Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Komputerowe Sieci Regionalne

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Politechnika Świętokrzyska jako operator telekomunikacyjny podłącza kilkudziesięciu referencyjnych klientów takich jak urzędy państwowe, instytucje państwowe, szpitale, które mają wdrożone usługi telemedycyny, firmy zajmujące się inwestycjami na zagranicznych rynkach giełdowych (transakcje przez Internet), współpracuje z operatorami telekomunikacyjnymi o ogólnopolskim zasięgu (w tym z sieciami kablowymi), oraz świadczy usługi dostępu do sieci Internet dostawcom Internetu (ISP).Wysoką jakość świadczonych przez nas usług gwarantują nowoczesne urządzenia renomowanych producentów, trwała infrastruktura zbudowana w większości w oparciu o własne światłowody, oraz wdrożony system zarządzania i monitorowania sieci. Politechnika Świętokrzyska rozbudowuje swoją infrastrukturę i rozszerza zasięg działalności dzięki projektowi pn. „SRSK – Świętokrzyska Regionalna Sieć Komputerowa, rozbudowa MSK KIELMAN” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Regionalnego. Politechnika Świętokrzyska jest członkiem ogólnopolskiej sieci optycznej PIONIER. Dzięki temu posiada łącza do internetu o bardzo dużej przepustowości, oraz ma możliwość zestawiania dla Klientów kanałów cyfrowych do innych miast w Polsce. Politechnika Świętokrzyska świadczy swoje usługi na terenie: Kielc, Staszowa, Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Buska Zdrój. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Komputerowe Sieci Regionalne

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Kielce - Interbit
Kielce - Komputerowe Sieci Regionalne
Kielce - Complex Computers
Kielce - DSK KIELCE
KIELCE - FORTES
Kielce - PRONETWORKS FATALSKI SP. J.
Kielce - INK
Kielce - it-complex.pl
Kielce - Nettelekom GK Sp. z o.o.
Kielce - Skydata.pl


Aktualności

18.10.2018 |

Huawei Mate 20 Pro z zestawem akcesoriów w dostępny w przedsprzedaży w T‑Mobile

Od 16 października 2018, tuż po globalnej premierze, w T‑Mobile rozpoczęła się przedsprzedaż oczekiwanego przez wielu, najnowszego smartfonu od Huawei – Mate 20 Pro.

Na klientów, którzy zakupią w przedsprzedaży T‑Mobile, czekają zestawy z dedykowanymi akcesoriami.

Smartfony z serii Huawei Mate szturmem podbiły serca fanów technologii.

Mocne podzespoły, świetna bateria, bezkompromisowe wzornictwo i przełomowe funkcje powodują, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy kochają te urządzenia od pierwszego kliknięcia. 

+ więcej...
18.10.2018 |

Polacy rzadko kupują buty przez internet, bo obawiają się zwrotów. Precyzyjne skanowanie stopy i dobór rozmiaru mogą to zmienić

Tylko co dziesiąty Polak kupuje buty przez internet.

Większość boi się niedopasowania obuwia i konieczności zwrotu.

Dzięki systemowi esize.me, który wprowadza sklep eobuwie PL, problem można jednak ominąć.

Klienci będą mogli zeskanować swoje stopy, a program dobierze dla nich idealny rozmiar buta. 

+ więcej...
17.10.2018 |

Orange z partnerami tworzy ekosystem IoT w Polsce

System zarządzania zasobami IT w firmie, inteligentne zabezpieczenia dla rowerów, mikropłatności, bezpieczeństwo obiektów przemysłowych i analiza zachowań klientów w placówkach sprzedażowych – to tylko niektóre z rozwiązań przedstawionych przez start-upy, które mają szansę na rynkowe wdrożenie dzięki współpracy z Orange Polska.

Aż 50 innowacyjnych firm, realizujących projekty z dziedziny Internetu Rzeczy (IoT), odpowiedziało na wystosowane w czerwcu zaproszenie Orange i 8 z nich zostało zakwalifikowanych do etapu akceleracji.

Ogłoszenie finalistów odbyło się 16 października w Miasteczku Orange w Warszawie.

+ więcej...
17.10.2018 |

Nowa wersja rozwiązania Kaspersky Small Office Security zapewnia ochronę przed cyberzagrożeniami od razu po instalacji

Małe firmy są narażone na cyberzagrożenia w takim samym stopniu jak większe przedsiębiorstwa, jednak w przeciwieństwie do korporacji często nie są w stanie traktować bezpieczeństwa IT jako priorytetu, ponieważ skupiają się głównie na rozwoju działalności.

Wychodząc naprzeciw tego typu firmom, nowa generacja rozwiązania Kaspersky Small Office Security oferuje ochronę przed cyberprzestępczością, która nie wymaga bezpośredniej administracji czy specjalistycznej wiedzy technicznej.

Rozwiązanie nie tylko zabezpiecza przed szkodliwym oprogramowaniem, oszustwami finansowymi, phishingiem i innymi zagrożeniami, ale również zapewnia rozszerzoną ochronę serwera i urządzeń mobilnych, a także pomaga w aktualizacji aplikacji, tak aby zagrożenia nie przeniknęły do sieci firmowej za pośrednictwem niezałatanych luk.

+ więcej...
17.10.2018 |

Wydajny punkt dostępowy odporny na warunki pogodowe? To możliwe dzięki Zyxel!

Niezwykle trwały model WAC6552D-S jest bardziej odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz wyposażony jest w inteligentną antenę wewnętrzną, dzięki której zapewnia maksymalną siłę sygnału.

Zmienność warunków pogodowych ma wpływ na jakość połączeń bezprzewodowych na zewnątrz budynków.

W efekcie uzyskanie odpowiedniej siły sygnału może być utrudnione lub generować wysokie koszty.

Rozwiązaniem tego problemu jest wybór urządzeń takich jak WAC6552D-S od Zyxel Communications. Firma stworzyła punkt dostępowy odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij