Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Jelenia Góra - Miejski Informator Lokalny **** (4.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT

Jelenia Góra - Miejski Informator Lokalny


Po pierwsze WIADOMOŚCI
Serwis regionalny to bogate źródło informacji na temat aktualnych wydarzeń w okolicy. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w gminach wchodzących w skład powiatu. Nie tylko o tym przeczytasz, ale również obejrzysz towarzyszące newsom fotorelacje oraz materiały wideo nagrane podczas ważnych imprez sportowych, kulturalnych oraz rozrywkowych. Dajemy naszym czytelnikom możliwość tworzenia lokalnego portalu razem z nami. Każdy chętny może zamieścić własnoręcznie wykonane zdjęcie, nagrany filmik lub artykuł. Żeby nie przegapić ważnych wydarzeń, udostępniliśmy Państwu kalendarz imprez, który aktualizujemy na bieżąco. Tego czy warto zabrać ze sobą parasol dowiedzą się Państwo dzięki prognozie pogody zawartej w serwisie.


Po drugie BAZA FIRM
Szukasz adresu lub numeru telefonu do sklepu meblarskiego, ślusarza, kwiaciarni, dentysty w Twojej lokalnej ojczyźnie? Z nami znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje. Jest to możliwe dzięki unikalnej bazie firm w Twojej najbliższej okolicy. Zebraliśmy dla Ciebie wszystkich usługodawców. Żeby ich wyszukiwanie było łatwiejsze, dodaliśmy funkcjonalną wyszukiwarkę. Ponadto wszystkie firmy zostały podzielone na kategorie odpowiadające branży, w której działają. Jeśli prowadzą Państwo własną działalność gospodarczą, dajemy bezpłatna możliwość dodania wpisu firmowego do naszej bazy. Warto wspomnieć także o Ważnych Telefonach, które znajdą Państwo na Stronie Głównej serwisu. W sekcji tej zawarliśmy numer telefonu do najważniejszych instytucji w mieście np. Urzędu Miasta, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej czy szpitali. Wszystko w jednym miejscu!

 

Po trzecie OGŁOSZENIA
Jesteś złotą rączką? Znasz się na naprawie komputerów? Śpiewasz na weselach? Niech inni się o tym dowiedzą! Dajemy Państwu możliwość zamieszczenia całkowicie darmowych ogłoszeń, dzięki czemu możliwe będzie dotarcie ze swoimi usługami do wszystkich mieszkańców powiatu. Wystawiane przez Państwa ogłoszenia mogą dotyczyć również sprzedaży samochodu, mieszkania, działki, szukania pracowników oraz wielu innych kwestii. Przypominamy o konieczności zawarcia kontaktu w treści ogłoszenia. Tylko w ten sposób zainteresowana osoba będzie mogła odpowiedzieć na Państwa ogłoszenie.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Jelenia Góra - Miejski Informator Lokalny

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy
Jarek P
2010-06-21 20:43
ocena:2
Warszawa
Zalety: internet działa tak ja powinien. Wady: Chciwość. Koszta prostego łącza poszybowały błyskawicznie do 200PLN a na koniec gdy się przeprowadzałem dostałem pożegnalny rachunek za dwa miesiące z których nie korzystałem. Obecnie absolutnie na końcu listy dostawców których rozważam na nowym mieszkaniu. Suma. 2pkt za względną bezawaryjność.
Mariusz Słomka
2010-01-12 13:44
ocena:10
Świątniki Górne
A mi tam wszystko chodziło i z umową było ok. Polecam
Paweł Andrzejczuk
2009-04-28 22:48
ocena:2
Warszawa
No, cóż...zalecam ostrożność i uważne czytanie umowy przed jej podpisaniem, ja niestety tego nie zrobiłem i okazało się, że mój pakiet podrożał cztery miesiące przed jej zakończeniem aż o przeszło 50 zł. Na szczęście już z wielką satysfakcją zerwałem umowę z ta firmą i obiecałem sobie że już nigdy więcej internetu w Aster.
Karol Marks
2009-02-13 17:33
ocena:3
Piaseczno
Wieszam psy, beznadziejna firma łasa tylko na kasę. Rozumiem że bez pieniędzy nie da się rozwijać firmy, ale 180 zeta za tv+intenet i to najgorszych lotów to przesada. A 15 lat płaciłem w zębach rachunki. Szkoda gadać.

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 100 kb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij