europasat internet satelitarny    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

CONECT

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Telewizja Internet Telefon --- Oferta firmy CONECT. Tani Internet dla Włoszczowy i okolic. Atrakcyjne ceny błyskawiczna realizacja zamówienia.

Naszym głownym kierunkiem działalności jest dostawa wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych - TELEWIZJA CYFROWA, INTERNET ŚWIATŁOWODOWY, TELEFONIA CYFROWA dla mieszkańców Powiatów włoszczowskiego i radomszczańskiego. Teren naszej działalności telekomunikacyjnej obejmuje:
Gmina Włoszczowa: Włoszczowa miasto, Kurzelów,
Gmina Kluczewsko: Kluczewsko, Pilczyca, Dobromierz, Rączki, Kolonia Łapczyna Wola,
Gmina Krasocin: Oleszno, Kozia Wieś,
Gmina Secemin: Secemin, Marchocice,
Gmina Wielgomłyny: Wielgomłyny, Krzętów,
Gmina Przedbórz: Góry Mokre,
Gmina Żytno: Maluszyn, Mosty,

O NAS:

Firma Conect została założona w 2005 roku, a jej wiodącym profilem jest działalność telekomunikacyjna. Firma Od samego początku firma zaczęła świadczyć usługi ISP dzięki małym nadajnikom zamontowanym na budynkach. Początkowo były to miejscowości Pilczyca i Kluczewsko. W miarę rozwoju swoich usług oraz wzrostu zapotrzebowania rynku dołączyły kolejne miejscowości – z terenów gminy Kluczewsko, Włoszczowa, Krasocin, Żytno i Przedbórz.

W 2008 roku firma Conect uruchomiła pierwszą, pionierską inwestycję budowy masztu w Pilczycy do przesyłu sygnału WIFI, która miała na celu poprawę jakości i zasięgu świadczonych usług. Dzięki masztowi rozsył sygnału poszerzył się i dotarł do miejscowości, gdzie dostęp jest utrudniony przez niesprzyjające warunki terenowe. Ponadto postawienie masztu wpłynęło na wzmocnienie sygnału i zmniejszenie awaryjności małych nadajników montowanych na dachach budynków.

Dodatkowo firma zaczęła świadczyć usługi serwisowe w zakresie napraw sprzętu komputerowego oraz elektronicznego, sprzedaż komputerów i sprzętu AGD, RTV pod indywidualne zamówienie klienta. Ponadto firma Conect uruchomiła doradztwo i wsparcie w zakresie obsługi informatycznej firm i instytucji takich jak urzędy czy szkoły. Od kilku lat firma ma w swojej ofercie usługę telefonii internetowej VoIP, dzięki której klienci mają większą swobodę w ograniczeniu kosztów na połączenia telefoniczne w porównaniu z dotychczasowymi operatorami. Obecnie firma prowadzi działania rozwojowe w kierunku budowy sieci światłowodowych dla mieszkańców Powiatów włoszczowskiego i radomszczańskiego. Ukierunkowanie rozwoju w zakresie telekomunikacji na sieci światłowodowe NGA (New Generation Access) stworzyło możliwość świadczenia nowych usług multimedialnych dostępnych w ramach łączy takich jak Internet szerokopasmowy i telewizja kablowa. Obecnie w naszej ofercie sprzedaży znajdują się wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne: Telewizja Cyfrowa, Internet Światłowodowy i Radiowy oraz Telefonia Cyfrowa w bardzo atrakcyjnych cenach.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Częstochowa - @Alfanet Małolepszy Marcin
Kielce - Complex Computers
KIELCE - FORTES
Gomunice-Chrzanowice - IT-SERWIS
Jędrzejów - Pronetus
Przedbórz - InterMedia
Kamieńsk - ART-COM s.c.
Szczekociny - P.H.U. ONLINE s.c.
Opole - AirMAX - AirNET
Radomsko - REYLINK


Aktualności

18.08.2017 |

Cyberbezpieczeństwo w epoce millenialsów

Millenialsi podbijają rynki pracy.

Są to osoby w wieku od dwudziestu kilku do trzydziestu kilku lat, którzy według badań firmy PwC około 2020 roku będą stanowić połowę globalnej liczby pracowników.

Millenialsi mają swoje przyzwyczajenia i nawyki: lubią dzielić się wydarzeniami z życia w mediach społecznościowych, chcą elastycznego podejścia do pracy i potrafią szybko ją zmienić, jeśli ich oczekiwania nie zostają spełnione. Ich cechy charakteru będą coraz mocniej wpływały na kulturę miejsc pracy, a co za tym idzie – będą także stanowiły poważny test dla firmowych systemów cyberbezpieczeństwa.

Specjaliści z firmy Fortinet wskazują, na co działy IT powinny zwrócić szczególną uwagę.

+ więcej...
18.08.2017 |

Wyprawkę szkolną coraz częściej kompletujemy w sieci. Przed zakupem warto sprawdzić sklep internetowy

Zeszyty, przybory szkolne czy podręczniki rodzice coraz częściej kupują online.

Ze względu na możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny zakupy w sieci to bezpieczna i wygodna alternatywa dla tradycyjnych sklepów.

Warto jednak zachować czujność i przed zakupami sprawdzić sklep: przede wszystkim jego dane rejestracyjne w KRS oraz regulamin, a także opinie klientów – radzą eksperci z firmy Trusted Shops, która oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy klientom sklepów internetowych.

+ więcej...
18.08.2017 |

Większa elastyczność migracji sieci do chmury dla rynku SMB – Zyxel poszerza ofertę Nebula

Zyxel Communications udoskonala sieciowe rozwiązanie Nebula i prezentuje kompleksową ofertę typu end-to-end do zarządzania wieloma sieciami poprzez chmurę.

Nowe dodatki obejmują: licencję dożywotnią, forum oferujące wsparcie techniczne oraz nowe modele i funkcje.

Dostawcy usług zarządzanych (Managed Services Providers) oraz klienci biznesowi będą mogli skorzystać z sieci zarządzanej z chmury optymalnie dopasowanej do ich potrzeb, która zapewni wzrost zarówno wydajności, jak i produktywności w zakresie zarządzania wieloma sieciami.

+ więcej...
18.08.2017 |

94 proc. użytkowników zabezpiecza swoje telefony. Większość robi to jednak mało skutecznie

Zdecydowana większość użytkowników urządzeń mobilnych zabezpiecza swoje smartfony i tablety, jednak stosowane metody są zwykle mało skuteczne – wynika z raportu Fundacji Wiedza To Bezpieczeństwo.

Kod PIN czy zabezpieczenie wzorem łatwo jest złamać, co więcej chronią one jedynie urządzenie, a nie znajdujące się na nim dane.

To często nie tylko nasze zdjęcia i kontakty, lecz również ważne firmowe dokumenty.

+ więcej...
18.08.2017 |

Przemysław Kania Dyrektorem Generalnym Cisco w Polsce

Przemysław Kania objął dziś stanowisko Dyrektora Generalnego Cisco w Polsce.

Będzie kierował organizacją sprzedażową i techniczną Cisco w Warszawie oraz współpracą z niemal 800 partnerami Cisco w Polsce.

Będzie też członkiem kadry kierowniczej Cisco w Europie Wschodniej.

Przemysław Kania dołączył do Cisco w 1998 roku. 

+ więcej...


Internet za darmo Netia


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 384 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 512 kb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 600 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij