Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Internet w Krakowie

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma powstała w Krakowie i działa w branży informatycznej od 1996 roku. Od początku istnienia firmy główny nacisk został położony na jakość usług, ich bezpieczeństwo oraz niezawodność. Dzięki doborowi optymalnych rozwiązań sprzętowych, programowych a także ludzkich możemy konkurować i to z powodzeniem ze znacznie wiekszymi i bardziej renomowanymi firmami znajdujacymi sie na naszym rynku. W naszych Krakowskich węzłach pracuje najwyższej klasy sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny. Najstarsze punkty dostępowe istnieją od 1997 roku i są to jedne z pierwszych komercyjnych węzłów internetowych w Krakowie. Suma naszych łącz BGP na terenie Krakowa, Wieliczki, Rybitw i Rajska wynosi łącznie 2000 Mbps.
Klienci naszej firmy korzystają z dostępu do internetu, telewizji oraz telefonii internetowej. Mają również możliwość skorzystania z usług hostingowych połączonych z pełną obsługą infrastruktury oraz serwisem na terenie Krakowa.

TECHNOLOGIA

Korzystamy z łącz światłowodowych oraz radiolinii w pasmach licencjonowanych, które umożliwia realizację wielorodnych usług takich jak: dostęp do Internetu, łączenie sieci LAN, tworzenie wirtualnych sieci prywatnych, transmisje głosu i obrazu oraz transmisje danych dla aplikacji wymagających zagwarantowanej dostępności pasma, stałości opóźnień i ich małej zmienności.

Wykorzystujemy transmisję radiową pracującą w paśmie wysokich częstotliwości (26-28 GHz) a także transmisję radiową mikrofalową o częstotliwości 5GHz. System składa się ze stacji bazowych i komunikujących się z nimi stacji odbiorczych, zainstalowanych u naszych klientów.

Dla wygody i bezpieczenstwa naszych klientów węzły internetowe są oddzielone od sieci Internet poprzez system firewall. Dzięki temu pakiety nadchodzące z sieci Internet są filtrowane na poziomie adresów IP i portów TCP/UDP. Dostępne są również sieci odseparowane tzw. sieć VLAN (zapewniają lepszą jakość i większy poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych) jak i ochrona rodzicielska dla najmłodszych (ochrona najmłodszych przed szkodliwymi materiałami z internetu)

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Węgrzce - Backspace S.C.
Kraków - Słoneczko.net - Internet Kraków
Kraków - P.P.H.U Artus
Czernichów - FHU VILNET
Tarnów - ZETO S.A.
Kraków - NaszaSiec.NET Kraków
Rzeszotary - FASTERMEDIA S.C.
Dobczyce - MS-NET
Kraków - GiGaNET Mogilany
Kraków - Petroinform.Net


Aktualności

02.04.2020 |

OPPO A31 w ofercie T‑Mobile dla klientów indywidualnych i biznesu

T‑Mobile rozszerza ofertę o smartfony marki OPPO. Model A31, otwierający tegoroczne portfolio marki, będzie dostępny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zainteresowani użytkownicy mogą nabyć go już od 2 kwietnia w ramach umów abonamentowych. Operator planuje również sukcesywnie rozszerzać swoją ofertę o kolejne telefony OPPO.

Smartfon OPPO A31 to model dla osób, które doceniają walory estetyczne smartfonów, jak również szukają telefonów w przystępnej cenie.

To najnowsze urządzenie w portfolio OPPO oferuje 6,5-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości HD+ 1600x720 pikseli i ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P35, który wspiera 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej (może zostać rozszerzony o kartę pamięci microSD nawet do 256 GB). 

+ więcej...
02.04.2020 |

Darmowe 10 GB dla klientów Cyfrowego Polsatu w ramach akcji #zostańwdomu

Cyfrowy Polsat przygotował w ramach społecznej akcji #zostańwdomu kolejne udogodnienie – bezpłatny pakiet 10 GB dla klientów korzystających z wybranych ofert internetowych.

Klienci z jeszcze większym zapotrzebowaniem na transfer danych mogą skorzystać z dodatkowego pakietu 20 GB w cenie 10 zł.

Bezpłatny pakiet 10 GB Bezpłatny pakiet 10 GB mogą włączyć klienci korzystający z taryf: Cyfrowy Polsat Internet LTE, POWER LTE 2.0 oraz Plan Zero.

Pakiet dostępny jest przez jeden pełny okres rozliczeniowy i można z niego skorzystać tylko raz. Oferta dostępna jest od 31 marca do końca kwietnia br.

+ więcej...
02.04.2020 |

Kolejne ułatwienia na czas w domu. Więcej GB i telewizji dla klientów Orange

Orange Polska przygotował kolejne propozycje dla swoich klientów, które ułatwią im czas spędzony w domu, zdalną naukę i pracę.

Klienci mobilnych usług głosowych Orange w kwietniu będą mogli skorzystać z kolejnego darmowego pakietu 10 GB danych. Do 14 kwietnia będzie też można oglądać dodatkowe kanały odkodowane w Orange TV. 

Klienci mobilnych usług głosowych od Orange będą mogli po raz kolejny korzystać z darmowych 10 GB danych, tym razem przez cały kwiecień.

Mogą go aktywować od dziś, wysyłając SMS o treści 10GB na numer 80820. Tak jak poprzednio, dodatkowe gigabajty są do wykorzystania tylko na terenie Polski. 

+ więcej...
02.04.2020 |

#zostanwdomu i ciesz się kanałami udostępnionymi bez dodatkowych opłat w UPC Polska

W ciągu najbliższych tygodni abonenci telewizyjnych pakietów Start, Start HD i Select w UPC Polska mogą korzystać z 17 dodatkowych kanałów udostępnionych w ramach otwartych okien, wydłużonych w ramach programu #dzialamyztroska.

Podczas #zostanwdomu warto pozostawać na bieżąco z najświeższymi informacjami – dla abonentów pakietów Start oraz Start HD stanie się to łatwe dzięki udostępnieniu kanałów TVN24 i TVN24 BiS.

Fanów sportu posiadających pakiet Select z pewnością ucieszy informacja o otwartym oknie obejmującym kanał Golf Channel.

Otwarte okna na wszystkie wymienione kanały potrwają do 14 kwietnia. 

+ więcej...
02.04.2020 |

T‑Mobile zapewnia studentom bezpłatny dostęp do platform e-learningowych

Od 1 kwietnia korzystanie z platform e-learningowych szkół wyższych nie będzie zużywało pakietów danych klientów T‑Mobile.

Zgodnie z decyzją T‑Mobile korzystanie z platform e-learningowych, należących do ponad 30 uczelni wyższych w Polsce, zostało objęte opcją „zero rating”, co oznacza, że korzystanie z tych platform nie zużywa pakietu danych użytkownika.

Kolejne uczelnie zostaną objęte tym rozwiązaniem wkrótce.

T‑Mobile zdecydował o wprowadzeniu rozwiązania w najprostszej i najbardziej przyjaznej klientowi formie. Klienci nie muszą nic uruchamiać, zgłaszać, ani potwierdzać faktu bycia studentami, doktorantami lub pracownikami uczelni. Mechanizm został automatycznie włączony dla wszystkich.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 300 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 45 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij