Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ESNet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma ESNet oferuje dostęp do sieci internet w technologi WiFi na terenie:

1. Czerniewice
2. Kruszyn
3. Kruszynek
4. Kuźnice
5. Szatki
6. Śmiłowice
7. Kowal
8. Nakonowo
9. Przydatki Gołaszewskie
10. Choceń
11. Nowa Wieś
12. Michelin
13. Brześć Kujawski
14. Wieniec
15. Bądkowo

Zalety sieci Energoserwis:

Superszybki dostęp do Internetu

Twój komputer otrzymuje informacje znacznie szybciej niż przy telefonicznym łączeniu się z siecią; dzięki temu czas spędzony w Internecie staje się przyjemnością; długie czekanie na wyświetlenie obrazka, fotografii czy filmu to już przeszłość; z siecią Energoserwis oszczędzasz czas.

Stałe łącze 24 godziny na dobę
Korzystanie ze wszystkich fascynujących możliwości Internetu wymaga czasu - Energoserwis daje Ci go tyle, ile potrzebujesz; gdy chcesz surfować lub sprawdzić swoją skrzynkę e-mailową - nie musisz przed każdym wejściem ponawiać połączenia.

Jedna stała opłata
Nie ponosisz żadnych opłat telefonicznych, płacisz tylko miesięczny abonament, którego wysokość nie zależy od czasu, jaki spędzasz w sieci; dlatego na koniec miesiąca nie spotka Cię przykra niespodzianka na rachunku telefonicznym.

Własne, profesjonalne konto Email
Każdy użytkownik sieci Energoserwis otrzymuje konto e-mailowe. Nasz serwer ma wbudowany skaner antywirusowy oraz tarczę antyspamową. Serwer obsługuje połączenie szyfrowane SSL/TLS. Na swoje konto będziesz mógł się zalogować niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywasz, zarówno poprzez tradycyjne programy typu Outlook, przeglądarkę WWW jak i telefon komórkowy obsługujący WAP.

Własne strony WWW
Każdy użytkownik sieci Energoserwis otrzymuje konto na stony WWW  z obsługą PHP5 oraz opcjonalnie bazą danych MySQL i PostgreSQL. Na swoje konto będziesz mógł się zalogować poprzez serwer FTP obsługujący połączenia szyfrowane - bezpieczeństwo Twoich danych.

Łatwa konfiguracja
Korzystanie z wielu sposobów dostępu do Internetu wymaga instalowania specjalnego oprogramowania a potem logowania się do sieci. W przypadku usługi dostępu do Internetu Energoserwis, konfiguracja komputera Klienta sprowadza się do ustawienia odpowiednich parametrów systemu operacyjnego.
 
... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Włocławek - Włocławek - Miejski Informator Lokalny
Łódź - Agencja Promocyjna Femur
Włocławek - ESNet
Warszawa - T-Mobile HotSpot
Włocławek - FastNet


Aktualności

18.01.2019 |

Jesteśmy telekomem, ale w pierwszej kolejności ludźmi

Początek roku to taki czas, w którym można popatrzeć wstecz i podsumować to, co było i to, co chciałoby się dalej robić.

Dla Nas miniony rok był bardzo intensywny, ale momentami też trudny.

Pracowaliśmy nad wieloma rzeczami, które dla Was momentami były problematyczne, ale na koniec miały przynieść pozytywne zmiany.

Dziś drodzy klienci mówimy Wam DZIĘKUJEMY i wyjaśniamy, co tak naprawdę działo się przez ten rok. 

+ więcej...
18.01.2019 |

Styczniowe nowości sprzętowe w Plusie - laptopy dla graczy oraz do codziennej pracy

W styczniu w Plusie pojawi kilka nowości sprzętowych.

Przede wszystkim, zadowoleni będą wszyscy ci, którzy szukają nowego laptopa – nie tylko typowego sprzętu do codziennej pracy, ale również zapaleni gracze.

Plus rozszerza ofertę laptopów w ramach oferty Plus Internet

Jeśli szukamy sprzętu dla graczy, świetnym wyborem będzie laptop gamingowy - Lenovo Legion Y530.

+ więcej...
17.01.2019 |

Nieprzerwany dostęp do sieci UPC dzięki Internet Backup

Internet Backup – najnowsze rozwiązanie dla klientów biznesowych UPC Polska – zapewnia stały, niezakłócony dostęp do sieci nawet w przypadku awarii.

Wzbogacona oferta dedykowana klientom B2B dostępna jest w sprzedaży od 20 grudnia.

Internet Backup zapewnia nieprzerwane, bezpieczne korzystanie z sieci w przypadku jej awarii, dostarczając internet nawet wtedy, kiedy wystąpią trudne do przewidzenia usterki mechaniczne.

W sytuacjach wypadków losowych, jak chociażby nieumyślne przecięcie kabli, UPC Biznes oferuje dla klientów B2B dodatkowe rozwiązanie, które zagwarantuje im ciągłość pracy w trybie online.

+ więcej...
16.01.2019 |

Filmowy styczeń w IPLI pod znakiem polskiego kina: „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Niepodległość”, „Kamerdyner” i „Juliusz”

W IPLI, największym serwisie rozrywki internetowej, można obejrzeć kolejne polskie produkcje filmowe.

To m.in. zrealizowana z rozmachem historia polskich pilotów w filmie „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” oraz niezwykły dokument „Niepodległość” oparty na archiwalnych odrestaurowanych i pokolorowanych nagraniach.

Wciąż wzbogacana biblioteka filmowa IPLI, w styczniu powiększy się o kolejne ciekawe tytuły – w serwisie będzie można obejrzeć nowe komedie, filmy oparte na wydarzeniach historycznych czy sensacyjne.

+ więcej...
16.01.2019 |

Nebula - więcej kompatybilnych urządzeń od Zyxel

Zyxel zaprezentował dwa nowe punkty dostępowe z serii NebulaFlex Pro.

W ofercie firmy pojawiła się także brama z segmentu premium, uzupełniając rodzinę produktów Nebula.

Najnowsze urządzenia sieciowe dla platformy Nebula zaprojektowane zostały z myślą o dostawcach usług zarządzanych oraz małych i średnich przedsiębiorstwach.

Firma Zyxel rozszerzyła kompatybilność z systemem Nebula na dwa kolejne punkty dostępowe NebulaFlex Pro: WAC6303D-S i NWA5123-AC HD. 

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij