Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

City Connect Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Jesteśmy providerem Internetowym działającym na terenie Krakowa. Od początku istnienia głównym celem działalności firmy jest dostarczanie szerokopasmowego, technicznie zaawansowanego dostępu do Internetu, dla jak największej liczby Abonentów. Systematycznie rosnąca ich liczba jest zasługą wysokiej jakości usług, atrakcyjnej oferty, (bez)konkurencyjnych :) cen, oraz profesjonalnej obsługi Klienta. Przykładamy szczególną wagę do tworzenia szybkiej i niezawodnej sieci, połączonej z miłą i rzetelną obsługą, co łącznie zapewnia najwyższą jakość świadczonych przez nas usług telekomunikacyjnych. Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje profesjonalny zespół informatyków, a głównym mottem działalności czynimy zasadę, że Klient i jego potrzeby są zawsze najważniejsze. Usługi nasze dostosowujemy nawet do najbardziej wyszukanych wymagań. Tylko Państwa zadowolenie jest naszym zadowoleniem i wiemy wtedy, że nasza praca przynosi oczekiwane rezultaty. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Węgrzce - Backspace S.C.
Kraków - Słoneczko.net - Internet Kraków
Kraków - P.P.H.U Artus
Czernichów - FHU VILNET
Kraków - NaszaSiec.NET Kraków
Rzeszotary - FASTERMEDIA S.C.
Dobczyce - MS-NET
Wieliczka - BetaNET
Zabierzów - Cybernet WMW
Kraków - Petroinform.Net


Aktualności

08.03.2021 |

Gala KSW 59 Fight Code w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI W walce wieczoru – powracający Mariusz Pudzianowski

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej IPLA mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 59 Fight Code, która odbędzie się w sobotę, 20 marca.

Niezwykle ekscytująco zapowiada się walka wieczoru, która rozegra się pomiędzy prawdziwymi legendami KSW: wracającym do klatki po dłuższej przerwie Mariuszem Pudzianowskim oraz utytułowanym zapaśnikiem z Senegalu „Bombardierem”.

Podczas gali dojdzie także do pojedynku o pas w wadze koguciej pomiędzy Antunem „Killerem” Račiciem i Sebatianem Przybyszem.

Kibice zobaczą również kolejny występ medalisty olimpijskiego w zapasach, Damiana Janikowskiego.

+ więcej...
08.03.2021 |

Przyspiesza cyfryzacja polskiej służby zdrowia. Powstaje centralna baza wszystkich przypadków nowotworów

Już za niewiele ponad rok w miejsce działającego od lat 50. Krajowego Rejestru Nowotworów ma powstać elektroniczny rejestr pod nazwą e-KRN+.

To doskonała informacja dla lekarzy onkologów i pacjentów chorych na nowotwory. Dzięki cyfryzacji zbieranych od kilkudziesięciu lat informacji na temat przypadków chorób onkologicznych nowa platforma ułatwi kreowanie polityki onkologicznej w Polsce.

Rejestr pozwoli na publiczny dostęp do danych pacjenta na poziomie centralnym, ale dane osobowe będą zanonimizowane.

Eksperci i lekarze będą mieli łatwiejszy dostęp do danych w celu analizy profilaktyki leczenia, jak również epidemiologii.

+ więcej...
08.03.2021 |

Firma Kaspersky sponsoruje zespół Aprilia Racing w ramach partnerstwa z Grupą Piaggio

Firma Kaspersky została sponsorem Aprilia Racing - jednego z najczęściej zwyciężających zespołów w historii wyścigów motocyklowych.

Jej logo będzie widoczne na motocyklach zespołu przez cały sezon 2021, począwszy od pierwszego wyścigu, który odbędzie się 28 marca w Katarze.

Sponsoring wynika z partnerstwa pomiędzy firmą Kaspersky a spółką matką Aprilii - grupą Piaggio, która stanowi największego w Europie producenta skuterów i motocykli.

Nowy sponsoring to kolejny wkład producenta rozwiązań cyberbezpieczeństwa w rozwój branży sportów motorowych. Kaspersky od dawna wspiera utalentowanych zawodników wyścigowych, pomagając im w pełni rozwinąć swój potencjał.

+ więcej...
05.03.2021 |

Szczepionki przeciwko COVID-19 do kupienia na czarnym rynku za kwotę od 200 do 1 200 dolarów

Obecnie na całym świecie prowadzona jest jedna z największych i najbardziej skomplikowanych w historii akcji szczepień.

W tej sytuacji nie mogło zabraknąć oszustów oraz nielegalnych sprzedawców chcących wzbogacić się na tym procesie.

Analizując 15 różnych rynków w Darknecie, badacze z firmy Kaspersky znaleźli reklamy trzech głównych szczepionek przeciwko COVID-19: preparatów firm Pfizer/BioNTech, AstraZeneca oraz Moderna.

Pojawili się również sprzedawcy reklamujący niezatwierdzone szczepionki. Większość sprzedawców pochodziła z Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych, a ceny za dawkę wahały się w granicach od 200 do 1 200 dolarów, przy czym średnio wynosiły około 500 dolarów.

+ więcej...
05.03.2021 |

Supernet Video DVD dla klientów indywidualnych T-Mobile

Trudno przewidzieć, kiedy wiosenna aura na dobre zagości za naszymi oknami, skłaniając tym samym do dłuższych spacerów.

Czekając więc na rozkwit przyrody, warto np. nadrobić najciekawsze pozycje filmowe i serialowe.

Dlatego tym razem w ramach Happy Fridays proponujemy naszym klientom usługę Supernet Video DVD, która im w tym pomoże. Można ją aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Supernet Video DVD to rozwiązanie pozwalające na oglądanie dowolnie wybranych treści bez pomniejszania cennego pakietu GB. Umożliwia ono korzystanie z takich aplikacji jak m.in. Netflix, YouTube, Ipla, Player, TikTok, vod pl, Filmy Google Play czy Prime Video.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 3 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 5 Mb/s
xDSL - łącze 256 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 40 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij