Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

GP-NET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma GP-NET istnieje od 2004 roku i specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie dostępu do sieci Internet.

Jesteśmy firmą która prowadzi swą działalność na terenie miasta i gminy Łobez. Firma posiada niezależne światłowodowe przyłącza internetowe o wysokiej przepustowości co sprawia że jakość oferowanych usług jest bardzo wysoka.

Doświadczenie firmy wynika z dobrej znajomości zagadnień budowy i funkcjonowania sieci teleinformatycznych i bezprzewodowych. W swej szerokiej sferze usług w zakresie Internetu, firma GP-NET posiada również ogromne doświadczenie w zakresie planowanie i projektowania sieci komputerowych.

Od 2003 roku specjalizujemy się również w dziedzinie radiowego przesyłu danych na częstotliwościach nielicencjonowanych 2,4 GHz , 5 GHz i 17 Ghz. Dzięki tej technologii sygnał internetowy możemy wysłać w każdy zakątek na obszarze prowadzonej działalności to jest na terenie Łobza i najbliższych okolic do 15 km od stacji nadawczo-odbiorczych.

Nasza usługa to całodobowy dostęp do Internetu dla jednostek prywatnych jak i podmiotów prawnych czyli firm.

Firma GP-NET udziela gwarancji na dostarczony sygnał oraz sprzęt, jego instalację u klienta jak też wstępne przeszkolenie w zakresie obsługi zainstalowanych urządzeń tak aby klient był w pełni zadowolony.

Celem firmy jest zapewnienie szybkiej i stabilnej usługi dla mieszkańców Łobza i okolic, jak i sukcesywne rozwijanie się zwiększając swój zasięg oraz poprawianie jakości udostępnianych usług podnosząc jakość obsługi klienta i podnosząc dostępne przepustowości.

W celu zwiększanie szans naszej firmy na rynku od roku 2009 firma realizuje projekty monitoringów wizyjnych CCTV ( telewizji poprzemysłowych) jak i IPTV. A od roku 2013 wdrożyliśmy kompleksową usługę ochrony obiektów instalacjami alarmowymi firmy SATEL.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!!!!!!!!!!!!! ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Łobez - Łobez - Miejski Informator Lokalny
Łobez - Lobeznet
Choszczno - GP-NET


Aktualności

18.01.2019 |

Jesteśmy telekomem, ale w pierwszej kolejności ludźmi

Początek roku to taki czas, w którym można popatrzeć wstecz i podsumować to, co było i to, co chciałoby się dalej robić.

Dla Nas miniony rok był bardzo intensywny, ale momentami też trudny.

Pracowaliśmy nad wieloma rzeczami, które dla Was momentami były problematyczne, ale na koniec miały przynieść pozytywne zmiany.

Dziś drodzy klienci mówimy Wam DZIĘKUJEMY i wyjaśniamy, co tak naprawdę działo się przez ten rok. 

+ więcej...
18.01.2019 |

Styczniowe nowości sprzętowe w Plusie - laptopy dla graczy oraz do codziennej pracy

W styczniu w Plusie pojawi kilka nowości sprzętowych.

Przede wszystkim, zadowoleni będą wszyscy ci, którzy szukają nowego laptopa – nie tylko typowego sprzętu do codziennej pracy, ale również zapaleni gracze.

Plus rozszerza ofertę laptopów w ramach oferty Plus Internet

Jeśli szukamy sprzętu dla graczy, świetnym wyborem będzie laptop gamingowy - Lenovo Legion Y530.

+ więcej...
17.01.2019 |

Nieprzerwany dostęp do sieci UPC dzięki Internet Backup

Internet Backup – najnowsze rozwiązanie dla klientów biznesowych UPC Polska – zapewnia stały, niezakłócony dostęp do sieci nawet w przypadku awarii.

Wzbogacona oferta dedykowana klientom B2B dostępna jest w sprzedaży od 20 grudnia.

Internet Backup zapewnia nieprzerwane, bezpieczne korzystanie z sieci w przypadku jej awarii, dostarczając internet nawet wtedy, kiedy wystąpią trudne do przewidzenia usterki mechaniczne.

W sytuacjach wypadków losowych, jak chociażby nieumyślne przecięcie kabli, UPC Biznes oferuje dla klientów B2B dodatkowe rozwiązanie, które zagwarantuje im ciągłość pracy w trybie online.

+ więcej...
16.01.2019 |

Filmowy styczeń w IPLI pod znakiem polskiego kina: „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Niepodległość”, „Kamerdyner” i „Juliusz”

W IPLI, największym serwisie rozrywki internetowej, można obejrzeć kolejne polskie produkcje filmowe.

To m.in. zrealizowana z rozmachem historia polskich pilotów w filmie „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” oraz niezwykły dokument „Niepodległość” oparty na archiwalnych odrestaurowanych i pokolorowanych nagraniach.

Wciąż wzbogacana biblioteka filmowa IPLI, w styczniu powiększy się o kolejne ciekawe tytuły – w serwisie będzie można obejrzeć nowe komedie, filmy oparte na wydarzeniach historycznych czy sensacyjne.

+ więcej...
16.01.2019 |

Nebula - więcej kompatybilnych urządzeń od Zyxel

Zyxel zaprezentował dwa nowe punkty dostępowe z serii NebulaFlex Pro.

W ofercie firmy pojawiła się także brama z segmentu premium, uzupełniając rodzinę produktów Nebula.

Najnowsze urządzenia sieciowe dla platformy Nebula zaprojektowane zostały z myślą o dostawcach usług zarządzanych oraz małych i średnich przedsiębiorstwach.

Firma Zyxel rozszerzyła kompatybilność z systemem Nebula na dwa kolejne punkty dostępowe NebulaFlex Pro: WAC6303D-S i NWA5123-AC HD. 

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij