Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

JPK

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


posiadamy szerokie, poparte sukcesami, doświadczenie w budowaniu sieci przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu oraz pod kątem wykorzystywania Internetu oraz sieci zaróno w biznesie jak i w życiu codziennym. Chcemy zaoferować Wam instalacj

Tworzeniu Sieci Komputerowej „JPK” przyświecała potrzeba dostarczeniu naszym klientom długofalowych korzyści, przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnej proporcji pomiędzy komfortem korzystania z naszych usług, a ponoszonymi przez internautę kosztami.Stawiamy przede wszystkim na jakość dostarczanych usług, a zwłaszcza internetu, traktując to jako najważniejszą z usług dostarczanych przez nas! Przy tworzeniu naszej sieci staramy się aby wszyscy w każdej chwili mogli z niej korzystać bez problemów!W drugiej kolejności staramy się zapewnić dostęp do usług dodatkowych dostępnych w naszej sieci.Decydując się na współpracę z Siecią Komputerową „JPK” otrzymujecie: o nieprzerwany dostęp do Internet-u za stałą, niską opłatą miesięczną; o dwukrotne zwiększenie przepustowości w nocy za niewielka dopłatą o możliwość przyłączenia linii telefonicznej i korzystania z niej na konkurencyjnych warunkach; o nieprzerwany dostęp do poczty elektronicznej będącej medium komunikacyjnego o rosnącym znaczeniu; o dostęp do nieograniczonego źródła informacji pomocnego w pracy, nauce lub rozwijaniu hobby i zainteresowań; o dostęp do wszelkich usług świadczonych za pośrednictwem Internetu, takich jak: o bankowość; o zakupy towarów drogą elektroniczną; o planowanie podróży i rozrywki oraz rezerwacje (hotele, samoloty, kolej, kino, teatr, koncerty); o porównywanie ofert różnych firm bez wychodzenia z domu; o możliwość nawiązywania i utrzymywania nowych kontaktów o rozbudowane narzędzie komunikacji pisemnej, głosowej i multimedialnej o nową formę spędzania wolnego czasu poprzez dostęp do: o plików multimedialnych – np. mp3; o gier, stron edukacyjnych; o komunikatorów i forów dyskusyjnych; ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Kolbudy - MM-NET
Gdańsk - Logitus
Straszyn - JPK
Pruszcz Gdański - Ebri Piotr Serkowski
Trąbki Wielkie - SPEEDLAN
Wielki Klincz - SkwyNet Łukasz Flisikowski
Pszczółki,Skowarcz - ABAKS
Gdańsk - P.H.U. VOLTA
Rotmanka - RoNet
Gdynia - SMNET Michał Skwiercz


Aktualności

19.01.2021 |

5G od T-Mobile wkracza do Trójmiasta

Wydarzenia ubiegłego roku pokazały, jak powszechne jest zapotrzebowanie na usługi transmisji danych najwyższej jakości – od szkolnictwa i rozrywki, aż po handel, przemysł czy rolnictwo.

Rozwój internetu okazał się nie tylko podstawą funkcjonowania wielu branż, ale codziennego życia każdego z nas.

By jednak klienci mogli wykorzystywać pełnię potencjału nowych technologii, potrzebna jest stabilna i nowoczesna infrastruktura o odpowiednio dużej przepustowości.

Dlatego właśnie T‑Mobile, jako jeden z liderów rynku telekomunikacyjnego, od lat stawia na rozbudowę sieci oferującej najwyższą jakość usług.

+ więcej...
19.01.2021 |

Gala KSW 58 w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI. Walka o pas w wadze piórkowej

W sobotę, 30 stycznia br. w Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć pierwszą w tym roku galę KSW 58, a w niej pojedynek o pas w wadze piórkowej.

Bronić go będzie, już po raz drugi, Salahdine Parnasse. Zawalczy o niego Daniel Torres. Równie ekscytująco zapowiada się walka byłego sztangisty Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą.

W pozostałych walkach widzowie zobaczą m. in. gwarantującego niezwykle widowiskowe walki Michała Michalskiego oraz niepokonanych w zawodowym MMA – „Cichego Zabójcę” z Dagestanu Shamila Musaeva krzyżującego rękawice ze znakomitym Słoweńcem Urošem Jurišiciem.

Cena realizowanego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł.

+ więcej...
18.01.2021 |

Premierowe smartfony Samsung z serii Galaxy S21 5G już w przedsprzedaży T-Mobile

Wraz ze światową premierą najnowszych modeli smartfonów firmy Samsung z serii Galaxy – S21 5G, S21+ 5G oraz S21 Ultra 5G – nasi klienci indywidualni i biznesowi mogą już skorzystać z przedsprzedaży tych nowoczesnych urządzeń.

Osoby, które zdecydują się na zakup smartfonów do 28 stycznia włącznie, będą mogły odebrać w prezencie lokalizator Galaxy SmartTag oraz – w zależności od wybranego modelu smartfona – słuchawki Galaxy Buds Pro lub Galaxy Buds Live.

Mawiają, że jaki początek roku, taki cały rok.

A jeśli wszystkie przedsprzedaże w 2021 r. miałby obejmować tak zaawansowane modele smartfonów jak w przypadku serii Galaxy S21 5G, to zdecydowanie jesteśmy na tak!

+ więcej...
18.01.2021 |

5G od Orange rusza w Trójmieście

#hello5G jest dostępna dla ok. 90 tys. mieszkańców Trójmiasta.

Zasięg tej sieci obejmuje główny szlak komunikacyjny aglomeracji oraz popularne punkty, m.in. gdańskie Stare Miasto.

Z #hello5G mogą korzystać klienci Orange, którzy znajdą się w zasięgu tej sieci, korzystają z urządzenia współpracującego z tą technologią oraz posiadają jeden z wybranych planów taryfowych.

Są to użytkownicy Orange Love Extra i Premium, Planu Mobilnego 75, Planu za 80 zł w Orange Flex oraz usługi Bez Limitu w Orange na kartę, jak również przedsiębiorcy posiadający Plan Firmowy L lub Plan Firmowy XL.

+ więcej...
18.01.2021 |

Poczta Polska zarejestrowała blisko 325 tys. numerów na kartę

Klienci firm telekomunikacyjnych współpracujących z Pocztą Polską mogą rejestrować numery na kartę w 4700 własnych placówkach pocztowych lub bezpośrednio u listonoszy wyposażonych w tablety.

Tym sposobem klienci zarejestrowali blisko 325 tysięcy kart SIM z oferty prepaid.

Poczta Polska na mocy umów z operatorami sieci komórkowych rejestruje karty SIM w systemie prepaid w całej sieci własnej, czyli w blisko 4700 placówkach pocztowych.

Obecnie z usług Poczty Polskiej w tym zakresie korzystają: Orange, Play, Plus, T-Mobile, Virgin, wRodzinie oraz LycaMobile.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 384 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 4 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 2 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij