szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Hinet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


HiNET to Najlepszy Internet w świetnej cenie - nieraz aż o 20% w porównaniu do innych usługodawców - oraz szybkie i stabilne działanie sieci. Aby dowiedzieć się, czy w Twojej miejscowości możliwe jest skorzystanie z naszych usług. Jakość. Gwarantujemy przepustowość łącza internetowego zgodną z wartością widniejącą na umowie. Przepustowość łączy magą Państwo, w każdej chwili sprawdzić za pomocą niezależnych serwisów internetowych. Niezawodność. Nad sprawnością naszych łaczy czuwają nowoczesne i niezawodne urządzenia, nad którymi dodatkowo opiekę sprawują nasi serwisanci, również poza godzinami pracy. Najniższa cena w regionie. Pod tym względem znacznie wyprzedzamy konkurencję w regionie, co mogą Państwo sprawdzić. Misją sieci Hinet jest satysfakcja wynikająca z zadowolenia naszych klientów. Obiektywizm. Sieć Hinet została stworzona z myślą o użytkownikach nie posiadających dostępu do internetu jak i tych, którzy korzystają już z usług różnych operatorów. Jeżeli posiadają Państwo internet my pomożemy sprawdzić, czy otrzymują Państwo, to za co płacą. W przypadku, gdy dostawca internetu wywiązuje się z umowy a Państwu nie zależy na obniżeniu kosztów nie będziemy przekonywać do rezygnacji z usług. Przyjazne nastawienie do klientów. W zamian za zaufanie jakim darzą nas nasi klienci dajemy im przyjazną, miłą lecz zarazem rzetelną i fachową obsługę. Nasi klienci nie boją się pytać, ponieważ my wszystko wytłumaczymy w sposób prosty i zrozumiały. Dostępność. Staramy się doprowadzić nasze łącza tam, gdzie inni operatorzy odmawiają dostępu ze względów technicznych. Efektem naszej pracy jest podłączenie osiedla w miejscowości Pisarzowice. Oferujemy Państwu stały, nielimitowany dostęp do Internetu na terenie całego powiatu bielskiego oraz części powiatu żywieckiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną www.hinet.bielsko.pl : Porównaj Ceny internetu ! ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bielsko Biała - AKR
Bielsko-Biała - EUROLAN Sp. z o.o.
Bielsko-Biała - Hinet
Bielsko-Biała - SurfNet
Bielsko-Biała - e-OPTINET
Bielsko-Biała - Insaide NET - AMPC SYSTEM
Bielsko Biała - SferaNET
Skoczów - ANFA
Czechowice-Dziedzice - ORION
- COLAF.PL


Aktualności

25.05.2018 |

Anna Putts jurorem europejskiego konkursu Euro Effie 2018

Anna Putts, dyrektor komunikacji marketingowej UPC w regionie Europy Środkowo - Wschodniej, została członkiem jury europejskiej edycji konkursu Effie 2018.

1 marca ubiegłego roku, Anna Putts dołączyła do UPC, obejmując stanowisko Head of Marketing Communication w regionie Europy Środkowo- Wschodniej.

Z sukcesem przeprowadziła rebranding marki na 5 rynkach skutecznie wdrażając nowe wartości marki oraz nową identyfikację wizualną.

Wcześniej pracowała jako dyrektor marketingu w Samsung Electronics Polska, gdzie odpowiadała za całościowy marketing produktów z grupy Mobile, AGD i RTV oraz B2B (PR, social media, digital, media, komunikacja, badania). 

+ więcej...
25.05.2018 |

Eleven Sports i Polsat rozpoczynają strategiczną współpracę na rynku polskim

ELEVEN SPORTS NETWORK Ltd. oraz Telewizja Polsat Sp. z o.o., wiodący polski nadawca komercyjny, nawiązały współpracę strategiczną na rynku polskim.

Spółki zawarły umowę, na mocy której Telewizja Polsat Sp. z o.o. nabędzie znaczące udziały w polskiej spółce ELEVEN SPORTS NETWORK Sp. z o. o., stając się jej strategicznym partnerem w Polsce.

Transakcja ta pozwoli spółce ELEVEN SPORTS NETWORK umocnić pozycję najbardziej dynamicznie rozwijającego się gracza na sportowym rynku telewizyjnym w Polsce oraz wzmocnić ofertę programową stacji ELEVEN SPORTS.

Widzowie kanałów ELEVEN SPORTS w Polsce nadal będą mogli cieszyć się sportem na najwyższym poziomie, włączając w to hiszpańską LaLiga Santander, niemiecką Bundesligę, włoską Serie A TIM, angielski The Emirates FA Cup wyścigi Formula 1™ oraz polskie i zagraniczne zawody żużlowe. 

+ więcej...
24.05.2018 |

OFIARY PRZESTĘPSTW CHRONIONE PRZEZ SYSTEM WIDEOKONFERENCJI OD NETII

Netia wyposażyła jedną z sal przesłuchań oraz salę rozpraw Sądu Rejonowego w Warszawie w system wideokonferencyjny Netia Video Anywhere.

Zastosowanie tej nowoczesnej technologii ma na celu przede wszystkim ochronę świadków, zwłaszcza nieletnich.

Ale może też usprawnić codzienną pracę w sądach.

Specjalna sala przesłuchań w sądzie przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie została połączona z jedną z sal rozpraw za pośrednictwem systemu wideokonferencyjnego Netii.

+ więcej...
24.05.2018 |

Hubraum 5G Day - Robotics & Automotive, dołącz do rewolucji technologicznej!

Hubraum 5G Day odbędzie się 29 maja 2018 r. w jednej z przepięknych sal konferencyjnych Stadionu Narodowego (al. Ks. J. Poniatowskiego 1) w Warszawie.

Po dwóch udanych wydarzeniach w Niemczech, które zgromadziły widownię liczącą ponad 200 osób, kolejne spotkanie z tego cyklu odbędzie się w stolicy.

Nadchodzące wydarzenie wspierane jest przez T‑Mobile Polska oraz Deutsche Telekom AG.

Hubraum 5G Events to cykl jednodniowych, bezpłatnych spotkań, które odbywają się w różnych miastach państw Europejskich. 

+ więcej...
24.05.2018 |

Spam i phishing w I kwartale 2018 r.: fałszywe strony udające Facebooka stanowią 60% phishingu związanego z portalami społecznościowymi

W pierwszym kwartale 2018 r. technologie antyphishingowe Kaspersky Lab zapobiegły ponad 3,7 mln prób odwiedzenia oszukańczych stron udających portale społecznościowe, z czego 60% stanowiły strony podszywające się pod Facebooka.

Cyberprzestępcy nie szczędzą wysiłków, aby zdobywać dane osobowe i inne poufne informacje użytkowników.

Phishing za pośrednictwem portali społecznościowych to forma cyberprzestępczości, która polega na kradzieży danych z kont użytkowników.

Oszust tworzy kopię strony założonej na portalu społecznościowym (np. na Facebooku) i próbuje zwabić na nią nieświadome potencjalne ofiary, nakłaniając je następnie do podania swoich danych osobowych - takich jak nazwisko, hasło, numer karty kredytowej, kod PIN itd.

+ więcej...
Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Gb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 25 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij