Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

CONECT

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Telewizja Internet Telefon --- Oferta firmy CONECT. Tani Internet dla Włoszczowy i okolic. Atrakcyjne ceny błyskawiczna realizacja zamówienia.

Naszym głownym kierunkiem działalności jest dostawa wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych - TELEWIZJA CYFROWA, INTERNET ŚWIATŁOWODOWY, TELEFONIA CYFROWA dla mieszkańców Powiatów włoszczowskiego i radomszczańskiego. Teren naszej działalności telekomunikacyjnej obejmuje:
Gmina Włoszczowa: Włoszczowa miasto, Kurzelów,
Gmina Kluczewsko: Kluczewsko, Pilczyca, Dobromierz, Rączki, Kolonia Łapczyna Wola,
Gmina Krasocin: Oleszno, Kozia Wieś,
Gmina Secemin: Secemin, Marchocice,
Gmina Wielgomłyny: Wielgomłyny, Krzętów,
Gmina Przedbórz: Góry Mokre,
Gmina Żytno: Maluszyn, Mosty,

O NAS:

Firma Conect została założona w 2005 roku, a jej wiodącym profilem jest działalność telekomunikacyjna. Firma Od samego początku firma zaczęła świadczyć usługi ISP dzięki małym nadajnikom zamontowanym na budynkach. Początkowo były to miejscowości Pilczyca i Kluczewsko. W miarę rozwoju swoich usług oraz wzrostu zapotrzebowania rynku dołączyły kolejne miejscowości – z terenów gminy Kluczewsko, Włoszczowa, Krasocin, Żytno i Przedbórz.

W 2008 roku firma Conect uruchomiła pierwszą, pionierską inwestycję budowy masztu w Pilczycy do przesyłu sygnału WIFI, która miała na celu poprawę jakości i zasięgu świadczonych usług. Dzięki masztowi rozsył sygnału poszerzył się i dotarł do miejscowości, gdzie dostęp jest utrudniony przez niesprzyjające warunki terenowe. Ponadto postawienie masztu wpłynęło na wzmocnienie sygnału i zmniejszenie awaryjności małych nadajników montowanych na dachach budynków.

Dodatkowo firma zaczęła świadczyć usługi serwisowe w zakresie napraw sprzętu komputerowego oraz elektronicznego, sprzedaż komputerów i sprzętu AGD, RTV pod indywidualne zamówienie klienta. Ponadto firma Conect uruchomiła doradztwo i wsparcie w zakresie obsługi informatycznej firm i instytucji takich jak urzędy czy szkoły. Od kilku lat firma ma w swojej ofercie usługę telefonii internetowej VoIP, dzięki której klienci mają większą swobodę w ograniczeniu kosztów na połączenia telefoniczne w porównaniu z dotychczasowymi operatorami. Obecnie firma prowadzi działania rozwojowe w kierunku budowy sieci światłowodowych dla mieszkańców Powiatów włoszczowskiego i radomszczańskiego. Ukierunkowanie rozwoju w zakresie telekomunikacji na sieci światłowodowe NGA (New Generation Access) stworzyło możliwość świadczenia nowych usług multimedialnych dostępnych w ramach łączy takich jak Internet szerokopasmowy i telewizja kablowa. Obecnie w naszej ofercie sprzedaży znajdują się wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne: Telewizja Cyfrowa, Internet Światłowodowy i Radiowy oraz Telefonia Cyfrowa w bardzo atrakcyjnych cenach.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Częstochowa - @Alfanet Małolepszy Marcin
Łódź - Agencja Promocyjna Femur
Kielce - Complex Computers
KIELCE - FORTES
Gomunice-Chrzanowice - IT-SERWIS
Jędrzejów - Pronetus
Przedbórz - InterMedia
Szczekociny - P.H.U. ONLINE s.c.
Opole - AirMAX - AirNET
Częstochowa - Netcom


Aktualności

18.01.2018 |

Virgin Mobile aktualizuje strategię

Z początkiem roku Virgin Mobile zrobił kolejny krok w kierunku osiągnięcia założonych celów biznesowych.

Dotychczasowi inwestorzy zdecydowali się ponownie zainwestować w spółkę i wydłużyć perspektywę finansową o rok.

Decyzja ta została podyktowana istotnymi wydarzeniami na rynku, które miały wpływ na osiągnięcie przez spółkę założonych celów biznesowych.

Tymi wydarzeniami była obowiązkowa rejestracja kart pre-paid, która znacząco zmniejszyła sprzedaż kart pre-paid na całym rynku oraz regulacja roamingowa „Roam Like At Home”. 

+ więcej...
17.01.2018 |

Skygofree: wysoce zaawansowane, szkodliwe oprogramowanie do inwigilacji dla systemu Android, aktywne od 2014 r.

Badacze z Kaspersky Lab wykryli zaawansowany mobilny szkodliwy program, który jest aktywny od 2014 r. i został stworzony do celów inwigilacji, prawdopodobnie jako produkt "ofensywnego bezpieczeństwa".

Program o nazwie Skygofree zawiera funkcjonalność, jakiej nie posiadał wcześniej żaden inny szkodnik występujący "na wolności", na przykład oparte na lokalizacji nagrywanie dźwięku przy użyciu zainfekowanych urządzeń.

Narzędzie szpiegowskie jest rozprzestrzeniane za pośrednictwem stron internetowych podszywających się pod czołowych operatorów sieci mobilnych na świecie.

+ więcej...
16.01.2018 |

INEA OFERUJE SWOIM KLIENTOM CAŁKOWITĄ SWOBODĘ!

INEA wprowadziła elastyczną ofertę, umożliwiającą Klientom wybór usług dopasowanych do ich potrzeb.

Pojawiły się w niej nowe prędkości internetu światłowodowego oraz paczki tematyczne przygotowane z myślą o poszukiwaczach mocnych wrażeń.

Ofercie towarzyszy także kolejna odsłona kampanii „Dobrzy ludzie od internetu”, w której ponownie występują pracownicy INEA.

„W INEA pełna dowolność, więc zrób własny mix usług” takim hasłem operator promuje ofertę obowiązującą od 15.01.2018 r. 

+ więcej...
16.01.2018 |

KWP: CIOS W PIRACKI SERWIS STREAMINGOWY

Policjanci z KWP w Lublinie zatrzymali trzech mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty nielegalnego rozpowszechniania sygnału płatnych telewizji cyfrowych czyniąc sobie z tego stałe źródło dochodu.

W ofercie było ponad 160 kanałów telewizyjnych.

Szacujemy, że na nielegalnym procederze podejrzani mogli osiągnąć korzyści sięgające blisko 3,5 mln zł.

Zabezpieczyliśmy serwery, komputery, dekodery, tablety, telefony oraz ponad 60 nośników pamięci. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

+ więcej...
16.01.2018 |

INEA – NAPRAWDĘ DOBRZY LUDZIE OD INTERNETU! OPERATOR ZWYCIĘZCĄ ROCZNEGO RANKINGU PRĘDKOŚCI DOSTAWCÓW INTERNETU SPEEDTEST PL.

INEA dostawcą najszybszego internetu w Polsce w 2017 roku według rankingu opublikowanego 11.01.2018 r. przez Speedtest PL

Wynikiem 67,94 Mb/s wielkopolski operator wyprzedził zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich konkurentów, w tym Orange czy UPC.

Pierwsze miejsce w rankingu to efekt konsekwentnych działań prowadzonych przez INEA od wielu lat.

INEA dysponuje najnowocześniejszą infrastrukturą w kraju. 

+ więcej...
najtanszy internetNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 12 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 25 Mb/s:
GSM - łącze 20 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij