie nie traci z oczu tego co najważniejsze, czyli relacji z młodymi ludźmi.

Nagrodą jest wizyta studyjna w Finlandii i poznanie jednego z najwyżej ocenianych systemów edukacyjnych na świecie.

Konkurs towarzyszy corocznym wyborom Nauczyciela Roku organizowanym przez Głos Nauczycielski już po raz 20.

+ więcej...
16.08.2022 |

Jak działa światłowód? Sprawdź, zanim wykupisz

Zastanawiasz się nad wymianą łącza internetowego na światłowód? Przekonaj się, jak działa to rozwiązanie i dlaczego warto je wybrać. + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 3 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 10 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 2 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij