Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

Flashnet ******** (8.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Operator internetowy Flashnet to jeden z największych, niezależnych operatorów telekomunikacyjnych, działających na terenie Legnicy i powiatu legnickiego, oferujący wysokiej klasy usługi firmom i instytucjom.

Zdobyte w dotychczasowej działalności doświadczenie zawodowe jest gwarancją jakości i szybkości realizacji powierzonych zadań.

Firma dynamicznie się rozwija, pozyskując nowych klientów i stale zwiększając obszar zasięgu sieci. Niejednokrotnie jest to teren nieobjęty dotąd zasięgiem przez ogólnopolskich operatorów.

Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych rozwiązań typu last-mile, firma Flashnet obejmuje zasięgiem coraz większe obszary, będące do tej pory w strefie tzw. „wykluczenia cyfrowego”.

 

Infrastruktura gwarancją niezależności

Niezawodna, szerokopasmowa sieć IP FLASHNET zbudowana w 2004 roku na własnej, światłowodowej i bezprzewodowej sieci transmisji danych, obejmuje swoim zasięgiem Legnicę i powiat legnicki. Składa się ona zarówno z infrastruktury światłowodowej, jak i pierwszej w Legnicy bezprzewodowej sieci szkieletowej w topologii pierścienia, opierającej się na niezawodnych, nowoczesnych rozwiązaniach markowych producentów.

 

Przepustowość łączy jest praktycznie nieograniczona, dzięki czemu niezależnie od wielkości ruchu IP transmisja odbywa się bez strat i z najmniejszym możliwym opóźnieniem. W naszej strategii stawiamy przede wszystkim na satysfakcję klientów, dlatego mamy najlepszy serwis techniczny.

 

Średni czas reakcji serwisu od momentu przyjęcia zgłoszenia od abonenta wynosi 2 godziny, natomiast typowy czas trwania wizyty serwisowej u klienta to niespełna 30 min.

 

 

Usługi dla klientów biznesowych

Naszym celem jest świadczenie usług z zakresu kompleksowej obsługi informatycznej oraz teleinformatycznej. Ofertę Flashnet przeznaczoną dla klientów biznesowych stanowi przede wszystkim:

 • usługa symetrycznego dostępu do Internetu;
 • transmisja danych;
 • budowa i konfiguracja sieci komputerowych przewodowych i bezprzewodowych (m.in. radiolinie, punkty dostępowe, hotspot);
 • budowa i konfiguracja sieci telekomunikacyjnych.

Indywidualne podejście do klienta

Niezwykle ważny jest dla nas również osobisty kontakt z naszymi klientami. Zanim przedstawimy ofertę, nasi specjaliści przeprowadzają konsultacje z klientem. Dzięki temu możemy precyzyjnie określić jego potrzeby. Pozwala nam to zaproponować usługę uwzględniającą indywidualne wymagania klienta.

Podłączenie zależnie od lokalizacji jest realizowane w technologii światłowodowej lub bezprzewodowej. Usługa jest uruchamiana standardowo na interfejsie Ethernet. Realizacja zakłada zgodę administratora budynku na umieszczenie naszych urządzeń bez dodatkowych kosztów.

 

Zobacz nasze najpopularniejsze pakiety:

 

____________________________________________________________________________________________

Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wąsosz - Igaz Sp. z o.o.
Rzeszotary - VOLLAND-NET - Sieć Legnica
Legnica - F.H.U.P „ TURBO ” Jarosław Janczak
Legnica - LEGNET
Lubin - KAMNET
Opole - AirMAX - AirNET
Legnica - Flashnet
Lubin - Prestiz Net Sp. z o.o.
Lubin - FASTNET
Iwiny - Fibernet sp. z o.o.


Aktualności

30.11.2023 |

Testy wydajnościowe sklepów online – dlaczego warto je przeprowadzić przed Black Friday?

Black Friday, dla wielu przedsiębiorców, stanowi kulminacyjny punkt roku handlowego. Ten szczególny dzień przynosi ze sobą ogromne obciążenia dla sklepów online.

Tysiące, jeśli nie miliony użytkowników, wchodzą na różne witryny w poszukiwaniu okazji cenowych. W tym kontekście, warto zadać sobie pytanie - czy infrastruktura techniczna twojego sklepu jest gotowa na taki napływ klientów?

Odpowiedź na to pytanie dają testy wydajnościowe. W niniejszym artykule podkreślimy znaczenie przeprowadzenia tych testów przed Black Friday i jak wpływają one na długoterminowy sukces w branży e-commerce.

+ więcej...
30.11.2023 |

Jak znaleźć idealny software house? Przewodnik z Dogtronic

Chcesz stworzyć zaawansowaną technicznie stronę internetową, sklep lub aplikację mobilną?

Potrzebujesz ekspertów z doświadczeniem, którzy ją przygotują. Warto wtedy zwrócić się do profesjonalnego software house`u. Tylko jak go wybrać?

Przecież od tego zależy sukces Twojego biznesu. W morzu ofert i obietnic, jak odnaleźć tę jedną, która spełni oczekiwania i przyniesie wymierne rezultaty?

W tym artykule podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę oraz dlaczego Dogtronic z Lublina może być idealnym partnerem dla Twojego przedsięwzięcia.

+ więcej...
29.11.2023 |

eSIM dla klientów usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę

Stale rozwijamy usługi, tak by służyły naszym klientom. Dlatego teraz również klienci ofert T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą już korzystać z eSIM.

Wirtualną kartę SIM mogą zainstalować w prosty sposób, również bez wychodzenia z domu. Żyjemy w świecie, gdzie cyfrowe rozwiązania przenikają coraz więcej sfer naszego życia, ułatwiając nam w ten sposób także codzienne funkcjonowanie.

Przykładem tego jest technologia eSIM, czyli cyfrowy odpowiednik plastikowej karty SIM, który działa w wielu urządzeniach elektronicznych, takich jak smartfony, tablety i laptopy.

Teraz również klienci usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą korzystać z tej technologii i wymienić tradycyjną kartę właśnie na eSIM – prosto i bez wychodzenia z domu. 

+ więcej...
29.11.2023 |

Na tym osiedlu nic nie jest takie, jakim się wydaje Premiera serialu Grzechy sąsiadów już 15 grudnia tylko w Polsat Box Go

Serial „Grzechy sąsiadów” – thriller obyczajowo-kryminalny w reżyserii Borysa Lankosza, 15 grudnia zadebiutuje w serwisie Polsat Box Go.

Historia o niebezpiecznych, pełnych tajemnic i namiętności relacjach sąsiedzkich jest adaptacją bestsellerowej powieści holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort „Nieuwe Buren”. W rolach głównych Marianna Zydek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański i Michał Żurawski.

Młode małżeństwo, Ewa i Piotr (Marianna Zydek, Michał Żurawski), próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach - Judycie i Szczepanie (Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański).

Choć sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, ich więzi zacieśniają się, a znajomość zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku.

+ więcej...
28.11.2023 |

Sprawdź, ile wart jest Twój telefon bez wychodzenia z domu

Plus udostępnił innowacyjną aplikację do wyceny używanych smartfonów. Dzięki niej można bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile zyska się na odsprzedaży starego modelu w ramach programu Plus Odkup.

Dodatkowo klienci korzystający z programu Plus Odkup mogą uzyskać specjalne zniżki na zakup nowych urządzeń.

Ocena stanu technicznego telefonu może być szybka i wygodna dzięki aplikacji Plus Odkup, która pozwala na wycenę używanego smartfona bez wychodzenia z domu.

Aby sprawdzić wartość swojego telefonu należy pobrać aplikację Plus Odkup ze sklepu Google Play lub App Store. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników, niezależnie od aktualnego operatora.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 400 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 128 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij