Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ESNet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma ESNet oferuje dostęp do sieci internet w technologi WiFi na terenie:

1. Czerniewice
2. Kruszyn
3. Kruszynek
4. Kuźnice
5. Szatki
6. Śmiłowice
7. Kowal
8. Nakonowo
9. Przydatki Gołaszewskie
10. Choceń
11. Nowa Wieś
12. Michelin
13. Brześć Kujawski
14. Wieniec
15. Bądkowo

Zalety sieci Energoserwis:

Superszybki dostęp do Internetu

Twój komputer otrzymuje informacje znacznie szybciej niż przy telefonicznym łączeniu się z siecią; dzięki temu czas spędzony w Internecie staje się przyjemnością; długie czekanie na wyświetlenie obrazka, fotografii czy filmu to już przeszłość; z siecią Energoserwis oszczędzasz czas.

Stałe łącze 24 godziny na dobę
Korzystanie ze wszystkich fascynujących możliwości Internetu wymaga czasu - Energoserwis daje Ci go tyle, ile potrzebujesz; gdy chcesz surfować lub sprawdzić swoją skrzynkę e-mailową - nie musisz przed każdym wejściem ponawiać połączenia.

Jedna stała opłata
Nie ponosisz żadnych opłat telefonicznych, płacisz tylko miesięczny abonament, którego wysokość nie zależy od czasu, jaki spędzasz w sieci; dlatego na koniec miesiąca nie spotka Cię przykra niespodzianka na rachunku telefonicznym.

Własne, profesjonalne konto Email
Każdy użytkownik sieci Energoserwis otrzymuje konto e-mailowe. Nasz serwer ma wbudowany skaner antywirusowy oraz tarczę antyspamową. Serwer obsługuje połączenie szyfrowane SSL/TLS. Na swoje konto będziesz mógł się zalogować niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywasz, zarówno poprzez tradycyjne programy typu Outlook, przeglądarkę WWW jak i telefon komórkowy obsługujący WAP.

Własne strony WWW
Każdy użytkownik sieci Energoserwis otrzymuje konto na stony WWW  z obsługą PHP5 oraz opcjonalnie bazą danych MySQL i PostgreSQL. Na swoje konto będziesz mógł się zalogować poprzez serwer FTP obsługujący połączenia szyfrowane - bezpieczeństwo Twoich danych.

Łatwa konfiguracja
Korzystanie z wielu sposobów dostępu do Internetu wymaga instalowania specjalnego oprogramowania a potem logowania się do sieci. W przypadku usługi dostępu do Internetu Energoserwis, konfiguracja komputera Klienta sprowadza się do ustawienia odpowiednich parametrów systemu operacyjnego.
 
... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Włocławek - Włocławek - Miejski Informator Lokalny
Łódź - Agencja Promocyjna Femur
Włocławek - ESNet
Warszawa - T-Mobile HotSpot
Włocławek - SATFILM
Włocławekk - FastNet


Aktualności

01.03.2021 |

Bezpieczeństwo IT - jak chronić firmę przed atakami cyberprzestępców

Zwykle dbamy o nasze bezpieczeństwo: pamiętamy o tym, by wychodząc z domu zamknąć drzwi na klucz, unikamy nocnych spacerów po okrytych złą sławą dzielnicach.

Gdy jednak zaglądamy do sieci, bywa, że nasza czujność zostaje uśpiona.

Chociaż co rusz słyszy się o cyberatakach, traktujemy to jak informacje, które nas nie dotyczą.

Nie zawsze dopuszczamy do siebie myśl, że to właśnie my lub nasza firma możemy być celem internetowych przestępców.

+ więcej...
01.03.2021 |

Kaspersky analizuje sytuację dotyczącą oprogramowania stalkerware w 2020 r.

Stalkerware, czyli oprogramowanie do inwigilacji wykorzystywane w przemocy domowej, nadal stanowi istotny problem - wynika z nowego raportu firmy Kaspersky, który pokazuje, że w 2020 r. ofiarą narzędzi tego typu padło łącznie 53 870 użytkowników urządzeń mobilnych na całym świecie.

Z raportu firmy Kaspersky wynika, że sytuacja nie uległa znaczącej poprawie w porównaniu z zeszłym rokiem - w 2019 r. zidentyfikowano 67 500 użytkowników smartfonów, którzy padli ofiarą oprogramowania stalkerware.

Jednocześnie, mówiąc o poprawie, należy wziąć pod uwagę wybuch pandemii.

+ więcej...
01.03.2021 |

Wyniki T-Mobile Polska w roku 2020 – wzrost wszystkich kluczowych wskaźników finansowych mimo wymagającego otoczenia

Zgodnie z założeniami strategii rozwoju, w 2020 roku T-Mobile Polska wypracował wzrost zarówno przychodów w ujęciu rocznym, jak i zysku EBITDA AL, które wyniosły odpowiednio 6,46 miliarda złotych oraz 1,68 miliarda złotych.

W porównaniu do roku ubiegłego operator zanotował poprawę przychodów o 1,1% oraz zysku EBITDA AL o 2%.

Co ważne, wzrosty te udało się wypracować mimo obciążenia w postaci zmniejszenia przychodów z roamingu oraz trudniejszej, zmiennej sytuacji rynkowej.

Mimo tej zmienności, przychody operatora rosły stabilnie w porównaniu do ubiegłego roku przez trzy kwartały, by ustabilizować się w kwartale czwartym.

+ więcej...
01.03.2021 |

Grupa Cyfrowy Polsat zamierza wejść w długoterminowe partnerstwo z Cellnex Telecom, dzięki czemu będzie możliwe przyspieszenie rozwoju technologii 5G w Polsce

W wyniku przeprowadzonego przeglądu różnych opcji strategicznych, rozpoczętego we wrześniu 2020 roku,

Cyfrowy Polsat S.A. i Polkomtel sp. z o.o. (dalej „Grupa Polsat”, „Grupa” lub „Sprzedający”) zawarły ze spółką Cellnex Poland sp. z o.o. („Nabywca”), będącą podmiotem zależnym Cellnex Telecom S.A., warunkową umowę sprzedaży pakietu 99,99% udziałów spółki Polkomtel Infrastruktura sp. z o.o. („NetCo”) (spółki zależnej Grupy Polsat odpowiedzialnej za część technicznej infrastruktury sieciowej).

W szczególności, NetCo jest właścicielem pasywnych i aktywnych warstw mobilnej infrastruktury Grupy Polsat, składających się z około 7 tys. lokalizacji, około 37 tys. różnych systemów on-air (w tym około 1 tys. systemów obsługujących 5G) oraz sieci transmisyjnej.

+ więcej...
26.02.2021 |

Startuje drugi sezon programu TO MA SENS

Ponad 15 mln wyświetleń na Facebooku i dotarcie do 5 mln osób – takie wyniki oglądalności osiągnął pierwszy sezonu naszego autorskiego programu „TO MA SENS”.

Liczby mówią same za siebie i ułatwiły nam podjęcie decyzji o kontynuowaniu tego formatu w naszych mediach społecznościowych.

Pomysłów na kolejne odcinki nie brakuje, dlatego już dziś, 25 lutego, startujemy z drugą edycją programu, w której widzowie będą mogli zobaczyć nową prowadzącą – dziennikarkę i prezenterkę – Gabi Drzewiecką.

W pierwszym 10-odcinkowym sezonie programu „TO MA SENS” gościliśmy wiele znakomitych postaci, m.in. Ewę Pajor, reprezentantkę Polski w piłce nożnej, Łukasza Orbitowskiego, pisarza i laureata Paszportów Polityki, czy Przemysława Świercza, kapitana reprezentacji Polski w Amp Futbolu.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 150 Mb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 150 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij