Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MAXNET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


MAXNET - SZEROKOPASMOWY DOSTĘP DO INTERNETU, TELEWIZJA CYFROWA Jambox, TELEFONIA VOIP https://www.facebook.com/gdyniamaxnet

MAXNET - SZEROKOPASMOWY DOSTĘP DO INTERNETU, TELEWIZJA CYFROWA, TELEFONIA VOIP Firma Maxnet powstała aby zapewnić Państwu najwyższej jakości dostęp do internetu na terenie Gdyni. Internet oznacza w naszej firmie szybki dostęp do wszystkich usług! Wraz z rozwojem firmy, wsparci wieloletnim doświadczeniem, zaoferowaliśmy naszym klientom to, czego oczekują od nowoczesnej firmy dostarczającej multimedia. Nasza najwyższej jakości telewizja cyfrowa oferuje dziesiątki kanałów a telefonia pozwala na prowadzenie bardzo tanich rozmów telefonicznych ze wszystkimi operatorami. Zamawiając dostęp do internetu, telewizję lub telefon w naszej firmie, nie muszą się Państwo obawiać umów, które zwiążą Państwa na długi okres. Jesteśmy pewni oferowanej przez nas jakości i wiemy, że zadowolony klient nie zrezygnuje z naszych usług. Internet w firmie Maxnet to błyskawiczne otwieranie stron www, błyskawiczna poczta elektroniczna oraz wiele internetowych usług dodatkowych (hub dc, konta z obsługą php, serwery gier). Jeżeli chcą Państwo uniknąć pułapek (typu "superszybki internet za 25 zł", który okazuje się wcale nie tak szybkim dostępem do internetu z wieloma ograniczeniami, umową wiążącą na rok lub dłużej i ceną, która zmienia się z upływem czasu) - prosimy skorzystać z naszych usług! Zapraszamy do wypróbowania naszych usług bez ryzyka! MAXNET - MAKSYMALNIE DOBRE USŁUGI W NAJKORZYSTNIEJSZEJ CENIE ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Reda - Interkar
Hel - HiSpeed.pl
Władysławowo - ASSAT2
Gdańsk - Młyniec
Sopot - Netarea
Gdańsk - Sky-Link.net
Reda - PLAST-COM
Gdynia - MAXNET
Gdańsk - IMA s.c.
Olsztyn - MSI Telekom sp. z o.o. sp. k.


Aktualności

11.12.2018 |

Firmy doceniają usługi cyberbezpieczeństwa. Słusznie, bo jest się przed czym bronić

W Polsce wzrasta świadomość cyberzagrożeń i potrzeba zabezpieczania się przed nimi, szczególnie wśród największych przedsiębiorstw.

Korzyści wynikające ze zlecania usług bezpieczeństwa informatycznego firmom wyspecjalizowanym dostrzega aż 91% dużych i 85% średnich firm biorących udział w badaniu Orange Insights.

– Dla większości firm cyberbezpieczeństwo staje się priorytetem.

Orange Polska, jako partner cyfrowej transformacji biznesu, kładzie szczególny nacisk na jego rozwój.  

+ więcej...
10.12.2018 |

#5G_LAB – T‑Mobile pokazuje przyszłość dzięki 5G

Wraz z uruchomieniem pierwszej w Polsce rzeczywistej/funkcjonalnej sieci 5G, T‑Mobile rozpoczyna projekt demonstrujący jej możliwości.

W centrum Warszawy powstał #5G_LAB, w którym wszyscy zainteresowani przyszłością bazującą na 5G mogą dowiedzieć się w jaki sposób ta technologia zmieni nasze życie.

7 grudnia 2018 r. na Placu Defilad w Warszawie T‑Mobile Polska uruchomił #5G_LAB – centrum, w którym operator prezentuje wizję świata przyszłości, z jakiej będziemy mogli korzystać dzięki sieciom piątej generacji.

+ więcej...
10.12.2018 |

Najnowsze odcinki serialu „Wikingowie” w IPLI

W IPLI − największym serwisie rozrywki internetowej − można oglądać drugą część 5 sezonu popularnego serialu telewizji HISTORY, którego fabuła przenosi widza w tajemniczy świat wikińskiej rodziny Lodbroków.

Nowe odcinki pojawiają się na antenie stacji HISTORY w czwartki o 21:00.

W serwisie można już zobaczyć pierwszy z nowych odcinków serialu „Wikingowie”.

Każdy kolejny będzie pojawiał się w IPLI co tydzień.

+ więcej...
10.12.2018 |

NETIA CHRONI PRZED ATAKAMI DDOS JUŻ PONAD 100 KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Netia systematycznie powiększa grono klientów korzystających z usługi ochrony przed atakami DDoS (ang. Distributed Denial of Service).

Obsługuje w tym zakresie już ponad 100 podmiotów.

W ciągu ostatniego roku ponad połowa klientów usługi Netia DDoS Protection została poddana takiemu atakowi oraz skutecznie obroniona przez operatora.

W odpowiedzi na rosnące zagrożenie atakami DDoS, których ofiarami coraz częściej padają również liczne działające w Polsce przedsiębiorstwa, Netia kilka lat temu wprowadziła usługę chroniącą przed tego typu zagrożeniami, o nazwie Netia DDoS Protection.

+ więcej...
10.12.2018 |

T‑Mobile uruchomił pierwszą w Polsce sieć 5G

T‑Mobile Polska uruchomił pierwszą w Polsce w pełni funkcjonalną sieć mobilną piątej generacji.

Jej zasięg obecnie dostępny jest w centrum Warszawy, jednak z czasem będzie on rozszerzany na kolejne lokalizacje i miasta, by docelowo objąć zasięgiem cały kraj.

7 grudnia w Warszawie w centrum #5G_LAB Minister Cyfryzacji oraz przedstawiciele T‑Mobile zainaugurowali wspólnie działanie sieci 5G T‑Mobile – pierwszej w Polsce sieci piątej generacji.

Urządzenia umożliwiające dostęp do sieci zostały przekazane wybranym partnerom T‑Mobile. 

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij