Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

NETFALA

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Misja
NETFALA działa na polskim rynku nieprzerwanie od 2002 roku. Przez ten czas, dzięki wysokiej jakości usług, miłej i kompetentnej obsłudze oraz nowym rozwiązaniom technologicznym, zyskaliśmy sobie wielu zadowolonych klientów.

Oferta
Nasza podstawowa oferta obejmuje usługi związane z dostępem do szerokopasmowego internetu drogą radiową i światłowodową. Mając doświadczenie w dziedzinie montażu instalacji telewizyjnych, jak również monitoringu, wykonujemy również usługi projektowania i wykonywania tego typu instalacji.

Internet
Szybko zwiększamy zasięg naszej sieci dostępowej, którą budujemy wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu docieramy tam gdzie inni operatorzy nie oferują swoich usług - chodzi tu zwłaszcza o wciąż liczne tereny, gdzie brak możliwości i środków do budowy infrastruktury kablowej. W ofercie na stałe zagościły na stałe, także łącza w technologii światłowodowej.

Telefon
Usługa telefoniczna w NETFALA, pozwala na wykonywanie tanich połączeń międzymiastowych, międzynarodowych i komórkowych przy użyciu standardowych aparatów telefonicznych. Połączenie międzynarodowe i komórkowe może kosztować tyle co rozmowa w ramach jednego miasta.

Telewizja
Od 2012 roku w ofercie NETFALI dostępna jest telewizja cyfrowa w jakości HD. Lista kanałów jest stale poszerzana i na chwilę obecną Klienci mogą w największym pakiecie otrzymać aż 248 kanałów w tym 112 kanałów w jakości HD! Niesamowitych wrażeń wizualnych dostarczą również kanały 3D.

Monitoring
Tam gdzie liczy się bezpieczeństwo i ochrona mienia, nie może być mowy o błędzie, rozmieszczenie każdego elementu instalacji monitoringu musi być dokładnie przemyślane. Wykonanie takiej instalacji przez doświadczoną firmę pozwala zagwarantować bezpieczeństwo ochranianego obiektu, a właścicielowi spokojny sen, i dobre samopoczucie.

Ciągły rozwój
W związku z ciągłym rozszerzaniem i udoskonalaniem naszej oferty, przeprowadzamy rozbudowę sieci światłowodowej.

Kolejni Klienci, obok dotychczasowej oferty usługi dostępu do internetu i telefonii internetowej Telefon, otrzymują możliwość skorzystania ze stablinej, i zapewniającej największe prędkości przesyłu danych, technologii światłowodowej.

Oferta internetu NETFALA obejmuje swoim zasięgiem, m.in: Powiat Warszawski Zachodni, Powiat Sochaczewski, Warszawa Bemowo, Warszawa Ursus, Grodzisk Mazowiecki, Jawczyce, Mory, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Teresin, Izabelin, Stare Babice, Leszno, Kampinos, Duchnice, Bronisze, Ołtarzew, Bieniewice, Bramki, Gawartowa Wola, Pass, Dębówka, Boża Wola, Blizne Jasińskiego, Blizne Łaszczyńskiego, Borzęcin Duży, Borzęcin Mały, Koczargi Stare, Koczargi Nowe, Klaudyn, Kwirynów, Lipków, Wojcieszyn, Zielonki, Lubiczów, Topolin , Wojcieszyn, Mościska, Nowa Piasecznica, Kaźimierów, Szymanów, Latchorzew, Szeligi, Wólka Węglowa, Elżbietów, Radiowo, kawęczyn, Teresin-Gaj, Piastów, Granice, Witoldów, Święcice, Pilaszków, gołąbki, konotopa, Domaniewek, Piotrkówek Mały, Piotrkówek Duży, Wąsy, Radzików, Wilkowa-Wieś, Wilków, Grądy, Stary Łuszczewek, Nowy Łuszczewek, Moszna, Stelmachowo Gawartowa Wola
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Piastów - Landtech Sp. z o.o.
Piastów - PTU WLAN-TECH PLUS
Bolimów - GREFNET
Łomianki - ARMNET
Międzyborów - miedzyborow.net
Sochaczew - INTERDOM
Kańczuga - 3 Mikrolan
Grodzisk Mazowiecki - BOOL S.C. Boniecki Adam, Olszewski Artur
WARSZAWA - koszalkaNET.pl
Ożarów Mazowiecki - STANSAT


Aktualności

09.06.2023 |

Jak wybrać odpowiedni serwis dla Twojego urządzenia Apple

Kiedy Twój ukochany iPhone czy MacBook zaczyna wykazywać oznaki problemów, serce każdego miłośnika Apple zaczyna bić szybciej.

Wszystko, czego pragniesz, to skuteczna i szybka naprawa, która przywróci urządzenie do pełnej sprawności.

Wtym artykule omówimy, na co zwrócić uwagę, szukając odpowiedniego serwisu Apple.

+ więcej...
08.06.2023 |

ZTE MC888 5G – nowy domowy router obsługujący sieć 5G w ofercie Plusa

Plus poszerza portfolio urządzeń o nowy router obsługujący najszybszą sieć 5G w Polsce – ZTE MC888 5G.

Dzięki świetnemu procesorowi i obsłudze Wi-Fi 6, urządzenie charakteryzuje wysoka wydajność oraz szybki i stabilny transfer danych.

ZTE MC888 5G wyposażony jest w procesor nowej generacji – Qualcomm Snapdragon X62. Do routera można podłączyć 32 urządzenia równocześnie.

Dzięki łączności bezprzewodowej w standardzie Wi-Fi 6 urządzenie zapewnia bardzo dobre parametry transmisji danych nie tylko w pobliżu routera, ale w każdym miejscu w domu.

+ więcej...
08.06.2023 |

T-Mobile Polska otwiera T Hub Polska – nową jednostkę realizującą projekty digitalowe

Firma T-Mobile Polska otworzyła właśnie T Hub Polska – nową jednostkę, której celem będzie realizacja różnorodnych, w tym międzynarodowych, projektów na potrzeby Grupy Deutsche Telekom.

Będą one obejmować takie obszary jak inżynieria systemów aplikacji, innowacje w usługach sieciowych czy rozwiązania z zakresu globalnej łączności. W związku z tym, w ciągu najbliższych 3 lat, firma zwiększy zatrudnienie o 500 ekspertów i ekspertek IT i NT różnych specjalności.

Główna siedziba T Hubu będzie zlokalizowana w Warszawie, z satelitarnymi biurami ulokowanymi obecnie w Krakowie i Wrocławiu.

Polska od dawna uważana jest za jeden z ważniejszych ośrodków technologicznych, dzięki doskonałym szkołom wyższym, dużej liczbie utalentowanych programistów i programistek, dogodnej lokalizacji w centralnej Europie oraz imponującej liczbie firm technologicznych – nad Wisłą działa ich aż 60 tys., a do tego funkcjonuje tu aż 10 startupów, których wartość wyceniana jest na miliard dolarów. 

+ więcej...
08.06.2023 |

„Sortownia”, horrory i kino przygodowe w czerwcu w Polsat Box Go

Na liście nowości, które w czerwcu pojawią się w Polsat Box Go najważniejsze miejsce zajmuje serialowa premiera miesiąca – „Sortownia” z Andrzejem Chyrą w roli głównej.

W czerwcu w Polsat Box Go także nowe filmy - mroczne horrory, trzymające w napięciu filmy akcji, kino familijne i przygodowe.

Serial miesiąca: „Sortownia” – premiera 16 czerwca - Zło czynione w imię dobra, sprawiedliwość wymierzana własnoręcznie w imieniu poszkodowanych, zbrodnia bez kary. „Sortownia” to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych w swojej opinii przypadkach, postanawia je odbierać.

Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia. W roli głównej Andrzej Chyra. Pierwsze dwa odcinki zostaną udostępnione w dniu premiery, kolejne będą pojawiać się w serwisie w piątki. Cały sezon liczy 8 odcinków.

+ więcej...
08.06.2023 |

Stanowisko Polkomtel w sprawie aukcji 3,6 GHz

Stanowisko Polkomtel Sp. z o.o. w drugich konsultacjach dokumentacji aukcyjnej na cztery rezerwacje częstotliwości z pasma 3,6 GHz

W ramach ogłoszonych przez Prezesa 6 kwietnia 2023 roku drugich konsultacji projektu dokumentacji aukcyjnej na cztery rezerwacje częstotliwości z pasma 3,6 GHz (wraz z towarzyszącymi jej projektami dalszych dokumentów), Polkomtel Sp. z o.o. (dalej: Polkomtel lub Spółka) przedstawia poniższe uwagi do opublikowanych przez Organ materiałów.

Na wstępie Spółka dziękuje za uwzględnienie niektórych z jej uwag zgłoszonych w pierwszych konsultacjach dokumentacji aukcyjnej.

Najważniejsza z nich, czyli zwiększenie wielkości oferowanych bloków z 80 na 100 MHz per operator, to krok we właściwą stronę, niemniej zdaniem Polkomtel, jest to krok niewystarczający.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 6 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij