Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

IGNUM Internet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKTInternet Radiowy
nazwatechnologiadownloaduploadUmowaAktywacjaCena
IGNUMnet 10 Internet Radiowy 10 Mb/s 1 Mb/s 24 50.00 39.00
IGNUMnet 15 Internet Radiowy 15  Mb/s 2 Mb/s 24 50.00 49.00
IGNUMnet 20 Internet Radiowy 20 Mb/s 4 Mb/s 24 50.00 59.00

Operator świadczy usługi dostępu do internetu w następujących miejscowościach:
Szczepanów, Szarocin, Stara Białka, Sędzisław, Rędziny, Raszów, Pustelnik, Ptaszków, Przedwojów, Pisarzowice, Paprotki, Opawa, Olszyny, Niedamirów, Miszkowice, Marciszów, Lubawka, Lipienica, Leszczyniec, Krzeszówek, Krzeszów, Kamienna Góra, Jawiszów, Janiszów, Gorzeszów, Dobromyśl, Debrznik, Czarnów, Czadrów, Chełmsko Śląskie, Błażkowa, Błażejów, Czarny Bór, Borówno, Bukówka, kamiennogórski,

Internet Bezprzewodowy
nazwatechnologiadownloaduploadUmowaAktywacjaCena
IGNUMnet 15 Wi-Fi 15  Mb/s 1 Mb/s 24 50.00 40.00
IGNUMnet 20 Wi-Fi 20 Mb/s 2 Mb/s 24 50.00 50.00
IGNUMnet 40 Wi-Fi 40 Mb/s 4 Mb/s 24 50.00 70.00
Opis usługi
Nielimitowany dostęp do sieci Internet dla użytkowników domowych z maksymalną przepływnością 40/4 Mb/s
Dostępność usługi
kamiennogórski,
IGNUMnet 30 Wi-Fi 30 Mb/s 3 Mb/s 24 50.00 60.00

Operator świadczy usługi dostępu do internetu w następujących miejscowościach:

Internet Dla Firm
nazwatechnologiadownloaduploadUmowaAktywacjaCena
INTERNET DLA FIRM Internet Dla Firm 1 Gb/s 1 Gb/s 0 0.00 -
Opis usługi

Nasza firma jest dostawcą Internetu dla wielu firm i instytucji. Proponujemy Państwu symetryczne i asymetryczne łącza stałe z gwarancją przepustowości, a także z SLA – szybką reakcją na zgłoszenie klienta. Zachowując wysokie standardy obsługi klienta zapewniamy jednocześnie atrakcyjne ceny usług.

Zawsze jesteśmy elastyczni i dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić Państwu swoją ofertę.


Dostępność usługi
Czarny Bór, Borówno, Szczepanów, Szarocin, Stara Białka, Sędzisław, Rędziny, Raszów, Pustelnik, Ptaszków, Przedwojów, Pisarzowice, Paprotki, Opawa, Olszyny, Niedamirów, Miszkowice, Marciszów, Lubawka, Lipienica, Leszczyniec, Krzeszówek, Krzeszów, Kamienna Góra, Jawiszów, Janiszów, Gorzeszów, Dobromyśl, Debrznik, Czarnów, Czadrów, Chełmsko Śląskie, Błażkowa, Błażejów, Bukówka,

Operator świadczy usługi dostępu do internetu w następujących miejscowościach:
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Mieroszów - Sattom Internet
Mieroszów - FlyNet - Internet bezprzewodowy
Wałbrzych - EkoNet
Kamienna Góra - IT-MAX Kompleksowe Rozwiązania Informatyczne
Kamienna Góra - e4mediaISP
Lubawka - MG Internet Lubawka
Kamienna Góra - EJSG Grzegorz Kończak
Boguszów-Gorce - SIG Sieć Internetowa Gorce
Opole - AirMAX - AirNET
Lubawka - IGNUM Internet


Aktualności

04.07.2022 |

Odmieniamy domy Polaków! Startuje sprzedaż oferty Magenta Dom z telewizją od T-Mobile

Kilka dni temu świętowaliśmy premierę naszego pakietu usług dla domu – Magenta Dom – a już od dziś jest on dostępny w sprzedaży stacjonarnej i online.

Na klientów, poza nielimitowanym abonamentem komórkowym oraz superszybkim internetem światłowodowym, czeka także nowość w naszej ofercie – telewizja linearna, dostępna na dekoderze i w aplikacji, z najchętniej oglądanymi przez Polaków kanałami.

Od filmów i seriali, przez sport, informacje, bajki dla dzieci, czy filmy dokumentalne – w T-Mobile każdy znajdzie doskonałą rozrywkę.

Nie ma jak w domu – powiedzenie to od 4 lipca stanie się jeszcze bardziej aktualne, bo właśnie od tego dnia w naszych sklepach oraz online dostępna będzie unikalna oferta usług dla domu, Magenta Dom. 

+ więcej...
04.07.2022 |

Startuje promocja na smartfony OPPO z serii Reno7 w T-Mobile – do 650 zł taniej i w ratach 0%

Klasyczna czerń z milionami kryształów o kształcie piramidy, a może przenikające się sześć kolorów, które w efekcie przypominają tęczę? O czym mowa?

O wyróżniającym designie smartfonów OPPO z serii Reno7, które poza ciekawymi funkcjami fotografii portretowej oraz autorskiej, nowych użytkowników mogą przekonać choćby intuicyjną nakładką systemową ColorOS.

Trzej bohaterowie naszej wyjątkowej promocji to Reno7 5G, Reno7 Lite 5G oraz Reno7.

W jej ramach smartfony można kupić w T-Mobile w ofercie abonamentowej z nielimitowanym internetem 5G nawet o 650 zł taniej, w ratach 0%. Promocja obowiązuje od 28 czerwca do 11 lipca br. 

+ więcej...
01.07.2022 |

T-Mobile tworzy domy bez limitu dla podopiecznych fundacji Happy Kids

Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. W myśl tej idei w T-Mobile postanowiliśmy podzielić się radością z premiery naszej nowej oferty konwergentnej Magenta Dom i wesprzeć fundację Happy Kids, tworzącą i prowadzącą rodzinne domy dziecka.

Jak to zrobimy? Przekazaliśmy organizacji 100 tysięcy złotych i zapewnimy wsparcie technologiczne dla podopiecznych fundacji w Łodzi, by sprawić, aby każdy dom – również rodzinny dom dziecka – mógł stać się domem pełnym możliwości.

Stwierdzenie, że dom to dla każdego z nas miejsce szczególne może brzmieć trywialnie, ale w tej banalności kryje się wiele prawdy.

Jak pokazują badania, 57% Polaków wciąż, mimo dostępu do wielu innych możliwości, najchętniej celebruje ważne wydarzenia w ich życiu właśnie w domowym zaciszu.

+ więcej...
01.07.2022 |

Odbierz od T-Mobile 1 GB w roamingu w Unii Europejskiej na wakacje

Krótki urlop w jednej z europejskich stolic, wylegiwanie się na plaży na południu kontynentu, a może podróż z plecakiem po najbardziej malowniczych zakątkach Europy?

Teraz użytkownicy T-Mobile będą mogli zrealizować swój pomysł na letnie wojaże po okolicznych krajach, a najpiękniejszymi widokami od razu podzielić się z bliskimi.

W ramach najnowszej odsłony „Dobrze, że jesteś” nasi klienci indywidualni mogą odebrać 1 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej, Albanii, Czarnogórze i Macedonii.

Prezent jest dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” od 1 do 5 lipca. 

+ więcej...
30.06.2022 |

Prościej się nie da! Startuje nowa oferta Magenta Dom z nielimitowanym abonamentem komórkowym, internetem światłowodowym i telewizją w T-Mobile

Dom to nie tylko cztery ściany. To miejsce, w którym pracujemy, uczymy się i spędzamy czas z bliskimi.

A teraz dla klientów T-Mobile to także przestrzeń pozbawiona ograniczeń!

Wprowadzamy ofertę Magenta Dom, dzięki której użytkownicy będą mogli w prosty sposób korzystać z w pełni nielimitowanego abonamentu komórkowego i świetnego internetu światłowodowego, ale także z nowości w naszej ofercie: usługi telewizji!

A dla maksymalnej swobody nasi klienci będą mogli nawet co miesiąc dostosowywać liczbę dostępnych kanałów do swoich potrzeb.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 10 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 32 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 64 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij