szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

CONECT

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Telewizja Internet Telefon --- Oferta firmy CONECT. Tani Internet dla Włoszczowy i okolic. Atrakcyjne ceny błyskawiczna realizacja zamówienia.

Naszym głownym kierunkiem działalności jest dostawa wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych - TELEWIZJA CYFROWA, INTERNET ŚWIATŁOWODOWY, TELEFONIA CYFROWA dla mieszkańców Powiatów włoszczowskiego i radomszczańskiego. Teren naszej działalności telekomunikacyjnej obejmuje:
Gmina Włoszczowa: Włoszczowa miasto, Kurzelów,
Gmina Kluczewsko: Kluczewsko, Pilczyca, Dobromierz, Rączki, Kolonia Łapczyna Wola,
Gmina Krasocin: Oleszno, Kozia Wieś,
Gmina Secemin: Secemin, Marchocice,
Gmina Wielgomłyny: Wielgomłyny, Krzętów,
Gmina Przedbórz: Góry Mokre,
Gmina Żytno: Maluszyn, Mosty,

O NAS:

Firma Conect została założona w 2005 roku, a jej wiodącym profilem jest działalność telekomunikacyjna. Firma Od samego początku firma zaczęła świadczyć usługi ISP dzięki małym nadajnikom zamontowanym na budynkach. Początkowo były to miejscowości Pilczyca i Kluczewsko. W miarę rozwoju swoich usług oraz wzrostu zapotrzebowania rynku dołączyły kolejne miejscowości – z terenów gminy Kluczewsko, Włoszczowa, Krasocin, Żytno i Przedbórz.

W 2008 roku firma Conect uruchomiła pierwszą, pionierską inwestycję budowy masztu w Pilczycy do przesyłu sygnału WIFI, która miała na celu poprawę jakości i zasięgu świadczonych usług. Dzięki masztowi rozsył sygnału poszerzył się i dotarł do miejscowości, gdzie dostęp jest utrudniony przez niesprzyjające warunki terenowe. Ponadto postawienie masztu wpłynęło na wzmocnienie sygnału i zmniejszenie awaryjności małych nadajników montowanych na dachach budynków.

Dodatkowo firma zaczęła świadczyć usługi serwisowe w zakresie napraw sprzętu komputerowego oraz elektronicznego, sprzedaż komputerów i sprzętu AGD, RTV pod indywidualne zamówienie klienta. Ponadto firma Conect uruchomiła doradztwo i wsparcie w zakresie obsługi informatycznej firm i instytucji takich jak urzędy czy szkoły. Od kilku lat firma ma w swojej ofercie usługę telefonii internetowej VoIP, dzięki której klienci mają większą swobodę w ograniczeniu kosztów na połączenia telefoniczne w porównaniu z dotychczasowymi operatorami. Obecnie firma prowadzi działania rozwojowe w kierunku budowy sieci światłowodowych dla mieszkańców Powiatów włoszczowskiego i radomszczańskiego. Ukierunkowanie rozwoju w zakresie telekomunikacji na sieci światłowodowe NGA (New Generation Access) stworzyło możliwość świadczenia nowych usług multimedialnych dostępnych w ramach łączy takich jak Internet szerokopasmowy i telewizja kablowa. Obecnie w naszej ofercie sprzedaży znajdują się wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne: Telewizja Cyfrowa, Internet Światłowodowy i Radiowy oraz Telefonia Cyfrowa w bardzo atrakcyjnych cenach.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Częstochowa - @Alfanet Małolepszy Marcin
Łódź - Agencja Promocyjna Femur
Kielce - Complex Computers
KIELCE - FORTES
Gomunice-Chrzanowice - IT-SERWIS
Jędrzejów - Pronetus
Przedbórz - InterMedia
Szczekociny - P.H.U. ONLINE s.c.
Opole - AirMAX - AirNET
Kluczewsko - CONECT


Aktualności

17.08.2018 |

73% włamań do sieci korporacyjnych w 2017 r. było możliwe dzięki wykorzystaniu luk w aplikacjach internetowych

Analiza testów penetracyjnych przeprowadzonych przez badaczy z Kaspersky Lab w sieciach korporacyjnych w 2017 r. wykazała, że trzy czwarte (73%) skutecznych włamań powiodło się dzięki wykorzystaniu aplikacji internetowych zawierających luki w zabezpieczeniach.

Wyniki zostały podsumowane w nowym raporcie "Ocena bezpieczeństwa korporacyjnych systemów informacyjnych w 2017 r.".

Każda infrastruktura IT jest unikatowa, a najbardziej niebezpieczne ataki są planowane z uwzględnieniem luk w zabezpieczeniach określonej organizacji.

Każdego roku dział Security Services firmy Kaspersky Lab przeprowadza praktyczny pokaz potencjalnych scenariuszy ataków, aby pomóc organizacjom na całym świecie zidentyfikować luki w zabezpieczeniach swoich sieci oraz uniknąć szkód finansowych, operacyjnych i wizerunkowych. 

+ więcej...
17.08.2018 |

Poczta Polska: Pocztówka z wakacji także przez Internet

Widokówki z nadmorskimi miejscowościami były najlepiej sprzedającym się produktem lipca w placówkach pocztowych.

Według najnowszych danych Poczty Polskiej aż o 20% wzrosła sprzedaż znaczków w pasie nadmorskim w porównaniu do wyników z zeszłego roku.

Z kolei w sprzedaży internetowej na platformie Envelo największą popularnością cieszy się e-znaczek.

W okresie wakacyjnym dobrze sprzedaje się również e-kartka – personalizowana pocztówka z grafiką lub zdjęciem. 

+ więcej...
17.08.2018 |

Niedobory kadrowe, niedoinwestowanie i błędy ludzkie stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa przemysłowych systemów sterowania w kluczowych branżach

Według badania Kaspersky Lab poświęconego stanowi cyberbezpieczeństwa przemysłowego w 2018 r., firmy z sektora przemysłowego i energetycznego, jak również przedsiębiorstwa transportowe i logistyczne, mają odmienne opinie odnośnie negatywnych skutków cyberataków na ich sieci przemysłowe.

Jednak jeśli chodzi o czynniki, które zagrażają bezpieczeństwu ich sieci, zgodnie wskazują trzy kluczowe obawy: niedobory kadrowe, niedoinwestowanie ze strony kierownictwa wyższego szczebla oraz czynnik ludzki.

Biorąc pod uwagę, że niemal 40%1 komputerów przemysłowych stanowi cel ataku co 6 minut, te luki w cyberbezpieczeństwie infrastruktury krytycznej znacząco zwiększają zagrożenia dla organizacji.

+ więcej...
17.08.2018 |

Darmowe gigabajty i minimum 30 dni po doładowaniu w nowej ofercie T‑Mobile na kartę

Nowa oferta „Darmowe GB po doładowaniu” od T‑Mobile to idealna propozycja dla tych, którzy chcą swobodnie korzystać z internetu bez konieczności ciągłego doładowywania karty.

By z niej skorzystać wystarczy kupić Starter za 5zł z bonusem 7 GB (do wykorzystania w Polsce) na 7 dni na start.

Po doładowaniu konta wybraną kwotą przedłużona zostanie ważność karty.

W zależności od kwoty doładowania może to być od 30 (przy doładowaniu od 5 złotych) do 150 dni (przy doładowaniu od 200 złotych).

+ więcej...
17.08.2018 |

Fala włamań na konta w serwisie Instagram - komentarz Kaspersky Lab

W ostatnich dniach wielu użytkowników Instagrama straciło dostęp do swoich kont i nie jest w stanie go odzyskać.

Wg ofiar, po porwaniu konta cyberprzestępcy zmieniają nick, zdjęcie profilowe, adres e-mail i numer telefonu, co sprawia, że przywrócenie dostępu jest niemal niemożliwe.

Instagram opublikował już swoje oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Eksperci z Kaspersky Lab skomentowali temat. 

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij