Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

G.ART Technology

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Mamy przyjemność zaproponować Państwu stałe przyłącze do Sieci Komputerowej G.ART, z dostępem do Internetu. Każdy chętny może otrzymać własne konto poczty elektronicznej oraz miejsce na własny prywatny serwis WWW i FTP.

Główny profil działania naszej firmy G.ART Technology to Bezprzewodowy Dostęp do Internetu i świadczenie usług z tym związane (VOIP, IPTV, monitoring cyfrowy). Działamy od 1 października 2003 i jesteśmy pierwszą na taką skalę firmą w naszym rejonie, która zaoferowała pełny wachlarz usług internetowych i ich pochodnych.Posiadamy duże doświadczenie w zakresie sieci komputerowych, zarówno lokalnych (LAN) jak i globalnych (WAN) oraz WiFi, wdrażania oprogramowania oraz systemów opartych na OpenSource.Nasi pracownicy posiadają także odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia wszelkich działań związanych z szeroko rozumianą informatyką oraz radiokomunikacją zdobytą przy współpracy z takimi firmami jak GTS Energis, TP S.A. , PTC ERA , PTK Centertel i Nortel Networks Posiadamy domenę "toop.pl" w obrębie której oferujemy swoim klientom konta WWW i skrzynki pocztowe na naszym serwerze.Posiadamy Zaświadczenie Prezesa Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty - OBY WKT ? 6091-29.04 dotyczące zgłoszenia na udostępnianie usług : transmisja danych oraz zapewnienie dostępu do sieci internet ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bydgoszcz - RFC
Sypniewo - G.ART Technology
Żnin - Elbonet S.C.
Trzemeszno - Servcom Sp. z o.o. - SERV-NET
Potulice - SiZ
Osielsko - Install Project Paweł Paruszewski
Nakło nad Notecią - Przedsiębiorstwo Informatyczne COMPUS
Nakło nad Notecią - Compus
Osiek - Osiek-Net
Mrocza - MROCZA-NET


Aktualności

13.06.2024 |

Światłowód jako standard w nowym budownictwie: Polska na drodze do cyfrowej rewolucji

W obliczu rosnących wymagań współczesnej gospodarki oraz dynamicznego rozwoju technologicznego, Polska wprowadza nowe prawo, które ma na celu wyposażenie wszystkich nowo budowanych i modernizowanych budynków w infrastrukturę światłowodową. Ta nowa regulacja jest częścią szeroko zakrojonej strategii cyfryzacji kraju, mającej na celu zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu, co jest kluczowe dla rozwoju społeczno-gospodarczego. + więcej...
13.06.2024 |

Rewolucja w dostępie do internetu: Światłowód o prędkości 8 Gb/s

Orange wprowadził nową oferta światłowodowa, umożliwiającą prędkość pobierania danych do 8 Gb/s, rewolucjonizując tym samym dostęp do internetu w Polsce.

To przełomowe rozwiązanie skierowane jest do najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących niezawodnego i ultraszybkiego połączenia do pracy, nauki oraz rozrywki.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód w gminie Chojnice napotyka trudności

Projekt rozwoju infrastruktury światłowodowej w gminie Chojnice, mający na celu dostarczenie szybkiego internetu mieszkańcom, napotkał na poważne przeszkody.

Pomimo ambitnych planów, realizacja projektu nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, co budzi frustrację wśród mieszkańców i lokalnych władz.

+ więcej...
13.06.2024 |

Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. 

Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

+ więcej...
11.06.2024 |

Poznaj sieciowy HSM i zyskaj bezpieczną przewagę

Chcesz odseparować HSM od reszty infrastruktury sprzętowej?

A może szukasz jednego skutecznego rozwiązania dla wielu aplikacji?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się LAN HSM.

Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najwyższy poziom bezpieczeństwa operacji kryptograficznych musi iść w parze z wydajnością.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 64 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 30 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij