Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

NETRUNNER

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


NetRunner jest dostawcą szerokopasmowego internetu oraz telefonii internetowej VoIP na terenie Rudy Śląskiej.NetRunner do dyspozycji oddaje własną sieć szkieletową, łącza światłowodowe, radiowe i tradycyjne łącza miedziane. Sieć MAN zbudowana jest w oparciu o nowoczesną technologię, co zapewnia szybki i niezawodny dostęp do zasobów sieci dla odbiorców indywidualnych, jak również pozwala na zastosowanie zaawansowanych pakietów dla biznesu. Wkrótce uruchomione zostaną kolejne usługi: łącze telefoniczne w technologii VOIP oraz hosting.Jako dopełnienie NetRunner oferuje szeroki pakiet usług dodatkowych, wspierając klientów w wyborze konkretnych rozwiązań dla ich domowych komputerów oraz kompleksowo obsługując firmy. Doradztwo techniczne, kompletacja dostaw po bardzo konkurencyjnych cenach, usługa konfiguracji zgodna z życzeniem i przyzwyczajeniami klienta, zabezpieczenie komputerów w sieci przez atakami z zewnątrz (antywirus, antypishing) i wiele innych. Charakterystyka usług NetRunner:- stały dostęp do zasobów sieci Internet przez 24 godziny/dobę- brak limitów transferu: ilościowych, bądź czasowych, użytkownik korzysta kiedy chce i tak długo jak chce- stały publiczny adres IP użytkownika - posiadamy dużą pulę własnych adresów IP- własna strona WWW użytkownika w domenie netrunner.com.pl – w zależności od wybranego pakietu oferujemy możliwość umieszczenia własnej strony WWW na naszych serwerach- konta poczty e-mail użytkownika w domenie netrunner.com.pl – w zależności od wybranego pakietu proponujemy możliwość założenia od 2 do 8 kont pocztowych o pojemności 2GB /50MB na załącznik/ z ochroną antywirusową i antyspamową oraz dostępem przez WWW- dostęp do sieci lokalnej 100Mbps, niezależnie od wybranej opcji taryfy- dostęp do serwera gier sieciowych i grup dyskusyjnych- możliwość bezpośredniej wymiany plików poprzez HUB DirectConnect ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Chorzów - Graficom
Ruda Śląska - Sileman
Ruda Śląska - ARPNET
Ruda Śląska - ELSAT
Ruda Śląska - D2 Direct S.C.
Ruda Śląska - Veganet
Ruda Śląska - NETRUNNER
Mikołów - CONER ELECTRONIC
Katowice - System 2000 Maciej Baryła
Będzin - ETTH


Aktualności

16.04.2021 |

Samsung Galaxy S21 5G z trzema bezpłatnymi ratami w ofercie MagentaBIZNES

W ostatnim czasie biznes w dynamicznym tempie przenosi się do internetu – tam, gdzie w bezpiecznych i komfortowych warunkach jest w stanie spotkać się ze swoimi klientami.

Aby firmy mogły zagwarantować sprawną obsługę online, potrzebują solidnego zaplecza technologicznego zarówno na poziomie sprzętu, jak i łącza internetowego.

Teraz taki zestaw zapewnia im oferta MagentaBIZNES. Klienci znajdą w nim niekończący się internet w połączeniu ze smartfonem Samsung Galaxy S21 5G z trzema ratami w prezencie.

Rozwiązania cyfrowe odgrywają w prowadzeniu działalności biznesowej coraz większą rolę. Niezawodnych technologii na wysokim poziomie potrzebują już nie tylko najwięksi gracze rynkowi, lecz także mali i średni przedsiębiorcy.

+ więcej...
16.04.2021 |

Wzrost popularności głosowania z wykorzystaniem technologii blockchain

W okresie od grudnia 2020 r. do lutego 2021 r. trzykrotnie wzrosła w stosunku do poprzedniego roku liczba głosowań za pośrednictwem Polys - opartej na technologii blockchain platformie do głosowania online stworzonej przez Kaspersky Innovation Hub.

Dwa dominujące wcześniej sektory - placówki edukacyjne oraz organizacje pozarządowe - nadal znajdują się na prowadzeniu pod względem udziału w łącznej liczbie głosowań za pośrednictwem tego narzędzia, jednak udział pozostałych sektorów uległ wyraźnym zmianom.

Z powodu lockdownu, który do marca 2020 r. wprowadziło ponad 100 krajów, wiele aspektów naszej codziennej rutyny, łącznie z pracą, zakupami oraz spotkaniami towarzyskimi, zostało przeniesionych do świata online.

Trend ten dotyczył również wspólnego podejmowania decyzji. Z badania obejmującego zanonimizowane sesje na platformie do głosowania Polys wynika, że ludzie zaczęli częściej korzystać z tego narzędzia.

+ więcej...
16.04.2021 |

Integrated Solutions z Grupy Orange Polska zmodyfikował centralny system backupu w Santander Bank Polska

To największy zrealizowany projekt backupowy w całej dotychczasowej historii Integrated Solutions. Dzięki modyfikacji Bank będzie w stanie sprostać masowemu przyrostowi danych.

Wykorzystanie najnowocześniejszych urządzeń firmy Dell gwarantuje, że dane są zabezpieczone na najwyższym osiągalnym obecnie poziomie.

Bank w swej działalności nieustannie polega na złożonej, nowoczesnej infrastrukturze IT, która obecnie przechowuje terabajty danych.

Rozwój działalności biznesowej i postępująca cyfryzacja procesów w ostatnich latach powodują szybki przyrost ilości danych, a to oznacza coraz większe wyzwania także w tworzeniu zapasowych kopii danych przetwarzanych w systemach banku.

+ więcej...
16.04.2021 |

Odbierz bezpłatną paczkę 3 GB od T-Mobile na Happy Fridays

Choć kwietniowa aura bywa nieprzewidywalna, to jedno jest pewne – piątek w T‑Mobile to dzień prezentów, które zawsze poprawiają humor.

W tym tygodniu przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych paczkę 3 bezpłatnych gigabajtów, dzięki której będą mogli dłużej cieszyć się ulubionymi serialami czy podcastami podczas kapryśnej pogody.

Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS między 16 a 18 kwietnia. W tym roku w kwietniu możemy naocznie zweryfikować stare przysłowie o zmienności pogody.

Słońce zachęcające do długich spacerów przeplata się ze śniegiem i deszczem. Bez względu na aurę w T‑Mobile stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które umilą naszym użytkownikom każdy dzień. W ramach naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” klienci indywidualni oferty abonamentowej, użytkownicy MIX i na kartę mogą odebrać pakiet 3 GB do wykorzystania w kraju.

+ więcej...
15.04.2021 |

Uwaga na SMS-y od internetowego kasyna

W ostatnich dniach zespół CERT T-Mobile zaobserwował masowo rozsyłane SMS-y, przekierowujące do nielegalnej strony z grami hazardowymi.

Wiadomość zachęca do zdobycia bonusów powitalnych i kliknięcia w link, który następnie odsyła nas do domeny internetowego kasyna. Działalność takich stron, zgodnie z nowelizacją ustawy hazardowej z 2017 roku, jest nielegalna.

Gra w nieautoryzowanym przez Ministerstwo kasynie jest także niezgodna z prawem i może skutkować karą grzywny.

Mając na uwadze dobro naszych klientów, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy wszelkich wiadomościach zachęcających do szybkiego wzbogacenia się.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Gb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 600 kb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 25 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij