Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ESNet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma ESNet oferuje dostęp do sieci internet w technologi WiFi na terenie:

1. Czerniewice
2. Kruszyn
3. Kruszynek
4. Kuźnice
5. Szatki
6. Śmiłowice
7. Kowal
8. Nakonowo
9. Przydatki Gołaszewskie
10. Choceń
11. Nowa Wieś
12. Michelin
13. Brześć Kujawski
14. Wieniec
15. Bądkowo

Zalety sieci Energoserwis:

Superszybki dostęp do Internetu

Twój komputer otrzymuje informacje znacznie szybciej niż przy telefonicznym łączeniu się z siecią; dzięki temu czas spędzony w Internecie staje się przyjemnością; długie czekanie na wyświetlenie obrazka, fotografii czy filmu to już przeszłość; z siecią Energoserwis oszczędzasz czas.

Stałe łącze 24 godziny na dobę
Korzystanie ze wszystkich fascynujących możliwości Internetu wymaga czasu - Energoserwis daje Ci go tyle, ile potrzebujesz; gdy chcesz surfować lub sprawdzić swoją skrzynkę e-mailową - nie musisz przed każdym wejściem ponawiać połączenia.

Jedna stała opłata
Nie ponosisz żadnych opłat telefonicznych, płacisz tylko miesięczny abonament, którego wysokość nie zależy od czasu, jaki spędzasz w sieci; dlatego na koniec miesiąca nie spotka Cię przykra niespodzianka na rachunku telefonicznym.

Własne, profesjonalne konto Email
Każdy użytkownik sieci Energoserwis otrzymuje konto e-mailowe. Nasz serwer ma wbudowany skaner antywirusowy oraz tarczę antyspamową. Serwer obsługuje połączenie szyfrowane SSL/TLS. Na swoje konto będziesz mógł się zalogować niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywasz, zarówno poprzez tradycyjne programy typu Outlook, przeglądarkę WWW jak i telefon komórkowy obsługujący WAP.

Własne strony WWW
Każdy użytkownik sieci Energoserwis otrzymuje konto na stony WWW  z obsługą PHP5 oraz opcjonalnie bazą danych MySQL i PostgreSQL. Na swoje konto będziesz mógł się zalogować poprzez serwer FTP obsługujący połączenia szyfrowane - bezpieczeństwo Twoich danych.

Łatwa konfiguracja
Korzystanie z wielu sposobów dostępu do Internetu wymaga instalowania specjalnego oprogramowania a potem logowania się do sieci. W przypadku usługi dostępu do Internetu Energoserwis, konfiguracja komputera Klienta sprowadza się do ustawienia odpowiednich parametrów systemu operacyjnego.
 
... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Włocławek - Włocławek - Miejski Informator Lokalny
Łódź - Agencja Promocyjna Femur
Włocławek - ESNet
Warszawa - T-Mobile HotSpot
Włocławek - FastNet


Aktualności

20.09.2018 |

Kanały i treści HBO w IPLI w niższej cenie i 30 dni bez opłat

W IPLI – największym serwisie rozrywki internetowej – można już oglądać najlepsze treści telewizji HBO, Cinemax i AXN w nowej, wyjątkowej cenie 25 złotych.

Do pakietu IPLA HBO dołączyły nowe tytuły filmów i seriali zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Dodatkowo użytkownicy mogą teraz wypróbować pakiet aż przez 30 dni bez opłat.

Pakiet IPLA HBO pojawił się w IPLI w lutym br. wraz z wprowadzeniem w serwisie nowoczesnej szaty graficznej, nowych funkcji i kanałów. 

+ więcej...
20.09.2018 |

NETIA Z OFERTĄ INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ WIFI MARKETINGU DLA BIZNESU

Netia, jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce, wraz w usługami dostępowymi, zaoferowała swoim Klientom biznesowym pełen pakiet narzędzi analitycznych WiFi Marketing.

Rodzina rozwiązań pod marką Netia WiFi Marketing pozwala firmom zwiększyć przychody, pozyskać nowych Klientów, a także wzmocnić ich lojalność.

- Netia WiFi Marketing to unikalny na rynku produkt, który pozwala badać zachowania klientów - użytkowników sieci WiFi, ich motywację zakupową oraz prowadzić skuteczne kampanie reklamowe. - informuje Krzysztof Jaworski, Kierownik Produktu w Netii S.A.

+ więcej...
20.09.2018 |

Jesień witamy z przytupem: Justice gwiazdą T‑Mobile Electronic Beats Festival, który odbędzie się w dniach 28 - 30 września w Warszawie

T‑Mobile z dumą prezentuje pełny line-up zapowiadanego festiwalu T‑Mobile Electronic Beats.

Już 29 września w Teatrze Nowym w Warszawie jako headliner wystąpią Justice ze swoim DJ Setem!

Tego wieczoru zagrają także Maribou State, Meute oraz wszystkie gwiazdy projektu T‑Mobile Electronic Beats POWROTY – na jednej scenie.

Bilety trafią do sprzedaży 20 września br. via Going.

+ więcej...
20.09.2018 |

Kaspersky Lab Polska otrzymuje prestiżowe wyróżnienie Ambasador Polskiej Gospodarki przyznane przez Business Centre Club

Kaspersky Lab Polska, dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT, informuje o otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia "Ambasador Polskiej Gospodarki" przyznanego przez Business Centre Club.

Finał X edycji konkursu "Ambasador Polskiej Gospodarki" odbył się 18 września 2018 r. w siedzibie Business Center Club mieszczącej się w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

Laureaci odebrali nagrody z rąk Marka Goliszewskiego, prezesa BCC, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, wicemarszałek Sejmu, Leona Komornickiego, członka Rady Organizatorów BCC, Grażyny Majcher-Magdziak, przewodniczącej jury konkursu, oraz Wojciecha Warskiego, wiceprezesa BCC, ministra ds. promocji zagranicznej przedsiębiorców w GGC BCC.

+ więcej...
19.09.2018 |

41% ruchu w polskim Internecie pochodzi spoza Polski

Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski.

Analizie poddano ponad 1 000 000 000 (1 miliard) zapytań przychodzących na serwery największego dostawcy usług hostingowych w Polsce, spółki nazwa PL.

Wyniki dają zupełnie nowy obraz tego, jak wygląda ruch w polskim Internecie i tego, na co powinien zwrócić uwagę rynek e-commerce.

Okazuje się, że szybkość ładowania się stron WWW może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu w e-handlu.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij