Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

INTRO S.C.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma INTRO s.c. powstała w 2002 r. i działa na terenie Piaseczna i Warszawy. Od początku swojej działalności zajęliśmy się kompleksową obsługę firm oraz sprzedażą i serwisem szeroko rozumianego sprzętu komputerowego.

W roku 2005 rozpoczęliśmy świadczenie usług bezprzewodowego dostępu do sieci Internet na terenie powiatu piaseczyńskiego - przede wszystkim na terenie gminy Lesznowola. Jako cel we wszystkich naszych działaniach wybraliśmy profesjonalną i rzetelną obsługę klienta. Nie boimy się trudnych zadań i chętnie podejmujemy nowe wyzwania.

Dostarczamy naszym klientom komputery i podzespoły wyprodukowane w oparciu o najnowsze rozwiązania techniki. Przez cały czas bardzo dynamicznie się rozwijamy i powiększamy asortyment produktów oraz świadczonych usług celem zadowolenia najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu każdy element, urządzenie oraz oprogramowanie dostępne na polskim rynku informatycznym. Dzięki starannie dobranej i profesjonalnej załodze możemy utrzymać Państwa sieć logiczną, sprzęt komputerowy oraz urządzenia peryferyjne w odpowiednim stanie technicznym co wyeliminuje niezaplanowane przerwy w pracy.

Obdarzyło nas już zaufaniem wiele instytucji publicznych jak również firm prywatnych, dla których wysoka jakość świadczonych usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen jest sprawą najważniejszą. Może i Ty nam zaufasz i dołączysz do grona zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się bardziej szczegółowo z naszą ofertą.
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Walendów - Martel Marta Bienia - sekocin.net
GÓRA KALWARIA - MGK
Wola Gołkowska - WG-NET s.c.
Warszawa - Eko-Line
Słomczyn - Konstancin Net
Tarczyn - Artexim & Elektronik
Sękocin Nowy - TIP Piotr Gałązka
Góra Kalwaria - KTX
Złotokłos - Solcom
Stara Iwiczna - INTRO S.C.


Aktualności

19.04.2024 |

Netia z telewizją dla hoteli z… chmury

Netia, jako pierwszy operator w Polsce i regionie, wprowadziła do oferty B2B usługę telewizji hotelowej z chmury, czyli bez stacji czołowej w obiekcie (head-end-less). Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza wdrożenie oraz sprawia, że niezwykle nowoczesna usługa rozrywki hotelowej (wraz z platformą Otrum TV) jest dostępna cenowo dla nawet najmniejszych hoteli. + więcej...
17.04.2024 |

Orange Polska wybuduje sieci szerokopasmowe w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy

W ramach naborów KPO i FERC, zapewniających dostęp do bardzo szybkiego internetu, Orange Polska podpisał łącznie umowy na realizacje inwestycji w 28 obszarach.

Dzięki temu ok. 155 tys. gospodarstw domowych i ponad 22 tys. przedsiębiorstw może zostać objętych zasięgiem sieci szerokopasmowej. Wkrótce ruszą pierwsze prace.

+ więcej...
17.04.2024 |

Polski Światłowód Otwarty rozszerzył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych

W marcu br. w zasięgu sieci optycznej Polskiego Światłowodu Otwartego znalazło się 6 354 nowych gospodarstw domowych z 24 miejscowości. Najwięcej nowych adresów zostało dodanych w Warszawie (1143), Łodzi (1125) i Wrocławiu (914). Operator przeprowadził również modernizację sieci HFC do standardu FTTH w 32 387 gospodarstwach domowych. Tym samym Polski Światłowód Otwarty zwiększył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych. + więcej...
17.04.2024 |

Mieszkańcy Pułtuska, zgłaszajcoe zapotrzebowanie na internet światłowodowy!

Budowa sieci światłowodowej w Pułtusku w ramach programu KPO będzie bezpłatna.

Na dalszym etapie podłączenie do Internetu będzie realizowane już bezpośrednio z wybranym przez Państwa dostawcą, który przedstawi cennik i prędkości Internetu.

+ więcej...
17.04.2024 |

Odliczenie ulgi za internet – warunki i procedura

Ulga za internet to szczególna forma odliczenia podatkowego, która dostępna jest tylko w dwóch kolejnych latach podatkowych, pod warunkiem, że w przeszłości podatnik nie skorzystał już z tego odliczenia. W związku z tym, w rozliczeniu za rok 2023, ulgę tę mogą odliczyć osoby, które: + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 480 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 5 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 400 kb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij