Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

E-Net24 * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Internet bezprzewodowy Żywiec Jeleśnia Krzyżowa Lipowa Łodygowice Twardorzeczka Świnna Mutne Pewel Sienna Lipowa Brzuśnik Wieprz Sopotnia Korbielów Bierna Zarzecze Rychwałd Pietrzykowice Leśna. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Gdynia - VECTRA Internet
Giżycko - INM Sp. z o.o.
Chorzów - Graficom
Toruń - Netia Autoryzowany Partner-Przedstawiciel - Oliwia Makowska
Warszawa - ACO Solutions
Warszawa - ITH - Internet dla biznesu
Czernichów - DANIELON
Warszawa - UPC internet - telewizja - telefon
Warszawa - Światłowód UPC
Warszawa - Skyconnect


Aktualności

26.05.2023 |

Plus Światłowód dociera już do blisko 13 milionów mieszkańców Polski

Dostępność internetu stacjonarnego Plus Światłowód została poszerzona o lokalizacje, w których znajduje się infrastruktura operatora Światłowód Inwestycje.

Dzięki temu możliwość skorzystania z oferty Plus Światłowód ma już około 13 milionów mieszkańców Polski. Po dołączeniu infrastruktury Światłowód Inwestycje oferta Plus Światłowód jest dostępna dla ponad miliona nowych punktów adresowych.

Łącznie Plus Światłowód dociera już do około 5,4 miliona domów i mieszkań, czyli niemalże 13 milionów osób w Polsce we wszystkich województwach.

Dzięki współpracy ze Światłowód Inwestycje nowe lokalizacje z dostępem do oferty światłowodowej Plusa pojawiły się m. in. w Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, ale także w wielu mniejszych miastach i miejscowościach takich jak Nowy Targ, Skierniewice czy Lubin.

+ więcej...
26.05.2023 |

Nowe przełączniki dostępowe L3 firmy Zyxel - pomagają sprostać rosnącym wymogom w zakresie przepustowości

Seria przełączników XGS2220 firmy Zyxel to wszechstronne rozwiązanie, które poradzi sobie z coraz większymi wyzwaniami dotyczącymi przepustowości.

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, opartych na chmurze rozwiązań sieciowych, zaprezentował nową serię przełączników dostępowych XGS2220 warstwy 3, aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom nadążyć za wymaganiami stawianymi ich sieciom.

Rosnące oczekiwania dotyczące przepustowości i zwiększające się możliwości najnowszych urządzeń, w tym bezprzewodowych punktów dostępowych Wi-Fi 6/6E, laptopów, serwerów i stacji roboczych, stanowią ogromne obciążenie dla sieci.

+ więcej...
26.05.2023 |

Serialowy thriller medyczny SORTOWNIA już 16 czerwca w POLSAT BOX GO i Canal+ online

Zło czynione w imię dobra, sprawiedliwość wymierzana własnoręcznie w imieniu poszkodowanych, zbrodnia bez kary.

Nowy serial produkcji Telewizji POLSAT i CANAL+ Polska, SORTOWNIA, to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych przypadkach postanawia je odbierać.

Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia.

W roli głównej Andrzej Chyra. Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu już 16 czerwca w serwisie POLSAT BOX GO i w CANAL+ online. Zielony – pacjenci do poczekalni, żółty – krótszy czas oczekiwania, czerwony – natychmiastowa pomoc. 

+ więcej...
25.05.2023 |

Jak działa system RCP w praktyce? Przykłady zastosowań w różnych branżach

Rejestracja czasy pracy może być prowadzona zarówno przez pracowników wykonujących swoje obowiązki na hali produkcyjnej, w biurze, a nawet pracujących zdalnie.

Zaawansowane systemy RCP dają wiele możliwości pracodawcom oraz samym pracownikom. Najważniejsze, aby wybrać rozwiązanie dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa i użytkowników, którzy będą z tego narzędzia korzystać.

Gdzie można wykorzystać elektroniczny system RCP? Poznaj kilka przykładów.

+ więcej...
25.05.2023 |

T-Mobile zaprasza na konkurs z okazji Dnia Dziecka – do wygrania atrakcyjne zestawy z książką i pluszakiem

Kolega ze szkolnej ławki, koleżanka z podwórka, członek rodziny, a może ulubiona postać z książki lub bajki? Dla dzieci pojęcie „przyjaciela” ma czasem wiele twarzy.

Dlatego z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w T-Mobile przygotowaliśmy specjalną zabawę – w aplikacji „Mój T‑Mobile” wystartował konkurs, w którym pytamy: „Komu Twoje dziecko przyznałoby order Najlepszego Przyjaciela i dlaczego?”.

Na zwycięzców czekają wyjątkowe zestawy z książką i pluszakiem autorstwa Neli Małej Reporterki! Odpowiedzi można przesyłać do 4 czerwca.

Dzień Dziecka w Polsce obchodzony jest od 1 czerwca 1952 roku. Przez ten czas zmieniło się wiele w naszej rzeczywistości, ale jedno pozostało niezmienne – dzieciństwo to wyjątkowy okres, w którym nawiązujemy mnóstwo przyjaźni! 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 20 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 56 kb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij