szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

CONECT

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Telewizja Internet Telefon --- Oferta firmy CONECT. Tani Internet dla Włoszczowy i okolic. Atrakcyjne ceny błyskawiczna realizacja zamówienia.

Naszym głownym kierunkiem działalności jest dostawa wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych - TELEWIZJA CYFROWA, INTERNET ŚWIATŁOWODOWY, TELEFONIA CYFROWA dla mieszkańców Powiatów włoszczowskiego i radomszczańskiego. Teren naszej działalności telekomunikacyjnej obejmuje:
Gmina Włoszczowa: Włoszczowa miasto, Kurzelów,
Gmina Kluczewsko: Kluczewsko, Pilczyca, Dobromierz, Rączki, Kolonia Łapczyna Wola,
Gmina Krasocin: Oleszno, Kozia Wieś,
Gmina Secemin: Secemin, Marchocice,
Gmina Wielgomłyny: Wielgomłyny, Krzętów,
Gmina Przedbórz: Góry Mokre,
Gmina Żytno: Maluszyn, Mosty,

O NAS:

Firma Conect została założona w 2005 roku, a jej wiodącym profilem jest działalność telekomunikacyjna. Firma Od samego początku firma zaczęła świadczyć usługi ISP dzięki małym nadajnikom zamontowanym na budynkach. Początkowo były to miejscowości Pilczyca i Kluczewsko. W miarę rozwoju swoich usług oraz wzrostu zapotrzebowania rynku dołączyły kolejne miejscowości – z terenów gminy Kluczewsko, Włoszczowa, Krasocin, Żytno i Przedbórz.

W 2008 roku firma Conect uruchomiła pierwszą, pionierską inwestycję budowy masztu w Pilczycy do przesyłu sygnału WIFI, która miała na celu poprawę jakości i zasięgu świadczonych usług. Dzięki masztowi rozsył sygnału poszerzył się i dotarł do miejscowości, gdzie dostęp jest utrudniony przez niesprzyjające warunki terenowe. Ponadto postawienie masztu wpłynęło na wzmocnienie sygnału i zmniejszenie awaryjności małych nadajników montowanych na dachach budynków.

Dodatkowo firma zaczęła świadczyć usługi serwisowe w zakresie napraw sprzętu komputerowego oraz elektronicznego, sprzedaż komputerów i sprzętu AGD, RTV pod indywidualne zamówienie klienta. Ponadto firma Conect uruchomiła doradztwo i wsparcie w zakresie obsługi informatycznej firm i instytucji takich jak urzędy czy szkoły. Od kilku lat firma ma w swojej ofercie usługę telefonii internetowej VoIP, dzięki której klienci mają większą swobodę w ograniczeniu kosztów na połączenia telefoniczne w porównaniu z dotychczasowymi operatorami. Obecnie firma prowadzi działania rozwojowe w kierunku budowy sieci światłowodowych dla mieszkańców Powiatów włoszczowskiego i radomszczańskiego. Ukierunkowanie rozwoju w zakresie telekomunikacji na sieci światłowodowe NGA (New Generation Access) stworzyło możliwość świadczenia nowych usług multimedialnych dostępnych w ramach łączy takich jak Internet szerokopasmowy i telewizja kablowa. Obecnie w naszej ofercie sprzedaży znajdują się wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne: Telewizja Cyfrowa, Internet Światłowodowy i Radiowy oraz Telefonia Cyfrowa w bardzo atrakcyjnych cenach.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Częstochowa - @Alfanet Małolepszy Marcin
Łódź - Agencja Promocyjna Femur
Kielce - Complex Computers
KIELCE - FORTES
Gomunice-Chrzanowice - IT-SERWIS
Jędrzejów - Pronetus
Przedbórz - InterMedia
Szczekociny - P.H.U. ONLINE s.c.
Opole - AirMAX - AirNET
Częstochowa - Netcom


Aktualności

25.04.2018 |

Ekstra pakiet 10 GB na YouTube od dziś także w PlushABO

Ruszyło nowe, jeszcze lepsze PlushABO! Klienci, którzy złapią ofertę za 25 zł, zarówno na czas nieoznaczony jak i oznaczony, otrzymają co miesiąc w ramach swojego ABO dodatkowy PAKIET VIDEO ekstra, czyli 10 GB specjalnie na YouTube.

Tak dużo za tak niewiele jeszcze nie było!

Oferta PlushABO to tanie abonamenty z wakacjami od opłat, dodatkowe gigsy za lojalność, social media z darmowym transferem, a teraz także dodatkowy PAKIET VIDEO ekstra, czyli 10 GB na przesyłanie i odbieranie danych w ramach serwisu YouTube.

PlushABOza 25 zł to rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, zestaw social mediów (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z transferem nie pomniejszającym podstawowego limitu danych oraz pakiet 10 GB z dodatkowymi GB za staż przy wyborze ABO na czas nieokreślony lub pakietem 15 GB dla tych co zdecydują się na ABO na 24 miesiące.

+ więcej...
25.04.2018 |

75% polskich przedsiębiorców nie korzysta z usług e-commerce. Kiedy to się zmieni?

Przejście z technologii analogowej na rzecz cyfryzacji dla wielu prywatnych przedsiębiorców stanowi sporą trudność.

Problem szczególnie dotyczy małych i średnich firm, które nie czują się pewnie, poruszając się w zdigitalizowanym świecie.

Według danych Komisji Europejskiej, Polska zajmuje obecnie 23. miejsce w europejskim rankingu indeksu gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego - DESI (ang. Digital Economy and Society Index).

Dzięki ogromnej dynamice procesu digitalizacji w Polsce, coraz częściej jesteśmy postrzegani jako liderzy cyfryzacji w Europie. 

+ więcej...
24.04.2018 |

NETIA UNIFIED COMMUNICATIONS – PRAWDZIWA KONWERGENCJA W BIZNESIE

Netia - jako pierwszy operator w Europie - udostępniła usługę zintegrowanej komunikacji w chmurze dla biznesu, która łączy nielimitowane usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej (numery stacjonarne i komórkowe) z nowoczesną komunikacją elektroniczną (komunikator biznesowy Unified Communications).

- Dzięki usłudze Netia Unified Communications można prowadzić firmę z dowolnego miejsca oraz oszczędzać pieniądze na usługach telekomunikacyjnych.

Rozwiązanie może zaspokoić potrzeby wszystkich rynków, począwszy od małych firm po duże korporacje.

Sprawdzi się zarówno w przypadku pojedynczych biur, jak i tych z siecią rozproszonych oddziałów – mówi Paweł Rychcik, Starszy Kierownik Produktu w Netii.

+ więcej...
24.04.2018 |

Kaspersky Lab identyfikuje infrastrukturę cybergangu Crouching Yeti znanego z ataków na firmy przemysłowe

Kaspersky Lab zidentyfikował infrastrukturę wykorzystywaną przez znane rosyjskojęzyczne ugrupowanie cyberprzestępcze zwane Crouching Yeti lub Energetic Bear, która składa się z zainfekowanych serwerów zlokalizowanych na całym świecie.

Z badania wynika, że od 2016 r. zaatakowane zostały liczne serwery w różnych państwach, niekiedy w celu uzyskania dostępu do innych zasobów.

Crouching Yeti to monitorowane przez Kaspersky Lab od 2010 r. rosyjskojęzyczne ugrupowanie APT (stosujące zaawansowane, długotrwałe zagrożenia), najbardziej znane z atakowania sektorów przemysłowych na całym świecie, w szczególności zakładów energetycznych, głównie w celu kradzieży cennych danych z systemów ofiar.

Jedną z powszechnie stosowanych przez ugrupowanie technik jest przeprowadzanie ataków metodą "wodopoju" (ang. watering hole), w ramach których przestępcy wstrzykują do istniejących stron internetowych odsyłacze przekierowujące odwiedzających do szkodliwych zasobów.

+ więcej...
23.04.2018 |

Gigsy za doładowanie oraz 10 GB specjalnie na YouTube w Plush na Kartę!

Plush odświeża ofertę „na kartę" - teraz pakiety internetowe, nawet do 100 GB, są bonusem po każdym doładowaniu, a do tego za doładowanie od 25 zł jest jeszcze dodatkowy pakiet 10 GB specjalnie na YouTube!

W nowym Plush na Kartę jest jeszcze więcej Internetu niż dotychczas.

W prezencie za doładowanie dostaje się pakiety internetowe, a jeśli jest ono za minimum 25 zł to dochodzi jeszcze 10 GB ekstra na YouTube.

Wszystkie pieniądze zostają na koncie i można je wykorzystać na dowolne usług, jak chociażby jeden z trzech pakietów usług bez limitu.

+ więcej...
najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 10 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 200 Mb/s
xDSL - łącze 100 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij