Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Mirasoft

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostęp do internetu o szybkości do 50M0b/s na terenie Bytomia i Rudy Śląskiej ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Gdynia - VECTRA Internet
Giżycko - INM Sp. z o.o.
Chorzów - Graficom
KRAKÓW - FIBERLINK
Warszawa - ACO Solutions
Warszawa - ITH - Internet dla biznesu
Warszawa - Premium Mobile
Wrocław - tectel Technologie Teleinformatyczne
Warszawa - Skyconnect
Radlin - Altkom


Aktualności

01.12.2022 |

Polecane serwery VPS — lista

Serwery współdzielone nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Kiedy potrzebujemy szybkiego łącza i działającej strony jesteśmy zdani na moce przerobowe danego serwera, z którego korzystają też inni ludzie. Dobrą alternatywą są serwery VPS – czym one dokładnie są i gdzie można je zakupić, dowiecie się w poniższym artykule. + więcej...
30.11.2022 |

Świąteczne prezenty do zdobycia w magentowych domkach T-Mobile

Wraz z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia coraz częściej myślimy o upominkach dla najbliższych. A w T‑Mobile lubimy obdarowywać naszych klientów prezentami, dlatego zapraszamy do świątecznej zabawy!

W wybranych punktach w Warszawie i Łodzi pojawią się specjalne, magentowe domki oznaczone charakterystyczną literą „T”, nawiązujące do oferty Magenta Dom.

Osoby, które odwiedzą instalację i wezmą udział w prostym quizie, mogą zdobyć świąteczny gadżet od T‑Mobile.

Akcja wystartowała 28 listopada i potrawa 6 tygodni. 

+ więcej...
30.11.2022 |

„Matka” – nowy serial według pomysłu Igora Brejdyganta. Premiera 30 listopada tylko w Polsat Box Go

Już 30 listopada br. tylko w Polsat Box Go będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego, wciągającego thrillera psychologicznego według pomysłu Igora Brejdyganta i w reżyserii Piotra Trzaskalskiego – „Matka”.

To pełna napięcia i tajemnic historia kryminalna, która jednocześnie dotyka ważnych i często objętych tabu problemów społecznych.

W obsadzie znaleźli się m.in. Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk, Maria Pakulnis i Olaf Lubaszenko.

Nowe odcinki będą trafiały do serwisu w środy. Będzie je można znaleźć w pakiecie Polsat Box Go Premium i oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.

+ więcej...
30.11.2022 |

Vectra przedstawia świąteczne oferty pełne prezentów, a wraz z nimi atrakcyjne promocje z dostępem do HBO Max nawet na rok

Święta tuż za rogiem, dlatego Vectra już teraz przygotowała wiele atrakcyjnych ofert zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów.

Dostęp do tysięcy produkcji w HBO MAX w prezencie nawet na rok z pewnością przyciągnie uwagę fanów domowego kina.

Czym jeszcze wyróżniają się bożonarodzeniowe promocje operatora? Jedne z najbardziej wyczekiwanych świąt w roku zbliżają się wielkimi krokami. W tym szczególnym czasie Vectra nie zapomina o swoich obecnych, jak i nowych klientach.

Już od wtorku, 29 listopada br., nowi klienci decydujący się na zakup pakietu Internetu światłowodowego o dowolnej prędkości z pakietem Telewizji Smart obejmującym 82, 139 lub 177 kanałów mogą skorzystać z HBO MAX od trzech, sześciu, do nawet dwunastu miesięcy bez dodatkowych opłat.

+ więcej...
29.11.2022 |

T-Mobile sponsorem filmu dokumentalnego „Superheroes” o Polakach wspierających Ukraińców

Kiedy 24 lutego Rosja zaatakowała Ukrainę, codzienność wielu osób zmieniła się w sposób nieodwracalny.

Jednocześnie wojna wyzwoliła i pokazała ogromne pokłady empatii, zwłaszcza tysięcy wolontariuszy, którzy od samego początku tych wydarzeń pomagali potrzebującym.

To właśnie o nich opowiada najnowszy dokument „Superheroes” w reżyserii Szymona Gonery, który będzie miał swoją premierę kinową 25 listopada. T-Mobile został sponsorem tej produkcji.

Co ważne, złotówka z każdego zakupionego biletu zostanie przekazana na zbiórkę pomocową dla Ukrainy. Ostatnie miesiące pokazały, jak trudno dziś jest planować przyszłość. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 16 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 15  Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 7,2 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij