Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

Goldnet International Łódź

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT

Operator telekomunikacyjny GoldNet  International oferuje niezawodny internet w Łodzi, Pabianicach, Górce Pabianickiej i okolicach, Rzgowie, Starowej Górze, Ksawerowie


W branży usług Internetowych działamy niezmiennie od 1995 r. Naszą specjalnością jest dostarczanie wysokiej jakości łączy Internetowych, począwszy od klientów indywidualnych po średnie i duże firmy. Sieć Goldnet to szybkie, stabilne a jednocześnie ekonomiczne łącza. Systematycznie rozbudowujemy naszą sieć aby sprostać wymaganiom jak i zapotrzebowaniom naszych klientów na coraz to wyższe przepustowości łącza.
 


 
 
Zapewniamy ruch przez wielu operatorów nadrzędnych oraz gwarancje przepustowości parametrem CIR.
 
Współpracujemy z kilkoma dostawcami Internetu w województwie łódzkim, tworzymy relacje partnerskie, a nie konkurencyjne.
 
Dbamy o naszych klientów, oferując im pomoc przez 24h na dobę, udostepniamy wiedzę i środki niezbędne do rozbudowy infrastruktury przedsiębiorstw naszych biznesowych klientów. 
 
Możemy również nawiązać współpracę polegającą na wzajemnej wymianie usług.
 
Potrzebujemy partnerów tak samo jak oni potrzebują nas. Pomagamy rozwiązać problem konkurowania lokalnych ISP - umiemy przekonać, że współpraca wyjdzie na dobre obu stronom.
 
Jeżeli uważasz, że Twoja sieć zaczyna być dla Ciebie ciężarem, nie chcesz jej dalej utrzymywać i rozwijać - skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Ty zakończysz działalność, a Twoi Abonenci otrzymają równie atrakcyjną ofertę.
 
Jesteśmy Partnerem - nie tylko dostawcą Internetu.

Jeżeli uważasz, że Twoje łącze jest słabej jakości, nie chcesz dalej się męczyć - skontaktuj się z nami jeszcze dziś, a my dostarczymy Ci internet najwyższej jakości.

AKTUALNE PROMOCJE!!!

Poleć ZNAJOMEGO

Promocja dostępna dla osób będących klientami GoldNet. Za każdą poleconą osobę skierowaną do GoldNet klient otrzymuje jeden miesiąc za 1 zł brutto. Zysk dla każdego. Oszczędzaj wysokość swojego miesięcznego abonamentu Internetowego za każdego nowego klienta.

Zasady promocji:

promocja dostępna dla osób będących klientami GoldNet za każdą poleconą osobę skierowaną do GoldNet klient otrzymuje jeden miesiąc za 1 zł brutto.

Zmień operatora

Z promacji mogą skorzystać klienci, którzy rozwiążą umowę z innym operatorem i w przeciągu 30 dni od daty rozwiązania umowy podpiszą umowę z firmą GoldNet.

Zasady promocji:

 • 1 m-c za 1 zł brutto opłaty abonamentowej w przypadku umowy na 12-m-cy.
 • 2 m-ce za 1 zł brutto opłaty abonamentowej w przypadku umowy na 24 m-ce.

Przenieś swój numer telefonu

Promocja dostępna dla klientów posiadających łącze Internetowe firmy GoldNet. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy rozwiążą umowę z innym operatorem i w przeciągu 30 dni od daty rozwiązania umowy przeniosą swój numer telefonu do firmy GoldNet.

Zasady promocji:

 • 1 m-c opłaty abonamentowej za łącze internetoweza -1zł brutto.
 
Zadzwoń na infolinie:  42 235 28 00
 

 

____________________________________________________________________________________________


GOLDNET International

Łódź
Kubusia Puchatka 9

Punkt Obsługi Klienta
godziny otwarcia:
Pon: 8:30 – 16:30
Wt - Czw: 8:00 – 16:00
Piąt: 8:30 – 16:30

Biuro Obsługi Klienta

telefon: 42 235 2 800
telefon: +48 602 746 704

bok@goldnet-int.com

www.goldnet-int.com

goldnet internet łódź

____________________________________________________________________________________________

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Goldnet International Łódź

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 300 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 45 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 10 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij