Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

Interblock

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju, Popularyzacji I Powszechnego Dostępu Do Internetu „InterBlock” działa na ternie miasta Stalowa Wola. Celami Stowarzyszenia są:popularyzacja Internetu wśród społeczeństwapodnoszenie poziomu edukacji społeczeństwa w dziedzinie informatyki, ze szczególnym uwzględnieniem zadań związanych z Internetemw miarę możliwości technicznych i finansowych zapewnienie członkom Stowarzyszenia dostępu do Internetu.

Sieć „InterBlock” powstała latem 2002 roku i wciąż rozwijana osiągnęła obecny rozmiar. Dziś sieć ITB – INTERBLOCK to kilometry światłowodów, kabli miedzianych tzw. skrętki, sprawdzony sprzęt i własna infrastruktura techniczna.

Nasz zespół posiada wiedzę popartą doświadczeniem, a Internet i sieci to nasza wielka pasja.


Naszą misją od zawsze było, jest i będzie:

 • dawanie ludziom możliwości wyboru
 • ochrona przed dużymi operatorami telekomunikacyjnymi i ich dominacją na rynku.

Zawsze staramy się wychodzić poza oczekiwania, a nie tylko je spełniać. Nie traktujemy użytkowników naszej sieci w sposób bezosobowy. U nas każdy może liczyć na indywidualne podejście do swoich potrzeb oraz na pełną elastyczność.

Patriotyzm i instynkt samozachowawczy, czyli dlaczego pieniądze powinny zostawać w Polsce?
Kapitał zainwestowany i główna realizacja zysków operatorów telekomunikacyjnych na lokalnym rynku:

 • Orange Polska S.A. – Francja, USA
 • Netia – Islandia, Luksemburg, Wielka Brytania, USA;
 • UPC Polska Sp. z o.o. – USA;
 • GTS Energis – Niemcy;
 • Tele2 – Szwecja
 • Play – Luksemburg, Cypr, Wielka Brytania, USA;
 • T-Mobile/Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. – Niemcy, Holandia;
 • Plus/Polkomtel S.A. – Polska;
 • Orange/Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o. – Francja, USA;
 • INTERBLOCK – Polska, Stalowa Wola

Cały zysk z prowadzonej działalności jest reinwestowany w naszym mieście i kreuje rozwój naszej firmy oraz w istotny sposób wpływa na technologiczny poziom miasta Stalowa Wola. Wartość dodana w postaci know-how i tworzenie usług jest realizowane w maksymalnym możliwym zakresie lokalnie. Cały zespół INTERBLOCK to mieszkańcy Stalowej Woli, utrzymujący rodziny i wydający zarobione pieniądze w Stalowej woli i sąsiednich miastach. Kooperanci, dostawcy i firmy podwykonawcze to rodzime, lokalne firmy, wyłącznie z polskim kapitałem.

Jako mieszkańcy Stalowej Woli uważamy, że bardzo ważną kwestią jest uświadomienie konsumentom, iż wybór lokalnego przedsiębiorcy jako swojego dostawcy usług wspiera nie tylko jego finanse, ale wpływa na rozwój i bogacenie się naszych miast i w efekcie podnosi standard życia ich mieszkańców.

Wybranie przez Państwa naszych usług będzie stanowiło dobry przykład i inspirację dla pozostałych członków naszej społeczności.

Profesjonalizm nie jest jedynie sumą jej aktywów oraz majątku – każdą jednostkę budują ludzie i są jej największą wartością

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Stalowa Wola - Stalowa Wola - Miejski Informator Lokalny
Stalowa Wola - Stella
Radomyśl nad Sanem - AirNET
Sandomierz - ANetConnect
Stalowa Wola - Interblock
Stalowa Wola - MTM-INFO
Stalowa Wola - Telewizja Kablowa STELLA
Stalowa Wola - CoverNET


Aktualności

28.03.2023 |

Starlink: Satelitarny dostęp do internetu w Polsce - przegląd oferty i kosztów

Starlink to innowacyjna usługa dostępu do internetu oparta na satelitach, stworzona przez firmę SpaceX, założoną przez Elona Muska. Ta nowoczesna technologia, umożliwiająca łączność na całym świecie, dociera również do Polski, oferując szybki i niezawodny dostęp do sieci, nawet w najbardziej odległych miejscach. W artykule przedstawiamy przegląd oferty Starlink w Polsce, wraz z cenami abonamentów, parametrami usługi i kosztami sprzętu. + więcej...
28.03.2023 |

Starlink vs. OneWeb: Porównanie Gigantów Internetu Satelitarnego

W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie technologii, dwa giganty – Starlink i OneWeb – konkurują ze sobą, aby zapewnić szerokopasmowy dostęp do Internetu na całym świecie za pomocą swoich satelitarnych konstelacji. Celem obu firm jest dostarczenie szybkiego i niezawodnego dostępu do Internetu w obszarach, które dotychczas były nieosiągalne dla tradycyjnych dostawców. + więcej...
28.03.2023 |

Eutelsat zatwierdza fuzję OneWeb: nowy rozdział w komunikacji satelitarnej

Eutelsat wyraził zgodę na fuzję z OneWeb. Ten strategiczny sojusz ma na celu stworzenie bardziej wszechstronnego i konkurencyjnego dostawcy usług łączności satelitarnej na rynku globalnym. + więcej...
28.03.2023 |

OneWeb: Ewolucja i historia firmy rewolucjonizującej dostęp do szerokopasmowego Internetu satelitarnego

OneWeb Network Access Associates Limited to firma zajmująca się komunikacją, która ma na celu budowę szerokopasmowych usług internetowych opartych na satelitach. Siedziba główna firmy znajduje się w Londynie, posiada również biura w Virginii, USA oraz zakład produkcyjny satelitów na Florydzie – Airbus OneWeb Satellites – będący wspólnym przedsięwzięciem z Airbus Defence and Space. Firma była wcześniej znana jako WorldVu Satellites Ltd. + więcej...
28.03.2023 |

Zgarnij Bonusy od serca T-Mobile i przygotuj swoją szafę na wiosnę z Born2be i HalfPrice

Coraz cieplejsze tygodnie skłaniają nas do schowania zimowych ubrań głęboko w szafie. Zamiast nich wyciągamy lżejsze, wiosenne okrycia i dodatki, których kolekcję z początkiem sezonu zawsze warto przejrzeć – i uzupełnić o modne propozycje.

Dla wszystkich klientów T‑Mobile, którzy planują wiosenne zakupy w tym obszarze, przygotowaliśmy kolejne niespodzianki w ramach „Bonusów od serca”.

W aplikacji „Mój T‑Mobile” dostępne są już zniżki do sklepów internetowych HalfPrice oraz Born2be. Akcja „Bonusy od serca” to inicjatywa, która pozwala nam podziękować klientom za to, że są z nami, i pokazać, jak bardzo to doceniamy każdego dnia.

Z tego powodu w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity” regularnie dodajemy kolejne specjalne oferty. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 2,5  Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 30 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 7 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij