Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

GHOST

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferujemy stały, szybki i niezawodny dostęp do Internetu 24h/dobę, bez blokad i limitów, wszystkim Klientom znajdującym się w zasięgu działania sieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i bezpłatnego przetestowania jakości naszych usług. Zasięg działania to miejscowości: Rogóżno, Kosina, Nowosielce, Korniaktów Północny i Południowy, Białobrzegi, Budy Łańcuckie (prawe i lewe), Smolarzyny, Żołynia.

Jeśli nie jesteś w zasięgu naszej sieci i nie masz atrakcyjnej oferty dostępu do Internetu w swoim regionie - zadzwoń do nas.

Podłączenie miejscowości znajdujących się do 5 km od granic aktualnego obszaru sieci nie wymaga zwykle dużych nakładów inwestycyjnych.

Historia firmy Ghost
Od 1999 roku zaczęliśmy zajmować się budową sieci komputerowych, co stało się i jest do tej pory naszą podstawową działalnością. W 2006 roku powstała nasza sieć internetowa - GHOST, którą zarządzamy do dzisiaj. Od tego czasu oferujemy stały, szybki i niezawodny dostęp do Internetu 24h/dobę, bez blokad i limitów, wszystkim Klientom znajdującym się w zasięgu działania sieci: (szczegóły: zasięg sieci)

Pozyskujemy coraz liczniejszą grupę stałych klientów, wśród których cieszymy się dobrą opinią. Dzięki sprawności w działaniu i pełnemu profesjonalizmowi osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku.

Stan obecny
Obecnie w dalszym ciągu zajmujemy się głównie dostarczaniem Internetu osobom prywatnym, firmom i instytucjom. Poszerzyliśmy także portfolio naszych usług o internetową telefonię cyfrową. Telefonia wraz z Internetem stanowi naszą podstawową działalność.

Należymy do grupy internetowej iNET group, dzięki czemu zapewniamy Państwu usługi transmisji danych o najwyższej jakości i stabilności. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy pełne wsparcie w zakresie świadczonych usług. Więcej informacji o iNet group.

Misja
Naszą misją jest dążenie do perfekcji w działaniach które podejmujemy, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby i wymagania naszych Klientów. Celem głównym jest świadczenie wysokiej jakości usług dostępu do Internetu oraz usług telefonii cyfrowej szerokiemu gronu odbiorców.

Parametry techniczne
Nasza firma posiada styk światłowodowy ze światem dla zapewnienia jak najwyższych jakości usług.

Na głównych węzłach sieciowych wykorzystujemy wysokiej klasy urządzenia, takich firm jak: Cisco, Proxim, 3Com, Intel, Atheros, Senao, MikroTik, Ubiquiti

Usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu dla klienta końcowego świadczymy w technologii 5 GHz przy użyciu sprawdzonych urządzeń takich jak: MikroTik lub Ubiquiti.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Rzeszów - InstalBOX.pl
Kosina - Mironet
Łańcut - Mat-Sat Telekom
Rzeszów - TRANSMISJA
Rzeszów - DATA-COM Piotr Data
Markowa - Wilanet
Gać - WW-NET
Łańcut - SK-VICTOR
Kosina - GHOST
Krosno - Telawel


Aktualności

27.09.2021 |

Grupa Polsat Plus gra z polską siatkówką przez kolejne siedem lat!

Plus i Polsat jeszcze co najmniej przez kolejnych 7 lat będą wspierały polską siatkówkę. Plus będzie Sponsorem Tytularnym ligi mężczyzn – PlusLigi oraz Strategicznym Tauron Ligi kobiet.

Telewizja Polsat nabyła dla swoich widzów prawa do pokazywania obydwu lig do 2028 roku. Nowe logo Plusa znajdzie się w nowej identyfikacji wizualnej PlusLigi – m.in. na strojach drużyn, w halach oraz w logo samej PlusLigi.

Siatkówka, którą wspierają Plus i Polsat, odnosi największe sukcesy w Polsce i na świecie wśród gier zespołowych. Zaangażowanie Plusa to wsparcie zarówno Reprezentacji Narodowych, jak i obu najwyższych krajowych lig siatkarskich.

Plus jest z siatkówką od samego początku powstania lig zawodowych, od wielu lat jest Sponsorem Tytularnym ligi mężczyzn, od samego początku jest też Sponsorem Strategicznym najwyższej ligi kobiet.

+ więcej...
27.09.2021 |

Nowa kampania programu smartDOM – giga oferta sieci Plus dla klientów Polsat Box

Ruszyła nowa kampania skierowana do klientów Polsat Box – „Wybierz swoje wszystko” w ramach programu smartDOM. W dwóch spotach telewizyjnych występują m.in. Sanah i Antoni Królikowski.

W przygotowanej dla klientów Polsat Box giga ofercie Plus oferuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 30 GB za 30 zł miesięcznie. Do tego dwa nowoczesne telefony 5G do wyboru: Samsung Galaxy A52s 5G lub Oppo Reno5 Z 5G w supercenie.

W ramach programu smartDOM Plus przygotował wyjątkową ofertę dla klientów Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat). Ofertę wspierają dwa 30-sekundowe spoty telewizyjne zrealizowane we współpracy z agencją Freundschaft (wcześniej Scholz&Friends).

Można je oglądać w kanałach głównych i tematycznych Polsatu i TVN. Kampania prowadzona jest także w stacjach radiowych i online.

+ więcej...
23.09.2021 |

T-Mobile uruchomił już ponad 3000 stacji 5G

Mamy to! Trzytysięczna stacja 5G od T-Mobile właśnie została uruchomiona! Jest to rezultat instalacji w ostatnim tygodniu kolejnych ponad 150 stacji obsługujących najnowocześniejszą technologię i intensywnej rozbudowy sieci od lipca br.

Od momentu ogłoszenia projektu rozbudowy sieci piątej generacji, zasięg 5G od T-Mobile konsekwentnie rośnie o około 120-140 stacji tygodniowo.

Dokładnie dzisiaj uruchomiona została stacja nr 3000, która zlokalizowana jest w Strubinach w gminie Zakroczym.

Pozostałe z ponad 150 aktywowanych w ostatnich dniach stacji umiejscowionych jest, m.in. w Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Kaliszu, Lublinie, Pile, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Swarzędzu, Szczecinie, Wałbrzychu, Wrocławiu, Zielonej Górze i kilkunastu innych miejscowościach w całej Polsce.

+ więcej...
23.09.2021 |

Play nabywa UPC Polska - transakcja otwiera nowe możliwości dla klientów indywidualnych i biznesowych na polskim rynku

P4 Sp. z o.o. („P4”), będąca częścią Grupy iliad („iliad”), podpisała 22 września Umowę Sprzedaży i Nabycia dotyczącą 100% udziałów w UPC Polska Sp. z o.o. („UPC”) z UPC Poland Holding B.V., będącą częścią Liberty Global plc, za kwotę 7 mld zł.

Transakcja podlega teraz zgodzie regulacyjnej Komisji Europejskiej.

UPC jest największą pod względem przychodów spółką Liberty Global w Europie Środkowo-Wschodniej, oferującą usługi telewizji, szerokopasmowego dostępu do internetu światłowodowego, a także usługi mobilne, dzięki wieloletniej współpracy z Play w modelu MVNO.

Ta pozytywna informacja oznacza w praktyce nowe możliwości w obszarze usług konwergentnych dedykowanych klientom indywidualnym oraz biznesowym na polskim rynku.

+ więcej...
23.09.2021 |

Bezpieczeństwo w nowej normalności: jak radzić sobie z zagrożeniami związanymi z pracą zdalną

2020 rok przejdzie do historii jako ten, w którym miliony ludzi nauczyło się, jak to jest pracować zdalnie. Pandemia koronawirusa zmusiła pracodawców do zamknięcia biur i wypracowania elastycznych form pracy.

Nie sposób określić, jak długo potrwają obostrzenia, dlatego warto już teraz rozważyć pracę zdalną, jako realną na dłuższy czas opcję z wieloma korzyściami zarówno dla pracowników, jak i przedsiębiorstw.

Pomimo że pandemia bez wątpienia przyspieszyła przejście na tryb zdalny, elastyczne formy pracy stopniowo zyskiwały na popularności przez całą minioną dekadę.

Za sprawą postępu technologicznego zainteresowanie mobilnością i pracą w domu rosło na długo przed atakiem wirusa.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 100 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 30 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 45 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij