Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ESNet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma ESNet oferuje dostęp do sieci internet w technologi WiFi na terenie:

1. Czerniewice
2. Kruszyn
3. Kruszynek
4. Kuźnice
5. Szatki
6. Śmiłowice
7. Kowal
8. Nakonowo
9. Przydatki Gołaszewskie
10. Choceń
11. Nowa Wieś
12. Michelin
13. Brześć Kujawski
14. Wieniec
15. Bądkowo

Zalety sieci Energoserwis:

Superszybki dostęp do Internetu

Twój komputer otrzymuje informacje znacznie szybciej niż przy telefonicznym łączeniu się z siecią; dzięki temu czas spędzony w Internecie staje się przyjemnością; długie czekanie na wyświetlenie obrazka, fotografii czy filmu to już przeszłość; z siecią Energoserwis oszczędzasz czas.

Stałe łącze 24 godziny na dobę
Korzystanie ze wszystkich fascynujących możliwości Internetu wymaga czasu - Energoserwis daje Ci go tyle, ile potrzebujesz; gdy chcesz surfować lub sprawdzić swoją skrzynkę e-mailową - nie musisz przed każdym wejściem ponawiać połączenia.

Jedna stała opłata
Nie ponosisz żadnych opłat telefonicznych, płacisz tylko miesięczny abonament, którego wysokość nie zależy od czasu, jaki spędzasz w sieci; dlatego na koniec miesiąca nie spotka Cię przykra niespodzianka na rachunku telefonicznym.

Własne, profesjonalne konto Email
Każdy użytkownik sieci Energoserwis otrzymuje konto e-mailowe. Nasz serwer ma wbudowany skaner antywirusowy oraz tarczę antyspamową. Serwer obsługuje połączenie szyfrowane SSL/TLS. Na swoje konto będziesz mógł się zalogować niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywasz, zarówno poprzez tradycyjne programy typu Outlook, przeglądarkę WWW jak i telefon komórkowy obsługujący WAP.

Własne strony WWW
Każdy użytkownik sieci Energoserwis otrzymuje konto na stony WWW  z obsługą PHP5 oraz opcjonalnie bazą danych MySQL i PostgreSQL. Na swoje konto będziesz mógł się zalogować poprzez serwer FTP obsługujący połączenia szyfrowane - bezpieczeństwo Twoich danych.

Łatwa konfiguracja
Korzystanie z wielu sposobów dostępu do Internetu wymaga instalowania specjalnego oprogramowania a potem logowania się do sieci. W przypadku usługi dostępu do Internetu Energoserwis, konfiguracja komputera Klienta sprowadza się do ustawienia odpowiednich parametrów systemu operacyjnego.
 
... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Włocławek - Włocławek - Miejski Informator Lokalny
Łódź - Agencja Promocyjna Femur
Włocławek - ESNet
Warszawa - T-Mobile HotSpot
Włocławek - FastNet


Aktualności

15.11.2018 |

Ericsson wraz z partnerami uruchamia ekosystem 5G dla Łodzi

Ericsson, główny sygnatariusz i promotor technologii 5G w Polsce, konkretyzuje wdrożenie sieci nowej generacji w Łodzi.

Łódź została wybrana przez rząd polski jako miasto testowe do wprowadzenia nowej technologii, której standardy zostaną ogłoszone na świecie w 2020 roku.

Przygotowanie do uruchomienia nowego systemu wymaga edukacji i wdrożeń w przemyśle, testów naukowych, inicjatyw startupów oraz uzyskania pozwoleń i częstotliwości jakie wprowadzają poszczególne rządy.

Skuteczność funkcjonowania technologii telekomunikacji mobilnej piątej generacji - 5G, będzie zależała nie tylko od wdrożeń, ale także od jednoczesnego zastosowania tego samego standardu na całym świecie.

+ więcej...
14.11.2018 |

WannaCry jest nadal aktywny - w III kwartale 2018 r. szkodnik atakował niemal 75 000 użytkowników na świecie

Oprogramowanie ransomware WannaCry nadal znajduje się na szczycie listy najbardziej rozpowszechnionych rodzin szkodliwych programów szyfrujących dane dla okupu, chociaż od jego epidemii minęło półtora roku.

W trzecim kwartale 2018 r. szkodnik ten atakował 74 621 unikatowych użytkowników na całym świecie, co stanowi 28,72% wszystkich użytkowników atakowanych przez programy szyfrujące dane w tym okresie.

Odsetek ten wzrósł aż o ponad dwie trzecie w stosunku do III kwartału 2017 r., gdy wynosił 16,78%.

Jest to jeden z najważniejszych wyników badania Kaspersky Lab poświęconego ewolucji szkodliwego oprogramowania w trzecim kwartale bieżącego roku.

+ więcej...
14.11.2018 |

Kaspersky Lab rozpoczyna przetwarzanie danych dla użytkowników z Europy w Zurychu oraz otwiera pierwsze Centrum Transparentności

Od wczoraj szkodliwe i podejrzane pliki udostępniane przez użytkowników produktów Kaspersky Lab w Europie będą przetwarzane w centrach danych w Zurychu, zapoczątkowując tym samym realizację pierwszej części zobowiązania podjętego przez firmę pod koniec 2017 r. w ramach swojej Globalnej Inicjatywy Transparentności.

Działanie to odzwierciedla dążenie Kaspersky Lab do zapewnienia integralności i wiarygodności swoich produktów i towarzyszy mu otwarcie pierwszego centrum transparentności firmy, także w Zurychu.

Zmiana lokalizacji przetwarzania danych jest częścią szerszego planu przeniesienia infrastruktury w celu zwiększenia jej odporności na incydenty naruszenia bezpieczeństwa danych oraz ataki na łańcuch dostaw, a także dalszego zwiększenia wiarygodności produktów, usług oraz procesów wewnętrznych firmy.

+ więcej...
14.11.2018 |

Deklaracja Warszawska: międzynarodowa współpraca kluczem do walki z piractwem

34 międzynarodowe i lokalne organizacje, instytucje i firmy zadeklarowały chęć współpracy na rzecz walki z piractwem internetowym w odpowiedzi na globalizację przestępczości online.

Zapowiedź wzajemnego wsparcia i wymiany doświadczeń jest przedmiotem Deklaracji Warszawskiej, wypracowanej podczas International Content Protection Summit w Warszawie.

Deklaracja Warszawska podkreśla wagę i rolę międzynarodowej współpracy pomiędzy organizacjami, instytucjami, organami rządowymi i firmami na rzecz zwalczania piractwa internetowego.

Wyraża chęć wymiany najlepszych praktyk i doświadczeń w celu tworzenia i popularyzacji skutecznych metod zwalczania piractwa internetowego, w tym m.in. działań prawnych, podejścia „follow the money”, a także różnych inicjatyw edukacyjnych.

+ więcej...
13.11.2018 |

Kaspersky Lab wspiera inicjatywę Paris Call for Trust and Security in Cyberspace

Kaspersky Lab został jedną z pierwszych firm wspierających inicjatywę "Paris Call for Trust and Security in Cyberspace" wprowadzoną 12 listopada 2018 r. przez Prezydenta Francji Emmanuela Macrona i Ministra Spraw Zagranicznych Francji Jeana-Yvesa Le Driana.

Jest to deklaracja na rzecz przygotowania wspólnych zasad zabezpieczania cyberprzestrzeni. Inicjatywa otrzymała już wsparcie wielu rządów, firm prywatnych i organizacji pozarządowych.

Deklaracja "Paris Call" definiuje ważne zasady i wytyczne związane z międzynarodowym cyberbezpieczeństwem.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij