szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

INTERDUO Ł.Bujek, J.Kłopotek, J.Sowa s.c.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostawca internetu na terenie Lubartowa jak również okolicznych miejscowości takich jak Lisów, Brzeziny, Pałecznica, Górka Lubartowska, Tarło, Niedźwiada, Brzeźnica Leśna, Brzeźnica Bychawska, Brzeźnica Książęca, Gródek Szlachecki, Zabiele, Berejów, Leszkowice, Kamienowola, Ostrówek, Cegielnia, Dębica Kolonia.Nasza sieć szkieletowa bazuje na wysokiej klasy urządzeniach radiowych i kablowych. Wewnątrz bloków mieszkalnych tworzymy sieci w standardzie Ethernet o prędkościach 100MBit lub 1GBit w zależności od potrzeb użytkowników zaś do indywidualnych klientów w domach jednorodzinnych docieramy uwolnionym pasmem radiowym. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: INTERDUO Ł.Bujek, J.Kłopotek, J.Sowa s.c.

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Lubartów - Lubartów - Miejski Informator Lokalny
Borki - BOR-WAN Michał Paszkowski
Jakubowice Konińskie - OKnet Paweł Krasucki
Lubartów - tvk.smlubartow
Niemce - swoboda.net.pl
Lubartów - INTERDUO Ł.Bujek, J.Kłopotek, J.Sowa s.c.


Aktualności

19.04.2018 |

Podwójne zwycięstwo: nielimitowany internet domowy od T‑Mobile teraz w zestawie z konsolą Sony PlayStation 4

Już 20 kwietnia rusza nowa kampania T‑Mobile, w której operator komunikuje ofertę nielimitowanego Internetu domowego z routerem Huawei B529 w zestawie z konsolą Sony PlayStation 4 za 1 zł na start.

To idealna rozrywka dla całej rodziny!

Szacuje się, że w Polsce jest 13 mln (wg niektórych danych nawet 16 mln) graczy: od tych największych zapaleńców, po tak zwanych casual gamers.

Wg. najnowszego raportu Kantar Millward Brown i Urban Communications*, co trzeci Polak ma styczność z grami online: sam w nie gra, lub obserwuje jak robią to inni. 

+ więcej...
19.04.2018 |

KRRiT chce poszerzyć cyfrową ofertę radia o rozgłośnie lokalne. Przetargi na częstotliwości w drugiej połowie 2018 roku

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podtrzymuje swoje zainteresowanie cyfryzacją radia.

Obecnie pracuje nad strategią, która pozwoli poszerzyć ofertę i uruchomić dodatkowe stacje radiowe, w szczególności rozgłośnie komercyjne o lokalnym charakterze.

Ogłaszanie wolnych częstotliwości na lokalne, miejskie multipleksy w 34 miastach ma nastąpić w drugiej połowie tego roku.

KRRiT nie wycofuje się z planów cyfryzacji radia, wbrew pytaniom i wątpliwościom, które się pojawiały. 

+ więcej...
19.04.2018 |

MagentaBiznes - tak się robi efekt WOW w biznesie

18 kwietnia wystartowała nowa kampania T‑Mobile dla firm, w której klienci operatora promują rozwiązania MagentaBiznes – nielimitowany internet i rozmowy dla wszystkich w firmie, a także niższe płatności, gdy nie używa się dodatkowych kart SIM.

W pierwszym spocie reklamowym wystąpiła architekt krajobrazu, prowadząca od ponad 21 lat własną firmę.

Na ekranie pojawiła się także Dorota Wellman, która sprawdza, jak uzyskać efekt WOW w biznesie.

W ubiegłym roku w kampanii T‑Mobile „Firma bez Limitów – masz to czarno na białym” uczestniczyli przedsiębiorcy reprezentujący różne branże, dla których własny biznes jest źródłem satysfakcji i prawdziwą pasją, który wymaga działania na pełnych obrotach i oferty, która daje pełną swobodę rozwoju. 

+ więcej...
19.04.2018 |

Aplikacje mogą stwarzać ryzyko ujawnienia danych osobowych ze względu na wykorzystanie kodu osób trzecich

Analizując popularne aplikacje randkowe, badacze z Kaspersky Lab odkryli, że niektóre z nich przesyłają niezaszyfrowane dane użytkowników za pośrednictwem niezabezpieczonego protokołu HTTP, stwarzając zagrożenie dla prywatności.

Jest to wynik stosowania w niektórych aplikacjach zewnętrznych gotowych do użycia zestawów narzędzi dla programistów (SDK), które są dostarczane przez popularne sieci reklamowe.

Niektóre z takich aplikacji są zainstalowane na kilku miliardach urządzeń na całym świecie, a poważna luka w zabezpieczeniach oznacza możliwość przechwycenia, zmodyfikowania i wykorzystania prywatnych danych w dalszych atakach, wobec czego wielu użytkowników pozostaje bezbronnych.

+ więcej...
19.04.2018 |

Niebezpieczne luki w produktach firmy Microsoft

Użytkownicy Windowsa powinni zaktualizować system i zastosować najnowsze łatki do pakietu MS Office – ostrzegają analitycy z firmy Fortinet.

Wszystko przez liczne luki wykryte w zabezpieczeniach programu Word oraz silnika baz danych Windows JET używanego przez MS Access oraz Visual Basic.

W ostatnich miesiącach analitycy z zespołu FortiGuard Labs firmy Fortinet zgłosili liczne luki typu use- after-free w zabezpieczeniach różnych wersji programu Word.

Luki te zostały poprawione w styczniowych oraz marcowych aktualizacjach zabezpieczeń produktu firmy Microsoft. 

+ więcej...
najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 384 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 2 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 128 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij