Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Kolno - Miejski Informator Lokalny

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT

Kolno - Miejski Informator Lokalny


Po pierwsze WIADOMOŚCI
Serwis regionalny to bogate źródło informacji na temat aktualnych wydarzeń w okolicy. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w gminach wchodzących w skład powiatu. Nie tylko o tym przeczytasz, ale również obejrzysz towarzyszące newsom fotorelacje oraz materiały wideo nagrane podczas ważnych imprez sportowych, kulturalnych oraz rozrywkowych. Dajemy naszym czytelnikom możliwość tworzenia lokalnego portalu razem z nami. Każdy chętny może zamieścić własnoręcznie wykonane zdjęcie, nagrany filmik lub artykuł. Żeby nie przegapić ważnych wydarzeń, udostępniliśmy Państwu kalendarz imprez, który aktualizujemy na bieżąco. Tego czy warto zabrać ze sobą parasol dowiedzą się Państwo dzięki prognozie pogody zawartej w serwisie.


Po drugie BAZA FIRM
Szukasz adresu lub numeru telefonu do sklepu meblarskiego, ślusarza, kwiaciarni, dentysty w Twojej lokalnej ojczyźnie? Z nami znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje. Jest to możliwe dzięki unikalnej bazie firm w Twojej najbliższej okolicy. Zebraliśmy dla Ciebie wszystkich usługodawców. Żeby ich wyszukiwanie było łatwiejsze, dodaliśmy funkcjonalną wyszukiwarkę. Ponadto wszystkie firmy zostały podzielone na kategorie odpowiadające branży, w której działają. Jeśli prowadzą Państwo własną działalność gospodarczą, dajemy bezpłatna możliwość dodania wpisu firmowego do naszej bazy. Warto wspomnieć także o Ważnych Telefonach, które znajdą Państwo na Stronie Głównej serwisu. W sekcji tej zawarliśmy numer telefonu do najważniejszych instytucji w mieście np. Urzędu Miasta, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej czy szpitali. Wszystko w jednym miejscu!

 

Po trzecie OGŁOSZENIA
Jesteś złotą rączką? Znasz się na naprawie komputerów? Śpiewasz na weselach? Niech inni się o tym dowiedzą! Dajemy Państwu możliwość zamieszczenia całkowicie darmowych ogłoszeń, dzięki czemu możliwe będzie dotarcie ze swoimi usługami do wszystkich mieszkańców powiatu. Wystawiane przez Państwa ogłoszenia mogą dotyczyć również sprzedaży samochodu, mieszkania, działki, szukania pracowników oraz wielu innych kwestii. Przypominamy o konieczności zawarcia kontaktu w treści ogłoszenia. Tylko w ten sposób zainteresowana osoba będzie mogła odpowiedzieć na Państwa ogłoszenie.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Kolno - Miejski Informator Lokalny

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 5 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 80 Mb/s 
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 11 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij