Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Hinet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


HiNET to Najlepszy Internet w świetnej cenie - nieraz aż o 20% w porównaniu do innych usługodawców - oraz szybkie i stabilne działanie sieci. Aby dowiedzieć się, czy w Twojej miejscowości możliwe jest skorzystanie z naszych usług. Jakość. Gwarantujemy przepustowość łącza internetowego zgodną z wartością widniejącą na umowie. Przepustowość łączy magą Państwo, w każdej chwili sprawdzić za pomocą niezależnych serwisów internetowych. Niezawodność. Nad sprawnością naszych łaczy czuwają nowoczesne i niezawodne urządzenia, nad którymi dodatkowo opiekę sprawują nasi serwisanci, również poza godzinami pracy. Najniższa cena w regionie. Pod tym względem znacznie wyprzedzamy konkurencję w regionie, co mogą Państwo sprawdzić. Misją sieci Hinet jest satysfakcja wynikająca z zadowolenia naszych klientów. Obiektywizm. Sieć Hinet została stworzona z myślą o użytkownikach nie posiadających dostępu do internetu jak i tych, którzy korzystają już z usług różnych operatorów. Jeżeli posiadają Państwo internet my pomożemy sprawdzić, czy otrzymują Państwo, to za co płacą. W przypadku, gdy dostawca internetu wywiązuje się z umowy a Państwu nie zależy na obniżeniu kosztów nie będziemy przekonywać do rezygnacji z usług. Przyjazne nastawienie do klientów. W zamian za zaufanie jakim darzą nas nasi klienci dajemy im przyjazną, miłą lecz zarazem rzetelną i fachową obsługę. Nasi klienci nie boją się pytać, ponieważ my wszystko wytłumaczymy w sposób prosty i zrozumiały. Dostępność. Staramy się doprowadzić nasze łącza tam, gdzie inni operatorzy odmawiają dostępu ze względów technicznych. Efektem naszej pracy jest podłączenie osiedla w miejscowości Pisarzowice. Oferujemy Państwu stały, nielimitowany dostęp do Internetu na terenie całego powiatu bielskiego oraz części powiatu żywieckiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną www.hinet.bielsko.pl : Porównaj Ceny internetu ! ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bielsko Biała - AKR
Bielsko-Biała - EUROLAN Sp. z o.o.
Bielsko-Biała - e-OPTINET
Bielsko-Biała - SIMANT
Pszczyna - f-net.pl
Bielsko-Biała - Insaide NET - AMPC SYSTEM
Bielsko Biała - SferaNET
Skoczów - ANFA
Czechowice-Dziedzice - ORION
- COLAF.PL


Aktualności

19.10.2018 |

IPLA POLONIA rozszerza ofertę o klasykę polskiego kina i nowe kanały od Kino Polska TV

Pakiet IPLA POLONIA dla użytkowników z zagranicy powiększył się o kilkadziesiąt polskich filmów fabularnych, w tym o klasykę polskiego kina oraz o 6 nowych kanałów telewizyjnych od Kino Polska TV SA. To oznacza, że w IPLI − największym serwisie rozrywki internetowej − użytkownicy będą mogli zobaczyć jeszcze więcej polskich produkcji.

IPLA oferuje swoim użytkownikom dopasowane do ich potrzeb pakiety zawierające bogactwo treści.

Dzięki różnorodności ofert użytkownicy mają dostęp m.in. do ponad 100 kanałów telewizyjnych, transmisji sportowych z kraju i ze świata, treści rozrywkowych, dla dzieci i biblioteki VOD zawierającej kilkadziesiąt tysięcy materiałów.

Jednym z pakietów jest IPLA POLONIA, który dedykowany jest użytkownikom z zagranicy. Teraz powiększa on swoją zawartość o filmy i kanały od Kino Polska TV SA.

+ więcej...
19.10.2018 |

Kaspersky Web Traffic Security - pierwsza linia obrony przed cyberzagrożeniami online dla firm

W 2017 r. niemal jeden na trzech użytkowników internetu - łącznie z korporacjami - był atakowany z użyciem cyberzagrożeń rozprzestrzeniających się za pośrednictwem stron WWW.

Nie dziwi zatem fakt, że ograniczenie potencjalnie ryzykownych działań online pracowników stanowi wyzwanie dla większości firm.

Aby pomóc zmierzyć się z tym problemem, Kaspersky Lab wzbogacił swoje rozwiązanie Kaspersky Security for Internet Gateway o nową aplikację, Kaspersky Web Traffic Security, która wzmacnia bramy internetowe w celu zapewnienia ochrony pracownikom przed wszelkimi rodzajami ataków online, jak również ogranicza ryzyko i obniża koszty pomocy IT.

+ więcej...
19.10.2018 |

Bezpieczna sieć firmowa dzięki usłudze online SecuReporter

Utrzymanie bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej jest nie tylko skomplikowane, ale też kosztowne.

Firma Zyxel Communications stworzyła SecuReporter – usługę typu SaaS opartą na chmurze, która pozwala na analizę ruchu w sieci oraz monitorowanie pojawiających się zagrożeń.

Narzędzie umożliwia błyskawiczne reagowanie na wykryte ataki, a co za tym idzie – utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa sieci.

+ więcej...
19.10.2018 |

Internet rzeczy rośnie w tempie 30 proc. rocznie. Za 3 lata w sieci będzie już 28 mld urządzeń

W kolejnych latach rynek internetu rzeczy będzie się rozwijał w 30-proc. tempie, a w 2021 r. do sieci będzie podłączonych już blisko 28 mld urządzeń, z czego ponad połowę będzie stanowić właśnie IoT.

Ten segment dynamicznie rośnie też w Polsce, a liderem jest Orange, z 40-proc. udziałem w tym rynku.

W sieci operatora działa już ponad milion kart SIM w technologii machine to machine (M2M), zapewniającej komunikację między urządzeniami.

Korzystają z nich zarówno firmy, jak i samorządy budujące inteligentne miasta. Orange rozwija usługi IoT, współpracując ze start-upami, które promują niekonwencjonalne rozwiązania.

+ więcej...
19.10.2018 |

Idealny smartfon dla przedsiębiorcy? Wrażenia z użytkowania Samsunga Galaxy Note 9

Niewiele jest smartfonów, których coroczna premiera wzbudza tak duże zainteresowanie, jak każda kolejna odsłona serii Galaxy Note.

Nie inaczej jest w przypadku najnowszej generacji, czyli Galaxy Note 9, chociaż Samsung zdecydował się tu jedynie na dopracowanie i ewolucję dobrze znanych i cenionych elementów.

Dlaczego tak się dzieje?

Może są to po prostu smartfony najwyższej klasy, a może na rynku brakuje rozwiązań dedykowanych klientowi biznesowemu, który ma bardzo sprecyzowane oczekiwania?

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij