Podział operatorów
na województwa
IPC
![]() | CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT |
Operator świadczy usługi dostępu do internetu w następujących miejscowościach:
Czaszyn, Zagórz, Zahutyń, Stróże Wielkie, Stróże Małe, Liszna, Grabownica Starzeńska, Brzozów, Humniska, Jaćmierz, Besko, Zarszyn, Długie, Pisarowce, Nowosielce, Trepcza, Raczkowa, Falejówka, Sanoczek, Srogów Dolny, Srogów Górny, Pakoszówka, Strachocina, Jurowce, Kostarowce, Czerteż, Zabłotce, Sanok, Bykowce, Załuż,
Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:
Krosno - KROSOFTCzudec - VIDEOLAN
Sanok - INTERQ S.C.
Krosno - Stimo.NET
Sanok - IPC
Strzyżów - Strzyżowski.Net
Krosno - Comp-Serwis
Radgoszcz - TEL-NET
Brzozów - SKY-NET Sp. z o.o.
Sanok - NETCOM
Aktualności
Prawie 5 mln Polaków nie korzysta z komputera i internetu. Podatek od smartfonów i laptopów jeszcze pogłębi problem cyfrowego wykluczenia
W Polsce blisko 5 mln osób wciąż nie korzysta z internetu ani komputera, a pod względem wykluczenia cyfrowego sytuacja wygląda gorzej tylko w sześciu krajach Europy.
Jedną z głównych przyczyn są zbyt wysokie koszty sprzętu i dostępu do sieci.
Tymczasem planowane przez rząd rozszerzenie opłaty reprograficznej na nowe urządzenia, takie jak smartfony, tablety, laptopy i komputery stacjonarne, może dodatkowo wywindować ich ceny o kilkaset złotych.
– W tej pandemicznej sytuacji, kiedy z dnia na dzień przestawiliśmy się na nauczanie zdalne, zamknęliśmy seniorów w domu i przenieśliśmy szereg usług do online’u, podnoszenie cen na urządzenia typu smartfon czy laptop jest błędem – podkreśla Michał Herde z Federacji Konsumentów.
+ więcej...Kaspersky przedstawia rekomendacje w zakresie bezpieczeństwa IT dla firm na 2021
Eksperci z firmy Kaspersky podsumowali trendy na 2021 r. w wyzwaniach związanych z biznesowym cyberbezpieczeństwem. Praca zdalna stanie się katalizatorem przejścia z koncepcji granicy sieci korporacyjnej na certyfikację bezpieczeństwa mikrobiur.
Outsourcing funkcji IT oraz cyberbezpieczeństwa będzie kluczowy dla rozwiązania problemu braku wyspecjalizowanej kadry oraz ograniczeń budżetowych.
W celu koordynacji dostawców usług zarządzanych konieczne staną się umiejętności kontroli oraz ochrony chmury.
Rozpowszechnienie pracy zdalnej, ograniczenia finansowe spowodowane recesją gospodarczą oraz wzrost liczby cyberzagrożeń z powodu globalnej pandemii wpłyną na codzienną pracę ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa w 2021 r.
+ więcej...Telstra, Ericsson i Qualcomm osiągneły nowy światowy rekord szybkości w pobieraniu danych przez 5G z wykorzystaniem komercyjnie działającej sieci
Telstra, Ericsson i Qualcomm Technologies, Inc. osiągneły nowy rekord prędkości pobierania danych 5G w komercyjnej sieci - 5Gbps dla pojedynczego użytkownika.
Transmisja danych 5G NR została przeprowadzona w Centrum Innowacji 5G na Gold Coast z wykorzystaniem komercyjnej sieci produkcyjnej.
Nowość na skalę światową wykorzystuje komercyjną sieć produkcyjną i mobilne urządzenie testujące i jest wynikiem intesywnych badań, aby nie tylko zwiększyć prędkość sieci dla wszystkich klientów firmy Telstra, ale także wdrożyć kluczowe innowacje, które firma Telstra może wdrożyć w najbliższym czasie.
Osiągnięcie to opiera się na wcześniejszej maksymalnej prędkości pobierania 4,2 Gb / s, osiągniętej we wrześniu 2020 r.
+ więcej...Poczta Polska: dzięki eSkrzynce listy polecone znów bez wychodzenia z domu
W niespełna 3 tygodnie od ponownego uruchomienia przez Pocztę Polską usługi eSkrzynka skorzystało z niej już niemal 4,5 tysiąca osób.
To wygodna forma odbioru korespondencji zapewniająca bezpieczne korzystanie z usług Poczty Polskiej bez bezpośredniego kontaktu z listonoszem czy obsługą w placówce pocztowej.
Usługa eSkrzynki jest realizowana już po raz drugi.
Po raz pierwszy Poczta Polska udostępniła możliwość założenia eSkrzynki i odbioru listów poleconych przez internet pod koniec kwietnia ubiegłego roku w związku z zagrożeniem związanym z pandemią koronawirusa oraz środkami zaradczymi wprowadzanymi przez instytucje, organizacje i firmy zmierzającymi do ograniczenia rozprzestrzeniania się pandemii.
+ więcej...USŁUGI CHMUROWE NETII ZASILANE ZIELONĄ ENERGIĄ
Od 1 lutego br. kluczowe obiekty data center Netii i usługi chmurowe z linii NetiaNext, będą zasilane zieloną energią.
W budowanym pod Warszawą nowoczesnym Data Center ekologiczne będzie również zasilanie awaryjne.
Netia zawarła z Innogy Polska umowę, która gwarantuje dostawę zielonej energii poprzez wybrane trakty zasilające obiekty Data Center w Warszawie i Krakowie.
Generowana przez lądowe farmy wiatrowe zielona energia od Innogy będzie zasilać wybrane usługi Netia data center oraz najbardziej popularne, zaawansowane usługi chmurowe z linii NetiaNext, tj. Serwery Dedykowane, Netia Compute (infrastruktura IT w chmurze oraz DRaaS) oraz Netia Data Protection (backup).
+ więcej...Najnowsze Oferty /ostatnio aktualizowane
Najtańszy internet kablowy
- PPCom Piotr Pieczara 1.00 zł
- Polanka.net 29.00 zł
- YNET MANAGEMENT Paweł Skrodzki 49.00 zł